Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Clubul Weight Watchers, come in!!!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #1051 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 21:28:56
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Sincer nu stiu cat de bun este pt ca il folosesc f rar si mi se pare de fiecare data ca se rupe sub greutatea mea
Dar in schimb iti recomand sa investesti intr-o bicicleta , eu am stationara dar am auzit ca cea eliptica este mult mai eficienta. Acum, eu sunt fff multumita de a mea si am luat-o la mana a doua de la o prietena care mi-a vandut-o mai ieftin .Ea tocmai nascuse si nu o folosea. Intre timp , tot ea mi-a adus si stepperul dar pe ala trebuie sa il dau inapoi

La inceputul dietei faceam sport mai des si bicla m-a ajutat sa slabesc frumos mai ales la picioare.
si ce mai astepti, urca'ti funduletul pe bici si fa macar 10-15 minute!

Mie mi'e rusine sa va spun dar sotul meu este, pe langa jobul lui si personal trainer cu scoala si vechime, are clienti la care merge acasa sau la sala, in fine stie el o gramada de trucuri, imi zice sa incep macar 5 minute pe zi sa ne antrenam dar naiba stie ce ma tine, zici ca am vreo fobie de sport. Cand eram in liceu zburam nu alta, si ora de sport era pentru mine placere, e drept ca aveam cu 25 kg mai putin . Imi doresc sa ajung din nou asa...

Am facut antrenament cu el si e o placere, dar de un an stagnez, mi s'au dus muschii si sunt iar cam plata... asta e, mi'e rusine dar sper sa vina o zi cand o sa fiu mandra de mine.

El zice ca si la 100 m'ar iubi la fel si n'ar fi o problema dar el stie ca ma urasc in halul in care am ajuns... no, asta. Apropos eu sunt din Oradea din Romania!
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1052 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 21:35:38
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Lucretia, nu pot sa iti spun decat sa profiti de acest lucru cat poti tu de mult, nu toata lumea are un antrenor personal la usa casei si gratuit pe deasupra poate ar trebui sa il platesti si asa te-ai tine de treaba glumesc, asa mi se mai zice mie cateodata, ca daca m-as duce la o sala as lucra pt ca stiu ca dau bani si sa dau banii degeaba.... nu cred ca mi-ar conveni...eee pana ma hoarasc eu sa imi fac vreun ab. la sala, ma folosesc de cea improvizata acasa

Bafta la slabit si sper de maine sa nu mai dezamagesc pe nimeni si sa nu mai am de ce sa imi fie rusine sa postez ce am mancat.
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1053 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 21:41:19
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Am uitat sa iti spun ceva, este fffff important sa papi toate punctele permise pe zi, nu mai putine, nu mai multe. Asa functioneaza WW, daca nu papi toate punctele nu slabesti.
Si nu, nu merge cu reducerea punctelor in alta zi dar ar merge compensat cu sport daca mi-as faca curaj sa scot " taurasul" la bataie a se intelege asa imi numesc eu bicla
multumesc de sfat, o sa merg sa'mi fac paine prajita si completez din puncte, inseamna ca duamna anka m'o informat gresit...

unde esti duamna ca deja ma dor dejitele la cat am strigat pe tine aici!!!
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1054 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 21:45:53
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Lucretia, nu pot sa iti spun decat sa profiti de acest lucru cat poti tu de mult, nu toata lumea are un antrenor personal la usa casei si gratuit pe deasupra poate ar trebui sa il platesti si asa te-ai tine de treaba glumesc, asa mi se mai zice mie cateodata, ca daca m-as duce la o sala as lucra pt ca stiu ca dau bani si sa dau banii degeaba.... nu cred ca mi-ar conveni...eee pana ma hoarasc eu sa imi fac vreun ab. la sala, ma folosesc de cea improvizata acasa

Bafta la slabit si sper de maine sa nu mai dezamagesc pe nimeni si sa nu mai am de ce sa imi fie rusine sa postez ce am mancat.

hai scumpa ca trecem noi si pe obstacole!!! e adevarat ce imi spui si el imi zice la fel... o sa incerc de maine 5minute:p! multumesc si tie bafta si maine e o zi noua nouta!
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1055 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 23:57:52
An-k's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Belgia
Dieta: Weight watchers
Date: 163cm, 109kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Hello girls,

wow da ce activitate p'aici - super

fetelor, voi nu scrieti meniurile? sau le scrieti in alta parte?

Io sunt racita cobza, cred ca e gripa, scriu acum cu patura'n spate, si mi sunt si in sesiune. Am sarit calul azi in felul urlator:

D: 3 feliute de paine cu humus, parizer 17g si cascaval 15 g - 6p

P: 3 felii paine neagra densa - mai nedospita cu sunca 6 feliute minusculesi 20g brie - 9p
C: salata din diferite frunze si salata de paste 2 linguri bune (paste, feta oua, rosii uscate mult parunjel ceapa castravete, cateva masline si doi poloneji - asta la toata oala. - 13p

smoothie de mere si coacaze negre 400 ml -2p (ca doua's gratis)

total: 30 p

am scrantit-o
maine sper mai bine

Mitzi, eu am scris aici mai demult, nu stiu daca despre posturile mele e vorba, dar ma bucur oricum daca ti-au fost de folos. Cat despre economia de puncte - poti pune zilnic 4 deoparte, rezerva se poate consuma in we sau se poate pierde.Vad ca tu ai slabit foarte bine, felicitari s sper sa te ajung si eu din urma
ps: si mie-mi place cand scrii mai mare ca-s cam tare de vazatori

Duamna lucretia, dreje-ti glascioru' aci is - bolind si tocind. Pup de la distanta sa nu te virusez. Asa asa si sa-l pui pe nea personal trainer la treaba, da????!!!!

bursucica, ras cristalin, ana, si restul fetelor poop si va astept cu meniurile
An-k, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2400 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1056 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 00:00:53
An-k's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Belgia
Dieta: Weight watchers
Date: 163cm, 109kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
multumesc de sfat, o sa merg sa'mi fac paine prajita si completez din puncte, inseamna ca duamna anka m'o informat gresit...

unde esti duamna ca deja ma dor dejitele la cat am strigat pe tine aici!!!
io duamna, te-am informat dupa cum m-au informat si pe mine wwceristii de aici cand mergeam la intruniri
An-k, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2400 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1057 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 10:10:45
Itssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 163cm, 57.9kg
Mesaje: 1.067
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Buna fetelor !!

Vai ce ma bucur ca este atata lume pe aici aproape ca nu'mi vine sa cred . Cum sa indraznesti sa incalci dieta cand e atata lume alaturi de tine la suferinta .

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Buna dimineata,


intai sa ma laud, desi am zis ca nu ma cantaresc pentru ca nu credeam sa vas vreo miscare la cantar pentru ca am impresia ca am mancat mult, totusi dimineata m'am pus intr'o doara pe cantar si... 83,2... daca merg tot asa inseamna ca spre sf saptamanii ma invart pe la 82.
Lucretia , si eu prima prima data cand am tinut W am slabit intr'o saptamana 2 kg .. cred ca asa este la inceput , pana se obisnuieste organismul cu regimul , insa nu va fi mereu asa ..

Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Buna fetele,in primul rand vreau sa le urez bun venit Lucretiei si Ancai si spor la slabit!!Eu sunt Ana ,incantata de cunsotiinta.
De Sfantul Nicolae am mancat o miniprajitura si am gatit 3 ore.
Sincer,paltalonul imi arata ca am slabit si sunt tare fericita ,inainte aproape pocneau pe mine iar azi imi vin perfect.
De cand sunt aici sunt ff fericita sa cunosc atata lume care are probleme ca si mine si sunt mai motivata sa slabesc intr o masura ,sper mai mare ca pana acum.
Din dieta mea nu lipseste banana,clementina si portocala indispensabile pentru mine ,deoarece incerc din tot sufletul sa mi schimb stilul de viata.
Bravo Ana inseamna ca tu chiar te tii de treaba si functioneaza ! cand pierzi primele kg este cel mai frumos .. dar nimic nu concureaza cu momentul cand vezi ca le'ai pierdut pe ultimele insa e drum lung pana acolo ..

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul

Am zis nu ma las de forum nici cu dintii, vin la raport, mai citesc ce scrieti voi fetele si ma bucur tare mult cand mai apareti cate una. Nu stiu ce mai fac Sliviuta si Itssy... fetelor nu ne parasiti.

Este moda sa tii si un jurnal separat cu ce mancam? Eu nu am si nici nu cred ca as putea sa scriu in doua parti dar cine stie? Care dintre voi aveti acest jurnal? Azi am simtit pentru prima data foamea cam de multisor, a fost foame adevarata ca am simtit la stomac , ma bucur si pentru asta. Prea multa miscare nu am facut; sa zicem cam 1 ora plimbare in pas vioi cu fiica mea la balet si eu la bib. Desi sunt doar 0 grede bate vantul si se simte ca si cum ar fi -8-10°C. Anka la tine cum e? Chiar in Romania cum e vremea?

pranz am mancat 200gr salata de cartofi - 5 p
gustarea de la 4 am mancat o portocala potrivita ca marime 0p

pana acum am consumat 7p ceea ce inseamna ca mai am 15p
la cina cred ca voi manca supa de pui si 2 felii de paine prajita cu salata verde si cruditati (rosie, castraveti, ardei, ridichii, toate taiate foarte subtiri) si 1 felie intreaga de cascaval... nu prea stiu ce sa mananc altceva si inca odata o portie salata de cartofi nu mai imi trebuie desi a fost 'divina' , am facut'o mai mult pentru sot ca el e fan.

pe mai tarziu
Nu v'am parasit . In legatura cu starea de foame , revin la prima data cand am tinut WW si iti spun ca si eu am avut o senzatie acuta de foame in ziua a2a si a3a .. Imi place meniul tau! bravo !

Citat:
Anterior postat de bursucica Vezi mesajul
Buna fetelor si bine v-am gasit!

Ma alatur voua cu speraranta ca voi slabi odata! E tot ce imi doresc

Pe scurt, inainte sa raman gravida, am incercat ww, care mi-a placut destul de mult si am reusit chiar sa dau cate kg destul de lejer. Apoi, s-a intamplat minunea si am fost nevoita sa renunt. Am nascut si am fost fericita sa constat ca tot ce pusesem in timpul sarcinii, am eliminat; dar, vai, la vreo 2 luni dupa, am facut muuulte excese si m-am ingrasat la loc.

Am mers prin septembrie la un nutritionist, dar nu am reusit sa slabesc, fiindca dieta pe care mi-o recomandase era destul de grea si cu putine alimente pemise, dar recunosc ca nici nu am avut multa ambitie, plus ca acum cu mica fetita, programul e destul de incarcat.

Am decis sa ma intorc la ww, cu speranta ca va merge asa cum a mers inainte de a ramane gravida.

Va pup si ma bucur ca v-am gasit
Bun venit bursucica! te primim cu bratele deschise

Prin faptul ca ni te'ai alaturat ai facut deja primul pas .

Daca te vei tine de treaba cu siguranta vei reusi sa fii o mamica slabuta .

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Din pacate de trei zile inclusiv azi sunt un exemplu de ASA NU! Am mancat numai prostii si azi asa ca nu voi posta niciun meniu aici in club , il las scris doar pe foile mele in care imi calculez ce pap in fiecare zi.


Itsssyyyyyyyyyyyyyyyyyy, unde esti tu sa ma certi?
Iuly, si tu esti buna la certat, de data asta chiar merit
Ehh Mitzy , n'am nici un drept sa te cert atata timp cat si eu am calcat stramb de ataaaatea ori .

Insa uite cate fete ni s'au alaturat in club! si chiar se tin de treaba . E asa frumooos !

Asa cu mare drag vii in club sa'ti postezi meniul si sa arati cat de cumine ai fost astazi ..

Mai ales eu , trebuie sa incetez odata cu programul 1 sapt dieta 1 sapt dezmat in care pun la loc ce'am dat jos sapt trecuta cu multa munca ca nu se mai poate asa , nici nu slabesc si imi ametesc si organismul de tot , de parca nu',mi ajunge ca am un metabolism lenes ..

Va pup pe toate !

Hai sa facem clubul cunoscut aducand rezultate frumoase , ca putem !
Răspuns cu citat
  #1058 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 10:15:12
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Neata, WW Girls

An-k, scumpa dar tu cand dormi? Sau este ora altfel la voi ca nu prea ma pricep... Acum am aruncat un ochi si am vazut ca atat tu cat si Lucretia locuiti in Belgia, va si cunoasteti personal?
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1059 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 10:21:22
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Morning, miss Itssy, pe unde ai umblat tu de nu ne-ai mai bagat in seama?


Sa inteleg ca nu esti tu tanti cu matura pe spinarea mea atunci cand nu sunt cuminte trebuie neaparat sa imi gasesc o "tanti" care sa ma traga de urechi atunci cand nu sunt cuminte, pai ce, numai eu sa te cert pe tine? sa ma mai certe si pe mine cineva
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1060 (permalink)  
Vechi 09 dec 2010, 11:13:36
bursucica's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 44
Dieta: weight watchers
Date: 165cm, 68.7kg
Mesaje: 418
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Buna fetelor, bine v-am gasit!

Iaca si la mine prima zi de ww, merge bine pana acusica, acu-acu trec 4-5 luni si eu am slabit frumos si sanatos. Diseara prezint raportul complet la 26 de puncte ale mele.

Sa treceti cu bine si peste ziua de azi
bursucica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2078 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1561 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1045 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
dieta, dieta ww, diete, punctaj ww, puncte weight watchers, puncte ww, slabire, slabit, weight watchers


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Clubul iubitoarelor de caini :) Slabuta Alimentatie si Sport animale de companie 73 02 iun 2011 17:23:39
Dieta Weight Watchers Slabuta Dieta Weight Watchers 48 04 feb 2011 18:40:53
Clubul birou-istelor :D Slabuta Sport 9 13 sep 2010 09:56:49
Clubul iubitoarelor de pisici :) Slabuta Alimentatie si Sport animale de companie 38 09 aug 2010 21:41:50

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole