Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Zoe

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1071 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 10:07:03
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
mmmm, omletă cu ciuperci şi ceapă verde, plus o boare de parmezan pe deasupra şi neşte măsline lângă - divine!
azi trebuie să-mi gătesc, mă gândeam la nişte paste integrale pentru diseară, cu sos de roşii şi parmezan, şi separat nişte chifteluţe de năut după reţeta lui ancuţ. mai am şi nişte bucăţele de carne de porc, încă nu sunt sigură ce să fac cu ele...
Ziua buna!
Primiti cu vizitele?
Esti tare amuzanta Zoe (asta e numele tau real, nu?).. Zau de nu
Faza aia cu mumu a fost bestiala... O folosesc si eu si de asta mi se pare uber funny
Bte, cati ani ai? Daca nu mi-s prea curioasa..

Apropo de bucatile de porc, ai putea face o ciorba de porc u multe verdeturi, sau ceva mancarica cu legume si carnitza.. Umm, saaaaau simplu, le bagi la cuptor, le scalzi in condimente, in vin, legume, usturi, ceapa, etc si le lasi sa zaca acolo pana ti se pare tie ca s=au facut
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kclaudyia:
CezaraCezarului (06 mai 2014), Zoe (06 mai 2014)
  #1072 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 13:12:18
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Ziua buna!
Primiti cu vizitele?
Esti tare amuzanta Zoe (asta e numele tau real, nu?).. Zau de nu
Faza aia cu mumu a fost bestiala... O folosesc si eu si de asta mi se pare uber funny
Bte, cati ani ai? Daca nu mi-s prea curioasa..

Apropo de bucatile de porc, ai putea face o ciorba de porc u multe verdeturi, sau ceva mancarica cu legume si carnitza.. Umm, saaaaau simplu, le bagi la cuptor, le scalzi in condimente, in vin, legume, usturi, ceapa, etc si le lasi sa zaca acolo pana ti se pare tie ca s=au facut
haida încoace cu vizitele!
nu, nu e numele real (ce-aţi înnebunit?!). cam zece peste tine, zise ea modestă.
din ce-ai enumerat tu acolo, parcă la ciorbă mi-a tresărit cel mai mult pipoţica, aşadar o să dau o raită prin magazin dupe ardei (că la ora la care ajung azi acasă nu mai e nimeni în piaţă). ah, da, o idee bună ce-ai avut. mai am şi nişte lobodă prin casă, o să pun. sărumâna!
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Zoe:
Kclaudyia (06 mai 2014)
  #1073 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 13:25:33
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Sunt debusolata, eu puteam sa jur ca e numele real, nici nu mi-a trecut prin cap ca n-ar fi! A trebuit sa vin sa-mi exprim stupoarea. Vad ca te dezbraci de kile ca o ceapa de foi, bravo. Inca n-am facut jurnal, mi-e greu sa o iau de la capat, dar azi imi iau ceas smecher cardiofrecventiometru (sunt aproape sigura ca am scris asta gresit) si poate o sa am ceva bun de povestit, ca de doua luni incoace m-am facut mare sportiva, pot sa fac 6 flotari lumeeee.

Iti prieste concursul si ma bucur.

Later edit: am vazut o poza funny pe Feisbuc ce trebuia partajata:



Deci sa-ti fuga grasimea ca de tamaie de acum inainte, da?
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de CezaraCezarului; 06 mai 2014 at 13:28:14.
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui CezaraCezarului:
Animis23 (10 mai 2014), Kclaudyia (06 mai 2014), Zoe (06 mai 2014)
  #1074 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 13:47:57
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Sunt debusolata, eu puteam sa jur ca e numele real, nici nu mi-a trecut prin cap ca n-ar fi! A trebuit sa vin sa-mi exprim stupoarea. Vad ca te dezbraci de kile ca o ceapa de foi, bravo. Inca n-am facut jurnal, mi-e greu sa o iau de la capat, dar azi imi iau ceas smecher cardiofrecventiometru (sunt aproape sigura ca am scris asta gresit) si poate o sa am ceva bun de povestit, ca de doua luni incoace m-am facut mare sportiva, pot sa fac 6 flotari lumeeee.

Iti prieste concursul si ma bucur.

Later edit: am vazut o poza funny pe Feisbuc ce trebuia partajata:
ce frumos faci! dă-i înainte, nu te lăsa! acum mă uitam şi eu la o centură de frecvenţă cardio care se leagă cu telefonul - spunea ancuţ pe undeva - dar încă n-am banii de dat pe dânsa. bine că faci flotări! eu nu poci, din motive de încheieturi faible, când e vremea flotărilor fac împingeri de gantere de la piept, măcar atâta...
haidi, bre, păi aşa ieşim pe net, tanti cezara, cu numele real?
sper să mă dezbrac, da! ahhh, mi-e foaaame, mi-am uitat jumate de prânz acasă şi până ajung în faţa unei mâncări sunt lihnită cred că mai bag nişte migdale, de necaz.
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Zoe:
Kclaudyia (06 mai 2014)
  #1075 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 13:57:52
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul


ce frumos faci! dă-i înainte, nu te lăsa! acum mă uitam şi eu la o centură de frecvenţă cardio care se leagă cu telefonul - spunea ancuţ pe undeva - dar încă n-am banii de dat pe dânsa. bine că faci flotări! eu nu poci, din motive de încheieturi faible, când e vremea flotărilor fac împingeri de gantere de la piept, măcar atâta...
haidi, bre, păi aşa ieşim pe net, tanti cezara, cu numele real?
sper să mă dezbrac, da! ahhh, mi-e foaaame, mi-am uitat jumate de prânz acasă şi până ajung în faţa unei mâncări sunt lihnită cred că mai bag nişte migdale, de necaz.
Ah bun, ai si tu in plan centura de necastitate sportiva. Teoretic nici eu nu as avea bani de dat pe asa ceva, dar mi-s depresata si vreau sa ma vindec temporar ca tot omul modern, prin consum. Mai putin gandit, mai mult platit => mai mult sport, sper. Ma intereseaza cel mai si cel mai tare cate calorii ard, ca tare ma tem ca mie mi se pare ca ma strofoc in ultimul hal si cand colo ard 200, ca de-o fi asa imi dau cu ceasul in cap si ma spanzur cu centura.

Lasa lasa ca la jurnal scrie numele meu real, daca era poetic il puneam si la username, e una dintre nedreptatile vietii, sa nu poti tu sa-ti alegi numele. Eu am doua si niciunul nu-mi place, dar amu' asta e.

Pai asa haz de necaz sa tot faci cu migdale! Si-mi pare rau sa citesc de incheieturi, eu imi imaginez ca dupa ce slabesc fac flotari in degetul mic la ce usoara o sa fiu. De-alea cu aplaudat, ridicat in aer, un picior sus, salt cu triplu surub etc. Pana una alta acum am terminat-o pe 30 days shred si ma apuc de RIP(ped) in 30. Iti merge bine cu Chalene? Cu ea te intovarasisesi parca.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui CezaraCezarului:
Animis23 (10 mai 2014), Kclaudyia (06 mai 2014), Zoe (06 mai 2014)
  #1076 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 14:19:03
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Sunt debusolata, eu puteam sa jur ca e numele real, nici nu mi-a trecut prin cap ca n-ar fi! A trebuit sa vin sa-mi exprim stupoarea. Vad ca te dezbraci de kile ca o ceapa de foi, bravo. Inca n-am facut jurnal, mi-e greu sa o iau de la capat, dar azi imi iau ceas smecher cardiofrecventiometru (sunt aproape sigura ca am scris asta gresit) si poate o sa am ceva bun de povestit, ca de doua luni incoace m-am facut mare sportiva, pot sa fac 6 flotari lumeeee.

Iti prieste concursul si ma bucur.

Later edit: am vazut o poza funny pe Feisbuc ce trebuia partajata:



Deci sa-ti fuga grasimea ca de tamaie de acum inainte, da?
)) Tare poza vazusem si eu aberatia asta pe FB..
Ce ceas vrei sa iti iei? Sa nu faci prostia pe care am facut-o eu si sa iti iei vreo iftineala..Mai bine dai un ban in plus dar stii ca se merita..
Cel mai ok, mi-a spus anqutz ar fi un Polar FT4, e cel mai acesibil ca si bani si isi face si treaba bine.

Ooo pai e bine ca faci 6 flotari!! E chiar suuper! Incet incet ai sa faci lejer 20, si chiar din alea cu saritura si cu bataie la spate
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kclaudyia:
CezaraCezarului (06 mai 2014), Zoe (06 mai 2014)
  #1077 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 14:20:23
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul


haida încoace cu vizitele!
nu, nu e numele real (ce-aţi înnebunit?!). cam zece peste tine, zise ea modestă.
din ce-ai enumerat tu acolo, parcă la ciorbă mi-a tresărit cel mai mult pipoţica, aşadar o să dau o raită prin magazin dupe ardei (că la ora la care ajung azi acasă nu mai e nimeni în piaţă). ah, da, o idee bună ce-ai avut. mai am şi nişte lobodă prin casă, o să pun. sărumâna!
De ce sa innebunim? Zoe mi se pare un nume asha.. boem, desprins din Caragiale
Da ciorbea ruleaza fin.. Iti umpli burta si are si putine calorii.. Mai bagi si un "ardel" iute si te-ai scos
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1078 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 14:21:28
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul


ce frumos faci! dă-i înainte, nu te lăsa! acum mă uitam şi eu la o centură de frecvenţă cardio care se leagă cu telefonul - spunea ancuţ pe undeva - dar încă n-am banii de dat pe dânsa. bine că faci flotări! eu nu poci, din motive de încheieturi faible, când e vremea flotărilor fac împingeri de gantere de la piept, măcar atâta...
haidi, bre, păi aşa ieşim pe net, tanti cezara, cu numele real?
sper să mă dezbrac, da! ahhh, mi-e foaaame, mi-am uitat jumate de prânz acasă şi până ajung în faţa unei mâncări sunt lihnită cred că mai bag nişte migdale, de necaz.
La mine in jurnal a mentionat Anca de centura aia..
Eu daca am fost tuta, acuma sufar Sa caut si eu pe net centura aia, desi pare cam incomd sa iti lego o centura de piept
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1079 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 14:24:51
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
)) Tare poza vazusem si eu aberatia asta pe FB..
Ce ceas vrei sa iti iei? Sa nu faci prostia pe care am facut-o eu si sa iti iei vreo iftineala..Mai bine dai un ban in plus dar stii ca se merita..
Cel mai ok, mi-a spus anqutz ar fi un Polar FT4, e cel mai acesibil ca si bani si isi face si treaba bine.

Ooo pai e bine ca faci 6 flotari!! E chiar suuper! Incet incet ai sa faci lejer 20, si chiar din alea cu saritura si cu bataie la spate
Daaa, trebuie sa ne exorcizam de grasime!
Am fost tentata sa iau ceva mai ieftin sau SH, dar fix pe Polar FT4 vreau sa mi-l iau, e suma maxima pe care o pot cheltui oricum, ceva mai performant nici nu mi-ar trebui, cred. Deci da. Abia astept! Am citit si de ceasul tau, imi pare rau pentru experienta neplacuta. Pentru banii din Romania sunt intr-adevar costisitoare rau de tot, dar investim in sport, ce sa si facem. Daca ma gandesc cati bani am dat pe tigari si dulciuri in viata asta ma cutremur, imi luam la Polare de le purtam ca bratari.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui CezaraCezarului:
Kclaudyia (06 mai 2014), Zoe (06 mai 2014)
  #1080 (permalink)  
Vechi 06 mai 2014, 14:45:16
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul

ca de-o fi asa imi dau cu ceasul in cap si ma spanzur cu centura.
eşti criminală, madam!

bine că sunteţi voi şmechere cu ceasuri!
eu nici să vreau nu pot, că-s alergică la nicheluri, şi polarul are nichel pe partea metalică - deci m-am liniştit.
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal, jurnal slabit, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole