Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2931 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 07:35:51
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Vad ca am ramas singura Intru si eu mai tarziu,acum la treaba cu mine .Pa .
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2932 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 07:54:18
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare
stiu ca fetele de aici sunt de nota 20+ dar eu nu le prea cunosc,doar cu Fulguta am mai vb si mai ales am salivat la retetele ei de papa si DULCIURI. IDEEA e ca acest lucru se poate rezolva ,nu? intru zilnic si cu timpul le voi cunoaste pe toate
Am inteles,sa traiti, FARA' SCUZE'
<i>Buna din nou Nico ! Imi doresc si am vazut deja ca iti place la noi in casuta si sper sa ai rezultate frumoase aici cu noi si sa uiti de micile necazuri care apar pe parcurs,noi suntem aici zilnic,trebuie sa gasesti pe cineva si chiar daca nu ti se raspunde atunci sigur a doua zi cineva iti raspunde ! Bafta ! Aaaaaa si fara scuze ! </i>
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

multumesc de primirebine v-am gasit!!!
eu tin dieta Rina's 90 ,merge bine(cu exceptia unor mici scapari ,de obicei sunt scapari dulci)sunt in cea de-a 74 -a zi ,azi pap doar fructe ca este zi de vitamine.fac si putin sport (tae-bo,start walking ,exercitii pt abdomen si ,mai nou, zumba)
tu,draga mea,ce dieta tii?
o zi buna!
sper ca asa incet,incet sa va cunosc pe toate
Super ,deci tii de ceva timp ,sa stii ca si eu am fost tot cu dulcele ,dar acum nu mai poftesc deloc la el,cu timpul te obisnuiesti ! .Felicitari pentru sport.! La mine sper ca stii ca eu tin dieta pe baza de cruditati ,asa ca nu prea am ce sa-ti spun ca este usor la mine! O sa ne cunosti incet si o sa ajungi ca mine sa-ti para rau ca nu ai timp sa vorbesti cu toate,incerc din rasputeri sa nu-mi scape nici un mesaj si sa va raspund la toate!
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
activitate slabuta, e putin zis ,serios ,nici une duntre fetele cu care vb la inceput nu mai intra ,nu stiu ce s-a intamplat
promit solemn ca de azi intru si eu aici cu voi(am crezut ca nu ma primiti ca sunt ''minora'')
pozele Fulgutei le vizionez cu sotul si el zice''wow ,uite ce bine arata aia ,vreau si eu!!!!(Fulguta sper ca nu stai aproape de Alba Iulia ca vine sotul la masa!!! ,alea cu papa ma refer,iar alea cu dulciuri le ''savurez '' eu (Doamne ce bine mai arata !!!
inca o data iti urez sa te faci bine!!!
pupici
Stai linistita ca aici este activitate in fiecare zi ! Deja ne plangem ca se scrie prea mult ,dar ne si bucuram !
Fii atenta ca ai promis ca intri in fiecare zi ,nu mai este loc de intors !
Din fericire stau in Bucuresti,departe de voi ! Sincer tot ce fac sunt mancaruri pe care le facem toate acasa ,nu este nimic special,dar stii cum este pozele ne face pofta si eu asta va fac voua imi place sa va chinui !
Multumesc ,urarile voastre au ajuns la mine ! Deja sunt mai bine azi !

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

oare cand v-a veni vremea sa spun si eu:''sunt la mentinere''(sper ca nu peste foarte ,foarte multa vreme)
am gasit un filmulet '20 minute-zumba express ', asta l-am facut! sti unde as putea gasi un filmulet ceva mai lung???

Si eu tot la mentinere sunt Nico ! Vezi cum ne cunosti pe fiecare cate un pic,ai pus o intrebare la o fata si iti raspund mai multe ! O sa ne incurci la inceput !
O sa vina repede vremea sa spui ca esti la mentinere ,alaturi de noi nici nu stii cum zboara timpul ! O sa reusesti ! Ai incredere in mine ,ca multe fete au reusit ,si sa stii ca una fara alta nu reuseam ! Cred ca sunt filmulete pe forum,dar micute ,din parti ! Daca nu le gasesti ceri ajutor !

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

sportul e bun ,fac si eu putina miscare zilnic dar sa sti ca se vede!!!
Normal ca se vede si nu mumai,dar este foarte bun pentru organism ,eu sunt nebuna dupa sport dar in ultimul timp nu prea mai am voie,dar imi revin eu !
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
scuze ca ma bag si eu in discutie ,......
Sa nu iti mai ceri scuze ca iei bataie la fund intra in ce discutie vrei cu cine vrei,spune ce simti,de asta suntem aici,sa stii ca in casuta noastra nu se supara nimeni niciodata ,este regula !
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
vai,ce ma bucur ca v-am gasit fetelor!!!!
este foarte constructiva aceasta casuta
hai sa ma laud si eu:azi am facut :zumba express -20 min; ex. pt abdomen 20 minute; start walking -5 mile-68 minute
Si noi ne bucuram ca te avem alaturi de noi ! Asa si trebuie sa fie o casuta ,plina de veselie,...si sa iasa numai fete slabute de aici ! Bravo tie ,ai facut ceva sport ! Felicitari,vezi te incurajez sa faci si maine ! Si in fiecare zi o sa te laud ca sa faci mereu !
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Anes draga ,am zis o seara placuta pt ca la mine e seara noapte e pe la 1.00 ,cam aia e ora mea de culcare
acum trebuie sa termin pofta sotului:dovlacel cu maioneza
are pofte ,cred ca e insarcinat,in loc sa raman eu insarcinata(lucram la asta)cred ca a ramas el ;am fiert dovlacelul ,am facut maioneza acum astept sa se raceasca putin sa pot sa-l toc si...gata
pe la 01.00 -02.00 ajung si eu in pat
va si va doresc noapte buna!
Am vazut ca lucrezi la un proiect sa de-a Dumnezeu sa va ajute si sa ramai insarcinata ! Oau ce tarziu ajungi in patut ! Sa ai grija de tine ! Sa stii ca mi-ai dat idee ce sa-i fac la al meu maine seara ! Astazi mai are papa ! Sper ca a avut pofta !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2933 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:05:37
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Mi-e teama ca maine n-am sa pot tine ziua de fructe ,s-ar putea sa plec la pescuit ,si incerc s-o tin azi.
Tine cand poti tu Aly ,aha nici nu ai venit bine si fugi la peste ! Ma bucur ca te simti bine !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Vad ca am ramas singura Intru si eu mai tarziu,acum la treaba cu mine .Pa .
Si eu am treaba si nu mai pot iesii de aici !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor, Emy a patit ceva? ea sau sotul ei?
Uite Aly am cautat in urma mesajul ei !
Buna fetelor
Luni am fost plecata din oras, asa cum v-am anuntat, si ieri al meu mi-a facut o "bucurie": A cazut cu moto, si-a rupt piciorul, slava domnului ca e numa atataMoto e distrusa, a plouat si el a alunecat intr-o curba..Nu mai iesise niciodata fara mine, parca ceva m-a tinut acasa, eram obosita si ma durea si burta si am refuzat sa ies cu el, s-a si suparat..a iesit si l-am gasit la spital, cu piciorul in hgips
of, nu va zic ca am o gramada de alergat pentru actele masinii, acuma tre sa fac si piata pe jos sau cu autobuzul, ca nu am carnet..Asta sa-mi fie invatare de minte si sa pun mana pe carte sa dau de carnet
Sper ca weekendul trecut si inceputul vostru de sapt au fost mai bune..
La multi ani!Symo, iti doresc numa bucurii si multa multa sanatate
Fete dragi,nu stiu cand mai intru, problema e ca am si mancat aiurea zilele asteaSper sa-mi revin, va pup, o zi buna
A fost scris pe
28 iul 2010, 14:12:12
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2934 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:42:13
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Bine v-am regasit !
Iar am lipsit doua zile, iar am romane de citit ! Ce-mi faceti voi mie !
Niciodata nu pot fi la curent cu tot ce se intampla in casa asta ! Maine iar lipsesc si cine stie ce gasesc pe aici.
Buna Rosa ! Asa se intampla mereu daca lipsesti o zi ai incurcat-o ! Sa vezi maine ce gasesti !
Sa dau raportul - petrecerea fetei mele va fi maine - toate prietenele ei pe care le-a sunat sunt plecate asa ca va avea invitate doar pe verisoarele ei - le duc la film, pe urma acasa, fac pulpe pui (gen KFC), tortul iar seara petrecere in pijamale cu - program SPA - adica le pun parul pe bigudiuri, oja (speciala pentru copii- se ia la spalat imediat) si vor sa le fac si masaj.
Tortul l-am comandat - mascota imbracat in frisca (initial trebuia sa fie martipan dar s-ar razgandit), decorat cu trandafiri si ciocolata.
Am pregatit decoratiunile, trebuie sa mai iau lumanarea si artificii..
La multi ani fetitei ! Sa va distrati frumos azi !



Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Poze abia pe miercuri, va maine e petrecerea !
Vad ca toata lumea a inceput hotarata luna august !
Si eu trebuie sa fiu ceva mai serioasa cu monti al meu, ca incepe sa se vada ca nu i-am fost fidela !
Sa te tii de regim bine si asteptam pozele ! Pupici dulci !
Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Unde ati disparut toate ?! V-ati topit de la caldura ?!
Ha ,ha ai ramas si tu singurica in casuta ! Ce imi place cand ne cautam una pe alta !
Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Trebuie sa se faca ! L-am amenintat ca il schimb cu un model mai nou
Ce haioasa ai fost ! Este bine de stiut ,asa o sa-l amenint si eu pe al meu cand ma supara ! .Sper sa mearga la doctor dupa ziua fetitei si sa fie ok !
Finalul povestii cu patul
Cand a venit l-am intrebat de la poarta daca a dus patul in spital. Si mi-a spus ca nu, pentru ca era prea mare. Ca intr-adevar a vrut sa-l duca la spital - sora lui trebuia sa se interneze cu fetita mica de 8 luni si nu o internau daca nu avea pat - in final si-a cumparat un pat pliant din ala mic. Oricum am lasat patul in garaj si in urmatoarele zile ma ocup sa-i fac o dezinfectie. Asa, de dragu` artei. Ce-i drept ca se vede ca nu a fost desfacut.
Totul este bine cand se termina cu bine ! Am citit tot ce ai scris ,povestea cu patul ! Asa este in Romania ,nu te-ai obisnuit nici acum ? .Eu sunt satula ...ma refer la spitale..
Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Probabil are hernie abdominala, inca nu am ajuns la medic pentru diagnostic, dar cred ca asta este.
Lasa nu mai credea tu ce este mai rau ! Poate o fi de la oboseala...astept vesti ! Dar sa fie bune !
Eu nu reusesc ca fac nici 10 pasi pe banda - vorbesc serios ameteam si imi venea sa vars.
A zis ca nu-i problema ca a vazut si el un model mai nou... si pe urma facem schimb de impresii
Atunci sa ai grija cu efortul ,si cu modelele sunt tari amandoi ! Mai vreti sa faceti schimb si de impresii !
Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Cu privire la gandurile legate de job si cum sa-ti gasesti altceva - pot sa-ti spun ca am fost pana acum la 40 de interviuri - recordul 6 interviuri pentru acelasi job - in final i-am refuzat doar pentru ca m-au calcat pe nervi, singurul job unde as fi vrut cu adevarat sa ma duc m-au sunat de doua ori sa-mi spuna ca inca nu s-au hotarat si ca singura mea problema e cu englza, dar asta cu bunavointa se poate rezolva. Asa ca daca vrei sfaturi si idei - sunt aici si am ceva experperienta din 15 iunie si pana acum.
Of Rosa ,nu mai am cuvinte la ce ai scris ! Bafta ! Sper sa gasesti pana la urma ceva mai bun ,pe placul tau ! Ce multe interviuri !
Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Mie asa imi place cel mai mult sa fac sport- eu in fotoliu si derulez repede, repede ca sa iau o carte sau sa ma uit la filme
Asa nu ,,
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2935 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:49:21
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
saluatre fetele mele.cefaceti?eu am avut multa treaba si stresanta si nu am ami intrat.mi-a fost tare dor de voi.acum sunt mai bine canu prea am fost.am avut niste zile stresante si ete cantarul meu acum a ajuns la 59.7kg.v-am zis eu ca daca imi pacalaesc corpul ca e la mentinere ami slabeste.in rest acum sunt bine.fulgule vad a nu iti e ff bine .nici nu ma mir la cate faci.roxi tu esti bine?
daca am uitat pe cineva si sigur ma uitat imi cer csuze si va pup pe toate de o mie de ori.stiti ac fiecare aveti cate un loc bine pus de o parte in inima mea.tare dor mi-a fost de voi.
Buna Oana ! Ne este dor de tine ! Dar ma bucur ca scade cantarul si esti multumita !
Stai linistita in privinta mea ca eu ma simt bine,stii ca ma refac repede ,ma ajuta mult alimentatia sanatoasa ,bogata in vitamine..
Sper ca stii si tu ca ai un loc in inima mea ! Si acolo este loc pentru toate fetele ! Sa ai grija de tine ,pupici ingerasului tau si sotului ! Sper ca sunteti bine cu totii !
O saptamana usoara iti doresc !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2936 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:49:27
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Neata fetele mele dragi...sa aveti o zi fumoasa ,pe placul vostru..
Astazi e foarte cald .... ma coc pur si simplu la ora aceasta...nu vreau sa ma gandesc ce-o fi pe la pranz...
Rosalinda La multi ani pt. fetita ta,sa fie sanatoasa si sa va umple sufletul de bucurie...
  #2937 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:49:39
bety's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 162cm, 97kg
Mesaje: 3.073
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 89 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

buna si bine v-am gasit..........ma alatur si eu acestei categorii de varsta,,,,,,

cum vad ca multe dintre voi au reusit sa slabeasca astept sfaturi..........eu am multtt de slabit.......si vreau sa scap si de celulita.......
bety, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2206 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1689 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1173 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de bety; 03 aug 2010 at 08:55:00.
  #2938 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:50:31
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Fulgule azi tot la casuta?
  #2939 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:53:15
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de bety Vezi mesajul
buna si bine v-am gasit..........ma alatur si eu acestei categorii de varsta,,,,,,
Bun venit in casuta noastra...
As vrea sa ne spui ce dieta ti..daca faci sport...ce papi intr-o zi...
  #2940 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:59:43
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Oana deci ai reusit sa treci sub pragul celor 60 kg.ma bucur pentru tine....la cate kg. vrei sa te opresti?Sunt sigura ca joi si eu o sa am in jur de 61 kg,eu m-ai am pana la 58 kg...oricum de la 69 din primavara la cate am acum se cunoaste mult....si mi se spune mereu ca am slabit...iti vine sa crezi ca am o sapt.fara gram de dulcesi inghetata,eu cre mancam o cutie de inghetata o singura data,iar o coicolata pt.mine era ca o tableta pt.altcineva...
 

Informatii despre slabit
alimentatie, calorii, dieta, fitness, kilograme, sanatos, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole