Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #11751 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 08:49:52
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Neata fetele
Eu nu ma simt prea bine nici n-am putere sa explic.
Da Emy eu sunt o devoratoare de fructe si nu renunt la ele. In general imi plac bananele verzi , iar se cand se coc le pasirez , le amestec cu seminte de chia. Mananc si struguri si pere. Incerc sa mananc bananele in prima parte a zilei. La mine conteaza f. mult ce mananc seara.
Avand in vedere ca monti e un stil de viata sanatos eu zic ca si bananele si strugurii pot intra in aceasta categorie(de mancare sanatoasa), ca-ti incetinesc procesul de slabire .......slabesc mai incet si asta e.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Alynuta:
michellabfirst (29 apr 2015), Mihaela1006 (29 apr 2015)
  #11752 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 09:53:07
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Mihaela1006 Vezi mesajul

Buna dimi tuturor!
Crochetele au meritat, supet gourmet au iesit, nu imi pare rau ca am mancat.

Eu avocado il iau mai taricel si il las pe masa din bucatarie si se inmoaie in 2-3 zile numai bine, cred ca asta inseamna ca sta la maturat . Am gasit ca tb sa stea la intuneric dar daca nu il vad uit de el.
E unul din "legumele" pe care nu a cum sa le injecteze, de aceea il prefer si eu.
Macar crochetele tale au meritat, biscuitii mei nu
Uite ca pe asta cu injectatul n o stiam.Pai am sa folosesc metoda "uitat la vedere" ca eu pana acu il bagam in frigider

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul


Nici nu stii cat de bine te inteleg. Eu am in casa si la munca si peste tot pe cumnata mea - care e slaba moarta. E drept ca ea e prea slaba - dar de multe ori ma gandesc ca mai bine prea slaba decat...
Am tot urmarit-o. Stii ce putin mananca? Si mai ales - niciodata nu mananca cu pofta ( parca inghite cuie), niciodata nu mananca dulciuri, bea cafea la greu si fumeaza. Eu nu pot manca asa putin, nu fumez si din pacate imi place si sa gatesc si sa fac dulciuri (si sa le mananc). Asa ca am doar o singura solutie - sa aleg alimentele mai sanatoase, in combinatii corecte.

Cat despre sport... sa-ti placa sa faci sport e o chestie pe care o educi. Inveti sa-ti placa descarcarea de adrenalina, de serotonina. Iti stabilesti un target si il atingi. Presupun ca majoritatea prefera sa se relaxeze la televizor sau cu o carte in mana - sau practicand un hobby dar ... 30-50 min pe zi iti dau o sansa sa obtii satisfactie uitandu-te la postura ta, la piepea ta, la carnea de pe tine. Si oricat de sanatos ai manca sportul iti va da tusa finala. Cu cat vei fi mai antrenata cu atat vei dori sa te antrenezi mai mult si vei cee mai mult de la tine.
Sa stii ca asa e cu mancatul putin.Si eu am o cumnata care e prea slaba si la fel face si ea, mananca putin bea cafea si fumeaza de sparge
Si eu beau cafea si fumez de sparg (nu faceti ca mine
) si tot o mingiuta sunt.
Incerc, incerc cu sportul poate voi ajunge intr o zi sa mi placa.Barbatamiu e acro.El face sport de placere
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
cristy28 (29 apr 2015), rozica1965 (29 apr 2015)
  #11753 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 09:57:05
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata fetele
Eu nu ma simt prea bine nici n-am putere sa explic.
Da Emy eu sunt o devoratoare de fructe si nu renunt la ele. In general imi plac bananele verzi , iar se cand se coc le pasirez , le amestec cu seminte de chia. Mananc si struguri si pere. Incerc sa mananc bananele in prima parte a zilei. La mine conteaza f. mult ce mananc seara.
Avand in vedere ca monti e un stil de viata sanatos eu zic ca si bananele si strugurii pot intra in aceasta categorie(de mancare sanatoasa), ca-ti incetinesc procesul de slabire .......slabesc mai incet si asta e.
Candva am slabit cu Monti 14 kg in 50 de zile (parca v am mai zis) si micul meu dejun era wasa cu jambon presat de porc si iaurt.Stim cu totii cate prostii au preparatele astea din comert in ele.Si fructe mancam oricand, ca desert, ca si gustare.Dar am slabit foarte frumos.Cred ca depinde f mult si de organism uneori.
Atat timp cat respecti principiile importante nu ai cum sa nu vezi rezultate, nu?
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
Alynuta (30 apr 2015), cristy28 (29 apr 2015), Mihaela1006 (29 apr 2015), rozica1965 (29 apr 2015)
  #11754 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 09:57:16
cristy28's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 18 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Anglia
Vârsta: 49
Dieta: Montignac
Date: 156cm, 54.7kg
Mesaje: 248
Aprecieri acordate: 549
Am fost apreciat(a) de 532 ori in 235 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Neatza Michella, si eu care tocmai ma pregateam de o repriza de sport
Am fost conforma zilele astea dar nu mi-a mai fost aminte sa scriu meniul,rau am facut
Ma tin in continuare de treaba,indiferent ce-o fi,macar sunt sanatoasa daca nu si slaba
Te admir ptr perseverenta,esti foarte determinata si sigur vei reusi cu ce ti-ai propus.Apreciez mesajele tale si bunul simt.Sa ai o zi frumoasa!
Ps:ti-am lasat un mesaj
cristy28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de cristy28; 29 apr 2015 at 09:59:28.
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui cristy28:
michellabfirst (29 apr 2015), rozica1965 (29 apr 2015)
  #11755 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 10:21:40
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de cristy28 Vezi mesajul
Neatza Michella, si eu care tocmai ma pregateam de o repriza de sport
Am fost conforma zilele astea dar nu mi-a mai fost aminte sa scriu meniul,rau am facut
Ma tin in continuare de treaba,indiferent ce-o fi,macar sunt sanatoasa daca nu si slaba
Te admir ptr perseverenta,esti foarte determinata si sigur vei reusi cu ce ti-ai propus.Apreciez mesajele tale si bunul simt.Sa ai o zi frumoasa!
Ps:ti-am lasat un mesaj
Cristy
Nu te supara ca mi dau cu parerea dar eu as zice sa nu pleci.Te inteleg ca nu vrei sa mai participi la concurs dar zic ca decizia de a parasi acest forum nu e una tocmai potrivita si ti zic de ce.
Eu de cate ori am lipsit de p aici, am luat o rau pe aratura.Aici, vazand atat de multe fete ambitioase dornice sa slabeasca, imi da curaj sa merg si eu pe acelasi drum.Vad ca se poate si stiu ca pot si eu.
Asa ca sfatul meu e sa ramai Pana la urma suntem aici cu un unic tel, sa slabim.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
  #11756 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 10:31:25
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Cristycum sa pleci,ma,dupa forum??
Nu stiu ce s-a intamplat,probabil discutii in contradictoriu,dar sa stii ca eu sunt de 5 ani aici si am avut discutii de tot felul,e inevitalbil cand esti intr-un colectiv asa mare si mai ales toate femei Eu le-am dat ignore respectivelor,care si acum mai zic cate ceva pe la colturi,dar cui ii pasaMotive sunt diverse..ba ca ma laud cu ce mananc(datorita faptului ca sunt in alta tara si aici am ce alege,multora li se pare ca ma laud,cand eu doar dau raportul concret si concis la ce mananc cu adevarat)sau cand puneam poze la public pe unde mergeam..Elementele negative le-am inlaturat repede si m-am inconjurat numai de amice vechi si de incredere.Restul..nu vad nu audStau aici in interesul meu,daca plec stii ce repede o iau pe aratura??
Sper din suflet sa nu pleci,acuma faci parte din gaska noastra restransa
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
feelix (29 apr 2015), michellabfirst (29 apr 2015)
  #11757 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 10:34:11
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Cu avocado..sapt trecuta am gasit la oferta si am luat 4.Ii iau f tari!3 am bagat in frigider,unul lasat in fructiera.Dupa 2 zile sunt gata,imi dau seama ca sunt mai moi asa,cand apas cu degetul pe coaja ramene gropita.Daca sunt prea moi nu imi plac,se innegresc pe langa sambure.Cand am mancat unul imediat am pus altul in fructiera(la lumina,nu il infasor in nimic,e drept ca sta langa mere si bananele sotului),de ex ieri la pranz am scos unul din frigider si cred ca deseara e deja bun.Il voi manca maine.Si scot altul.
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
michellabfirst (29 apr 2015), Mihaela1006 (29 apr 2015)
  #11758 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 10:40:04
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Cristycum sa pleci,ma,dupa forum??
Nu stiu ce s-a intamplat,probabil discutii in contradictoriu,dar sa stii ca eu sunt de 5 ani aici si am avut discutii de tot felul,e inevitalbil cand esti intr-un colectiv asa mare si mai ales toate femei Eu le-am dat ignore respectivelor,care si acum mai zic cate ceva pe la colturi,dar cui ii pasaMotive sunt diverse..ba ca ma laud cu ce mananc(datorita faptului ca sunt in alta tara si aici am ce alege,multora li se pare ca ma laud,cand eu doar dau raportul concret si concis la ce mananc cu adevarat)sau cand puneam poze la public pe unde mergeam..Elementele negative le-am inlaturat repede si m-am inconjurat numai de amice vechi si de incredere.Restul..nu vad nu audStau aici in interesul meu,daca plec stii ce repede o iau pe aratura??
Sper din suflet sa nu pleci,acuma faci parte din gaska noastra restransa
Uite ca Emi a zis o mai bine ca mine Subscriu
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Cu avocado..sapt trecuta am gasit la oferta si am luat 4.Ii iau f tari!3 am bagat in frigider,unul lasat in fructiera.Dupa 2 zile sunt gata,imi dau seama ca sunt mai moi asa,cand apas cu degetul pe coaja ramene gropita.Daca sunt prea moi nu imi plac,se innegresc pe langa sambure.Cand am mancat unul imediat am pus altul in fructiera(la lumina,nu il infasor in nimic,e drept ca sta langa mere si bananele sotului),de ex ieri la pranz am scos unul din frigider si cred ca deseara e deja bun.Il voi manca maine.Si scot altul.
Am notat, adica am bagat la cap si fac la fel.Ca mie imi place tare avocado da' tot de asta evit sa cumpar ca niciodata nu reusesc sa l mananc cum trebuie
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
  #11759 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 10:46:32
cristy28's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 18 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Anglia
Vârsta: 49
Dieta: Montignac
Date: 156cm, 54.7kg
Mesaje: 248
Aprecieri acordate: 549
Am fost apreciat(a) de 532 ori in 235 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Aveti dreptate,fetelor, m-am suparat ca magarul pe sac...ca si Michella,credeam ca ne respectam reciproc si uite ca a fost asa,o situatie care m-a cam necajit putin
Mersi,Vento,pentru suport,esti o dragutza,ca de obicei
O sa stau aici,cu voi,la monti cel de toate zilele si nu mai vreau sa-mi amintesc ce a fost; Poate am avut eu pretentii prea mari, poate si noi avem pasele noastre proaste, nu mai conteaza.Decat sa imi fie dor de voi mai bine stau aici cuminte si ies la raport cu ce am mai incantat papilele gustative.
Am mancat 2 felii integrala si am baut o ceasca de lapte zero,asta asa,ca sa am mic dejun,totusi.La munca imi iau niste felii cascaval si pun pastrama intre ele si frunze si ptr diseara am 4 bucati somon proaspat,merge cu niste legume la abur si basta ptr azi.
Mi-am facut walkingu,30 min ca nu mai am timp si fac diseara in 30 daca am cand ca am ore la colegiu pana la 21,15.
Multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine si va doresc o zi frumoasa
cristy28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui cristy28:
michellabfirst (29 apr 2015), Mihaela1006 (29 apr 2015), VentoFreddo (29 apr 2015)
  #11760 (permalink)  
Vechi 29 apr 2015, 10:58:19
Mihaela1006's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de cristy28 Vezi mesajul
Neatza Michella, si eu care tocmai ma pregateam de o repriza de sport
Am fost conforma zilele astea dar nu mi-a mai fost aminte sa scriu meniul,rau am facut
Ma tin in continuare de treaba,indiferent ce-o fi,macar sunt sanatoasa daca nu si slaba
Te admir ptr perseverenta,esti foarte determinata si sigur vei reusi cu ce ti-ai propus.Apreciez mesajele tale si bunul simt.Sa ai o zi frumoasa!
Ps:ti-am lasat un mesaj
Cristy, e pacat sa pleci din gasca, te rog si eu sa ramai. Esti o prezenta placuta si noi aici cautam sa ne simtim bine, iar mesajele tale mi-au tot adus de cand ai venit zambetul pe buze, si sa ne sfatuim cu privire la mesele noastre.
Eu nu sunt foarte activa, dar intotdeauna intru cu placere pe forum.
Au fost in timp multe dicutii neplacute, dar eu le-am ignorat, pentru ca scopul meu aici este de a invata si reinvata sa mananc sanatos. Pentru asta, forumul a fost de maxim ajutor pentru mine, m-a ajutat sa imi trag un sut in fund de fiecare data cand aveam nevoie de un pas inainte.
Acum, desi stiu sa mananc ok, vreau sa invat sa fac sport. Si prezenta aici imi dau idei si ajutor.
Chiar daca nu ai timp si intri mai rar, chiar daca esti acum mahnita, nu pleca si vino cand ai chef sa ne sprijinim reciproc.

Editare: Cristy, am scris in acelasi timp si pentru ca si mananc am postat cam greu :p
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!

Ultima dată editat de Mihaela1006; 29 apr 2015 at 11:00:40.
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Mihaela1006:
cristy28 (29 apr 2015), michellabfirst (29 apr 2015), VentoFreddo (29 apr 2015)
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fetelor, gasca, michel, montignac, partea, sanatos, slabit, tin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IX VAmedeea Dieta Michel Montignac 4971 02 ian 2012 04:11:16
Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4048 19 iun 2011 10:02:48
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole