Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #941 (permalink)  
Vechi 27 iun 2012, 21:22:31
Khali's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Categoric am citit, de-aia si intreb, ca sa bag la cap dupa aceea Imi place sa ma documentez despre asta si e si mai mare bucuria cand am pe cine sa intreb

De-asta am zis ca sunt multe pe lista, insa cum nu le pot lua deodata, incep si apoi treptat tot adaug. Zile chiar hipocalorice n-am, mananc pe undeva pe la 1200 -1300 calorii, ca altfel nu am energie pentru sport -de-asta cand am incercat sa tin diete foarte low carb, m-am lasat pagubasa, decat sa tin dieta ca la carte si fara sport, mai bine mancatul sanatos si sport la greu. Incerc, cu analizele, sa vad daca vor sa-mi faca si pe cele de vitamine.

Yum, L Desserts si Cheaters R - nu am incercat, insa am inteles ca sunt cam bune la gust, watch out

Eu l-am luat cam acum un an-doi pe cel de care zici, pe ala pentru femei, insa nu imi mai amintesc cat de consecventa eram cu dieta si sportul, drept urmare, nu mi-au ramas nici rezultate notabile in cap - si nici pe corp .
Insa, am avut o singura data cand am coborat si eu la 58 de kg, faceam mult sport, inclusiv weight training, mancam sanatos -ei, doream sa zic ca pe langa asta, atunci luasem si un termogenic, din pacate, nu reusesc sa-mi amintesc care a fost imi amintesc si acum ca se reliefasera frumos muschii. Cert e ca nu functioneaza fara alimentatie sanatoasa si sport, cel mult mai dau cate un impuls -zic asa, ca o concluzie la ce am zis, ca stiu ca tu stii.

La voi nu-i pericol de calduri prea mari pentru un termo, nu-i asa? Ca la noi e cam problematic cu asta vara.

Wow, super veste, e grozav sa poti face ceva la care te si pricepi, dar care te si pasioneaza, in acelasi timp! Mult spor la studiat, cu siguranta vei fi un medic-trainer, ca nu-i cunosc terminologia, la noi nu sunt mai deloc, foarte bun!

Sa mai povestesti despre asta, te rog

O seara frumoasa!
__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #942 (permalink)  
Vechi 27 iun 2012, 21:23:24
laurra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
dada si B-urile sunt importante.. eu iau un "time release" multivitamin care are doze mari de vitamine, incluzand si beurile.
vreau sa-mi fac putina ordine, sa mi fac niste stack-uri pre-workout, intra-workout si post-workout... cand mi le pun la punct iti zic daca vrei. si vreau sa-mi iau desserts si cheaters de la bsn
fa-ti analizele, dar pot sa-ti zic cu certitudine ca ai nevoie de calciu (ca femeie) pentru faptul ca esti f activa... daca tii dieta cu atat mai mult, daca ai zile hipoalorice si mai mult si daca n-ai lactate ( care oricum nu folosesc la nimic in ceea ce priveste calciul) si mai mult.. sper ca nu te-am ametit.
analizele e bine sa le faci oricand... daca ai posibilitatea, fa-ti si analizele vitaminelor.. sunt niste teste separate. vitamina D iar e importanta, lichida, la sticluta mica cu pipeta..
antioxidantii sunt importanti, bine faci ca iei... ai citit ce ziceam eu de colagen? colagenul hidrolizat?

aaa very important... mi-am luat inima in dinti si mi-am comandat acum 2 zile un termogenic. lipo-6.... sa vedem, cica e cel mai tare termogenic, sau ma rog printre cele mai tari. o sa va zic cum e am mai luat si vara trecuta un termogenic, unul nou... a ajutat putin, dar tineam si regim si faceam muult cardio.. deci nu stiu cat i se datoreaza lui... vedem acum cu lipo6 cum imi e...

in rest... am un fel de veste, sunt asa de fericita ca nu pot sa nu o impartasesc macar cu cateva persoane de aici care inteleg... ieri cand am fost la sala am stat putin de vb cu trainera mea.. si dintr-una in alta am ajuns in sfarsit la hotararea de a face peste vreo 2-3 ani dupa ce imi dau specialitatea, anul de medicina sportiva, ca sa pot fi trainer autorizat intr-o sala de fitness insa ca medic... ceva de genul: voi lucra cu pacienti cardiaci (de exemplu ) care vor sa faca sport.. antrenamente speciale si diete speciale... sunt in culmea fericirii... cochetam de mult cu ideea, in sfarsit m-am hotarat. in plus am sustinerea ei... mi-a spus ca se cauta f mult astfel de medici, pentru ca sunt multe sali, si sunt platiti extraordinar de bine si etc etc... abia astept. urmatorul pas tre sa-mi comand o carte de fiziologie a sportivului
waw...sa fie intr-un ceas bun Eva,parca te vad maine poimaine o sa scrii si o carte(de slabit)....o sa fii cunoscuta ...cum e bilica.Sa ne spui si noua ce scrie prin cartea ce o cumperi
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #943 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 16:31:28
eva 9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Fetelor va multumesc pentru vizita si pentru sustinere!
Mesajul de ieri n-apucasem de fapt sa-l termin... l-am scris in garda si cand mi-a sunat telefonul (venise un accident de motor) am dat send la mesaj si am zburat in primiri urgenta... pana la urma am stat in OP pana la 1 noaptea si am dormit acum acasa pana la 15.30! Mai am maine si-apoi am concediu, doaaaamnee sa dorm pe saturate ca nu mai pot

BornCrank pe tine te asteptam cu creioanele colorate
Ce mai invarti tu?

Sand, imi place ce fac... contrar unor pareri de aici de pe forum, ca deh, asa e viata virtuala, sunt cel putin in meserie o persoana blanda care se ingrijeste mult de pacienti.. Sunt si eu curioasa sa stiu cam cum s-ar derula un asfel de job, ce satisfactii mi-ar aduce. Munca din spital imi aduce multe satisfactii, pentru ca actionez in acut, intr-un moment critic... asa actionat a la long si asteptat si vazut efectul in timp.. nu cunosc, nu sunt obisnuita, mai mult decat rabdarea pe care o am cu corpul meu... ca parca am mai zis la un moment dat ca lupt si am invatat despre stilul asta de viata de abia de-un an si apreciez ca mi-am mai trebui vreo 2 sa ajung acolo unde vreau.. poate 3 cine stie. Si am invatat sa-mi cultiv rabdarea, ca altfel nu merge.. degeaba ma stresez, peste noapte nu se intampla minuni.

laurra nici vorba sa scriu eu vreo carte n-am oricum astfel de talent de a scrie si nici nu-mi doresc, sincer! prefer sa scrie altii si eu sa aplic

Khali, desserts am inteles ca e delicios.. era la un moment dat o suspiciune ca ar avea monoglutamat de sodiu in el, ca "intaritor" de gust.. nu are, e safe produsul... oricum nu m-as astepta la asa ceva din partea BSN. de cantitati nu-mi fac griji, pentru ca e proteina si de mult imi doresc sa pot sa-mi inlocuiesc macar o masa daca nu 2, sau de fapt nu sa inlocuiesc ci sa ADAUG inca 2 mese din shake.uri si uite ca nu pot... mi-e lene sa le fac.. poate ma convinge desserts
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #944 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 17:49:39
Sand's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul

Sand, imi place ce fac... contrar unor pareri de aici de pe forum, ca deh, asa e viata virtuala, sunt cel putin in meserie o persoana blanda care se ingrijeste mult de pacienti..
Cum, nu esti agresiva? Nu dai cu ei de pamant?
  #945 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 20:34:36
eva 9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Cum, nu esti agresiva? Nu dai cu ei de pamant?

nu nu, niciodata.. dar mai stii?! ce m-o lovi?!

am pus niste poze.. nu stiu de ce. am avut chef asa... e album nou. din perioada 85-90 de kg
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #946 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 20:40:48
Sand's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul

nu nu, niciodata.. dar mai stii?! ce m-o lovi?!

am pus niste poze.. nu stiu de ce. am avut chef asa... e album nou. din perioada 85-90 de kg
Ma duc acum sa ma uit, trebuia sa plec undeva rapid si s-a contramandat. Ce bine!
  #947 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 22:44:25
BornCrank's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Buna,

Eva, vazut, placut, comentat pozele.

Creioane zici? N-am inspiratie, momentan studiez ¨din umbra¨. Cand am citit mesajul de la poza, chiar eram cu goblenul in mana si m-am amuzat , am crezut ca esti cu mine prin casa. Creioane=pixuri colorate le scot doar cand mai cos la goblen, m-am apucat de un goblen, dar n-am timp, ajung tarziu acasa, de abia imi mai calc o bluzita, fac unghiile, spalat par, ca imi da de lucru, il spal o zi da una ba, etc.

Tu vad ca te tii bine, am citit ca ai slabit 2 kg, felicitari!

Eva, trimite si mie PM te rog frumos ce denumire are shake-ul tau poate gasesc si eu pe aici. Vreau de saptamana viitoare sa ma apuc de sport si cred ca mi-ar prinde bine shake-ul asta.

Si inca ceva, de ce nu salvezi meniurile? Eu mereu dau sa ma uit la meniuri sa vad ce mai mananci, ce faci, cat sport, etc.

Multumesc scumpo!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #948 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 23:14:33
eva 9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
Buna,

Eva, vazut, placut, comentat pozele.

Creioane zici? N-am inspiratie, momentan studiez ¨din umbra¨. Cand am citit mesajul de la poza, chiar eram cu goblenul in mana si m-am amuzat , am crezut ca esti cu mine prin casa. Creioane=pixuri colorate le scot doar cand mai cos la goblen, m-am apucat de un goblen, dar n-am timp, ajung tarziu acasa, de abia imi mai calc o bluzita, fac unghiile, spalat par, ca imi da de lucru, il spal o zi da una ba, etc.

Tu vad ca te tii bine, am citit ca ai slabit 2 kg, felicitari!

Eva, trimite si mie PM te rog frumos ce denumire are shake-ul tau poate gasesc si eu pe aici. Vreau de saptamana viitoare sa ma apuc de sport si cred ca mi-ar prinde bine shake-ul asta.

Si inca ceva, de ce nu salvezi meniurile? Eu mereu dau sa ma uit la meniuri sa vad ce mai mananci, ce faci, cat sport, etc.

Multumesc scumpo!
da am slabit 2 kg intr-o luna, ca altfel slabesc cate un kg pe luna! de asta am mentionat ca am slabit 2
marti mi-am facut masuratorile la sala.. si mi-a zis trainera ca slabesc 1 kg, dar e numai grasime.. restul valorilor, nu se schimba in minus ci in plus... de exemplu: am slabit 1 kg grasime pura, am pus 100g muschi (doamne cat muncesc pt muschii astia ) si mai castig si apa (adica nu-s deshidratata) ... deci e ok... 1 kg de grasime sunt vreo 7700 de calorii in 30 de zile inseamna un deficit de aprox 250 calorii pe zi...
mananc ca un animal tre sa recunosc

meniurile nu le scriu de lene... si pentru ca nu cantaresc, si nu stiu ce valori sa selectez. e muuult prea complicat pt mine. plus ca fiecare ingrediend ah no no no...
mai scriu aici din cand in cand ce mananc... nu am mai scris in ultima vreme ce am mancat, sau nu scriu mereu pentru ca eu mananc f low carb si nu vreau sa inspir pe nimeni care nu stie ce inseamna o dieta low carb. nu e pt toata lumea... mie imi e bine cu ea! iti zic ce am mancat ieri in garda

- dimineata am mancat 3 oua fierte... simple. normal le mananc cu mustar de dijon si o leguma (castravete de obicei, rar rosie, incerc sa mananc numai legume verzi o vreme) insa ieri n am mai avut timp sa curat/toc castravete
- o gustare din capsuni... un castron mediu
- la pranz 2 pulpe de pui (bio) cu tot cu piele .. am uitat sa pun in sufertas si legume, deci le am mancat goale... cam sec
- iar o gustare din migdale (un pumn plin) cu zmeura si sirop de agave putin (cateva grame) amestecate
- seara am mancat 4 wasa24 cu file de somon (bio)

la noi e frig.. azi s-a mai incalzit, oricum eu locuiesc la munte... deci imi permit sa mananc asa si sa iau si termogenice ca oricum umblu cu tricou si o gecutza pe deasupra.. si in masina!!!:O deci iti dai seama.. in ro am inteles ca sunt peste 30 de grade, deci nu recomand nici asa o dieta nici termogenice.

azi am mancat mai aiurea pentru ca am venit dupa garda si am dormit ca ursu pana la 15.30.. si am dat peste cap toate mesele.

- dimineata am mancat 2 lipii arabesti unse cu unt, rosie si somon... putin ou de la barbatu-miu... m-am culcat
- capsuni
- la 4 am mancat pulpe de pui cu salata si o garnitura facuta din broccoli, ciuperci si fasole verde pastai trase la tigaie in unt, cu smantana si usturoi, marar, patrunjel
- apoi am dat-o in diverse si am mancat 75g ciocolata neagra (care mi s-a parut ffff dulce)
- unt bio de arahide.

dupa cum vezi dieta mea e axata pe proteine si grasimi... si nu are nicio treaba cu caloriile.
de sport... merg aproape zilnic la sala cand pot... exceptie garzile si unele zile dupa garzi. fac predominant fitness... sambata si duminica am facut full body training, luni garda, marti ceva cardio si am lucrat doar abdomenul, low back-ul si oblicii... deci abdomen, lateral si spate jos... miercuri garda si azi n am fost ca a jucat germania si inchide devreme sala iar eu am nevoie de timp.. sa fac antrenamentul, dus, sa usuc si eu parul, cremuiala prostii dinastea.. nu merg pe fuga
dar nu prea povestesc ca nu prea intereseaza pe nimeni...
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de eva 9; 28 iun 2012 at 23:19:27.
  #949 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 23:28:08
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Hai ca ma bag si eu ca musca in lapte

Termogenice? Suna bine la clima de la noi, nu ma luminezi si pe mine cu ce se mananca?
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #950 (permalink)  
Vechi 28 iun 2012, 23:32:13
Sand's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
da am slabit 2 kg intr-o luna, ca altfel slabesc cate un kg pe luna! de asta am mentionat ca am slabit 2

dar nu prea povestesc ca nu prea intereseaza pe nimeni...
Misto. Eu de cand am tinut SB-ul ala o zi, am pus vreo 2 Kg. pe mine dupa aia, da' nu inteleg de ce, sunt socata.

Pe mine ma intereseaza.
 

Informatii despre slabit
calorii, coltul, dieta, disciplina, jurnale, liric, ordine, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Dezarhivare jurnal si schimbare avatar Roxie Forum 255 10 oct 2023 08:21:26
Jurnal de Disciplina, Motivatie, Perseverenta - Berry berry Arhiva jurnale slabit 10 09 mai 2011 15:37:05
Echilibru si frumusete- jurnal Verisima Verisima Arhiva jurnale slabit 15 05 apr 2011 20:36:47
jurnal-oana si ionut albu Arhiva jurnale slabit 7 14 mai 2010 20:51:06

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole