Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3161 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 08:52:12
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Buna dimineata!

Sunt cam obosita,m-am si trezit in mijlocul noptii sa ma duc la baie...si afara e urat, ca de obicei...nu am chef sa ies din casa pe vremea asta

O zi mai frumoasa tuturor!
Si aici a batut furtuna toata noaptea!Dar acum e insorit, e superb! Sa vedem cat tine!

Zi mai buna si te!Si usoara la scoala!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3162 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 13:00:05
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
buna dimineata....sa stii ca am reusit sa descarc utorrent si aseara mi-am descarcat si un album de muzica usoara romaneaca ... iupiiiiii
datorita tie devin as in informatica
la sf de saptamana cum am mai mult timp o sa descarc si cv program de start walking momentan asa stiu ca il am mereu
o zi minunata plina de soare iti doresc
Bravooo! Sa cauti filmulete cu Leslie Sansone, si o sa gasesti mai multe variante de start walking(pana la 5 mile in total, cred). Ma bucur mult ca a mers Nu prea ma descurc eu cu explicatul... eu in general apas pe toate butoanele, ca daca stric ceva, repara iubi. Si daca merge, invat ceva nou

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Miroase a fum?? E de la mine...dar am reusit...am gasit un torent suuuper..tot am gasit,tot...acum imi trebuie doar o memeorie maaare de tot sa le transfer de pe calculator...Iti multumescSimi..las deschis ca sa se descarce,dar eu plec un pic de acasa..merge greu...si as vrea sa fac ceva(de curiozitate ).Poop
Ma bucur ca a functionat. Urma sa iti trimit un mesaj privat cu link-uri directe daca nu reuseai Si eu am stat o gramada pana s-a tras, ca nu am cine stie ce net, dar sunt foarte incantata acum

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Si aici a batut furtuna toata noaptea!Dar acum e insorit, e superb! Sa vedem cat tine!

Zi mai buna si te!Si usoara la scoala!
A fost si este frumos si la Bucuresti, Dia. Am plecat de la facultate(doamne, ce boring) si era soare afara,si cum am ajuns acasa m-am schimbat si am iesit la alergat. Deci imi bifez programul de alergat pe ziua de azi, plus fire 30 class si stretch ten. Am facut fire 30 incalzita si am facut TOT. Curgeau apele de pe mine pe jos, la propriu, si aveam multa energie, a fost DEMENTIAL. Nu cred ca m-am simtit vreodata asa de bine dupa sport As mai face si acum dar stau cuminte, poate fac vreo prostie...

Azi am in plan mult citit, ca am cam ramas in urma, deci ar fi cazul sa nu mai intru pana diseara, desi nu cred ca ma pot mentine la distanta. Fug sa pap de pranz...
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3163 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 13:37:50
roxanici8585's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2012
Locaţie: TURDA, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 97.9kg
Mesaje: 784
Aprecieri acordate: 299
Am fost apreciat(a) de 231 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

multumesc mult de ajutor.....o sa caut cu leslie sansone .... acum fac start walking 2 mile dar sincer nu stiu cum o cheama pe gagicuta..........
oricum o sa descarc toate pana la 5 mile inclusiv asa cand nu o sa mai transpir la una, trecem la cealalta si tot asa
spor la citit
__________________
Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...una-11313.html
"Intotdeauna fa ceea ce iti este frica sa faci."
"Intoarce-ti fata catre soare si umbrele vor ramane in urma ta."
  #3164 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 13:53:27
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
multumesc mult de ajutor.....o sa caut cu leslie sansone .... acum fac start walking 2 mile dar sincer nu stiu cum o cheama pe gagicuta..........
oricum o sa descarc toate pana la 5 mile inclusiv asa cand nu o sa mai transpir la una, trecem la cealalta si tot asa
spor la citit
Pai iti zic eu ca pe tipa asa o cheama, leslie sansone, la filmuletul pe care il faci acum. DAR filmuletele mai mari nu se numesc tot cu start walking, deci e mai usor daca le cauti dupa numele acestei instructoare.

Am papat si eu de pranz. Pana acum meniul meu e asa :

md- iaurt cu colon help
g1 - felie de cozonac
pranz - 150 g gratar porc +320 g fitness mix (yum, nu ma asteptam)
sper sa mai fie g2: un pumn de caju sau un pic de ciocolata 75%
si seara iaurt cu colon help.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3165 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 15:41:23
roxanici8585's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2012
Locaţie: TURDA, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 97.9kg
Mesaje: 784
Aprecieri acordate: 299
Am fost apreciat(a) de 231 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Pai iti zic eu ca pe tipa asa o cheama, leslie sansone, la filmuletul pe care il faci acum. DAR filmuletele mai mari nu se numesc tot cu start walking, deci e mai usor daca le cauti dupa numele acestei instructoare.

Am papat si eu de pranz. Pana acum meniul meu e asa :

md- iaurt cu colon help
g1 - felie de cozonac
pranz - 150 g gratar porc +320 g fitness mix (yum, nu ma asteptam)
sper sa mai fie g2: un pumn de caju sau un pic de ciocolata 75%
si seara iaurt cu colon help.
scuza-mi "inteligenta" ..... asa o sa fac...o sa le caut dupa numele ei...multu dingli ce is eu

acum iti pun si eu meniul meu sa vedem ce parere ai:
md: 300 mllapte degresat si o banana
pranz: 2 oua fierte tari si salata 450 g
g2: 200 g ananas
cina: piept de pui la gratar si ciuperci tot la gratar
ca sa dau dovada de "inteligenta mea": ce e colon helpul? la ce ajuta?
mersi mult
__________________
Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...una-11313.html
"Intotdeauna fa ceea ce iti este frica sa faci."
"Intoarce-ti fata catre soare si umbrele vor ramane in urma ta."
  #3166 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 16:23:31
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul


scuza-mi "inteligenta" ..... asa o sa fac...o sa le caut dupa numele ei...multu dingli ce is eu

acum iti pun si eu meniul meu sa vedem ce parere ai:
md: 300 mllapte degresat si o banana
pranz: 2 oua fierte tari si salata 450 g
g2: 200 g ananas
cina: piept de pui la gratar si ciuperci tot la gratar
ca sa dau dovada de "inteligenta mea": ce e colon helpul? la ce ajuta?
mersi mult
Esti simpatica tare. Colon help-ul e un produs natural din plante care ajuta la tranzitul intestinal - e recomandat daca esti constipat adesea sau tot timpul, sau pur si simplu daca vrei sa iti detoxifiezi organismul, si cica ajuta, astfel, si la slabit. In general nu am probleme cu tranzitul, dar am zis sa incerc si eu o cura de o luna, sa vad ce si cum. Iau abia de 2 saptamani, nu stiu exact care sunt rezultatele, dar imi place sa cred ca isi face efectul

In legaturacu meniul tau - fructele se mananca separat de alte alimente, deci nu as mai manca dimineata si lapte, si fruct. Bananele nu prea sunt recomandate in dieta, si pentru ca sunt dulci, si pentru ca constipa. (dar si eu mananc, sunt preferatele mele). De asemenea, fructele se mananca pana in pranz, deci ar fi bine sa nu le mai mananci dupa-amiaza sau seara, pentru ca iti dau energie pe care nu prea o mai consumi de la o ora incolo.

Si mie imi place mult laptele si pana la colon help beam in fiecare dimineata un pahar(250 ml), dar am inteles ca nu e foarte indicat in slabire, in cantitati mari - incearca sa te mentii undeva la 200 ml. Si ti-as recomanda sa mananci mai mult dimineata. Cauta-ti musli sau cereale integrale si baga si un 25-30 de grame din acelea, un ceai pe langa lapte ajuta si el la digestie...

Si ai grija sa nu fie cina cea mai consistenta masa din zi, preferabil e sa mananci dimineata mai mult, si pe parcursul zilei din ce in ce mai putin.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3167 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 17:49:39
roxanici8585's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2012
Locaţie: TURDA, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 97.9kg
Mesaje: 784
Aprecieri acordate: 299
Am fost apreciat(a) de 231 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Esti simpatica tare. Colon help-ul e un produs natural din plante care ajuta la tranzitul intestinal - e recomandat daca esti constipat adesea sau tot timpul, sau pur si simplu daca vrei sa iti detoxifiezi organismul, si cica ajuta, astfel, si la slabit. In general nu am probleme cu tranzitul, dar am zis sa incerc si eu o cura de o luna, sa vad ce si cum. Iau abia de 2 saptamani, nu stiu exact care sunt rezultatele, dar imi place sa cred ca isi face efectul

In legaturacu meniul tau - fructele se mananca separat de alte alimente, deci nu as mai manca dimineata si lapte, si fruct. Bananele nu prea sunt recomandate in dieta, si pentru ca sunt dulci, si pentru ca constipa. (dar si eu mananc, sunt preferatele mele). De asemenea, fructele se mananca pana in pranz, deci ar fi bine sa nu le mai mananci dupa-amiaza sau seara, pentru ca iti dau energie pe care nu prea o mai consumi de la o ora incolo.

Si mie imi place mult laptele si pana la colon help beam in fiecare dimineata un pahar(250 ml), dar am inteles ca nu e foarte indicat in slabire, in cantitati mari - incearca sa te mentii undeva la 200 ml. Si ti-as recomanda sa mananci mai mult dimineata. Cauta-ti musli sau cereale integrale si baga si un 25-30 de grame din acelea, un ceai pe langa lapte ajuta si el la digestie...

Si ai grija sa nu fie cina cea mai consistenta masa din zi, preferabil e sa mananci dimineata mai mult, si pe parcursul zilei din ce in ce mai putin.
multu din sufletel.....cand imi explici tu mi se pare ca mi se ilumina creierasul ...
asa o sa fac ...o sa mananc dimineata si cereale, si cv branza, chiar dc asta inseamna sa ma trezesc mai devreme, si apoi tot mai putin pe parcursul zilei....
fructele o sa le mananc ca si gustare 1 si acum ca gustare 2????????????? o sa incerc cum am vazut niste seminte, sau nuci, alune imi pare ca am vazut
o sa reduc laptele si o sa beau mai mult ceai verde fara zahar
multu inca o data si ps: daca imi permiti o sa te mai stresez cu intrebari
mersi din sufletel
__________________
Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...una-11313.html
"Intotdeauna fa ceea ce iti este frica sa faci."
"Intoarce-ti fata catre soare si umbrele vor ramane in urma ta."
  #3168 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 18:10:57
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
multu din sufletel.....cand imi explici tu mi se pare ca mi se ilumina creierasul ...
asa o sa fac ...o sa mananc dimineata si cereale, si cv branza, chiar dc asta inseamna sa ma trezesc mai devreme, si apoi tot mai putin pe parcursul zilei....
fructele o sa le mananc ca si gustare 1 si acum ca gustare 2????????????? o sa incerc cum am vazut niste seminte, sau nuci, alune imi pare ca am vazut
o sa reduc laptele si o sa beau mai mult ceai verde fara zahar
multu inca o data si ps: daca imi permiti o sa te mai stresez cu intrebari
mersi din sufletel
Da, la g2 nuci, caju, seminte, migdale dar CRUDE!!! nu prajite si sarate si doar un pumn. SAU un patratel de ciocolata neagra (peste 70% cacao). Poti sa ma intrebi orice oricand!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3169 (permalink)  
Vechi 19 apr 2012, 20:31:39
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

La cina am adaugat si un ou fiert(de tara, micut) Am baut aproape 3l de lichide azi, poate un pic cam mult.

Maine dimineata, daca nu uit, ma cantaresc, si modific la ticker pe plus. Dar nu o sa ramana asa multa vreme, sper

Am terminat Padurea Norvegiana de Haruki Murakami. E una dintre cele mai frumoase povesti pe care le-am citit. Trista, dar foarte frumoasa. Poate un pic indecenta, dar suuuuper O recomand cu caldura.Incepe mai greu, dar merita! Am facut baie,ma cremuiesc si trec la citit articole critice...
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3170 (permalink)  
Vechi 20 apr 2012, 05:51:06
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Buna dimineata! Desi m-am culcat dupa 1:30 azi-noapte m-am trezit binisor, si cum stateam pe tron mi-am adus aminte ca am zis ca ma cantaresc vinerea. Si ce hotarare inspirata a fost asta! Dupa doua zile de oarecare cumintenie, si dupa Paste, evident, am 100 de grame in plus faca de ticker, pe care o sa le trec, sa vad acolo cu rosu si sa nu le mai vad saptamana viitoare. Mi-am intrat intr-un ritm bun. Daca ma si mentin, e super!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
animis23, calorii, dieta, jurnale, jurnalul, ocupate, ro, sanatos, slabit, slabute, studentei


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Afumat sau nu?! Slabuta Aditivi Alimentari 5 01 aug 2012 13:19:32
Da sau nu carbohidratilor ? micutza1 Pregatirea pentru slabire 16 27 oct 2011 18:56:38
Sarmalele ingrasa sau nu? minouse Alimentatia 13 29 iun 2010 21:27:56
Votati sau nu? Sheba Discutii off-topic 5 06 dec 2009 19:01:42
Lecitina sau spirulina ingrasa? Sau nu? isza Suplimente 5 17 oct 2009 15:38:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole