Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

"Academia Craciunitelor Ambitioase"

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 15:03:16
DianaN's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 24 feb 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 116.9kg
Mesaje: 247
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori intr-un mesaj
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
salutare fetelor

si eu tin tot hipocalorica....si mult,mult sport
eu vreau un bebe de ziua indragostitilor....
Pai, se speram atunci ca ti se va indeplini dorinta! Succes!
DianaN, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1177 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #22 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 17:09:30
costina89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna Costina:*!Nu e nimic ca esti ocupata;o sa recuperezi tu!si eu o sa ies imediat ca am de umblat azi!Deci m-am scos cu miscarea azi!Se vede pe corpul tau ca iti place sportul si te felicit!
Ai grija ce iti doresti de ziua indragostitilor ca s-ar putea sa se indeplineasca!Daca asta iti doresti cu adevarat sa dea Dumnezeu sa ai un bebita sanatos si o sarcina cat mai usoara!
Am de comentat la meniurile tale!Ai multe alimente care nu isi prea au locul intr-o alimentatie sanatoasa si te rog sa le cam eviti chiar daca faci sport si compensezi!O sa fie mai bine pentru tine si bebe!
Tu esti casatorita?Nu stiu prea multe despre tine!

intradevar meniurile mele din ultima vreme lasa de dorit.....ca si cel de astazi........dar incerc sa imi revin.
Sunt casatorita si am 2 fetite...Justina Maria de 4 ani si Anisia Maria de 11 luni ....in ultima vreme parca nu le mai fac fata...am ramas in urma cu treaba prin casa,cu toate cu toate...poate ca si din cauza asta ma simt asa fara vlaga si nu mai imi arde de cantarit mancare...etc.De miercuri sunt hoarata sa schimb ceva....trebuie sa imi revin nu?...
Daca cateodata am momente cand spun ca nu mai vreau dieta....certati-ma...imi revin instantaneu.
Răspuns cu citat
  #23 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 20:35:53
DianaN's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 24 feb 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 116.9kg
Mesaje: 247
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori intr-un mesaj
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
intradevar meniurile mele din ultima vreme lasa de dorit.....ca si cel de astazi........dar incerc sa imi revin.
Sunt casatorita si am 2 fetite...Justina Maria de 4 ani si Anisia Maria de 11 luni ....in ultima vreme parca nu le mai fac fata...am ramas in urma cu treaba prin casa,cu toate cu toate...poate ca si din cauza asta ma simt asa fara vlaga si nu mai imi arde de cantarit mancare...etc.De miercuri sunt hoarata sa schimb ceva....trebuie sa imi revin nu?...
Daca cateodata am momente cand spun ca nu mai vreau dieta....certati-ma...imi revin instantaneu.
Costina, sa sti ca te inteleg. Si eu am un baietel de 1 an si 2 luni, cel mai mare plangacios din lume,iar cand nu plange imi intoarce tot cu susul in jos. Din cauza asta (lipsa de timp) nici eu nu am mancat pana acum cum trebuie si nici chiar acum nu mananc cum trebuie, si am avut multe momente in care am fost deprimata si era un dezastru la mine in casa. Trebuie sa iti gasesti optimismul, sa faci si pentru tine ceva (cum ar fi sa ti dieta ce ti-ai propus-o), mai lasa munca casnica si pe maine. Stiu ca suna pompos, dar puterea sa iti revi o gasesti in tine, si cu siguranta o vei gasi daca vei privi lucrurile cu mai mult calm si optimism. Cel putin pe mine asta ma ajuta.
Si apropo, noi nu suntem aici sa ne certam una pe alta ci sa ne sustinem.
Asa, ca, zambeste, bucura-te de copii tai si da-i inainte cu dieta.
DianaN, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1177 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #24 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 21:22:57
azra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de DianaN Vezi mesajul
Buna dimineata Slabutelor!

Ma bucur sa va cunosc. Sunt sigura ca impreuna vom reusi!
Voi ce dieta tineti si ce sport faceti?
Eu tin una hipocalorica sub 1400 cal si de saptamana asta voi incepe treptat sa aplic si principiile Monti. Sport fac deocamdata Start Walk 2 mile (30 min). La kg mele ma misc cam greu. Cand voi fi sub 90 o sa fac mai mult sport.
Voi cu ce v-ati gandit sa va recompensati de ziua indragostitilor cand se termina concursul?

O zi faina sa aveti.
salutare Diana
eu am inceput cu rina,iar ca sport fac bicicleta 45-60min si slim in 6 cate 25de min.multa bafta
Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
azra,costina89 si agarthian va rog sa va setati greutatea!!!
am setat-o
Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

si eu ,si eu!
ps:am venit si eu sa va urez multa bafta!!!
multumim la fel Nico
Citat:
Anterior postat de alinamar Vezi mesajul
Mult succes in concurs fetelor!!!
Sa ajungeti acolo unde va doriti!
multumim
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat
  #25 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 21:32:48
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
intradevar meniurile mele din ultima vreme lasa de dorit.....ca si cel de astazi........dar incerc sa imi revin.
Sunt casatorita si am 2 fetite...Justina Maria de 4 ani si Anisia Maria de 11 luni ....in ultima vreme parca nu le mai fac fata...am ramas in urma cu treaba prin casa,cu toate cu toate...poate ca si din cauza asta ma simt asa fara vlaga si nu mai imi arde de cantarit mancare...etc.De miercuri sunt hoarata sa schimb ceva....trebuie sa imi revin nu?...
Daca cateodata am momente cand spun ca nu mai vreau dieta....certati-ma...imi revin instantaneu.
Pai tu esti oricum destul de slabuta!Eu as incerca sa dau inainte cu sportul ptr ca te destreseza si te ajuta foarte mult si as renunta la aproape tot ce inseamna nesanatos!
Nu imi vine sa cred ca esti asa tinerica si ai deja 2 copii si mai ai timp si de dieta!Felicitarile mele si sa iti traiasca!Eu nu as putea avea grija de 2,..cel putin nu acum cand sunt doar eu cu ea....
Neaparat trebuie sa schimbi tot ce e rau...nu de luni;de maine!
Eu sunt mai critica de fel!Sper sa nuu te superi vreodata pe mine...nu o fac din rautate!


Citat:
Anterior postat de DianaN Vezi mesajul
Costina, sa sti ca te inteleg. Si eu am un baietel de 1 an si 2 luni, cel mai mare plangacios din lume,iar cand nu plange imi intoarce tot cu susul in jos. Din cauza asta (lipsa de timp) nici eu nu am mancat pana acum cum trebuie si nici chiar acum nu mananc cum trebuie, si am avut multe momente in care am fost deprimata si era un dezastru la mine in casa. Trebuie sa iti gasesti optimismul, sa faci si pentru tine ceva (cum ar fi sa ti dieta ce ti-ai propus-o), mai lasa munca casnica si pe maine. Stiu ca suna pompos, dar puterea sa iti revi o gasesti in tine, si cu siguranta o vei gasi daca vei privi lucrurile cu mai mult calm si optimism. Cel putin pe mine asta ma ajuta.
Si apropo, noi nu suntem aici sa ne certam una pe alta ci sa ne sustinem.
Asa, ca, zambeste, bucura-te de copii tai si da-i inainte cu dieta.
In afara de partea ca nu ai timp de mancat sanatos sunt de acord cu tine!
Asa cum ai timp sa mananci mancare care e nasanatoasa si te si ingrasa si e gatita tot de tine ;asa poti papa si mancare sanatoasa gatita in acelasi timp!
Mikaela de exemplu de la noi in echipa nu prea gateste deloc si a slabit foarte frumos si bine!
Nu va mai gasiti scuze mereu;trebuie actionat cat mai repede ca sa nu se invecheasca kg si sa se duca si mai greu!
__________________
Jurnalul meu Nr 5

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 28 nov 2011 at 21:38:22.
Răspuns cu citat
  #26 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 21:52:52
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

salutare Diana
eu am inceput cu rina,iar ca sport fac bicicleta 45-60min si slim in 6 cate 25de min.multa bafta
Felicitari ptr meniul de azi si mai ales pt sport!Vezi ca si Cristina(agarthian)tine Rina!
Pupic!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat
  #27 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 22:10:36
DianaN's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 24 feb 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 165cm, 116.9kg
Mesaje: 247
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori intr-un mesaj
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

salutare Diana
eu am inceput cu rina,iar ca sport fac bicicleta 45-60min si slim in 6 cate 25de min.multa bafta
Super, ca faci sport. Am auzit ca Rina a dat rezultate in cazul multor fete. Si eu mi-am propus ca atunci cand voi fi in perioada de platou sa incep Rina.
Bafta si tie!
DianaN, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1177 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #28 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 22:16:10
Ikerina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Tentativa de Dukan :)
Date: 175cm, 78.7kg
Mesaje: 402
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Salutare! Ma prezint si eu - cam cum se prezinta aia pe la AA (desi 3 dintre fete ma cunosc deja de la concursul din primavara): sunt Diana, tin Dukan de aproximativ o luna si un pic, dupa calculele mele, dieta mea ar trebui sa tina pana undeva prin decembrie anul viitor
De obicei o sa ma vedeti numai pe la ore din astea, si nu pentru multa vreme... Nu am copii sau casa grea, am un job la care imi petrec 3/4 din viata
Tinta mea e sa ajung la vreun 75 de kilo pana pe 13 februarie. Dieta merge in continuare, nu m-am hotarat inca daca cele 3 sedinte de sport saptamanale vor fi aerobic sau pilates sau combinatie.
Daca pot si stiu, raspund la intrebari, la provocare am raspuns deja
Sa avem maxim spor si sa fim premiante cu coronita in februarie!
__________________
Jurnal Ikerina - Nu voi privi niciodata in pamant! Iar daca o voi face... va fi doar cat sa imi admir pantofii!

Nu-mi negociez principiile!
Planuri? Incerc sa invat sa nu imi mai fac!


In continuare... Voi da tot ce-i mai bun!
Răspuns cu citat
  #29 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 22:47:35
costina89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de DianaN Vezi mesajul
Costina, sa sti ca te inteleg. Si eu am un baietel de 1 an si 2 luni, cel mai mare plangacios din lume,iar cand nu plange imi intoarce tot cu susul in jos. Din cauza asta (lipsa de timp) nici eu nu am mancat pana acum cum trebuie si nici chiar acum nu mananc cum trebuie, si am avut multe momente in care am fost deprimata si era un dezastru la mine in casa. Trebuie sa iti gasesti optimismul, sa faci si pentru tine ceva (cum ar fi sa ti dieta ce ti-ai propus-o), mai lasa munca casnica si pe maine. Stiu ca suna pompos, dar puterea sa iti revi o gasesti in tine, si cu siguranta o vei gasi daca vei privi lucrurile cu mai mult calm si optimism. Cel putin pe mine asta ma ajuta.
Si apropo, noi nu suntem aici sa ne certam una pe alta ci sa ne sustinem.
Asa, ca, zambeste, bucura-te de copii tai si da-i inainte cu dieta.
....adevarul este ca atunci cand sunt deprimata nu am chef de nimc...trebuie sa schimb ceva....in ritmul asta voi claca in toate...multumesc Diana

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Pai tu esti oricum destul de slabuta!Eu as incerca sa dau inainte cu sportul ptr ca te destreseza si te ajuta foarte mult si as renunta la aproape tot ce inseamna nesanatos!
Nu imi vine sa cred ca esti asa tinerica si ai deja 2 copii si mai ai timp si de dieta!Felicitarile mele si sa iti traiasca!Eu nu as putea avea grija de 2,..cel putin nu acum cand sunt doar eu cu ea....
Neaparat trebuie sa schimbi tot ce e rau...nu de luni;de maine!
Eu sunt mai critica de fel!Sper sa nuu te superi vreodata pe mine...nu o fac din rautate!
multumesc AnDrAdAxlcrede-ma ca ma scol la 5 pt a face sport...si ma simt ok pana se trezesc fetele..apoi incepe show-ul....inainte facem sport seara dar de la un timp Justina vroia si ea sa faca si mai rau ne impiedicam una de alta.....cateodata cand sunt deprimata mai ma sustine fetita cea mare in dieta...imi spune ca sunt frumoasa ca am slabit si parca imi vine sa continui,dar cateodata.....ieri iam spus ca daca ma mai supara o sa mananc mult si o sa fiu o uratabietu copil se uita tare nedumerit...ce-o fi fost in mintea ei.
nu o sa ma supar stai linisitita....cateodata imi prinde bine o morala tinuta pe buna dreptate
Răspuns cu citat
  #30 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 23:06:50
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
....adevarul este ca atunci cand sunt deprimata nu am chef de nimc...trebuie sa schimb ceva....in ritmul asta voi claca in toate...multumesc Diana



multumesc AnDrAdAxlcrede-ma ca ma scol la 5 pt a face sport...si ma simt ok pana se trezesc fetele..apoi incepe show-ul....inainte facem sport seara dar de la un timp Justina vroia si ea sa faca si mai rau ne impiedicam una de alta.....cateodata cand sunt deprimata mai ma sustine fetita cea mare in dieta...imi spune ca sunt frumoasa ca am slabit si parca imi vine sa continui,dar cateodata.....ieri iam spus ca daca ma mai supara o sa mananc mult si o sa fiu o uratabietu copil se uita tare nedumerit...ce-o fi fost in mintea ei.
nu o sa ma supar stai linisitita....cateodata imi prinde bine o morala tinuta pe buna dreptate
Si eu am momente(destul de dese)de depresie,dar incerc din rasputeri sa nu imi fac rau mancand prostii!
Ti-am studiat meniul!Ai inceput super la md,ai continuat bine la pranz si ai dat-o in bara dupaaaa...
Te rog renunta la cartofii aia prajiti!Hai sa iti zic cum sa ii faci mai dietetici si la fel de buni.Vrei?Si eu sunt fan cartofi,dar ii consum cat de rar pot.
Faci asa:Tai cartofii mai gros,cam de un deget;ii oparesti in apa 5 minute;ii scoti si ii amesteci cu condimente si putin ulei si ii dai la cuptor pe hartie de copt.Ai grija sanu se suprapuna,dupa 15-20 de minute ii intorci si pe partea cealalta si dupa inca atat ai cartofi parjiti cu fff putin ulei!Ia sa incerci!Nici nu vei sesiza o mare diferenta!
Uita si de salaaaam!papa sunca sau jambon.ai citit ce contine salamul,crenwestii si parizerul?ia cauta si vezi daca mai papi apoi!


Ikerina(ca sa nu te confund cu cealalta Diana ) pe tine te felicit draga mea ptr ce ai papat azi si ptr sport.

Gabita(Azra)eu sper sa o ti pana la sfarsitul concursului cum ai tinut-o pana sa vina mama ta si mai ales ca azi!Felicitari!

Diana draga,fructele se mananca la minim o ora inainte si dupa masa;preferabil dimineata inainte de mese sau la gustare(ma refer la compot acum).Incearca sa uiti de painea alba!Exista paine neagra,paine wassa,cereale integrale,tarate care sunt o alegere mult mai sanatoasa!
Felicitari pentru miscare!Tine-o tot asa!

Felicitari si tie Cristina!Ai o zi perfecta de Rina!Sport vad ca nu ai facut azi...nici eu!

Maine neaparat trebuie sa ma revansez la sport!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, academia, ambitioase, concurs, craciun, craciunitelor, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
de trei ori ura pentru brasovencele ambitioase:) Iris66 Judetul Brasov 2 20 apr 2010 14:28:42

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole