Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #1061 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 10:53:24
St3fyk's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 170cm, 78kg
Mesaje: 160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de maietutza Vezi mesajul
Fetelor, pentru ca in hipermarket-uri este nebunie din cauza de cod rosu, nu am cum sa ajung sa iau aredi( sa fac umpluti) asa ca as vrea sa fac un sufleu de conopida, am gasit o reteta pe net dar vreau sa ma asigur ca e ok pt faza I.
Astea sunt ingredientele: conopida,piept de pui fiert sau gratar,oua,cascaval,smantana,condimente..
Astept pareri!Multumesc.

Daca este conforma si o faci te rog sa-mi dai si mie reteta exact cum se prepara...ca suna tare bine dupa ingrediente
St3fyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2362 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1845 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1071 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1062 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 11:48:47
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de maietutza Vezi mesajul
Fetelor, pentru ca in hipermarket-uri este nebunie din cauza de cod rosu, nu am cum sa ajung sa iau aredi( sa fac umpluti) asa ca as vrea sa fac un sufleu de conopida, am gasit o reteta pe net dar vreau sa ma asigur ca e ok pt faza I.
Astea sunt ingredientele: conopida,piept de pui fiert sau gratar,oua,cascaval,smantana,condimente..
Astept pareri!Multumesc.
Nu este, din start ai si carne si ou si branzeturi si glucide..adica toate soiurile de proteine plus grasimi plus carbohidrati din smantana. eu as gati pieptul cu maxim un sos de smantana, iar cascavalul l-as manca cu oua..si cu ce mai vrei, separat
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1063 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 11:55:15
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul


Stai linistita,ca nu ma supar eu asa cu una,cu doua...Ai scris ca "eu imi permit"...Pai nu stiu daca eu chiar imi permit,doar si eu trebuie sa slabesc,ca la inaltimea mea am nevoie sa dau putin jos,insa stiu ca daca tin dieta f. strict,reusesc poate o perioada buna sa tin corect,dar si cand scap la prima abatere,datorita frustrarii acumulate(ca aia nu am voie,ca ailalta nu am voie)fac apoi ravagii:o tin din abatere in abatere si uite asa nu mai sunt in stare sa trec la mentinere Stiu ca asta denota probleme la "mansarda",dar asta sunt!Ce sa fac?
Eu ma refeream la faptul ca ai putine kg de dat jos, ai mai trecut prin asta, stii cum functioneaza organismul, stii exact ce sa-i dai corpului, etc. Plus ca gatesti bine si diversificat si nu ii dai timp sa se plictiseasca de un anumit fel de mancare, plus ca mananci tarta in anumite conditii (dimineata) si stii cum sa-ti balansezi meniurile. Nu e acelasi lucru cu meniul unei incepatoare, iti dai seama. Eu te consider veterana si desi sunt si eu de ceva timp pe aici consider ca am ce invata de la tine, precum si de la Eva. Ame si TinAlexa.
Cat despre abateri si scapari, v-am mai spus ca si eu sunt la fel. Si da, consider ca sunt 'probleme la mansarda" de care putem scapa cu multa ambitie si...printr-un echilibru constant.
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1064 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 12:06:32
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
Frateeeee!!!!!
Imi vine sa imi pun cenusa in cap si sa ma duc cat vad cu ochii
Stiu ca aveti dreptate apropo de dulciuri, si sustin ideea respectiva, dar eu am precizat clar ca era vorba de un moment mai special, de asta mi-am permis sa fac dulciuri, si am mai spus clar ca din tot ce a iesit eu am papat abia doua feliute, ce asa mare lucru.
Am mai spus de multe ori ca o sustin pe Eva cand spune ca noi cele ce avem mai mult de slabit trebuie sa avem grija cu dulciurile si sa le evitam cat mai mult.
Pe de alta parte, eu paine nu am mancat deloc de trei sapt deja si nici fructe(bine ieri am calcat stramb si am papat) tocmai ca sa reduc cantitatea de zahar din sange, nu ma astept sa ma ia nimeni de model.
Si subscriu la ceea ce spunea Vamedeea, ce farmec are o dieta daca tu de fapt tot timpul te restrictionezi si nu iti permiti nimic nimic, pai atunci ma apucam de alta dieta, la mine asa functioneaza psihic, daca stiu ca e " regim " si nu am voie aia sau aia, pai de aia imi trebuie, asa ca prefer sa stiu ca e o dieta si nu regim, una mai lejera, in care pot din cand in cand sa imi mai permit sa ma abat, odata la doua sapt nu zilnic, stiu ca am mult de dat jos, da nu ma grabeste nimeni, si chiar daca am mai avut cate o abatere tot am slabit aproape 5 kg intr-o luna, pt mine e super, si un indicator ca fac bine ceea ce fac, chiar stiu ca o sa fie si luni in care vor fi mai putine kg cu minus, si zic eu ca e mult mai ok ca atunci sa incep cu restrictiile.
Iarasi spun ca in cartile lui, monti are destule deserturi si totusi lumea a avut rezultate, sunt absolut de acord cu faptul ca nu dulciurile sunt baza dietei, dar ce sa-i faci asa suntem noi, prima si prima data ne uitam daca avem voie si dulce, zaharul din noi e de vina eu in gen am papat cate doua patratele de cioco 75% dupa pranz si uneori negresa aceea umpluta cu cioco 75%, atat, da am slabit, acuma fiecare face cum poate, eu chiar am incercat sa fiu 100% monti, da cand esti prima data in asta e mai greu, poate cand revii la a doua tura de monti deja e mai usor, insa eu imi doresc sa tin monti faza I cel putin trei patru luni(asa cum recomanda si el) si apoi sa nu mai am nevoie de faza I deloc, niciodata, am invatat multe multe in luna asta si acum stiu mai bine unde greseam si cu ce, asa ca sper ca ma voi feri de acele greseli pe viitor.

Sa ma iertati ca m-a luat asa vorbaraia dar....simteam si eu nevoia sa spun ceva, nicidecum sa apar ceva.

Sa aveti o zi minunata si spor la slabit
Pasy, tare mi se pare ca te-ai atacat. Si din pacate, sau din fericire- te-ai atacat degeaba. Prevazand acest tip de reactie, am precizat mai sus ca nu fac atac la persoana...Nu iti era adresat tie acel comment si mai ales, stiu foarte bine cum ai gatit acele dulciuri, ca un premiu pentru ca slabisei. Dar montignacele noi si cele care ne citesc din umbra sau cele care abia se apuca nu stiu asta, sau nu inteleg bine fenomenul si considera ca asa e normal. E foarte bine ca te feresti de dulce in exces si ca ai inteles ca fara asta..slabire nu e
Am si precizat ca nu trebuie tinuta o dieta draconica, nu spune nimeni sa ne abtinem, subscriu la ce ai scris despre abtineri. Pana la capat e un stil de viata, nu o perioada in care ne abtinem si apoi ne aruncam in toate cele pentru ca am scapat de dieta.
Foarte bine ca ai in plan sa te tii de dieta pana la capat si ca ai invatat multe pana acum si sper ca esti constienta ca mai ai inca pe atat de munca pentru a recunoaste combinatiile corecte. Eu te felicit pentru ambitie, pe tine si pe toate fetele care reusesc sa slabeasca, iar ce am spus sper totusi ca si-a gasit ecou in gandurile voastre. scopul meu e sa va sustin, atat cat pot, va vreau binele iti dai seama, ca altfel nu as fi aici, insa a sustine pe cineva intr-o dieta inseamna si a-l trage de maneca atunci cand ti se pare ca greseste. Si ma astept ca si voi sa faceti acelasi lucru pentru mine.
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1065 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 12:38:14
daniciplea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2012
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 43
Date: 165cm, 52kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

buna fetelor!sunt noua pe forum si as vrea sa ma primiti si pe mine in gasca montiazi e prima zi de dieta pt mine...sper sa reusesc sa dau jos cat mai multe kg!!trebuie neaparat sa slabesc ca nu mai suport sa ma vad in oglinda!am ales monti pt ca mi se pare cea mai ok si nu e asa restrictiva!succes si voua fetelor!va pup
daniciplea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1414 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 897 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1066 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 12:45:18
salexandre's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2011
Locaţie: Strøby, Danemarca
Vârsta: 44
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 570
Aprecieri acordate: 18
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Am schimbat pranzul ca are mancare ok la cantina. Sunca de parma la cuptor cu salata de rosii, mustar dijon, otet, uklei de masline, marar, salata verde. Mie mi se pare conform este?
Răspuns cu citat
  #1067 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 12:46:34
daniciplea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2012
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 43
Date: 165cm, 52kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Lala26 Vezi mesajul
Pasy, tare mi se pare ca te-ai atacat. Si din pacate, sau din fericire- te-ai atacat degeaba. Prevazand acest tip de reactie, am precizat mai sus ca nu fac atac la persoana...Nu iti era adresat tie acel comment si mai ales, stiu foarte bine cum ai gatit acele dulciuri, ca un premiu pentru ca slabisei. Dar montignacele noi si cele care ne citesc din umbra sau cele care abia se apuca nu stiu asta, sau nu inteleg bine fenomenul si considera ca asa e normal. E foarte bine ca te feresti de dulce in exces si ca ai inteles ca fara asta..slabire nu e
Am si precizat ca nu trebuie tinuta o dieta draconica, nu spune nimeni sa ne abtinem, subscriu la ce ai scris despre abtineri. Pana la capat e un stil de viata, nu o perioada in care ne abtinem si apoi ne aruncam in toate cele pentru ca am scapat de dieta.
Foarte bine ca ai in plan sa te tii de dieta pana la capat si ca ai invatat multe pana acum si sper ca esti constienta ca mai ai inca pe atat de munca pentru a recunoaste combinatiile corecte. Eu te felicit pentru ambitie, pe tine si pe toate fetele care reusesc sa slabeasca, iar ce am spus sper totusi ca si-a gasit ecou in gandurile voastre. scopul meu e sa va sustin, atat cat pot, va vreau binele iti dai seama, ca altfel nu as fi aici, insa a sustine pe cineva intr-o dieta inseamna si a-l trage de maneca atunci cand ti se pare ca greseste. Si ma astept ca si voi sa faceti acelasi lucru pentru mine.
eu vreau sa ma certi cand gresesc si sa ma urechezi ca e spre binele meu!!tu ti dieta ca nu vad in tickerul cate kg ti-ai propus sa slabesti?
daniciplea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1414 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 897 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1068 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 13:11:53
salexandre's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2011
Locaţie: Strøby, Danemarca
Vârsta: 44
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 570
Aprecieri acordate: 18
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Avea si brocoli la cantina asa ca am papat si brocoli. Sunca a fost cam sarata

Am niste branza Brie, o pot manca la gustarea de dupa amiaza, singura fara nimic altceva? Ma gadesc sa mai variez si eu fructele uscate. Nu cumpar branza ca sunt mereu in dubii ce fel de branza pot sa mananc.

Ma tenteaza sa incerc si o branza crema cu usturoi si ardei capia sau tulpini de telina la gustare. Oare e ok?
Răspuns cu citat
  #1069 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 13:30:43
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de daniciplea Vezi mesajul
buna fetelor!sunt noua pe forum si as vrea sa ma primiti si pe mine in gasca montiazi e prima zi de dieta pt mine...sper sa reusesc sa dau jos cat mai multe kg!!trebuie neaparat sa slabesc ca nu mai suport sa ma vad in oglinda!am ales monti pt ca mi se pare cea mai ok si nu e asa restrictiva!succes si voua fetelor!va pup
Te-ai gandit bine, monti nu e restrictiva. Si acum intrebarea inevitabila, ai citit cartea ? Sau macar te-ai documentat asupra dietei? Ce ti-ai propus sa mananci azi, fiind prima zi ?
Eu tin dieta, dar cum sa-ti spun...am fost o persoana cu probleme..de cantar ! devenisem obsedata asa ca de ceva timp nu ma mai cantaresc, mai exact din vara! da rezultate montignac, sa stii, dar problema e la mentinere. Eu fiind o impatimita a dulciurilor, mai calc stramb si se vede.iar de sarbatori nu-ti spun ce dezmat a fost. Deocamdata sunt pe drumul cel bun, mi-am propus ca atunci cand ajung fix la forma dorita sa pun o poza si sa va las pe voi sa-mi spuneti ce si cum. fara masuratori, fara kg, o poza valoreaza cat 1000 de cuvinte,ar zice unii.
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1070 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 13:37:41
Lala26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iul 2011
Locaţie: Rm Valcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Montignac
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de salexandre Vezi mesajul
Avea si brocoli la cantina asa ca am papat si brocoli. Sunca a fost cam sarata

Am niste branza Brie, o pot manca la gustarea de dupa amiaza, singura fara nimic altceva? Ma gadesc sa mai variez si eu fructele uscate. Nu cumpar branza ca sunt mereu in dubii ce fel de branza pot sa mananc.

Ma tenteaza sa incerc si o branza crema cu usturoi si ardei capia sau tulpini de telina la gustare. Oare e ok?
Pranzul a fost ok, mai ales ca ai mancat si legume... ce dor imi e de broccoli, n-am mai mancat de ceva vreme..chiar o sa-i zic mamei sa-mi faca.
DA, e super gustarea, montignac chiar recomanda gustari pe baza de branzeturi,adica asa tin minte ca am citit. Mai lauda soiul de Camembert si Vache qui rit si cascaval. Eu sunt rezervata in privinta cascavalului, pentru ca are grasimi ascunse, dar nu are zer..asa ca fiecare cum stie ! E bine ca mai alternezi fructele uscate, ai vazut ce a zis Eva in legatura cu incarcatura lor glicemica...
SI branza aia crema cum e, deja ambalata sau te-ai gandit s-o faci tu ? Daca e ambalata, uita-te ce contine. Daca nu, chiar ai putea sa o faci tu, stii un fel de almette, iei branza degresata sau de care vrei si o amesteci cu usturoi, ardei, tulpini de telina sau cum iti place.
__________________
Punish the sin, but love the sinner
Lala26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fetelor, gasca, michel, montignac, partea, sanatos, slabit, tin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IX VAmedeea Dieta Michel Montignac 4971 02 ian 2012 04:11:16
Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4048 19 iun 2011 10:02:48
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole