Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #521 (permalink)  
Vechi 09 apr 2014, 19:41:53
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Puii mei, trebuie sa ma las de fumat Ieri noapte m-am trezit urland de durere de stomac si scaldata in transpiratii reci, si chestia cea mai "draguta" dupa ce am reusit sa ajung la medicamente si sa la iau am reusit sa si lesin pe drum inapoi spre pat.

Dimineata doctor, diagnostic: suspect de ulcer. Suspect un drac, probabil ca e ulcer in toata regula, nici nu mai stiu a cata oara se intampla. Asa ca here we go again, n-am voie sa mananc o tona de chestii, sa beau cafea, alcool nici nu se mai pune problema... si in plus lasat de fumat, asta ma termina la cat ma stresez ca nu fumez deja incep sa ma intreb ce face mai rau la ulcer tigara sau crizele de nervi
Am aparut pentru sustinere. Lasa-te! Motivatie mai puternica decat sanatatea nu cred ca exista. Eu m-am lasat in noiembrie, insa recunosc ca la sanatate nu m-am gandit, ci pur si simplu nu mi-am mai permis sa imi cumpar tigari. Insa daca te afecteaza si ai atatea interdictii... Nu am nicio reteta pentru lasat, prima saptamana a fost oribila, cu nervi si crize, cum spui si tu. Si tare m-am intristat sa ma vad depinzand de un obiect care imi mai facea si rau. Am inlocuit cu bomboane fara zahar, guma, ceaiuri, facut orice altceva in acele 5 minute petrecute fumand si a trecut. Tigara electronica nu vrei sa o incerci? Desi am auzit ca nu e tocmai sanatoasa, dar poate ajuta. Tare rau imi pare sa citesc de ulcer... As vrea sa ne amintim mereu cat de mult trebuie sa ne respectam corpul, ce usor e de uitat. Fumatul, mancatul compulsiv (aici vorbesc in numele meu), nervii... Mereu le privesc ca pe ceva inevitabil si oarecum firesc, dar deep down inside stiu ca se poate si altfel. Incearca, fa-ti un bine. Sotul fumeaza si el? Poate te ajuta... E o placere in minus intr-o viata destul de neplacuta (ce incurajatoare sunt), dar nici placerea reusitei nu e de neglijat. Te pup!
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #522 (permalink)  
Vechi 09 apr 2014, 20:33:48
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul

Am aparut pentru sustinere. Lasa-te! Motivatie mai puternica decat sanatatea nu cred ca exista. Eu m-am lasat in noiembrie, insa recunosc ca la sanatate nu m-am gandit, ci pur si simplu nu mi-am mai permis sa imi cumpar tigari. Insa daca te afecteaza si ai atatea interdictii... Nu am nicio reteta pentru lasat, prima saptamana a fost oribila, cu nervi si crize, cum spui si tu. Si tare m-am intristat sa ma vad depinzand de un obiect care imi mai facea si rau. Am inlocuit cu bomboane fara zahar, guma, ceaiuri, facut orice altceva in acele 5 minute petrecute fumand si a trecut. Tigara electronica nu vrei sa o incerci? Desi am auzit ca nu e tocmai sanatoasa, dar poate ajuta. Tare rau imi pare sa citesc de ulcer... As vrea sa ne amintim mereu cat de mult trebuie sa ne respectam corpul, ce usor e de uitat. Fumatul, mancatul compulsiv (aici vorbesc in numele meu), nervii... Mereu le privesc ca pe ceva inevitabil si oarecum firesc, dar deep down inside stiu ca se poate si altfel. Incearca, fa-ti un bine. Sotul fumeaza si el? Poate te ajuta... E o placere in minus intr-o viata destul de neplacuta (ce incurajatoare sunt), dar nici placerea reusitei nu e de neglijat. Te pup!
Asa ma bucur ca ai aparut

Stiu ca imi face rau, nu e prima data cand fac ulcer. Chestia cu sanatatea ma motiveaza asa vre-o doua zile pana cand incepe sa-si faca efect tratamentul, ca dupa ce nu ma mai doare uit repede...
Sa stii ca ma gandeam la tigara electronica, am una si un sertar plin de cartuse (daca n-or fi exprirate) de cand s-a lasat sotul. (El a reusit sa nu fumeze doi ani si s-a reapucat ca nu mai suporta sa ma simta cum miros a tigara.) Ce imi e frica mie e ca tigara electronica nu ar ace decat sa prelungeasca agonia, ma simt exact cum ziceai o placere in minus , gume cu nicotina nu cred ca ar ajuta, mie imi lipseste placerea nu nicotina. Cel mai mult am stat fara sa fumez doua saptamani jumate, in februarie cand am fost in Thailanda. Chestia e ca acolo nu vedeam oameni fumand, era si prea cald ca sa-mi faca placere sa fumez, faceam antrenamente toata ziua deci nu prea era plictiseala. Cum am pus piciorul inapoi Norvegia, am avut de asteptat dupa bus, si gata.. tigara. Ajung acasa primul lucru tigara la geamul meu preferat si tot asa. Efectiv nu stiu de unde sa incep. Sa ma mai duc inca o data in Thailanda nu se poate cel putin nu pana la vara, desi probabil ar iesi la fel ca in februarie. Solutia ar fi sa ma mut acolo, pacat ca nu-mi permit
Sotul e dispus sa se lase, dar nici lui nu-i e usor. Azi nu am fumat nici unul din noi si umblam/urlam ca doi bezmetici crizati prin casa.
Chestia e ca asa ma enervez de tare ca nu pot sa fumez ca ma doare stomacul de draci
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
  #523 (permalink)  
Vechi 09 apr 2014, 20:46:18
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Asa ma bucur ca ai aparut

Stiu ca imi face rau, nu e prima data cand fac ulcer. Chestia cu sanatatea ma motiveaza asa vre-o doua zile pana cand incepe sa-si faca efect tratamentul, ca dupa ce nu ma mai doare uit repede...
Sa stii ca ma gandeam la tigara electronica, am una si un sertar plin de cartuse (daca n-or fi exprirate) de cand s-a lasat sotul. (El a reusit sa nu fumeze doi ani si s-a reapucat ca nu mai suporta sa ma simta cum miros a tigara.) Ce imi e frica mie e ca tigara electronica nu ar ace decat sa prelungeasca agonia, ma simt exact cum ziceai o placere in minus , gume cu nicotina nu cred ca ar ajuta, mie imi lipseste placerea nu nicotina. Cel mai mult am stat fara sa fumez doua saptamani jumate, in februarie cand am fost in Thailanda. Chestia e ca acolo nu vedeam oameni fumand, era si prea cald ca sa-mi faca placere sa fumez, faceam antrenamente toata ziua deci nu prea era plictiseala. Cum am pus piciorul inapoi Norvegia, am avut de asteptat dupa bus, si gata.. tigara. Ajung acasa primul lucru tigara la geamul meu preferat si tot asa. Efectiv nu stiu de unde sa incep. Sa ma mai duc inca o data in Thailanda nu se poate cel putin nu pana la vara, desi probabil ar iesi la fel ca in februarie. Solutia ar fi sa ma mut acolo, pacat ca nu-mi permit
Sotul e dispus sa se lase, dar nici lui nu-i e usor. Azi nu am fumat nici unul din noi si umblam/urlam ca doi bezmetici crizati prin casa.
Chestia e ca asa ma enervez de tare ca nu pot sa fumez ca ma doare stomacul de draci
Pai atunci trebuie sa iti reamintesti de fiecare data senzatia de acum, inchide-o bine intr-un sertar al mintii pe care sa-l redeschizi cand iti vine sa fumezi. Tot ca persoana indragostita de placerea fumatului spun ca e cam absurd sa platesti ca sa te imbolnavesti/agravezi o afectiune. Ma rog, stiu ca iti spun lucruri pe care le stii deja, dar poate merg repetate.



Daca zici ca nu nicotina e buba (nici la mine nu a fost, fumam tigari light de tot), o sa mearga foarte bine cu electronica. Nu prelungesti nicio agonie, ORICE e mai bine decat fumatul obisnuit. Mai ales ca sotul a reusit sa se lase cu ea. Si taica-meu trage de o tigara electronica de vreo cateva luni si deja se gandeste sa se lase de tot, nu s-ar mai intoarce la cele obisnuite. Macar incearca. Sunt tare puternice asocierile intr-adevar, pai cum sa ma scol eu dimineata si sa beau cafeaua fara tigara? Cand intram pe usa fumam, cand ma vedeam cu cineva fumam, e ridicol cum ajunge sa te defineasca/conditioneze. Dar merge reparat, eu mi-as lua tigara electronica si acum daca mi-as permite, mi-e dor de metoda mea prostuta de relaxare, n-o sa zic niciodata "vai, ce scarbos, nu mai suport fumul deloc", nu-s genul ala de fosta fumatoare. Plus ca sunteti amandoi in aceeasi situatie, eu zic ca se putea mai rau, am prietene care nu se pot lasa ca sotii/iubitii le fumeaza toata ziua in nas. Eu te vad ca o persoana foarte puternica si stiu ca o sa-ti iasa, pe lista pro-contra sunt mai multe motive pro, trebuie doar sa ti le amintesti constant, cat mai des.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #524 (permalink)  
Vechi 10 apr 2014, 07:58:35
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul

Pai atunci trebuie sa iti reamintesti de fiecare data senzatia de acum, inchide-o bine intr-un sertar al mintii pe care sa-l redeschizi cand iti vine sa fumezi. Tot ca persoana indragostita de placerea fumatului spun ca e cam absurd sa platesti ca sa te imbolnavesti/agravezi o afectiune. Ma rog, stiu ca iti spun lucruri pe care le stii deja, dar poate merg repetate.

Daca zici ca nu nicotina e buba (nici la mine nu a fost, fumam tigari light de tot), o sa mearga foarte bine cu electronica. Nu prelungesti nicio agonie, ORICE e mai bine decat fumatul obisnuit. Mai ales ca sotul a reusit sa se lase cu ea. Si taica-meu trage de o tigara electronica de vreo cateva luni si deja se gandeste sa se lase de tot, nu s-ar mai intoarce la cele obisnuite. Macar incearca. Sunt tare puternice asocierile intr-adevar, pai cum sa ma scol eu dimineata si sa beau cafeaua fara tigara? Cand intram pe usa fumam, cand ma vedeam cu cineva fumam, e ridicol cum ajunge sa te defineasca/conditioneze. Dar merge reparat, eu mi-as lua tigara electronica si acum daca mi-as permite, mi-e dor de metoda mea prostuta de relaxare, n-o sa zic niciodata "vai, ce scarbos, nu mai suport fumul deloc", nu-s genul ala de fosta fumatoare. Plus ca sunteti amandoi in aceeasi situatie, eu zic ca se putea mai rau, am prietene care nu se pot lasa ca sotii/iubitii le fumeaza toata ziua in nas. Eu te vad ca o persoana foarte puternica si stiu ca o sa-ti iasa, pe lista pro-contra sunt mai multe motive pro, trebuie doar sa ti le amintesti constant, cat mai des.
Nu sunt o persoana puternica, chiar deloc Dovada: n-am reusit, am fumat o tigara aseara tarziu. Macar de-as fi cautat din timp electronica s-o am la indemana o sa incerc. Azi nu cred ca fumez ca nu cred ca o sa am cand.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
  #525 (permalink)  
Vechi 10 apr 2014, 08:25:23
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

poate aşa, dacă reuşeşti să te iei cu altele... îmi pare tare rău de veste. chiar trebuie să ai grijă de tine, e păcat să suferi dintr-o condiţionare
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #526 (permalink)  
Vechi 10 apr 2014, 09:20:56
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
poate aşa, dacă reuşeşti să te iei cu altele... îmi pare tare rău de veste. chiar trebuie să ai grijă de tine, e păcat să suferi dintr-o condiţionare
Astazi cred ca o sa mearga bine. Dimineata n-am fumat, nu ca ar fi mare realizare, de obicei nu fumez dimineata, cafeaua o beau abia cand ajung la lucru si acolo nu se fumeaza. Dupa lucru sar in masina si am de mers 4 ore pana in Oslo si nu fumez niciodata in masina. Dup-aia antrenament, si iar patru ore in masina spre casa. O sa ajung acasa pe la 1jumate-2 noaptea si la ora aia sigur o sa fiu prea rupta de oboseala ca sa mai fumez.

Problema e ce fac maine cand am program normal, si mai ales ce fac in weekend cand se lasa cu cafele si prietene fumatoare
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
  #527 (permalink)  
Vechi 14 apr 2014, 08:56:47
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Am supravietuit fara sa fumez in weekend, dar ma chinui, mi-e asa dor de o tigara
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui deadcountess:
eliza david (14 apr 2014)
  #528 (permalink)  
Vechi 14 apr 2014, 15:06:55
eliza david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

hai ca poti, mai stai o zi. vezi maine daca mai rezisti inca o zi. Poti sa mananci un morcov. Eu asa am reusit sa nu ma mai gandesc
imi faceam morcovi mici, ca niste sticsuri si rodeam toata ziua la ei.
__________________



jurnal de primavara
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui eliza david:
deadcountess (01 mai 2014)
  #529 (permalink)  
Vechi 18 iun 2014, 14:27:04
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Vestea rea: iar am probleme cu mana pe care am rupt-o anul trecut

Vestea buna: vine maica-mea si scap de gatit trei saptamani
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
  #530 (permalink)  
Vechi 23 iun 2014, 15:03:40
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Vestea rea: iar am probleme cu mana pe care am rupt-o anul trecut

Vestea buna: vine maica-mea si scap de gatit trei saptamani
Urmeaza RMN pana atunci nu am voie sa fac nimic cu mana
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
anorexie, dieta, femei, jurnal, slabit, subnutritie


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Hip Hop ABS Total Body Burn iordis Tae-bo&Aerobic 33 07 iul 2011 09:28:08
Nu mai vreau sa fiu balena - Jurnal ailime (Emilia) ailime27 Arhiva jurnale slabit 55 02 iul 2010 13:02:00
Imi place sa mananc..... voua nu? - Jurnal Narh3a narh3a Arhiva jurnale slabit 16 17 mai 2010 10:47:49
Jurnal madalyna...NU MA LAS BATUTA!!! madalyna Arhiva jurnale slabit 100 24 mar 2010 16:29:22
De ce total ingerat cu total calorii la meniu nu corespund? mvthebest Calculator Nutritional 2 23 mar 2010 19:11:13

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole