Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1371 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 14:10:20
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Da ...parca fugeam de lumina in ultima perioada
Offf ..sa inteleg ca va mai dura ceva ..mult succes cu mastereleo sa fim un forum pline de masterande...oricand simti nevoia spune-le si pe cele rele ..eu m-am plans mult pe aici ..si uite ca acum am si de ce ma bucuraa parut lung drumul ..iar acum pare ireal ..iti doresc si tie din suflet sa se rezolve toate asa cum vrei
Sunt pe aici si bune si rele, cred ca mai degraba inclina balanta inspre cele rele. Dar nu ma indoiesc ca va fi bine, am oamenii de care am nevoie langa mine, inclusiv voi, care mereu m-ati incurajat intr-un mod atat de dezinteresat.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1372 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 15:54:16
August's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 597
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul


Multumesc August. Ce bine e sa fii complimentat dis-de-dimineata. Ma rog, la 12 jumate la amiaza. Sa stii ca plusurile pe care le-ai gasit tu la mine le-am gasit si eu la tine, te-am vazut eu ca esti si fan Mircica, ai si-un simt al umorului perfect dezvoltat - asta pentru mine e primul semn al inteligentei. Altfel cum ajungeai tu sa-l mai vindeci de "raceala" pe Fritz? Vad ca deja i-ati sechestrat bine de tot, mie nu-mi mai dati nimic. Trebuie sa gasesc si eu ceva musculos si imbracat in uniforma.
Nu-s chiar flower-power, hai, poate putin, dar de-a lungul vietii am fost de toate. Un fel de emo, black-metal chick, piele si dermatograf negru, am ascultat si manele la 13 ani... Din punctul asta de vedere ma simt echilibrata acum, nu mi se pare ca exprim prea multe din punct de vedere fizic/vestimentar, imi place sa pastrez "misterul".

N-ai de ce! Eu nu complimentez gratuit! Doar ca ai acel 'quelque chose' de mi-e teama mie ca e pe cale de disparitie la tinerii de azi. In privinta curentelor, nu-s foarte in tema. La mine erau delimitate f. simplu: depecheri, rockeri, broseri, rapperi. Manelisti nu, ca nu existau. Si eu am trecut pe rand prin ele. Si am ramas cu prima dragoste, din clasa a sasea cred: George Michael. (fara glume d-alea cu *** ca va bat!). Hai ca incep sa vorbesc ca o baba si chiar nu ma simt asa. Doar vin dintr-o generatie...diferita.
Back to work!!!!
  #1373 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 17:21:23
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de August Vezi mesajul
N-ai de ce! Eu nu complimentez gratuit! Doar ca ai acel 'quelque chose' de mi-e teama mie ca e pe cale de disparitie la tinerii de azi. In privinta curentelor, nu-s foarte in tema. La mine erau delimitate f. simplu: depecheri, rockeri, broseri, rapperi. Manelisti nu, ca nu existau. Si eu am trecut pe rand prin ele. Si am ramas cu prima dragoste, din clasa a sasea cred: George Michael. (fara glume d-alea cu *** ca va bat!). Hai ca incep sa vorbesc ca o baba si chiar nu ma simt asa. Doar vin dintr-o generatie...diferita.
Back to work!!!!

Ai toate motivele sa te temi, si mai ales motive in plus pentru a te simti norocoasa pentru ca te-ai nascut mai devreme. Nu o spun din ingamfare sau neaparat pentru ca ma consider mai buna, doar "altfel", ci o spun cu regret: cu majoritatea tinerilor nu mai ai ce sa vorbesti. Am trecut printr-un liceu si o facultate in care la ordinea zilei erau discutiile despre haine, despre ce se asorteaza cu ce, unde ne facem parul, cine si-a mai sucit capul dupa noi pe strada si unde mai iesim in oras. Desigur, sunt lucruri care fac parte din viata noastra, e mai mult decat in regula sa le discuti, dar nu obsesiv/exclusiv, nu considerand ca gata, asta e tot, traim ca sa fim frumosi, ca-n melodie "shiny, happy people having fun". Eu ma simt recunoscatoare pentru ca mi-am sucit mereu viata pe toate partile si ca am invatat sa mai si dau jos ochelarii de cal, eventual colorati in roz. Nu aduc o contributie enorma umanitatii, mult mai populari si mai cautati sunt oamenii care mereu o sa aiba ceva optimist de spus, dar macar pot sa ma culc noaptea impacata cu mine pentru ca nu traiesc intr-un basm. Si trecand la altele... aceleasi categorii presupun ca exista si acum, mie nu-mi mai pasa de ele - ascult absolut orice ma face sa ma simt bine - chiar si George Michael (poate sa fie el *** si pana la ceruri si inapoi, nu ma intereseaza viata personala a artistilor, ei sunt acolo sa zdrangane, nu sa imi pese mie cu cine se pun noaptea in pat). Nu esti nici pe departe o baba, mai vorbim cand o sa ai 80 de ani poate, si repet - fi recunoscatoare pentru generatia din care vii. Mult spor la munca, desi pana acum cred ca ai terminat.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1374 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 17:29:16
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Azi am descarcat 4 mile walk, nici nu stiam ca exista, mereu tanjeam dupa ceva care sa nu fie 3 mile (mi se parea prea putin), nici 5 mile (mi se parea prea mult). Asa ca daca tot am gasit ceva pe la mijloc, pe cai, ma rog, pe adidasi, and let's walk. Asa frumos, in casa, caci afara e toamna si-am inceput sa observ cum se ingalbenesc frunzele, imediat o sa ma uit pe geam si-o sa vad iar copacii dezveliti si negri, iar oameni care-si ascund nasul in fulare, iar obraji rosii si uscati de vant, udati de ploaie.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1375 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 20:22:05
riky's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Rina personalizata
Date: 164cm, 55.4kg
Mesaje: 4.113
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Azi am descarcat 4 mile walk, nici nu stiam ca exista, mereu tanjeam dupa ceva care sa nu fie 3 mile (mi se parea prea putin), nici 5 mile (mi se parea prea mult). Asa ca daca tot am gasit ceva pe la mijloc, pe cai, ma rog, pe adidasi, and let's walk. Asa frumos, in casa, caci afara e toamna si-am inceput sa observ cum se ingalbenesc frunzele, imediat o sa ma uit pe geam si-o sa vad iar copacii dezveliti si negri, iar oameni care-si ascund nasul in fulare, iar obraji rosii si uscati de vant, udati de ploaie.

ma faci sa plang....urasc toamna , si iarna mi-e dusman de moarte, si cica va fi cea mai aspra iarna din ultimii 20 de ani ... offf incalzirea globala ce face din natura

Mie si 5 mile mi s-a parut cam usurel ... in comparatie cu bicicleta ...dar oricum e bun , si e fun
riky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1733 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1216 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 959 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1376 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 20:49:19
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
ma faci sa plang....urasc toamna , si iarna mi-e dusman de moarte, si cica va fi cea mai aspra iarna din ultimii 20 de ani ... offf incalzirea globala ce face din natura

Mie si 5 mile mi s-a parut cam usurel ... in comparatie cu bicicleta ...dar oricum e bun , si e fun
Ah, nici nu ma refeream la dificultate, riky, mai degraba ma refeream la faptul ca dureaza prea mult si ma plictisesc usor, nici nu e prea antrenant. De obicei il fac in zilele in care chiar nu am chef sa fac nimic extrem de solicitant, eu sunt personajul ala care daca nu transpira si nu se sufoca, are senzatia ca nu face sport. Mie imi displace deloc toamna, poate doar pentru faptul ca reprezinta sfarsitul verii. Si ce-i drept, ai dreptate, de obicei oricum e asa de fina linia intre vara-toamna-iarna, nici nu ai timp sa te acomodezi deloc. De unde vor venii si astenii, mici depresii, si asa mai departe. Dar pe forum e intotdeauna vara si cald.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1377 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 20:51:27
riky's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Rina personalizata
Date: 164cm, 55.4kg
Mesaje: 4.113
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul

Ah, nici nu ma refeream la dificultate, riky, mai degraba ma refeream la faptul ca dureaza prea mult si ma plictisesc usor, nici nu e prea antrenant. De obicei il fac in zilele in care chiar nu am chef sa fac nimic extrem de solicitant, eu sunt personajul ala care daca nu transpira si nu se sufoca, are senzatia ca nu face sport. Mie imi displace deloc toamna, poate doar pentru faptul ca reprezinta sfarsitul verii. Si ce-i drept, ai dreptate, de obicei oricum e asa de fina linia intre vara-toamna-iarna, nici nu ai timp sa te acomodezi deloc. De unde vor venii si astenii, mici depresii, si asa mai departe. Dar pe forum e intotdeauna vara si cald.
Asta asa e, noroc cu Slabutele ....off urasc iarna si nametii aia si hainele groase ( e adevarat ca-s confortabile) si piele uscata si, si...ah, mai bine o las moarta ca ma bag singura in depresie
riky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1733 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1216 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 959 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1378 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 21:26:50
MCS's Avatar
MCS MCS este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 165cm, 58kg
Mesaje: 537
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Pai cu blondu' am rezolvat, l-am alocat la sora August
Cum mamaie, da' de Azur, Generic &Co ai uitat? Precursorii manelistilor de azi? Si de muzica turceasca si arabeasca ascultata la casetofoane colorate in fata blocului pe banca? Heheiii..."Pe nisipul de la maaareee, eu am scris numele tau/ A venit furtuna maaaarree si l-a sters/ Imi pare rau..." param-pam-pam. De facea mama cu nervii cand le auzea. 'Telectuala, deh...
M-am uitat si eu acum pe "miles walking"-ul asta al vostru, ca nu stiam despre ce e vorba. Nu e rau ca antrenament, dar cred ca trebuie facut in ritm mai alert decat se vede in video, altfel intr-adevar devine plictisitor si nu foarte solicitant. Cam in genul asta arata incalzirea mea la sala, recunosc multe din miscari.
Aoleu...m-ati omorat...ce aveti bre' cu vremea de afara? Eu una n-am nici o treaba cu ea, decat maxim ca sa ma orientez cum ma imbrac. La mine e soare si cald in fiecare zi . Se uitau azi ciudat niste colege care mai au un pic si pun cojocu' pe ele deja si se mirau ca eu sunt tot in rochitele si fara dres...dar mie chiar nu mi se pare ca e frig inca
__________________
Noi nu trebuie sa slabim, noi trebuie sa ne schimbam stilul de viata!
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post308428

MCS, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
  #1379 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 21:38:52
riky's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Rina personalizata
Date: 164cm, 55.4kg
Mesaje: 4.113
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
Pai cu blondu' am rezolvat, l-am alocat la sora August
Cum mamaie, da' de Azur, Generic &Co ai uitat? Precursorii manelistilor de azi? Si de muzica turceasca si arabeasca ascultata la casetofoane colorate in fata blocului pe banca? Heheiii..."Pe nisipul de la maaareee, eu am scris numele tau/ A venit furtuna maaaarree si l-a sters/ Imi pare rau..." param-pam-pam. De facea mama cu nervii cand le auzea. 'Telectuala, deh...
M-am uitat si eu acum pe "miles walking"-ul asta al vostru, ca nu stiam despre ce e vorba. Nu e rau ca antrenament, dar cred ca trebuie facut in ritm mai alert decat se vede in video, altfel intr-adevar devine plictisitor si nu foarte solicitant. Cam in genul asta arata incalzirea mea la sala, recunosc multe din miscari.
Aoleu...m-ati omorat...ce aveti bre' cu vremea de afara? Eu una n-am nici o treaba cu ea, decat maxim ca sa ma orientez cum ma imbrac. La mine e soare si cald in fiecare zi . Se uitau azi ciudat niste colege care mai au un pic si pun cojocu' pe ele deja si se mirau ca eu sunt tot in rochitele si fara dres...dar mie chiar nu mi se pare ca e frig inca
mi-a placut

Vreme ade -afara e , nu vreau sa ma exprim in termeni populari....buna de dus la buda, ploua , e inorat, nu e frig dar e o vreme de-ti vine sa dormi toata ziua....
riky, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1733 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1216 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 959 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1380 (permalink)  
Vechi 21 sep 2010, 21:41:38
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
mi-a placut

Vreme ade -afara e , nu vreau sa ma exprim in termeni populari....buna de dus la buda, ploua , e inorat, nu e frig dar e o vreme de-ti vine sa dormi toata ziua....
La noi se zice altfel: e vreme buna de stat in casa si facut copii.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal, motivatie, sanatos, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Regimul nr.7 al dr.Oshawa Slabuta Detoxifiere 60 20 iun 2013 18:11:43
“TRUCUL MAGIC” al lui Mihai Voropchievici andreyutza Alimentatia 4 05 mai 2012 02:33:22
Jurnalul Roz al lui Suzume Suzume Arhiva jurnale slabit 936 25 dec 2010 17:32:32
jurnalul de indreptare al meu,dya35 dya35 Arhiva jurnale slabit 71 19 iun 2010 00:41:18
Lecitina sau spirulina ingrasa? Sau nu? isza Suplimente 5 17 oct 2009 15:38:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole