Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2451 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 09:27:32
Diana D's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Magda eu sunt de acord cu tine - dieta asta nu mi se pare o dieta scumpa, chiar deloc.
Daca as fi pus deoparte banii pe care ii dadeam in mod normal pe dulciuri zilnic cred ca acum dupa as fi avut 700 de ron.

Asa este si eu sunt de acord cu voi, mi se pare o dieta care nu implica costuri mari.
La fel ca si Magda, tot din kaufland ma aprovizionez si chiar nu cheltui multi bani.
Si dupa cum spui si tu Rosa la cati bani dadeam pe dulciuri si alte nebunii acum chiar merita sa imi iau alimente sanatoase.( cand sunt in magazin si as vrea sa imi cumpar ceva bun, ma rasfat cu un ceai bun, si uite asa am adunat zeci de cutii cu diferite arome).
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2452 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 09:30:27
Purple flower's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul
Tu cumperi faina speciala,dar pentru cine vrea sa cheltuie mai putin,am mai zis despre faina macinis integral de la Kaufland(care are f multa tarata) care costa /kg doar 2.20 ron,iar pastele din grau dur pana in 3 lei punga de 400 sau 500 g(nu imi amintesc exact gramajul).Restul e adevarat ca le cumparam si daca nu suntem la dieta!Singurul mai scump e orezul integral(6 lei/jumatate de kg) de la plafar.Cascaval eu iau marga Viann,tot de la Kaufland,care exista in cateva sortimente si e pana in 20 lei kg!Si e f. bun!Si tot asa...mazare congelata o punga de un kg,pana in 6 lei,pastai 5.50 1 kg,deci mi se pare ok,daca nu te duci sa iei produsele cele mai scumpe!
Magiun,daca iti faci in casa iese foarte ieftin si foarte bun!
Si la noi e frig si urat!
O zi buna!!!
P.S.: migdalele sunt ok,mai ales daca sunt crude!Insa atentie la cantitate!!!
Magda, aveam si eu Kaufland in orasul natal dar aici in Bucuresti ajung doar la Real. Este singurul cat de aproape de unde locuiesc si nu m-as duce ore intregi prin Bucuresti sa gasesc un Kaufland, nici nu stiu daca au aici oricum. Dei ,asta e, dezavantajul meu
La painea slabesti mancand nu vreau sa renunt deoarece am incredere in eficienta sa si imi place si ca gust. Am calculat si chiar daca o sa cumpar un sac de la ei pe site cu tot cu taxa de curierat ma costa 100 lei aprox 10 kg, deci tot acolo sunt (punga ambalata sanovita e 1 kg - 10 lei).
Dulceata mi-am facut acasa , dar 4 borcane de 720 au costat 35 lei. (20 lei 2 cutii fructoza, restul 2 kg prune si 2 kg piersici). Magiunul stiu ca se face fara zahar/fructoza dar 10 ore nu am la dispozitie sa il prepar si nici nu am oale corespunzatoare pt cuptor.
Oricum cand merg acasa o sa merg si pe la kaufland sa ma aprovizionez cu ovaz, orez integral, etc.
Pupici
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Purple flower; 05 oct 2010 at 09:32:56.
  #2453 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 09:42:24
Diana D's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Offf...am racit si eu .Ma doare gatu de mor....am luat o pastila si un ceai cald.Sper sa imi treaca.
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2454 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:15:55
Diana D's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Meniul meu de azi:
MD: 1 mar;
Pranz: 3 ciupercute umplute, 2 linguri de ciuperci sote si 1 castronel de mancarica de fasole verde cu pui;
Cina: omleta cu branzica si salata din rosii si castraveti, 1 mar copt.
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2455 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:19:57
VAmedeea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 mar 2010
Locaţie: La Spezia, Italia
Vârsta: 38
Dieta: ECHILIBRU
Date: 168cm, 68kg
Mesaje: 6.500
Aprecieri acordate: 1.864
Am fost apreciat(a) de 742 ori in 334 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de Mihaela777 Vezi mesajul
Neatza fetele...
Wow...abdomene...alea alea....
Ar trebui sa ma apuc si eu ziceti?.... 40-50 minute mers rapid..cate calorii arde...cam 3km zilnic fac in jumatate de ora..
Eu nu prea sunt prietena cu sportul, dar am spus sa fac asa, de bun simt. Abdomenele alea multe de fapt sunt f usor de facut ca nu ma ridic de la pamant, doar ridic un pic umerii si incordez abdomenul. Ca din celelalte nu am fost in stare sa fac mai mult de 20.
Mersul pe jos e f. bun. Eu aici nu am cum sa il fac. Te pup!
Citat:
Anterior postat de Nik Vezi mesajul
Neata !
Magdutza evident 1/2 dintr-o felie de paine si evident ca am glumit referitor la telefon doar nu e prima data cand vorbim si ne cunoastem de ceva vreme
Azi dimineata cantarul meu arata 82,5 kg
Meniul pe azi :
ora 7 - 1 felie de paine integrala, 1 iaurt si gem conform
ora 9 - 1 mar
ora 13 - dovlecei gratinati cu smantana
ora 18- inca nu stiu
Felicitari! Schimba Tickerul!
Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul
Fetelor,vroiam sa va intreb daca voua vi se pare Monti o dieta costisitoare!Eu nu consider ca e asa,atata vreme cat de fapt gatesc cat se poate de normal(in ultime vreme de multe ori pentru toata familia,cu mici exceptii cand au ei vreo pofta anume)atata doar ca respect regulile dietei(fara cartofi,paste albe,orez obisnuit,morcov fiert-pun la o oala de ciorba un morcov mic ,ca nu e tragedie!)..Cumparaturile mi le fac de la Kaufland unde gasesc de toate si la preturi tare bune fata de alte magazine,si cum eu mese glucidice nu am avut exagerat de des(exceptie facand micul dejun),nu consum mult orez sau paste,care sunt singurele alimente un pic mai scumpe...De asemenea nu ma stresez daca mi se intampla sa mananc doua zile la rand aceeasi mancare,atata timp cat e conforma!Asa ca...mie una mi se pare ca e o dieta foate comoda,fata de alte diete!Voi ce credeti?
Neata si tie Magda!
Dieta e scumpa sau nu in functie de ce cumperi. Eu cheltui multi bani pe peste (care aici sub 7 euro kg mai greu gasesti) si carne. In rest e ok. Acum mai depinde si de finanate, ca una isi permite sa cumpere un profesor in Romania si alta un angajat la banca sau un contabil. Dar cred ca e o dieta care poate fi tinuta de oricine.
Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Ame, mi-a dat Roxi niste comentarii la pozele din albumul meu si nu ma descurc sa le accept, la asta ma refeream, ca imi da ceva eroare.
Am luat legatura cu Slabuta si cand primesc raspuns ti-l comunic. Intre timp am postat eu ceva comentarii in albumul tau si a mers.
Citat:
Anterior postat de gabitumurariu Vezi mesajul
Buna dimineata,astazi sunt foarte suparata di dezamagita pentru ca m-am cantarit ,iar acul nu s-a miscat deloc,nici macar 100g.Eram eu toata fericita ca in prima sapt am slabit 2 kg(care erau mai proaspete) si am crezut ca am sa o tin tot asa.
Daca stau bine sa ma gandesc cred ca stiu si unde am gresit,cu toate ca am mancat conform.Am mancat de prea multe ori sapt asta fasole albe(din cauza ca am gatit prea mare cantitatea si sa nu le arunc) si cred ca fiind amidonoasa nu ma lasa sa slabesc
Si am mai mancat seminte seara,inainte cu 1-2 ore de culcare si nu e bine.
Daca in alta circumstanta ma enervam si ma apucam de mancat,acum sper sa-mi corectez regimul.
Meniul de azi cred ca suna cam asa:
08.00-cafea
9.30-10-1 mar mare
10.30-4 feliute mici de piept de curcan afumat si 2 feliute de cascaval afumat+2 rosioare
14.30-piept de pui cu legume(mi-a ramas de aseara)
gustare-un mar sau o para
18.30-19.00-cred ca o salata cu ton sau dovlecei la gratar cu piept de pui la gratar
O zi minunata!
Gabi, dupa 2 kg intr-o saptamana e normal sa mai ia organismul si cate o pauza.
Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Magda, aveam si eu Kaufland in orasul natal dar aici in Bucuresti ajung doar la Real. Este singurul cat de aproape de unde locuiesc si nu m-as duce ore intregi prin Bucuresti sa gasesc un Kaufland, nici nu stiu daca au aici oricum. Dei ,asta e, dezavantajul meu
La painea slabesti mancand nu vreau sa renunt deoarece am incredere in eficienta sa si imi place si ca gust. Am calculat si chiar daca o sa cumpar un sac de la ei pe site cu tot cu taxa de curierat ma costa 100 lei aprox 10 kg, deci tot acolo sunt (punga ambalata sanovita e 1 kg - 10 lei).
Dulceata mi-am facut acasa , dar 4 borcane de 720 au costat 35 lei. (20 lei 2 cutii fructoza, restul 2 kg prune si 2 kg piersici). Magiunul stiu ca se face fara zahar/fructoza dar 10 ore nu am la dispozitie sa il prepar si nici nu am oale corespunzatoare pt cuptor.
Oricum cand merg acasa o sa merg si pe la kaufland sa ma aprovizionez cu ovaz, orez integral, etc.
Pupici
Locatii pt Kaufland Bucuresti:
- Kaufland Colentina: sos. Colentina nr. 6, Fundeni, România; +40 372 090 266 ‎ 3.1 km N-E; ( e destul de aproape de Piata Obor - 5-10 minute de mers pe jos)
- Kaufland Sebastian: Rahova, 88 Strada Mihail Sebastian, București, România; 3.2 km S-V (la asta sigur se ajunge de la Piata Unirii cu tramvaiul)

Citat:
Anterior postat de Diana D Vezi mesajul
Offf...am racit si eu .Ma doare gatu de mor....am luat o pastila si un ceai cald.Sper sa imi treaca.
Diana D., multa sanatate!
__________________
"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

INDICELE GLICEMIC
VAmedeea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2456 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:22:11
Diana D's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul


Diana D., multa sanatate!
Multumesc Ame!
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2457 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:24:22
crissa08's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 29 mar 2010
Locaţie: Tg-Jiu, Romania
Vârsta: 56
Dieta: controlul portiilor
Date: 170cm, 103kg
Mesaje: 5.192
Aprecieri acordate: 194
Am fost apreciat(a) de 283 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul

Noapte buna,Any


Ai niste meniuri foarte organizate,crissa
Noapte buna
Mai jonglez si eu cu se poate, cand vreau musai rezultat, sunt mai restrictiva, cand simt nevoia de variatie, mai introduc cate un strugure sau nectarine, mie insa imi plac mult merele si de aceea o sa vezi numai mere natur! Ma straduiesc cu mesele glucidice, dar nu-mi prea plac, vorba aia dintre toate legumele, prefer carnea....
Acum, dupa 1 an, m-am obisnuit, seara dupa ora 18.30 , uit de mancare!
E interesanta si teoria cu incarcatura glicemica, faptul ca eu ocolesc alimentele care imi fac foame repede, isi spune cuvantul, am slabit constant si totusi sunt la o varsta, am probleme si cu tiroida, insa a mers, deci meniul l-am gandit bine. Iau suplimente ca luam si inainte calciu si magneziu cate 10 zile pe luna, cam 5 luni pe an. La mine, s-a infirmat si teoria ca nu slabesti cu rusii in vizita sau ca vitaminele iti fac foame. Sunt un caz fericit, dar fericirea asta a aparut ca o consecinta a schimbarii in totalitate...Si a fost un intreg razboi!
Te pupik!
crissa08, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2276 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1759 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1760 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2458 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:27:06
crissa08's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 29 mar 2010
Locaţie: Tg-Jiu, Romania
Vârsta: 56
Dieta: controlul portiilor
Date: 170cm, 103kg
Mesaje: 5.192
Aprecieri acordate: 194
Am fost apreciat(a) de 283 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

[QUOTE=oanamagdalena;352955]
Tu cumperi faina speciala,dar pentru cine vrea sa cheltuie mai putin,am mai zis despre faina macinis integral de la Kaufland(care are f multa tarata) care costa /kg doar 2.20 ron,iar pastele din grau dur pana in 3 lei punga de 400 sau 500 g(nu imi amintesc exact gramajul).Restul e adevarat ca le cumparam si daca nu suntem la dieta!Singurul mai scump e orezul integral(6 lei/jumatate de kg) de la plafar.Cascaval eu iau marga Viann,tot de la Kaufland,care exista in cateva sortimente si e pana in 20 lei kg!Si e f. bun!Si tot asa...mazare congelata o punga de un kg,pana in 6 lei,pastai 5.50 1 kg,deci mi se pare ok,daca nu te duci sa iei produsele cele mai scumpe!
Magiun,daca iti faci in casa iese foarte ieftin si foarte bun!
Si la noi e frig si urat!
O zi buna!!!

Buna, Magda!
Kauflandista sunt si eu... Zici ca m-am mutat in market, mai ales cand ploua, in loc de plimbarea la Coloana, circul in K, e aceeasi distanta!
Pupici
crissa08, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2276 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1759 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1760 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2459 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:29:37
VAmedeea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 mar 2010
Locaţie: La Spezia, Italia
Vârsta: 38
Dieta: ECHILIBRU
Date: 168cm, 68kg
Mesaje: 6.500
Aprecieri acordate: 1.864
Am fost apreciat(a) de 742 ori in 334 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Diana, s-a rezolvat cu comentariile la poze. O fi fost ieri vreo problema, dar azi vad ca iti apar si cele de ieri. Te pup!
__________________
"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

INDICELE GLICEMIC
VAmedeea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2460 (permalink)  
Vechi 05 oct 2010, 10:31:27
gabitumurariu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 41
Dieta: montignac sau slabesti mancand
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 178
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de Diana D Vezi mesajul
Offf...am racit si eu .Ma doare gatu de mor....am luat o pastila si un ceai cald.Sper sa imi treaca.
Sanatate multa,pentru gat inceracra Tantum Verde pastile,sunt foarte bune,numai ca orice cpr de supt trebuie sa iei 5-6 pe zi ca sa simti efect(asta ca sa nu treci pe antibiotic).
 

Informatii despre slabit
dieta montignac, diete, indice glicemic, michel montignac, montignac, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IV Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4700 17 sep 2010 22:25:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea III Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4859 31 iul 2010 21:50:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05 Liviutzza Concursuri 241 14 mai 2010 07:35:09
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole