Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Le journal de Kclaudyia - oh la la

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3601 (permalink)  
Vechi 21 mar 2013, 12:07:12
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Sa-ti fie de biiiine!

Cam cum e Lean Phase, fata de celelalte? Nu ca n-as putea sa ma uit singura acasa, dar prefer sa-mi rezerv surpriza vizuala la timpul ei
Ancule Lean Phase e grea dar superba! E faina rau ptr ca nu lucreaza doar o grupa de muschi, ci faci si upper body si lower body si core in acelasi timp. Sunt 12 repetari, eu fac cu aceleasi greutati de la Push Phase si e mai greu..

De ex faci planks cu dead lift.. stai in pozitia plank, te sprijini intr-o mana, iar cu cealalta ridici.. 'Ai de capul meu, iti iese sufletul pe afara Pana acum faceam exerctiul asta cu 6 kg, dar tura asta am crescut, am facut cu 8.. Nu am fost 100% multumita de cum le-am facut, ptr ca m-am cam grabit, dar nu-i nimic, tura viitoare o sa fie mai bine.
Sau runner's lunge with double row, te rupeee la picioare, simti cum tremura carnea pe tine

Nici eu nu m-am uitat dinainte, am vrut sa fie surpiza.. Cand am inceput faza asta parca eram un copil mic, asa eram de incantata
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
miris (24 mar 2013)
  #3602 (permalink)  
Vechi 21 mar 2013, 12:15:06
Khali's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Ancule Lean Phase e grea dar superba! E faina rau ptr ca nu lucreaza doar o grupa de muschi, ci faci si upper body si lower body si core in acelasi timp. Sunt 12 repetari, eu fac cu aceleasi greutati de la Push Phase si e mai greu..

De ex faci planks cu dead lift.. stai in pozitia plank, te sprijini intr-o mana, iar cu cealalta ridici.. 'Ai de capul meu, iti iese sufletul pe afara Pana acum faceam exerctiul asta cu 6 kg, dar tura asta am crescut, am facut cu 8.. Nu am fost 100% multumita de cum le-am facut, ptr ca m-am cam grabit, dar nu-i nimic, tura viitoare o sa fie mai bine.
Sau runner's lunge with double row, te rupeee la picioare, simti cum tremura carnea pe tine

Nici eu nu m-am uitat dinainte, am vrut sa fie surpiza.. Cand am inceput faza asta parca eram un copil mic, asa eram de incantata
Oh, my! deja suna asa, it feels so bad, but it's sooo good

Programele astea sunt concepute pentru a fi abordate si de persoane care incep (aproape) de la zero, de-asta consider ca pot sa fac cum ma duce capul un pic, in special in prima luna-pe care nu am de gand s-o respect la litera (rest day-urile si nu fac ala cu Recharge), ci s-o scurtez, mai putine zile libere decat scrie -tocmai fiindca am un nivel un pic mai bun decat "incepatorii".

Probabil de la Push incolo va fi mult mai dificil, sunt curioasa cat cardio o sa mai pot strecura daca abia o sa ma matur de pe jos
__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Khali:
Kclaudyia (21 mar 2013)
  #3603 (permalink)  
Vechi 21 mar 2013, 12:40:22
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Oh, my! deja suna asa, it feels so bad, but it's sooo good

Programele astea sunt concepute pentru a fi abordate si de persoane care incep (aproape) de la zero, de-asta consider ca pot sa fac cum ma duce capul un pic, in special in prima luna-pe care nu am de gand s-o respect la litera (rest day-urile si nu fac ala cu Recharge), ci s-o scurtez, mai putine zile libere decat scrie -tocmai fiindca am un nivel un pic mai bun decat "incepatorii".

Probabil de la Push incolo va fi mult mai dificil, sunt curioasa cat cardio o sa mai pot strecura daca abia o sa ma matur de pe jos
Pai nici eu nu respect restday-urile, de obicei martea, in primul restday fac ceva pe langa, ceva cardio.
Dar Reachrge-ul il fac, it;s must.. e f important sa faci streching cand faci exercitii cu greutati, te ajuta mult, imbunatateste fexibilitatea si relaxeaza muschii.

Cu siguranta ai sa poti face si cardio, dar nu stiu daca la faza a 3a ai sa poti face imediat dupa CHLX. Eventual poti face CHLX dimineata si seara cardio. Asta daca te ajuta timpul
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3604 (permalink)  
Vechi 21 mar 2013, 14:27:49
Khali's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Pai nici eu nu respect restday-urile, de obicei martea, in primul restday fac ceva pe langa, ceva cardio.
Dar Reachrge-ul il fac, it;s must.. e f important sa faci streching cand faci exercitii cu greutati, te ajuta mult, imbunatateste fexibilitatea si relaxeaza muschii.

Cu siguranta ai sa poti face si cardio, dar nu stiu daca la faza a 3a ai sa poti face imediat dupa CHLX. Eventual poti face CHLX dimineata si seara cardio. Asta daca te ajuta timpul
Fac si warm up si stretching cu grija la fiecare antrenament, insa momentan nu sunt pregatita sa aloc vreo 20 de min -parca atata e- de stretching periodic. Asa eram chiulangioaica de stretching si la Insanity, si peste antrenamentul ala exclusiv de stretching saream

Fireste ca nu sunt adepta ideii de a nu face, ca stiu cat sunt de importante, doar ca le aloc un pic mai putin timp, insa oricum le fac si asa e, se refac muschii mult mai usor, nu fac febra musculara din aia teapana, plus ca mi s-a marit si flexibilitatea considerabil.
__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Khali:
Kclaudyia (22 mar 2013)
  #3605 (permalink)  
Vechi 21 mar 2013, 15:42:57
coco23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 155cm, 45kg
Mesaje: 2.262
Aprecieri acordate: 324
Am fost apreciat(a) de 441 ori in 276 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Oai, mersi, o sa o caut

Eu luam de la Georgy's dar de la o vreme chiar nu mai imi placeau prajiturile lor, desi erau rezonabile ca pret si mai erau si.. mari

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul

Neata! Mie imi placea cofetaria Caramel, dar n-am mai luat de acolo de vreo 1 an si jumatate.
Asa, fa-mi pofta de cozonac
Mai fetelor, mai e pana la Pasti
Felicitari pt sport.
Si eu am papat azi la pranz ciuperci cu cascaval, yam yam, chiar au fost bune si nu mai papasem de muuult

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Si eu am ciocolate, bomboane si alte alea in casa si in mod normal nu imi e pofta, dar zilele astea nush ce am avut de am luat-o asa razna.
Doar in weekend ma mai apuca poftele, in timpul saptamanii sunt ok.

Dar mi-am revenit, gata I'm back to normal

Pai mi-a luat mister o prajitura cu muuulta cicolata, un cu fructe de padure si frisca si apropo de cozonacul Ancai, a luat si o jumatate de cozonac din ala demential cu muuuulta nuca si rahat

Mi-am facut damblaua, am mancat o felie de cozonac si cate doua lingurite din fiecare prajitura.
Asta a fost cina mea Bine, am mai amncat o felie de paine integrala cu zacusca si cam atat.
Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Hello Hello!

Azi ma simt mai bine.. mi-au venit in sf si rusii .. Yeeey, chinul a luat sfarsit

Gata cu mancatul haotic si cu poftele.
Drept pedeapsa ptr faptul ca de 2 saptamani mananc aiurea, weekend-ul asta nu mai trisez cu absolut nimic!

Aseara pana la urma am mancat, dupa cum am zis o felie de cozonac si cateva lingurite din fiecare prajitura, pe post de cina..

Gata mi-am facut hatarul, de acum nu mai am voie sa poftesc..

Meniul meu pe ieri:

MD: "Briosa" la microunde dintr-un ou, o lingura de faina de ovaz, una de cacao, o lingura de indulcitor pudra, cateva merisoare deshidratate si esenta de rom + 2 linguri de gem dietetic
G1: un mar
Pranz: un borcan mic de zacusca cu 4 felii de paine integrala + o rosie mare
Gustare2: 35 de g biscuiti Dita fara zahar
Cina: o felie de cozonac + 4 lingurite de prajitura + o felie de paine integrala cu zacusca

Sport: 40 de min Lean Circuit 2
coco23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1297 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 780 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui coco23:
Kclaudyia (22 mar 2013)
  #3606 (permalink)  
Vechi 22 mar 2013, 10:54:27
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Fac si warm up si stretching cu grija la fiecare antrenament, insa momentan nu sunt pregatita sa aloc vreo 20 de min -parca atata e- de stretching periodic. Asa eram chiulangioaica de stretching si la Insanity, si peste antrenamentul ala exclusiv de stretching saream

Fireste ca nu sunt adepta ideii de a nu face, ca stiu cat sunt de importante, doar ca le aloc un pic mai putin timp, insa oricum le fac si asa e, se refac muschii mult mai usor, nu fac febra musculara din aia teapana, plus ca mi s-a marit si flexibilitatea considerabil.
Parca esti iepurasul Duracell Miscare miscare si iar miscare

Nici eu nu prea faceam antrenamente exclusiv de streching/yoga inainte, ma axam mult pe cardio. Oricum ai sa ai timp la mentinere sa le faci, cand o s alucrezi mai mult pe definire
Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul

Asa, fa-mi pofta de cozonac
Mai fetelor, mai e pana la Pasti
Felicitari pt sport.
Si eu am papat azi la pranz ciuperci cu cascaval, yam yam, chiar au fost bune si nu mai papasem de muuult



Dar cine a zis ca doar de Paste se mananca cozonac
Chiar apropo de Paste, sarbatoarea asta mi se mare mult mai faina dpdv al mancarii, ca nu-s mancaruri grele ca la Craciu, ai multe optiuni de mancaruri traditionale mult mai light.
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
Adina14 (22 mar 2013)
  #3607 (permalink)  
Vechi 22 mar 2013, 10:58:34
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Hello hello!!

Meniul meu pe ieri e urmatorul:

MD (din lipsa de timp nu prea am mancat): 5 masline + o lingurita de seminte de chia
Pranz: 3 ficatei imensi de curcan + fasole verde la cuptor cu suc de rosii de la mama, ceapa si usturoi
Gustare: 2 patratele de cioco 85%, 15 migdale, 2 lingurite de seminte de dovleac + 1 Jogobella cu capsuni light
Cina: 100 g de rulada de pui dietetica, 100 de g de branza de vaci 5% grasime, 100 de g supa crema de brocoli si conopida cu piept de pui
Gustare2: 150 de g de branza 5% cu cacao, indulcitor si 5-6 merisoare deshidratate.

SPORT: 45 de min GEt Lean Intervals + 17 min Extreme Abs
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kclaudyia:
Adina14 (22 mar 2013), coco23 (22 mar 2013)
  #3608 (permalink)  
Vechi 22 mar 2013, 15:07:01
coco23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 155cm, 45kg
Mesaje: 2.262
Aprecieri acordate: 324
Am fost apreciat(a) de 441 ori in 276 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Super, mai am ceva de zis? si mie imi place de Pasti, facem niste cozonaci de ne lasa gura apa

Pupici, sa ai o zi frumoasa
coco23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1297 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 780 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui coco23:
Kclaudyia (23 mar 2013)
  #3609 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 07:59:43
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Super, mai am ceva de zis? si mie imi place de Pasti, facem niste cozonaci de ne lasa gura apa

Pupici, sa ai o zi frumoasa
Eu de abia astept sa mananc pasca.. o sa imi fac eu una fara blat, doar cu branza si stafide
Cozonac nush daca ma mai incumet sa fac anul asta, e prea mare bataia de cap.. Doar daca o sa am prea mult timp, ceea ce nu prea cred

Weekend frumos Irina!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
coco23 (23 mar 2013)
  #3610 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 08:03:34
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Meniu 22 Martie:

MD: 2 oua fierte + 100 g de branza 5% cu o rosie si jumatate ardei gras rosu
G1: 15 migdale + o lingurita de seminte de dovleac + 1 patratel de cioco 85%
Pranz: 2 bucati medii de somon la cuptor + 2 linguri de salata verde cu rosii, ardei si ceapa + 1 felie mica de pizza
G2: 10 migdale + 1 baton proteic de la Redis + 1 patratica de cioco neagra
Cina: o farfurie plina cu supa crema de brocoli, conopida si piept de pui + o lingura de smanatana slaba

Sport: 40 de min Lean Circuit 3 + 20 min Cardio + Abs
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, journal, jurnale, kclaudyia, oh, ro, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mon journal - di3rvcil di3rvcil Arhiva jurnale slabit 825 06 feb 2015 11:32:44
Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ? mvthebest Despre noi, ... femeile 24 01 apr 2011 11:15:36
Amy's journal amy0404 Arhiva jurnale slabit 877 27 mar 2011 13:57:13
Seniorasasha`s journal seniorasasha Arhiva jurnale slabit 16 17 mar 2011 17:07:56
Le journal d'Anca meapasarica Arhiva jurnale slabit 1964 10 sep 2010 21:22:31

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole