Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #9761 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 13:04:48
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Va multumesc dragele mele sunt obisnuita cu boala ,griji imi fac pentru al meu ,sper din suflet bunul Dumnezeu sa ma ajute sa pot umbla pentru el peste 10 zile ,analize ,dosare,casa asigurari,medic familie ...dar cum spuneati si voi sunt o luptatoare ,gata mi-am facut salata si am papat ,am avut o viteza am facut 2 portii una eu una mamii,cei ai casei nu le place ce papam noi . Va las si voua ca tare sanatoasa este fug sa pun si reteta in album ! Am mai zis si o mai zic sunt o norocoasa ca imi permit Rmn,numai azi am da 10 milioane,la cap cand am facut inca 5,plus radiografia 1 milion ,si or sa vina si ale ingerasului care au preturi mari ,numai viremia hepatica cat e,plus fibromax....dar ne iubim mult si reusim impreuna cu intelegere si calm,fara nervi si aici ma refer la el ca eu sunt cu fundul in sus mereu de rea numai zic .el este un scump .Sanatate multa .
Papa bun
Iubiti-va mult!!!!!!Cum ai zis si tu cu intelegere si dragoste trec toate...pup.
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
anaralu29 (21 feb 2013), david (20 feb 2013), Fulguta (20 feb 2013)
  #9762 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 13:06:54
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Si noi o pupacim dulce ,dulce Pe Emy ,Kamy sper sa mearga si la mine cu masaje ......ca oricum nu sunt de acord cu ce zic ei ,foarte bine ca ai grija de tine ,bafta in tot ce faci .Zi de fructe ce dor imi este sa rontai ceva tare ,acum am voie tot ce e moale si cum mie imi place numai tare oau ce iese nu mai scriu ,rectific imi plac doar fructele tari ,necoapte .Sa ai pofta !
Mersi mersi.....pai dolofana sunt si eu....cateva sapt nu am tinut si hop...cantarul sus sus......gata de acum ca nu mai tine....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (20 feb 2013), Fulguta (20 feb 2013)
  #9763 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 13:12:24
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna dimineata fete frumoaseAlyLacraspor la ziua de fructe.Eu nu tin ,ca n-am decat portocale,si n-am chef sa ies la ora asta sa-mi cumpar altceva.Rozi,Anes,o si usoara la servici sa aveti.O sa caut si eu filmulete cu Carmen.Sa mai diversific.CristinaAi vorbit cu Emi?Este bine?Crissanatate multaPup feteleIntru la sport.Ieri am bifat 80 min cu biciCu sportul stau bine ,si cu dieta ,zic eu.Abateri pot spune ca nu prea am.Iau o gura,doua,daca mi-e pofta si atat.Ptr azi inca nu mi-am planificat ce pap.Am un borcan de linte prefiarta.Sa caut ceva pe net cum s-o prepar,ca n-am facut niciodata
Manu pup eu fata frumoasa ,ati ramas sportivele casutei tu si Anes felicitari dragelor ,eu cu masaje imi lipseste sportul zilnic,dar macar au venit rusii si am motiv in mintea mea ca nu pot face ,cel mai mult asta imi place la tine iei o gura si gata eu cu al meu nu ne putem opri doar la o gura ,intr-un timp puteam si eu .
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Neata,uite mi-am facut curaj sa intru
dupa cate prostioare am facut in ultimele zile.
Azi e 20, si ma gandesc oare pana la sf. lunii exista sansa sa dau cateva sute de grame jos?
Iubirea mea sunt sanse mari sa dai ceva jos daca esti cumintica ,imi este dor de tine si de Crina ,nu mai apucam deloc sa vorbim,sper ca familia este bine sanatoasa ,baiatul cred ca a crescut mare si seamana cu mamii,eu nu prea intru pe Fb ,ca acolo am inteles ca mai sunt poze cu voi . Bafta Alynuta mea .
Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul

Eu azi am zis ca merg in vizita la prietena mea,nu am iesit de 2 zile din casa.Sotul pleaca la munca..asa ca ies si eu
O zi frumoasa va doresc!!
Multumim ,sa stii ca a fost si este frumoasa ,imi place sa le iau asa cum vin ,cred ca iti prinde tare bine iesirea la prietena ta ,mai vorbiti una alta si asa trece ziua ! Mai mereu intru si ma uit in albumul tau cu burtica .
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul

si eu ies azi prin oras ..il invit pe sot la o cafea
Lacra mi-ai dat idee ce frumos cred ca si eu o sa fac la fel diseara sa fim departe de cei ai casei un pic sa aveti pofta la cafeluta .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
Alynuta (21 feb 2013), anes (20 feb 2013), david (20 feb 2013), Kamyy (20 feb 2013), lacra81 (21 feb 2013), manumanuela (20 feb 2013), rainbow (20 feb 2013)
  #9764 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 13:25:37
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Sa va fie de bine! Vad ca de muffins nu v-ati atins , dar sa stiti ca astea virtuale nu ingrasa
Anes daca le vedeam eu ieri dispareau in cateva secunde ,am avut niste pofte nebune de cateva zile cu greu am putut rezista ,eu nu prea pap carne si ce crezi am poftit la ceafa de porc afumata manca soacra seara si mi-a venit un miros pe la nas ,m-am dus in bucatarie mi-am pus un pahar de apa si m-am intors in camera ,dar gandul si nasul au ramas in bucatarie ,ce oi fi avut nici acum nu stiu !
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul
fulfule ori ai vreun rezident dragut pe la rmn
Pup si pe celelalte fete scriu greu pe telefoc si cu cititul lafel
Claudici te inteleg ca si eu mai citesc si scriu dupa telefon cand sunt plecata prin oras ,era bine daca aveam pe cineva la Rmn nu mai plateam mult si ai dreptate doctorul este tanar dar asistenta ma pregateste nu el ,el sta in spatele geamului .Ne este dor de tine si de blondina ta !
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
mi-am facut datoria de azi fata de propria-mi sanatate ... bifat ziua 2 cu Carmen.
Exact ce am scris mai sus felicitari pentru sport .
Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
ma asteptam sa gasesc un msj de la emy
fug sa spal cateva vase si la biciclit
o zi faina
Si eu cand am intrat ma uitam dupa culoarea verde ,intra scumpa de ea cand se simte in stare ,sper ca ai avut spor la vase si biciclit si ai pedalat si pentru fundul meu ,e cam puturos in ultimul timp,sper sa nu se obisnuiasca cu masaje trebuie sa bag o zumba cand am voie !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
anes (20 feb 2013), david (20 feb 2013), Kamyy (20 feb 2013), lacra81 (21 feb 2013), manumanuela (20 feb 2013)
  #9765 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 13:29:03
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Slabutele mele dragi va pupacesc si va imbratisez cu drag ,as mai sta dar nu am timp ,trebuie sa merg sa-mi platesc pentru cartea de munca pe 2 luni ,sper sa mai apuc deschis ,daca nu maine dimineata .Vidiuta sa ai grija de tine si de ingerasi ,ma bucur ca esti mai bine cu fiecare zi care trece si un pupic special pentru febletea mea .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
Alynuta (21 feb 2013), david (20 feb 2013), manumanuela (20 feb 2013), mariana34 (20 feb 2013), rainbow (20 feb 2013)
  #9766 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 13:31:03
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Slabutele mele dragi va pupacesc si va imbratisez cu drag ,as mai sta dar nu am timp ,trebuie sa merg sa-mi platesc pentru cartea de munca pe 2 luni ,sper sa mai apuc deschis ,daca nu maine dimineata .Vidiuta sa ai grija de tine si de ingerasi ,ma bucur ca esti mai bine cu fiecare zi care trece si un pupic special pentru febletea mea .
O zii frumoasa si spor in toate...te pup...ai grija de tine si de ingeras...
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (20 feb 2013), Fulguta (20 feb 2013), rainbow (20 feb 2013)
  #9767 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 15:00:00
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Buna ziua dragele mele....
Fulgu iubita multa sanatate...e naspa cu coloana asta...atatea stari naspa si dureri de la ea...si eu am inceput de azi manuelle terapie,un fel de masaj...sper ca trec ametelile si durerile...vedem...Vidia tu nu faci masaj?
si eu tin azi zii de fructe...a cumparat sotul aseara portocale,banane,struguri,mere...deci am ce papa azi....
Cu Emy am vz si eu aseara...are o satre mai naspa dar va intra zilele astea...ne pupa pe toate...
O zii minunata va doresc...pupik.
Kamy deocamdata nu fac masaj ,am fiziomed langa mine,,o sa fac radiografiile intai si dupa merg la masaj de relaxare si fizioterapie.O asteptam cu drag pe Emy

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Si noi o pupacim dulce ,dulce Pe Emy ,Kamy sper sa mearga si la mine cu masaje ......ca oricum nu sunt de acord cu ce zic ei ,foarte bine ca ai grija de tine ,bafta in tot ce faci .Zi de fructe ce dor imi este sa rontai ceva tare ,acum am voie tot ce e moale si cum mie imi place numai tare oau ce iese nu mai scriu ,rectific imi plac doar fructele tari ,necoapte .Sa ai pofta !
Fulgu si mie i-mi plate tare ,adica fructele tari

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Slabutele mele dragi va pupacesc si va imbratisez cu drag ,as mai sta dar nu am timp ,trebuie sa merg sa-mi platesc pentru cartea de munca pe 2 luni ,sper sa mai apuc deschis ,daca nu maine dimineata .Vidiuta sa ai grija de tine si de ingerasi ,ma bucur ca esti mai bine cu fiecare zi care trece si un pupic special pentru febletea mea .
Multumesc Fulg ,o sa-l pup eu din partea ta .Grija am de mine ,daca nu eu ,atunci cine,valabil si pentru tine ,parca esti un spiridus toata ziua umbli.Eu acum am venit de pe drumuri .Uitasem sa va spun ,am vandut masina aceea rosie frumoasa luna trecuta si am luat alta ,am mai castigat pe ea inca 2000EEra excelenta dar noi nu vrem sa tinem o masina mai mult de 6 luni maxim ,e tot passat dar berlina si e neagra ,o sa pun poze cu ea zilele acestea
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de david; 20 feb 2013 at 15:03:54.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui david:
Kamyy (20 feb 2013)
  #9768 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 15:19:35
claudia22's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

sa aveti o zi faina fetele si va doresc sanatate
Eu chiulesc de la munca sun cu masina la garaj
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui claudia22:
david (20 feb 2013)
  #9769 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 15:49:07
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul

Kamy deocamdata nu fac masaj ,am fiziomed langa mine,,o sa fac radiografiile intai si dupa merg la masaj de relaxare si fizioterapie.O asteptam cu drag pe Emy


Fulgu si mie i-mi plate tare ,adica fructele tari


Multumesc Fulg ,o sa-l pup eu din partea ta .Grija am de mine ,daca nu eu ,atunci cine,valabil si pentru tine ,parca esti un spiridus toata ziua umbli.Eu acum am venit de pe drumuri .Uitasem sa va spun ,am vandut masina aceea rosie frumoasa luna trecuta si am luat alta ,am mai castigat pe ea inca 2000EEra excelenta dar noi nu vrem sa tinem o masina mai mult de 6 luni maxim ,e tot passat dar berlina si e neagra ,o sa pun poze cu ea zilele acestea
Vrem poze vrem poze......dar aia era tre frumoasa.....dar si negra,ca a mea......
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Kamyy:
david (20 feb 2013)
  #9770 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 17:10:23
rainbow's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 sep 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Date: 168cm, 103.5kg
Mesaje: 4.946
Aprecieri acordate: 6.039
Am fost apreciat(a) de 2.164 ori in 777 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna fetele..am ajuns si eu mai devreme acasa...si sunt tare obosita,mi-e ciuda ca obosesc repede acum.Dar nu ma mai bag la somn la ora asta,mai trag de mine pana pe la 9 macar.
Am fost la prietena mea,mi-a pregatit "zestrea" pt baiat,maine merg sa le iau de la ea cu sotul.Am adus si eu cateva azi,nu le-am putut cara pe toate ca sunt multeeeeee hainute.Eu o sa ii mai cumpar la bebe hainute sa am cand ies cu el in oras,ca in rest am o groaza,plus ca o sa mai si primesc.
Alina,am fost cuminte,nu am mancat decat o banana si 4-5 saleuri
Dupaia m-am intalnit cu mama sa mergem putin la piata,am cascat gura pe la niste magazine de bebe din zona noastra si acasa...am mers ceva pe jos
Fulgu,sanatate muuuuuuuuuuulta iti doresc,esti o femeie de admirat!!!un exemplu!!!
Fetelor,in rest va si va pe toate!
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui rainbow:
david (20 feb 2013), lacra81 (21 feb 2013), mariana34 (20 feb 2013)
Răspunde

Informatii despre slabit
11, 30, 40, ani, calorii, cunoastem, dieta, jurnale, ne, peste, sanatos, slabit, vino


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 5917 23 aug 2012 23:24:13
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 7297 11 iun 2011 04:28:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5073 19 dec 2010 17:01:58
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole