Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Clubul Weight Watchers, come in!!!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #3351 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 17:41:12
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Oops.. Imi pare rau pentru ce ai patit astazi Acum tot asa te doare?
Multi ani frumosi si fericiti inainte va doresc! Mai bine ca nu detaliezi.. ca faci din mine din om, neom
Eu astazi nu prea am avut timp sa stau sa imi fac mancare...am mancat la amiaza o salata cu piept de pui, la gustare o banana, iar cina abea mai inainte am luat-o pe fuga, tot piept de pui cu salata, ce a ramas de la amiaza. Am ajuns acasa la 23:30Super obosita, si nu mai aveam chef nici de mancat nici de gatit nimic..Insa am zis sa pap putin ca sa implinesc caloriile si punctele
Ma pun sa mai invat putin si sa dorm apoi, ca deja nu mai vad tastele...Va doresc noapte buna, si sa ne vedem cu bine maine. Cu bine, si cu cel putin 200g in minus
Va pup fetelor!
Eve te pup si sa stii ca citesc cu placere posturile tale si a le lui Lucky si ale toate fetele din club.

Vreau sa-ti spun ca juma de zi am stat cu palma in apa rece cu gheata pana nu m-a mai durut si a ajutat ca mi-a trecut foarte bine, nu ma mai doare nimic, locul arata foarte bine. Multumesc de urari.

Ceea ce vreau eu sa va zic aici este ca daca va ardeti primul lucru stati cat mai mult posibil in apa cu locul ars, si shimbati apa des, cel putin 20 de minute, ca asa se opreste arderea in interior, care altfel continua si se agraveaza. Mie imi pare rau ca am citit asta dupa ce m-am ars odata la cuptor si eu proasta de mine m-am dat repede cu gel... credeam ca e bun... e bun, dar nu opreste arderea. Nimic nu e mai bun ca apa la arsuri. Sper sa nu aveti parte de ele.
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3352 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 17:46:32
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Buna fetelor...
Ce mai fac prietenele mele???Bursucelul si Sylviuta si nu in ultimul rand Lu..Dar Itssy?????
Eu azi am fost harnicuta.....am facut curat prin casa ca vreau sa vina la mine preotul si pentru asta trebuie sa fie "luna".
Din pacate nu am mari vesti pentru voi ,n am mai slabit decat 300 de grame cred ca ma apropii cu pasi mari de perioada aia..platou...am 64.7 kg...desi saptamana trecuta aveam 64.5 ,nu inteleg cum am pus 200 de grame ca n am mancat mult ci ca de obicei vreo 1100-1200 calorii.
Mai sunt 20 de zile si se termina concursul..sincer parca mi pare rau ,a fost ff interesant si inca e si n as vrea sa se termine ,pe de alta parte incep iar dieta WW..
Abia astept sa fim din nou impreuna si sa mai povestim.......ca deja mi e dor de voi...
Pe de alta parte, n as vrea sa se termine..mi am facut prietene noi.....si le ador si pe ele..Va poop dulce si spor la slabit!!!
Anuca, cum esti? A venit preotul? si mie imi pare rau ca se termina concursul dar si mai rau imi pare ca de sambata-duminica, nu mi-am revenit cu dieta. Tot anapopda sunt si-mi pare rau... Sa stii ca tu ai slabit frumos, esti un model pentru mine.
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3353 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 17:48:47
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de bursucica Vezi mesajul
Lu, m-ai omorat cu fii-ta; e bestiaaaaaalaaaaaaaa, sa-ti traiasca si sa fie si fii-mea asa frumoasa ca ea!
Multumesc ! Fii-ta va fii si mai frumoasa ! Asteapta si ai sa vezi!
Ma bucur ca ai reaparut, mi-ai lipsit!
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3354 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 17:51:34
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
Neata slabutelor,aseara am ajuns la 12 acasa de la munca. inainte de fiecare sarbatoare mare (Paste, Craciun) romanul isi a seama ca nu are dinti in gura si ca ar trebui sa-si faca. Pentru mine ramane inca un mister gandirea asta...
De slabit nu am mai slabit nimic . Au inceput sa ma doara sanii deci urmeaza musafirii.
Bursu si Liuta ma bucur ca ati revenit, ne-a fost dor de voi. Manix si Mitzy, va ajutam si noi sa va luptati cu raceala(nimeni nu ne supara fetele) sper sa va reveniti de tot cat mai repede. Mitzy felicitari pentru -1kg. yuhhhhhhhhhuuuuuuuu.
Lu, scumpa mea, mi-e dor de un ceai bun de la tine. Sa ai grija de tine.
Eve, stiu cum e cu programul incarcat. Ai grija doar sa nu mananci mai putin de 16 pct. O sa trec pe la tine sa vad ce mai face casuta ta.
Va pup pe toate cu drag, va doresc o zi frumoasa si insorita .
Te pup Lucky, merci ca iti faci timp sa ne mai spui de tine! Uff, sper sa treaca inghesuiala aia de la dentist? Nu castigi mai bine in perioada asta. Macar sa fii compensata cum trebuie. Lasa ca slabim noi, nu ne lasam pana nu ajungem unde vrem.
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3355 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 17:57:31
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Hello club Revin si eu dupa o absenta destul de lunga dar motivata. M-am luptat cu o raceala groaznica ce m-a tinut aproape numai in pat si inca nu mi-am revenit total dar macar pot sta la pc sa va scriu ca de citit v-am mai citit, dar din pat.


In primul rand, vreau sa urez si eu bun venit noilor fete Eve ( app. deja imi esti f draga, imi place cum scrii) si Mary Poppins


Manix, pe tine te inteleg perfect prin ce ai trecut, putem sa ne luam de mana si sa facem front comun impotriva racelii

Lucky, am vazut ca ai intrebat de mine, multumescBafta la invatat

Camy, ma bucur ca ai rezultate insa tot sper ca vei reveni la WW si mai sper din tot sfletul ca nu vei parasi niciodata clubul nostru.

Liuta, ma bucur ca mai dai si tu un semn de viata, sa stii ca imi lipsesc sfaturile tale intelepte

Bursucica, ma tot intreb ce s-a intamplat cu tine si sper doar ca esti bine indiferent de rezultatele dietei, noi te asteptam sa ne dai un semn de viata pt ca intr-adevar ne lipsesti

Itssy, sper ca esti mai bine, sa stii ca m-am gandit mult la tine.Multa sanatate


Syyylviuta, hai si tu prin club cu o veste doua trei


Si acum Lucretia pe tine te-am lasat la sfarsit fiindca am sa iti spun multe In primul si in primul rand, vreau sa te felicit pt minunatia de fetita pe care o ai. Este foarte frumoasa si imi imaginez ca seamana cu mamica ei Te pricepi f. bine sa faci rochite din ce am vazut eu si parerea mea este ca nu trebuie sa te opresti aici.Daca ai posibilitatea, eu zic sa faci si ceva cursuri de specialitate pt ca merita. Iti urez de pe acum mult succes Acum te-am laudat dar nu scapi tu nici de un pic de cearta, cum adica mai Lu' o masa pe zi si restul gustari? Nu este sanatos ce faci si tu stii asta, ai grija de tine draga mea, nu vreau sa ai probleme mai tarziu. Noi toate in club tinem f mult la tine si iti vrem doar bineleTe pup si te astept la o cafea de fapt am last coffee pt tot clubul
Si eu te-am lasat la urma . Intai multumesc pentru complimente, si eu sa stii ca m-am gandit sa fac ceva cursuri de croitorie si desing ... dar inca nu a iesit nimic. Pe de alta parte deja stiu ceva sa cos, parca nu mai am chef sa pierd timpul pe la cursuri, dar o sa vad cu timpul.

Cu dieta mea ai dreptate!!! Nu trebuie sa fac nimic extrem. Aici e buna Liuta sa ne traga de maneca. Oricum de doua zile am ceva probleme cu unele tentatii. Nu vi le povestesc, dar trebuie sa le fac vant din casa!

Te pup
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3356 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 17:59:17
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Luckycoin Vezi mesajul
Neata slabutelor,aseara am ajuns la 12 acasa de la munca. inainte de fiecare sarbatoare mare (Paste, Craciun) romanul isi a seama ca nu are dinti in gura si ca ar trebui sa-si faca. Pentru mine ramane inca un mister gandirea asta...
De slabit nu am mai slabit nimic . Au inceput sa ma doara sanii deci urmeaza musafirii.
Bursu si Liuta ma bucur ca ati revenit, ne-a fost dor de voi. Manix si Mitzy, va ajutam si noi sa va luptati cu raceala(nimeni nu ne supara fetele) sper sa va reveniti de tot cat mai repede. Mitzy felicitari pentru -1kg. yuhhhhhhhhhuuuuuuuu.
Lu, scumpa mea, mi-e dor de un ceai bun de la tine. Sa ai grija de tine.
Eve, stiu cum e cu programul incarcat. Ai grija doar sa nu mananci mai putin de 16 pct. O sa trec pe la tine sa vad ce mai face casuta ta.
Va pup pe toate cu drag, va doresc o zi frumoasa si insorita .
Buna Lucky!
Dupa ce o sa treaca musafirii, o sa vezi ca vei continua sa slabesti EU am dat 300g din ce am pus in perioada aia, insa vad ca aici m-am oprit Asa ca nu o sa ma mai cantaresc vreo saptamana, doua, ca imi fac singura sange rau
promit sa nu scad niciodata sub 16 pt.Oricum, in zilele in care am mancat mai putin, am mancat lucruri consistente care imi tineau de foame. Da..e tare aiurea sa fii incarcatN-ai timp sa-ti planifici nimic in legatura cu meniul, mananci ce vezi mai usor de preparat si sa iti tina de foame
Si te astept pe la mine prin casuta cu mare placere, oricand ai timp te pup!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
Răspuns cu citat
  #3357 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 18:14:13
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Eve te pup si sa stii ca citesc cu placere posturile tale si a le lui Lucky si ale toate fetele din club.

Vreau sa-ti spun ca juma de zi am stat cu palma in apa rece cu gheata pana nu m-a mai durut si a ajutat ca mi-a trecut foarte bine, nu ma mai doare nimic, locul arata foarte bine. Multumesc de urari.

Ceea ce vreau eu sa va zic aici este ca daca va ardeti primul lucru stati cat mai mult posibil in apa cu locul ars, si shimbati apa des, cel putin 20 de minute, ca asa se opreste arderea in interior, care altfel continua si se agraveaza. Mie imi pare rau ca am citit asta dupa ce m-am ars odata la cuptor si eu proasta de mine m-am dat repede cu gel... credeam ca e bun... e bun, dar nu opreste arderea. Nimic nu e mai bun ca apa la arsuri. Sper sa nu aveti parte de ele.
Si eu va citesc cu placere pe voi toate!M bucur ca v-am gasit aici, sunteti niste fete deosebite si prietene extraordinare!
Imi pare bine ca arsura este mai bineNu prea m-am fript eu de multe ori, dar cele in care am patit-o..tare dureroase au mai fost Poti fi sigura ca data viitoare cand mi se va intampla(totusi sper sa nu se intample) ca o sa imi amintesc de sfaturile tale
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
Răspuns cu citat
  #3358 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 05:41:35
anaralu29's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Talking Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Anuca, cum esti? A venit preotul? si mie imi pare rau ca se termina concursul dar si mai rau imi pare ca de sambata-duminica, nu mi-am revenit cu dieta. Tot anapopda sunt si-mi pare rau... Sa stii ca tu ai slabit frumos, esti un model pentru mine.
Eu sunt bine,multumesc de intrebare.De preot nu dam la telefon,cred ca si a schimbat numarul..
Imi pare bine ca ti fac o impresie pozitiva..
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3359 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 10:41:37
lucretia184's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 dec 2010
Locaţie: asse, Belgia
Vârsta: 50
Date: 173cm, 82.4kg
Mesaje: 572
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

image038.jpg

Buna dimineata, sa aveti o zi superba cu soare si sa fiti cuminti, hai sa ne luptam cu poftele, mama lor ... asta imi spun mine, ca am bagat clontul in dulciuri!
lucretia184, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1797 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1280 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #3360 (permalink)  
Vechi 02 apr 2011, 18:41:01
anaralu29's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Talking Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de lucretia184 Vezi mesajul
Ataşament 7023

Buna dimineata, sa aveti o zi superba cu soare si sa fiti cuminti, hai sa ne luptam cu poftele, mama lor ... asta imi spun mine, ca am bagat clontul in dulciuri!
Buna Lu..
Sa ai si tu un weekend superb asa cum vei arata tu..
Si eu am mai bagat clontul in dulciuri zilele trecute...
Ce mai faci???Am observat ca numai noi ,dintre fetele de aici, suntem online acum...,restul or fii plecate pe undeva doar e weekend ,afara inca e frumos sau ce am mai ramas din zi,sau mai bine zis din seara...
Cum iti mai merge cu dieta???Ti ai mai revenit???
Te pooop!!!
O seara cat mai placuta!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
dieta, dieta ww, diete, punctaj ww, puncte weight watchers, puncte ww, slabire, slabit, weight watchers


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Clubul iubitoarelor de caini :) Slabuta Alimentatie si Sport animale de companie 73 02 iun 2011 17:23:39
Dieta Weight Watchers Slabuta Dieta Weight Watchers 48 04 feb 2011 18:40:53
Clubul birou-istelor :D Slabuta Sport 9 13 sep 2010 09:56:49
Clubul iubitoarelor de pisici :) Slabuta Alimentatie si Sport animale de companie 38 09 aug 2010 21:41:50

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole