Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Rallara

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1841 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 10:32:59
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Fetelooor!!!
Ce dragi imi sunteeeti!!!

Va urez o duminica frumoasa si stralucitoare... eu asa de bine ma simt... sunt in al 9-lea cer.
Va pretuiesc si va iubesc, chiar daca nu va cunosc in persoana, sunteti ale mele dragi si scumpe, si imi inseninati zilele cu mesajele voastre minunate.
Eu pap niste fructe DELICIOASEEEE care arata demne de luat in poza... ascult muzica... geamul deschis... inca mai ciripesc ceva vrabiute in departare... afara e frumos si caldut... iubirea e mare, optimismul la pachet si buna dispozitie in aeeerrr!!!
Va pupa cu cel mai mare drag un Ralucel fericit.

P.s:ma duc sa-mi notez meniurile... de ieri si azi pana acum... si revin.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1842 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 10:47:39
Prapadeala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Fetelooor!!!
Ce dragi imi sunteeeti!!!

Va urez o duminica frumoasa si stralucitoare... eu asa de bine ma simt... sunt in al 9-lea cer.
Va pretuiesc si va iubesc, chiar daca nu va cunosc in persoana, sunteti ale mele dragi si scumpe, si imi inseninati zilele cu mesajele voastre minunate.
Eu pap niste fructe DELICIOASEEEE care arata demne de luat in poza... ascult muzica... geamul deschis... inca mai ciripesc ceva vrabiute in departare... afara e frumos si caldut... iubirea e mare, optimismul la pachet si buna dispozitie in aeeerrr!!!
Va pupa cu cel mai mare drag un Ralucel fericit.

P.s:ma duc sa-mi notez meniurile... de ieri si azi pana acum... si revin.
Ralu, trec si eu pe la tine si dau de o fata minunata. Ma bucur pentru dispozitia ta si iti doresc sa te simti mereu asa cum te simti acum
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1843 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 10:51:03
niculina04's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1844 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 10:54:28
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Cu dedicatie pentru tine, RaluLa tipu' din imagine ma refer
mai am putin si ma apuc de lins monitorul
Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Fetelooor!!!
Ce dragi imi sunteeeti!!!

Va urez o duminica frumoasa si stralucitoare... eu asa de bine ma simt... sunt in al 9-lea cer.
Va pretuiesc si va iubesc, chiar daca nu va cunosc in persoana, sunteti ale mele dragi si scumpe, si imi inseninati zilele cu mesajele voastre minunate.
Eu pap niste fructe DELICIOASEEEE care arata demne de luat in poza... ascult muzica... geamul deschis... inca mai ciripesc ceva vrabiute in departare... afara e frumos si caldut... iubirea e mare, optimismul la pachet si buna dispozitie in aeeerrr!!!
Va pupa cu cel mai mare drag un Ralucel fericit.

P.s:ma duc sa-mi notez meniurile... de ieri si azi pana acum... si revin.
Ce bine ce bine ce bine! Esti happy!!!!

Pupam si nou pe Ralucul fericit!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1845 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 11:36:57
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Buna dimineata papanash (ce numai tu sa alinti cu de-astea? )

Eu sunt in picioare deja de o ora aprope, am baut cafeaua si mai stau juma de ora si ma apuc de treaba..
Dar asa nu am nici un chef, afara e mohorat rau, ploua, e frig

Hai vara haaaaaaai!

Sa stii Raluci scump ca tot ceea ce iti spun vine din inima, nu sunt deloc genul care face complimente gratuite si la mine e ori alba ori neagra, ori imi place o persoana ori nu..

Si eu m-am atasat mult de tine si de fetele de aici, de pe form, jur ca nu mai plec veci
E poate si faza ca atunci cand comunici incognito cu o persoana altfel ai tupeu sa iti spui ofurile, stiind ca nu esti judecata si ca descoperi fete cu probleme asemenatoare, dar mai ales sustinere!

Deci vara asta fac pe dracu' in patru si vin la Cluj negresit! Ca daca nu te cunosc ar fi o mare pierdere..

Sper ca ai ascuns borcaneleul cu Nutella, da? Sa nu trisezi

Ia numai bine ca acum ai intrat si pe mess )
Ca sa vezi dom;le paranormal, nu alta )

Mno pisoias mic, hai ca vb pe mess!

O zi frumoasa sa ai! Si chillax.. stii tu cu ce Fii tu cmechera si mai ales diplomata
Vai nu incepe cu papanasii de dimineataaa!!!
Iam... daca ai stii ce mult imi plac... Cei moldovenesti sunt cei preferati ofcourse.

Lasa ca pana la urma te-ai apucat, si inca cu drag si chef.
Ai terminat tot ieri? Ai avut spor? Eu tot nu am scapat de curatenie pana la urma... Mai... de fiecare data cand nu fac vineri curat, sambata se anunta ceva delegatie cu alai de musafiri. Ei si am muncit si eu si L pe branci si pe cand terminasem seara... ei nu am mai venit. Si casa era briiiici!!! Buuun. deci eu am observat! E clar! Nu fac vineri, am musafiri sambata. Fac sambata repede, nu mai vin musafirii. Si viceversa: fac vineri, nu vine nimeni samabata si nu mai fac nici sambata... atunci apar cu siguranta. De nu mi s-a intamplat asta de multe ori... ...
Tie? Cum ti-a mers? E curatel?

Vai lasa sa nu vine inca cu toata fortaaa Mai amanati pentru 2 saptamani va roooog... Ca numai atunci imi trebuie si mie sorinelul.
Acum totusi la noi e destul de caldut... nu tare, nici putin... e asa frumos cum trebuie. Numai bun.

Ce ma bucur, ador persoanele adevarate, care nu umbla cu o gramada de fetze... ca e plin de asemenea specimene. Tot m-am ars cu ei... deja umblu la mine cu stingatorul de incendii.
Asa-i ca ne-am atasat? Corect. Avem gasca tare.
Si cu incognito... da, absolut de acord scumpa... sunt sigura ca asa e. Ce bine ai zis. Nu mereu iti permiti sa zici chiar multe... cu toate astea, eu totusi sunt destul de retincenta sa-mi fac cunoscute si unele lucruri bune/rele care mi se intampla zilnic... as avea ce zice... dar prefer sa nu. Admir slabutele care au curaj si se destainuie in detaliu, spun aici tot soiul de intamplari, mie mi-ar fi greu sa fiu judecata sau sa primesc comentarii de la persoane pe care nu le cunosc foarte bine. Nu ma incred in judecata multor persoane... tu ce pare re ai. (de asta nu vroiam initial sa imi pun si poza. Dar m-ati corupt smecherelor!!!)

Si eu vreaaau!!!
Numai sa mai slabesc si eu... sa nu fim chiar Stan si Bran. (glumesc glumesc... nu sarii)
Cu tine ma inteleg asa de bine...

Vai da, sa stii ca l-am dosit. Dupa ce am terminat ieri de povestit, m-am dus si l-am si pus inafara razei vizuale.
Si ma pot lauda ca nici ieri nu am bagat nasul in borcan. Deja incepe sa-mi treaca pofta... mai ales ca o dau pe fructe si mai dihai... Domane feri tu stii ce greu a fost primele 2 zile? Zici ca are ceva droguri puse in ea!! Poate ceva E-uri care dau dependenta... mai stii?

Ma bucur ca te-am gasit.


Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Buna dimineata miaunel!
O duminica frumoasa si fara ducliuri sau ciabatte, daaaaaaaa?
Da da!!! Nici vorba!!!
Parca nici pofta nu mai am...
O... stai ca mi-am amintit ceva.
Deci... dupa vreo saptamana de la achizitionare... am dezvirginat ambalajul de double chocolate. Si am mancat jumate. Bun, bun... delicios... n-am ce zice... Dar spre MAREA mea surprindere... nu am avut pofta sa o pap pe toata. Sincer ma gandeam cu groaza sa nu cumva sa imi placa asa de mult (ca vara trecuta), si sa nu imi vina in cap sa ma duc sa-mi iau inca una. Nici vorba, n-a fost cazul.


Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

mai am putin si ma apuc de lins monitorul


Ce bine ce bine ce bine! Esti happy!!!!

Pupam si nou pe Ralucul fericit!
Vai si eeeuuu!!! Abia astept sa-i multumesc de imagine!!!
Ce atenta e ea... Si ce mesaj tare, am ras cand l-am citit!!
Da da, sunt Happpy!!!!
Pup tu scumpa...
Ia zi, tu ce zi ai? Buna, da?
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1846 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 11:41:44
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de ocsanel Vezi mesajul
Am sa un si eu poze, sa-i fac concurenta Niculinei
Noi iesim si pe ploaie, chiar azi am fost doar cu Mia cu bicicletele o plimbare..

Asa asa!!!
Foarte bine! Mie sincer mi se taie usor cheful cand vad ca le toarna afara. Cred ca am fost matuc intr-o viata anterioara.
Ce mai face corcodusa (Mia adica )?


Citat:
Anterior postat de ocsanel Vezi mesajul
Buna, scumpica, am venit sa-ti spun ca am pus poze in album, nu am putut sa le postez in jurnarel.
Noapte buna, pupici
Sigur, sigur... venim sa la comentam!!!
Imediat ajung.
La voi cum e vremea, ieri ati fost totusi la plimbarea promisa chiar contrar vremii mai ploioase? La noi e soare.
Un dimanche frumos sa aveti
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1847 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 11:52:27
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata,Ralucel!
Ce faci azi?Esti cu L.acasa?Sa aveti un weekend frumos impreuna!
Neata neata scumpa!!!
Da, a reusit sa rezolve treburile care l-ar fi retinut departe de mine weekendul asta, si a venit vineri seara acasa.
Ce m-am bucurat.
Asa si e... asa de frumos e impreuna... in fine... chiar daca il stiu acasa tot e bine, nu trebuie sa stam neaparat unul langa celalalt. Stiu ca e aici si ma simt in siguranta.
Uff cat il mai iubesc!!!
Tu ce faci? Ai liber pe weekend? Sper ca nu esti la munca...


Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Este esteee!!!
Mai ales ca am papat si o inghe delicioasa... zici ca sunt high
Fericita nevoie mare sub influenta ciocolatei
Te pup scumpa, si multu de imagine



Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Cu dedicatie pentru tine, RaluLa tipu' din imagine ma refer
VAAAAIIII MULTUMESC FRUMOOOS!!!!
Uff... ce ma nimeresti! Si mesajul e haios de numa!!!
Ce atenta esti, o adevarata scumpa, visez acum iar la el... Bine ca L nu e genul foarte gelos!! Ca momentan e prezent si pe deskstop.
Stii ce carti m-am apucat sa citesc? Sherlock Holmes. De la film... si acum normal ca mi-l inchipui pe Downey drept eroul cartii. El e cel mai tare detectiv!!! Go Robert, go!
Mi-ai facut ziua, te pup inca o data si iti doresc o duminica frumoasa in continuare.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1848 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 11:59:18
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul

Ceau racusorule, ce mai faci tu?

Multumesc de imagini... prima m-a cucerit definitv! Stii tu ce stii mitzusca mica.
Si floricele sunt pretioase, tu ce faci? Eu as fi iesit la o plimbare dar L a avut o intalnire cu un prieten si eu am venit la voi. Asa ca parca vad ca nu va mai avea nici un chef de mers la gradina botanica. Stiu de pe acum: pe canapea, cu intrebarea: "Ne punem la un film brotocel?"

Te pup pretioasa mea
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1849 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 12:07:30
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Un smoothie pentru o draguta!
Nu am cuvinte de multumire pentru sfaturile date, pentru ajutor...Nici nu stii cat de mult au contat vorbele tale. :X
Ceau Rominel frumusel

Iam, le ador!!!
Eu imi fac acasa unul cu capsuni congelate + banane + lapte.
Sau varinata 2, capsuni proaspete + iaurt + miere.
Sunt fana smoothie-urilor, uau uau.
Asa ca m-ai ghicit. Multu.
Tu ce zi ai scumpa? Cum mai esti?
Mi-a crescut sufletelul cu mesajul tau. Ma bucur din suflet ca ti-am putut fi de folos. Mai mult decat crezi.
Suntem prietene scumpa!! Si ne ajutam!!! Da! La nevoie ne strangem laolalta si ne facem planul de bataie!!! Cu toata viteza inainte!!!

Sa ai o duminica relaxanta si senina, te pup suflet frumos
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1850 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 12:10:35
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Ralu, trec si eu pe la tine si dau de o fata minunata. Ma bucur pentru dispozitia ta si iti doresc sa te simti mereu asa cum te simti acum
Ceau M., bine te-am regasit!
Multumesc de cuvintele frumoase, tu ce mai faci, nu am mai povestit demult, nu-i asa?
Totul bine, esti si tu bine dispusa, da?

__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, jurnal, jurnale, rallara, ro, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole