Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #3421 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 15:22:20
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
Eu zic sa ii multumim Ralucai pt ca datorita ei s-a animat casuta

Pana la urma pranzul meu a fost ciulama raw de ciuperci, doamne buna a putut fi


O zi superba sa aveti
SI datorita mie, mie si 'reprosurilor' mele !! cum faci ciulamaua raw? cu sos de soia cumva?
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3422 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 15:40:07
GinaViesianu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 35
Date: 165cm, 57.3kg
Mesaje: 346
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Nu are rost sa te necajesti..Faptul ca a reactionat asa, desi avea mai multa experienta, spune multe despre caracter.. In definitiv, niciodata nu putem acumula suficiente cunostinte si putem invata de la oricine, desi noua poate NI SE PARE ca persoana respectiva nu este la nivelul nostru...asadar, in opinia mea "amica " ta e putin cam prea...cu nasul pe sus, ca sa fiu draguta
In al doilea rand, pentru mine, personal, esti o sursa de inspiratie culinara, si orice sfat primit din partea ta e apreciat cu multa caldura...
Cheer, up, oameni din astia gasesti peste tot...valoreaza-i pe cei care merita...pt cei care nu merita, alocam proverbul: "cainii latra, caravana trece"



Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul
Buna,fetelor!
Scriu in fuga pentru ca tocmai mi s-a intamplat ceva care m-a dat peste cap total...si am nevoie de parerea voastra sincera,fara menajamente!
Vi se pare ca sunt o persoana care atunci cand isi spune un punct de vedere sunt aroganta,ma contrazic sau si mai rau ,supar??Si spun asta pentru ca tosmai mi s-a atrats atentia pe un alt forum(nu e secret ca mai scriam si in alta parte,unde intalnisem un grup de montignace mai apropiate de varsta mea,chiar un pic mai in etate decat mine)ca "tonul face muzica" si sa am grija.Ideea e ca,noua fiind acolo,am indraznit sa imi exprin in 2 randuri punctul meu de vedere legat de dieta,dar nu neaparat sa scot in evidenta ca eu as avea dreptate,ci doar am zis ca eu asa am inteles din ce am citit,deci exista loc de a ma corecta,daca gresesc...Concret: o tipa a mancat ananas dimineata si dupa vreo 2 ore a servit micul dejun.I s-a zis ca trebuia sa serveasca doar o masa,adica ananas + mic dejun,ca altfel se considera ca a avut 2 mese...Mi-am permis sa intervin(desi cea care vorbea era o tipa cu multa vechime si experienta in ale dietei Montignac) si sa spun ca tipa in cauza probabil nu a facut o greseala,ci s-a ghidat dupa faptul ca Monti zice ca fructele se consuma cu macar 30 minute inainte de masa(nu zice un maxim...),dar ca eu cred ca era mai ok sa aleaga un fruct cu ig mai mic decat ananasul,iar cele 2 ore nu ar fi fost o problema majora...Persoana s-a suparat si a zis ca nu e ok,si ca ea nu mai da sfaturi daca vrem sa ne sustragem de la ceea ce e ok pentru dieta...La fel a mai fost o discutie legata de iaurtul degresat dupa o masa lipidica si in care am intrat in discutie incercand sa imi clarific si mie cum e ok(din carte stiam ca iaurt 0% e pt. mese glucidice si iaurt cu grasime e pt. lipidice,deci credeam ca e mai ok un iaurt normal asociat cu grasimi,decat unul 0% asociat cu alimente cu grasimi...)Se pare ca si aceasta discutie a deranjat atunci,pentru ca acum mi s-a zis ca nu a fost uitata nici acea interventie...pana la urma,am venit EU, noua pe forum,fara rezultate, si dau si sfaturi...S-a interpretat ca am ton neplacut si ma contrazic,bla bla...deci am inteles ca deranjez...
Si acum intreb iar: chiar sunt asa?Chiar v-am facut sa va simtiti deranjate de tonul si postarile mele?Inca mai am ochii in lacrimi din pricina asta...
__________________
We don't gain weight because we eat too much, but because we eat poorly.


http://forum.slabute.ro/sport/six-months-journey-01-11-2011-01-05-2012-a-10493-18.html

Răspuns cu citat
  #3423 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 15:42:06
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul
Buna,fetelor!
Scriu in fuga pentru ca tocmai mi s-a intamplat ceva care m-a dat peste cap total...si am nevoie de parerea voastra sincera,fara menajamente!
Vi se pare ca sunt o persoana care atunci cand isi spune un punct de vedere sunt aroganta,ma contrazic sau si mai rau supar?Si spun asta pentru ca tosmai mi s-a atrats atentia pe un alt forum(nu e secret ca mai sriam si in alta parte,unde intalnisem un grup de montignace mai apropiate de varsta mea,chiar un pic mai in etate decat mine)ca "tonul face muzica" si sa am grija.Ideea e ca,nou fiind acolo,am indraznit sa imi exprin in 2 randuri punctul meu de vedere legat de dieta,dar nu neaparat sa scot in evidenta ca eu as avea dreptate,ci doar am zis ca eu asa am inteles din ce am citit,deci exista loc de a ma corecta,daca gresesc...Concret: o tipa a mancat ananas dimineata si dupa vreo 2 ore a servit micul dejun.I s-a zis ca trebuia sa serveasca doar o masa,adica ananas + mic dejun,ca altfel se considera ca a avut 2 mese...Mi-am permis sa intervin(desi cea care vorbea era o tipa cu multa vechime si experienta in ale dietei Montignac) si sa spun ca tipa in cauza probabil nu a facut o greseala,ci s-a ghidat dupa faptul ca Monti zice ca fructele se consuma cu macar 30 minute inainte de masa(nu zice un maxim...),dar ca eu cred ca era mai ok sa aleaga un fruct cu ig mai mic decat ananasul,iar cele 2 ore nu ar fi fost o problema majora...Persoana s-a suparat si a zis ca nu e ok,si ca ea nu mai da sfaturi daca vrem sa ne sustragem de la ceea ce e ok pentru dieta...La fel a mai fost o discutie legata de iaurtul degresat dupa o masa lipidica si in care am intart in discutie incercand sa imi clarific si mie cum e ok(din carte stiam ca iaurt 0% e pt. mese glucidice si iaurt cu grasime e pt. lipidice,deci credeam ca e mai ok un iaurt normal asociat cu grasimi,decat unul 0% asociat cu alimente cu grasimi...)Se par ca si aceasta discutie a deranjat...pana la urma,am venit EU, noua pe forum,fara rezultate si dau si sfaturi...S-a interpretat ca am ton neplacut si ma contrazic,bla bla...deci am inteles ca deranjez...
Si acum intreb iar: chiar sunt asa?Chiar v-am facut sa va simtiti deranjate de tonul si postarile mele?Inca mai am ochii in lacrimi din pricina asta...
Imi permit sa imi spun si eu parerea, desi am 20 de ani- 21 in iunie- si daca s-ar pune problema varstei, nu prea as fi in masura...
Mi se pare total aberant si aproape spre ras ca tocmai tie ti se poate spune asa ceva, care esti persoana cea mai impaciuitoare, draguta si diplomata pe care am 'cunoscut-o' pe forumuri... inca de la inceput ai raspuns cu rabdare si intelegere tuturor intrebarilor care poate cateodata erau inoportune, mai ales ca se mai discutase despre asa ceva ! Esti departe de a fi aroganta, cu atat mai putin suparacioasa... cat despre contraziceri, te inteleg foarte bine, e normal sa intervii cand tu ai o parere care difera de a celorlalti, tu pur si simplu voiai sa clarifici situatia, nicidecum sa te contrazici! chiar imi aduc aminte de o situatie in care tu ai fost draguta si ai aplanat un conflict cu expresia 'tonul face muzica'...
ai avut si ai respectul meu si daca imi permiti, nu merita sa ai ochii in lacrimi pentru gratuitatile oamenilor mici si incuiati, pentru ca asta mi se pare ca e cuvantul care li se potriveste celor care nu accepta alte pareri. -limitat, incuiat-
de aroganta dau dovada persoanele care se considera 'cu experienta' si care nu iau in considerare parerile celorlalti pe considerentul ca 'sunt noi si nu au dreptul sa dea sfaturi'... iar doamna in cauza -nu o cunosc asa ca nu ma pot pronunta decat pe baza cuvintelor tale- se pare ca are un simt al teritorialitatii cam prea bine dezvoltat... mi se pare rautate ceea ce face, care-i problema dansei, ii e teama sa nu-si piarda titlul de regina balului ?!
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3424 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 15:47:18
GinaViesianu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 35
Date: 165cm, 57.3kg
Mesaje: 346
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Lala26 Vezi mesajul
...care-i problema dansei, ii e teama sa nu-si piarda titlul de regina balului ?!
Buna asta cu regina balului
__________________
We don't gain weight because we eat too much, but because we eat poorly.


http://forum.slabute.ro/sport/six-months-journey-01-11-2011-01-05-2012-a-10493-18.html

Răspuns cu citat
  #3425 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 15:52:06
oanamagdalena's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Multumesc,fetelor!Chiar am ramas cu un gust amar si imi pare inca rau ca am fost perceputa astfel ...chiar nu am vrut sa supar!Ma bucur ca pe aici nu s-au semnalat plangeri de genul asta la adresa mea iar daca vreodata vi se pare ceva in neregula in postari,sa imi spuneti,ca e totusi o mare problema ca nu putem auzi si tonul,atunci cand conversam,si de aici concluziile gresite uneori...
Va ca sunt la munca!Ne "auzim" maine dimineata!
O zi minunata!!!
Răspuns cu citat
  #3426 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 16:32:20
Pasy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 dec 2011
Locaţie: Tg. Mures, Romania
Vârsta: 47
Dieta: Montignac, o combinatie personalizata pt vegetariene :)
Date: 173cm, 92kg
Mesaje: 687
Aprecieri acordate: 382
Am fost apreciat(a) de 350 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Vai Magda....tu aroganta si alte alea ??? ma umfla rasul, serios subscriu la ce spunea Lala mai sus, esti cea mai draguta, pt mine, si ne esti tuturor draga draga, ESTI O MINUNE DE FEMEIE
Las-o draga pe "tanti" chiar asa e, se crede "regina balului" desi nu prea stie sa valseze, sau cam incurca pasii, tu aveai dreptate, daca mancam fructe cu o juma de ora inainte e ok si nu-i de ce sa fie considerata masa separata, si apoi monti zice sa mancam cat vrem nu sa rabdam, na pap fructe si vezi doamne nu mananc pana la pranz ca sa lesin de foame, ca fructele trec frate prin stomac, nu se digera, nu sunt satioase, in fine.
Sa iti fie clar, nu ai de ce sa plangi si parerea mea e ca pierzi timpu pe acolo, esti singura dintre fetele vechi care ne-ai fost mereu alaturi cu sfaturi si cu retete si cu bunatatea ta, celelalte mai intra cand pot(si le multumim pt ca isi fac timp), dar cu pauze totusi, tu esti draguta si iti faci timp pt noi, ITI MULTUMIM DIN SUFLET PT ASTA

Te pup dulce si sa ai o seara minunata, iti trimit toata armonia universului
Răspuns cu citat
  #3427 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 16:34:14
Pasy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 dec 2011
Locaţie: Tg. Mures, Romania
Vârsta: 47
Dieta: Montignac, o combinatie personalizata pt vegetariene :)
Date: 173cm, 92kg
Mesaje: 687
Aprecieri acordate: 382
Am fost apreciat(a) de 350 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Lala26 Vezi mesajul
SI datorita mie, mie si 'reprosurilor' mele !! cum faci ciulamaua raw? cu sos de soia cumva?

Bine, fie si datorita tie
Uite aici reteta de ciulama Ciulama de ciuperci cu spanac si sos de usturoi - raw - hrana vie pofta buna sa ai, e o minunatie

Sa ai o seara minunata
Răspuns cu citat
  #3428 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 16:45:12
TinAlexa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2010
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 48
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 2.140
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Imi este o rusine de nedescris, pe cuvint ca incerc din rasputeri sa va scriu, am doua examene saptamina asta, pe unul l-am trecut dar am pe maine unul imputit rau de care ma tem.
Sa va spun totusi cum a fost zilele astea cu meniul meu.
Dimineata am mincat
doar fruct (ananas)
Paine Monti cu gem
brinza 0.5% grasimi (0% nu este la noi) + iaurt 0% (fara gelatina si alte prosti) marar si putina sare + o felie de paine Monti
Prinz
piept de pui la cuptor + salate diferse( de spanac, salata cu frunza, salata doar cu rosii si avocado)
Somon la cuptor cu salatele de mai sus a fost zi cind am adaugat si quinoa
Pulpa de pui la cuptor tot asa cu salata + fasole pastai fiarta (yack)
Gustari am avut fructe au fost si nepermise gen pepene rosu, ananas, dar si fructe de padure,
iaurt cu sirop de agave si fructe de padure
inghetata de ciocolata Monti ( asta este pacatoasa)
Inghetata de fructe cea mai buna si de acum asta va fi inghetata mea (pun fructele in robotul culinar adaug sirop de agave si un pic de vanilie, compozitia o pun in in forme speciale si apoi la congelator)
Cina
ciuperci si quinoa
Piept de pui si quinoa
vita cu salata
Cam asa am mincat eu saptamina aceasta, am eliminat cafeaua, acum ca au venit caldurile apa la greu, ciocolata vad ca sta departe de mine doamne ajuta.
Si spre bucuria mea astazi am ajuns la 84 kg
Sper din tot sufletul sa ma tina. Cred ca am fost destul de conforma.
TinAlexa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2332 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1815 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1299 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3429 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 17:05:03
TinAlexa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2010
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 48
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 2.140
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Oana alea nu merita atentie si nici sa iti pierzi timpul cu explicati, daca nu sint capabile sa accepte si alte pareri iar ele le stiu pe toate atunci au o problema grava.
Oana tu sti ca atunci cind ai trecut prin momente grele si ai disparut de pe forum eu am suferit, sti ca am spus deja datorita tie am indragit Montignac si am prins curaj.
Cred ca toate cam suferim cind dispari mai ales pentru papa bun, esti o inspiratie.

Nu pune la inima, forumul este locul unde informatia, parerile si opinile circula la greu , bune sau rele trebuie sa stim cum sa profitam de ele si sa spune doamne ajuta ca avem de unde.
Eu de multe ori imi spun mai ar trebui sa multumesc intr-una pentru ca o gramada de fete vin cu inforamti citite pot spune ca au citit si pentru mine si nu au obligatia sa o faca adica sa ma informeze pe mine.

Sper sa nu va opriti din a da informati, pareri, critici toate sint bune in lupta cu slanina

Va pup am fugit la invatat.
TinAlexa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2332 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1815 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1299 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3430 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 17:20:04
eva 9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Magda eu personal te inteleg. Nu fi trista si nu fi suparata pe doamna respectiva (ziceai ca sunt mai in varsta pe forumul respectiv), gandeste-te ca poate nu a fost ceva personal, poate a avut femeia o zi proasta! Nu pune la suflet.. aici sunt pareri diferite, poate chiar si printre noi. Unele considera ca a fost o singra masa, altele considera ca sunt 2 mese diferite, dar nu asta conteaza. Ceea ce ei i se pare normal poate sa nu ti se para tie normal. De exemplu eu nu pot intelege cum cineva poate sa manance 5-6-7 chiar 8 mese pe zi. Altcineva considera ca a manca 3 mese pe zi e foarte putin din diverse motive. Respectiva doamna poate e adepta a 5 sau mai multe mese pe zi si deci e obisnuita sa manance din 2 in 2 ore si le considera ca mese individuale.
Deci da-i sansa sa aiba si ea o zi proasta, sau sa fie nervoasa si sa reactioneze in consecinta. Gandind asa nu o sa te mai afecteze atat... pentru ca probabil ai si tu o zi mai sensibila si te-ai lasat influentata/afectata de momentul respectiv!
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fetelor, gasca, michel, montignac, partea, sanatos, slabit, tin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IX VAmedeea Dieta Michel Montignac 4971 02 ian 2012 04:11:16
Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4048 19 iun 2011 10:02:48
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole