Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Alina82

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #4421 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 21:18:31
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de elenavulpe Vezi mesajul

Ai avut un w.e. foarte frumos si ma bucur din suflet ca nu e problema la care ma dusese pe mine gandul!

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Da,ai mare dreptate in ceea ce priveste sportul...si la mine functioneaza cam la fel organismul vad..cum ma las de sport,cum pun pe mine..sunt sortita sa fac sport all my life...nu-i problema..cu ambitionatul la inceput e mai greu...dar usor usor imi voi reveni si cu sportul(sper)...la sala nu cred ca ma voi duce nici luna asta pt ca am 6 sarbatoriti apropiati luna asta si nu pot sa apar cu mana in buzunar la zilele lor de nastere..plus ca vreau sa fac vreo 2 drumuri pana acasa,care ma costa ceva bani si alea si ce am mai fost azi de am spart jumatate de salariu prin magazine si pe cosmetice...sport in casa si alergat scrie pe mine si luna asta..nu-i bai..mi s-a spus deja din cateva locuri ca am mai slabit,ceea ce e bineastept sa vad bine de tot la haine(nu ca nu s-ar vedea deja)..eu vreau de fapt sa vad ca iar intru in hainele sor'mii si apoi inca un pic si gata....dar ii spuneam si fetei asteia cu care fac sport si m-am luat de dieta(colega de apartament) ca nu ma grabesc nicaieri..stiu ca pot,am incredere foarte mare in mine si in capacitatea mea de a slabi..it's just a matter of time now
Pupici!!!

P.S:ti-am spus ca vei avea un weekend minunat si fara sora ta
Ce bn e de mine k aici am scapat de sarbatoriti,nunti,botezuri si alte celeaici de obicei pt cadouri se pun 10E dak nu isi sarbatoresc si 20E dak sarbatoresc si am 4colegi si 2sefi deci nu fac cheltuieli prea mari si sunt la distanta mare unul de altulcu sportul eu una asa cred...pt k tot din cauza k m-am lasat de sport am inceput sa am probleme cu greutateamai ideea e sa iti faci un program de sport si sa alegi un tip de sport pe care sa stii k il vei putea face tot timpul...k ai sau nu bani...k ti se schimba programul la job...si alte variatii ce pot aparea in viata ta...eu una asa mi-am ales sportul...akm fac 45min minim 3 ori pe saptamana...orice s-ar intampla sigur gasesc eu minutelele astea pt sport...si am ales bici stationara k si sport de baza din acelasi motiv...k de pedalat o sa pot pedala all my lifepoi dak am timp si chef variez cu areobic dak nu doar biciclescasta vb aseara cu iubi k de cand ies cu colegii si mai intrigati sunt astia k ma vad mancand si tot slaba ramansi ei se ingrasadar ei mananca precum purcei zi de zi si sport ohapupicei
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #4422 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 09:13:46
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul




Ce bn e de mine k aici am scapat de sarbatoriti,nunti,botezuri si alte celeaici de obicei pt cadouri se pun 10E dak nu isi sarbatoresc si 20E dak sarbatoresc si am 4colegi si 2sefi deci nu fac cheltuieli prea mari si sunt la distanta mare unul de altulcu sportul eu una asa cred...pt k tot din cauza k m-am lasat de sport am inceput sa am probleme cu greutateamai ideea e sa iti faci un program de sport si sa alegi un tip de sport pe care sa stii k il vei putea face tot timpul...k ai sau nu bani...k ti se schimba programul la job...si alte variatii ce pot aparea in viata ta...eu una asa mi-am ales sportul...akm fac 45min minim 3 ori pe saptamana...orice s-ar intampla sigur gasesc eu minutelele astea pt sport...si am ales bici stationara k si sport de baza din acelasi motiv...k de pedalat o sa pot pedala all my lifepoi dak am timp si chef variez cu areobic dak nu doar biciclescasta vb aseara cu iubi k de cand ies cu colegii si mai intrigati sunt astia k ma vad mancand si tot slaba ramansi ei se ingrasadar ei mananca precum purcei zi de zi si sport ohapupicei
da...uite..mie imi place tare mult aerobicul si tae bo cardio,...dar ador sa ma duc si la sala..sa simy eu cum muncesc acolo,cum trag de mine..oricum..m-am apucat din nou de sport..l-am reluat pe dragutul meu billy blanks,care ma oboseste de fiecare data..si daca ma plictisesc de un program de-al lui pot lua altul si tot asa..plus ca acum e si mai fun ca fac imperuna cu colega de apartament..s-a indragostit si ea de billy de la prima vederenu-i venea sa creada cat a transpirat...plus ca noi completam cu ceva exercitii pt picioare,etc..azi lucram partea superioara ,ieri am lucrat fund si picioare..si tot asasi eu tot din cauza ca m-am lasat de sport m-am ingrasat prima data..avand in vedere ca am facut de la 5 ani..all my life..si sport la club,cu competitii etc
ma foarte bucur ca tu te mentii si ramai slaba...da-i incolo pe colegii care se ingrasa..asta e..daca nu stiu sa se abtina...asta am testat-o si pe pielea m ea
oricum,cred ca ai dreptate in ceea ce priveste sportul in casa..uite..eu in luna in care faceam tae bo zi de zi am slabit mai mult decat intr-o luna in care ma duceam cate 2-3 ore/zi la sala...acum sa speram ca voi repeta figura
Pupici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4423 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 09:21:54
elenavulpe's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Numar calorii
Date: 156cm, 89.2kg
Mesaje: 5.986
Aprecieri acordate: 252
Am fost apreciat(a) de 638 ori in 174 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Bagai capul pe usa casutei tale sa iti urez o zi minunata si sa aflu ca te-ai scos din gaura neagra! Haide, ca nu e chiar asa de negru! Te pup Alinutza!
  #4424 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 11:10:00
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
da...uite..mie imi place tare mult aerobicul si tae bo cardio,...dar ador sa ma duc si la sala..sa simy eu cum muncesc acolo,cum trag de mine..oricum..m-am apucat din nou de sport..l-am reluat pe dragutul meu billy blanks,care ma oboseste de fiecare data..si daca ma plictisesc de un program de-al lui pot lua altul si tot asa..plus ca acum e si mai fun ca fac imperuna cu colega de apartament..s-a indragostit si ea de billy de la prima vederenu-i venea sa creada cat a transpirat...plus ca noi completam cu ceva exercitii pt picioare,etc..azi lucram partea superioara ,ieri am lucrat fund si picioare..si tot asasi eu tot din cauza ca m-am lasat de sport m-am ingrasat prima data..avand in vedere ca am facut de la 5 ani..all my life..si sport la club,cu competitii etc
ma foarte bucur ca tu te mentii si ramai slaba...da-i incolo pe colegii care se ingrasa..asta e..daca nu stiu sa se abtina...asta am testat-o si pe pielea m ea
oricum,cred ca ai dreptate in ceea ce priveste sportul in casa..uite..eu in luna in care faceam tae bo zi de zi am slabit mai mult decat intr-o luna in care ma duceam cate 2-3 ore/zi la sala...acum sa speram ca voi repeta figura
Pupici!
Ehhh nu ma agit eu de colegi...doar ma amuzpt k ei sunt convinsi k eu am o solutie magica si nu vreau sa le-o dau si lormda pai la fel si eu de pe la 5-6 ani am inceput sa pracic diverse sporturi...gimnastica,dansuri,atletism si handbal...poi m-am lasat si am inceput sa ma umfludar akm nu mai am de gand sa ma las in vecisi legat de sala...probabil k atunci cand faceai sport la sala dak trageai si la aparate puneai masa musculara si de aia slabeai mai putin...tae-bo e cardio si asta doar te slabeste nu prea iti umfla muschie bn sa combini cumva fitness cu cardio k e nevoie si de muschi dar cel mai important e sa faci sport...orice fel de sportdak te tin oasele incearca insanity sau asylum...sunt dementiale si iti umfla si muschi dar eu nu pot din cauza de coloana
Citat:
Anterior postat de elenavulpe Vezi mesajul
Bagai capul pe usa casutei tale sa iti urez o zi minunata si sa aflu ca te-ai scos din gaura neagra! Haide, ca nu e chiar asa de negru! Te pup Alinutza!
Aici sunt Nanutzauite azi se pare k am timp de stat nitel pe aici pt k la mare nu ma duc din cauza k gagicile s-au dus sa isi ia rochii de nunta...iubi e la munk iar treburi nu am prea multe
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #4425 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 13:46:51
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

Ehhh nu ma agit eu de colegi...doar ma amuzpt k ei sunt convinsi k eu am o solutie magica si nu vreau sa le-o dau si lormda pai la fel si eu de pe la 5-6 ani am inceput sa pracic diverse sporturi...gimnastica,dansuri,atletism si handbal...poi m-am lasat si am inceput sa ma umfludar akm nu mai am de gand sa ma las in vecisi legat de sala...probabil k atunci cand faceai sport la sala dak trageai si la aparate puneai masa musculara si de aia slabeai mai putin...tae-bo e cardio si asta doar te slabeste nu prea iti umfla muschie bn sa combini cumva fitness cu cardio k e nevoie si de muschi dar cel mai important e sa faci sport...orice fel de sportdak te tin oasele incearca insanity sau asylum...sunt dementiale si iti umfla si muschi dar eu nu pot din cauza de coloana
O sa incerc si astea...deocamdata ma concentrez pe tae bo cardio...Plus abdomene si picioare si fund etcdaca au dat rezultate in trecut,trebuie sa dea si acum,nu? macar pana ma stabilizez si eu cu banii...nu stiu cata masa faceam eu la sala pt ca ma axam pe bicicleta si eliptica si banda...faceam si cateva aparate,dar mai mult pt maini si pt aripioareoricum...de slabit tot slabesc eu daca sunt copil cuminte...deja simt mici diferente...pana in sept octombrie sunt bine bine

Pupici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4426 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 14:07:47
mishutza's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Alinutooooo,te pupez slabanoago.
Am vazut abia acum ce ai scris.mie mi se pare naspa ca te enerveaza periodic,si nu imi place sa te stiu nervoasaeu indepartez oameni de astia din viata mea,care imi mananca energia,nervii,si ma enerveaza.Nu ma tin nervii de faze de 2 lei,rautati si indecisi,hhiihhi.Dar ea e sora ta,si mie tare mi-ar fi placut sa am vreo una,deci nu prea stiu cum as face daca mi-ar face sora-mea faze de astea.
Ce de bunataturi ai mancat tu in weekend?Ia sa treci odata si cantatitatile
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4427 (permalink)  
Vechi 10 aug 2011, 11:31:10
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
O sa incerc si astea...deocamdata ma concentrez pe tae bo cardio...Plus abdomene si picioare si fund etcdaca au dat rezultate in trecut,trebuie sa dea si acum,nu? macar pana ma stabilizez si eu cu banii...nu stiu cata masa faceam eu la sala pt ca ma axam pe bicicleta si eliptica si banda...faceam si cateva aparate,dar mai mult pt maini si pt aripioareoricum...de slabit tot slabesc eu daca sunt copil cuminte...deja simt mici diferente...pana in sept octombrie sunt bine bine

Pupici!
Eu iti ziceam de insanity pt diversificare...pt k tae-bo e f bun pt slabitnormal k slabesti dak esti copil cuminte...dupa tre sa exersezi si mentinereaatunci sper sa ramai pe aici sa te pot tine sub observatiepupicei
Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Alinutooooo,te pupez slabanoago.
Am vazut abia acum ce ai scris.mie mi se pare naspa ca te enerveaza periodic,si nu imi place sa te stiu nervoasaeu indepartez oameni de astia din viata mea,care imi mananca energia,nervii,si ma enerveaza.Nu ma tin nervii de faze de 2 lei,rautati si indecisi,hhiihhi.Dar ea e sora ta,si mie tare mi-ar fi placut sa am vreo una,deci nu prea stiu cum as face daca mi-ar face sora-mea faze de astea.
Ce de bunataturi ai mancat tu in weekend?Ia sa treci odata si cantatitatile
Pup si eu fata frumoasa
In mod normal nici eu nu suport si nici nu tin astfel de persoane in preajma mea...dar buna/rea e totusi sora mea...mai e si nepoata la mijloc deci nu am cum sa ii dau deleteam trecut bunataturile din weekendcantitatile hmmm stai sa vaz dak imi aduc amintefistic de obicei cumpar juma de kg si il mancam in 2eu si iubipraji am mancat o prajitura normala k si dimensiuni nush cat sa aibe vreo 100-150gpizza mananc o pizza intreagabiscuiti am mancat juma de pachet de oreo(pachet normal nu din alea uriase)floricele mancam o punga din aia pt microunde in 2 iar berea habar nu am cata edak as bea doar aks as putea spune dar in oras pierd numaratoareanu vreau sa calculez ce si cat mananc in we pt k sigur iese un nr mare de calorii si m-as ingrozi k eu mananc atat si doar gandindu-ma ori m-as ingrasa ori nu as mai manca de frikasa k pt linistea mea prefer sa fiu nestiutoare
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #4428 (permalink)  
Vechi 10 aug 2011, 11:36:48
porumbita's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 09 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: Schimbare stil de viata
Date: 158cm, 75.9kg
Mesaje: 2.704
Aprecieri acordate: 92
Am fost apreciat(a) de 503 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Buna Alynus...am mai citit si eu pe la tine ...vin sa te pup ..si sa iti spun ca nu trebuie sa pui la suflet supararile cu sora ta...ia-o ca atare ...si gata ...ce festine tragi mama la sfarsit de saptamana ....si te menti ...super ...asta da ...arta ....ai descoperit secretul.....si vin sa te anunt ..ca am mai pus si eu ..cateva pozici .daca doresti sa ma vezi..o zi buna....
__________________
12.05.2016- 82kg
12.06.2016- 75kg - 7 kg
12.07.2016 -72,5 - 2,5 kg
12.08.2016 - 69,8 - 2,7 kg
12.09.2016 - 67 - 2,8 kg
12.10.2016 - 66,5 - 0,5 kg
30.05.2017 -69.5 + 3 kg

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...bita-4464.html[/B][B][B]JURNALUL MEU!!!
porumbita, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1828 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1311 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1570 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4429 (permalink)  
Vechi 10 aug 2011, 11:44:46
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Buna Alynus...am mai citit si eu pe la tine ...vin sa te pup ..si sa iti spun ca nu trebuie sa pui la suflet supararile cu sora ta...ia-o ca atare ...si gata ...ce festine tragi mama la sfarsit de saptamana ....si te menti ...super ...asta da ...arta ....ai descoperit secretul.....si vin sa te anunt ..ca am mai pus si eu ..cateva pozici .daca doresti sa ma vezi..o zi buna....

Yeap secretul e k eu nu am mancat niciodata k vrabia...imediat cum am ajuns la mentinere am inceput sa cresc nr de calorii pana am ajuns la 1800-2000...asta fiind nr normal de calorii pe care il mananc zilnic....si sportul care nu lipseste din programul meu saptamanalakm fug sa iti vad pozele...hmmm ar trebui sa mai fac si eu niste pozici k nu am mai facut de multpupicei
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #4430 (permalink)  
Vechi 10 aug 2011, 11:46:31
mishutza's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Alinuto,dupa principiul,ceea ce nu stiu nu imi poate face rau,ha?
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
cura slabit, dieta, jurnal, kilograme, regim, sanatos, sicilia, slabire, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole