Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Subiect închis
 
Opţiuni subiect
  #481 (permalink)  
Vechi 22 iun 2011, 23:36:16
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Fetelor intru mai greu acum pt ca sunt abia in faza de inceput si cad moarta de oboseala seara .Am ajuns din nou in Palermo,insa de data asta macar baba nu e violenta .In ceea ce priveste dieta sper sa o tin pt ca momentan familia a inteles ca nu imi plac pastele si aluaturile asa ca mi-au adus nutretz.Am de ce sa fiu multumita pt ca salata e alimentul vital pt mine alaturi de lapte .Sper ca in curand sa am timp sa stau mai mult cu voi !
E bun si ala ,la mine sunt zile in care ma satur de el ,dar asta e ,frumusetea cere multe sacrificiiCand ai timp ,intra macar 10 min sa ne spui cum esti
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #482 (permalink)  
Vechi 22 iun 2011, 23:39:11
loralin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
E bun si ala ,la mine sunt zile in care ma satur de el ,dar asta e ,frumusetea cere multe sacrificiiCand ai timp ,intra macar 10 min sa ne spui cum esti
O sa fac tot posibilul sa intru pt ca alaturi de voi imi incarc bateriile !
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
  #483 (permalink)  
Vechi 22 iun 2011, 23:41:17
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
O sa fac tot posibilul sa intru pt ca alaturi de voi imi incarc bateriile !
Asa sa faci ,fetele mai vechi stiu cum eram eu cand am descoperit acest forum
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #484 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 07:43:23
anaralu29's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Thumbs up Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Neata fetelor..
Ieri am facut sport si m am "tinut" de puncte.Pun in ghilimele pentru ca nu am putut sa ajung la 1100 de calorii si am mai mancat ceva pana la 1100.
Azi vreau sa fac iar sport,sa l iau putin pe Billy..
Va poop!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #485 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 07:46:54
porumbita's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 09 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: Schimbare stil de viata
Date: 158cm, 75.9kg
Mesaje: 2.704
Aprecieri acordate: 92
Am fost apreciat(a) de 503 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Neata fetelor..
Ieri am facut sport si m am "tinut" de puncte.Pun in ghilimele pentru ca nu am putut sa ajung la 1100 de calorii si am mai mancat ceva pana la 1100.
Azi vreau sa fac iar sport,sa l iau putin pe Billy..
Va poop!!!

Buna dimineata Ana ...si spor la sport ....draga mea!!!
__________________
12.05.2016- 82kg
12.06.2016- 75kg - 7 kg
12.07.2016 -72,5 - 2,5 kg
12.08.2016 - 69,8 - 2,7 kg
12.09.2016 - 67 - 2,8 kg
12.10.2016 - 66,5 - 0,5 kg
30.05.2017 -69.5 + 3 kg

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...bita-4464.html[/B][B][B]JURNALUL MEU!!!
porumbita, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1577 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #486 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 07:52:45
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Ciao Alynuta , eu una sunt cam tot asa, insa am devenit in timp odata plecata de acasa acum 6 ani, incet incet te obisnuiesti in felul asta, aici avem numai un cuplu cu care ne vizitam si mai rar decat inainte de cand a nascut si ma ia groaza cand ma gandesc ca mergand in august acasa, imi voi dori din secunda doi sa plecam inapoi, insa mai stiu ca si cand ne vom intoarce voi avea nevoie de 2 saptamani macar sa imi treaca durerea ca suntem din nou aici... ciudat nu?
Insa nu mai am rabdare, asa cum spui si tu, sa ascult poate texte de umplutura numai de dragul conversatiei , in ultimul timp cautam companie calitativa, insa trebuie sa recunosc ca in felul asta vom ramane singurei ... fara nimeni sa ne treaca pragul ... naspa si cu naspa si fara ideea este ca trebuie facute compromisuri, nu e usor insa traim in soietatea in care traim si jucam un pic si asa...
Mama spune ca odata cu bebicul nu imi va mai trebui nimeni si nimic... nu stiu ce sa zic acum..
Eu nu am fost asa dupa ce am nascut,imi placeau intalnirile sa vezi ce caram copilul dupa noi in patura,noaptea, sau il duceam la mama si noi ne perindam prin cluburi,baruri.Ne culcam tarziu si a doua zi mergeam la servici. Apoi ne vizitam acasa cand la unul cand la altul. La mine cand veneau uitau sa mai plece,eram obosita si nici nu le pasa, se facea dimineata si abia atunci plecau. Eu nu ma puteam odihni,dormeam 2-3 ore si toata ziua eram franta. Asta este,am ajuns sa caut linistea, imi plac intalnirile si acum ,dar mai scurte.


Ce imi aud ochii mei????
Hai ca nu sunt asa rea pana la urma, insa mai Aly mai.... 10 bombo?
Pai ce facem noi aici? Cadem din lac in put? Cand nu e mama cu praji este baiatul cu bomboana
Nu stiu nr lui Fulga sa trimita vaca dupa tine, insa nu scapi tu asa usor... stai asa....


Gandeste-te bine data viitoare vin si iti pun bombe in casuta... ai sa vezi ....
Pupici draguta si fara tentatii, ne-am inteles?

Ce draguta esti , m-ai facut sa rad, ai dreptate ,uite acum ma gandesc ,nu e mama cu prajiturile ,a trebuit sa gasesc eu ceva.Dar de ieri promit ca nu mai gafez, chiar vreau rezultate, ma simt si mai bine cum pap ,fata de colegele mele ,care toata ziua se plang de dureri de stomac, stari de rau.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #487 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 07:53:52
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Neata buna fetelor,cum sunteti,Sper ca bine toate.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #488 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 07:58:18
porumbita's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 09 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: Schimbare stil de viata
Date: 158cm, 75.9kg
Mesaje: 2.704
Aprecieri acordate: 92
Am fost apreciat(a) de 503 ori in 182 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata buna fetelor,cum sunteti,Sper ca bine toate.
Neata Alynuta , eu cam adormita , trebuie sa recunosc ca am mancat 4 miniprajiturele ieri .......nu am reusit sa mai slabesc ...sunt in faza de stagnare ...dar stiu si de ce ...acum si cu rusii pe cap .....dar de saptamana viitoare imi propun sa intru iar in programul meu organizat ......o zi buna ....
__________________
12.05.2016- 82kg
12.06.2016- 75kg - 7 kg
12.07.2016 -72,5 - 2,5 kg
12.08.2016 - 69,8 - 2,7 kg
12.09.2016 - 67 - 2,8 kg
12.10.2016 - 66,5 - 0,5 kg
30.05.2017 -69.5 + 3 kg

http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...bita-4464.html[/B][B][B]JURNALUL MEU!!!
porumbita, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1577 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #489 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 08:03:50
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul

Neata Alynuta , eu cam adormita , trebuie sa recunosc ca am mancat 4 miniprajiturele ieri .......nu am reusit sa mai slabesc ...sunt in faza de stagnare ...dar stiu si de ce ...acum si cu rusii pe cap .....dar de saptamana viitoare imi propun sa intru iar in programul meu organizat ......o zi buna ....
Se intampla,mai sunt si perioade de stagnare, eu stagnez binisor de ceva vreme.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #490 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 08:09:59
ella 78's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de vlad lavinia Vezi mesajul
Buna fetele!!!!

ma bucur enorm ca am descoperit acest forum si ca m-ati acceptat in mijlocul vostru. dupa 4 luni de stagnare am reusit in trei saptamani sa dau 2 kg jos. va multumesc pentru ajutor.

Sa aveti o zi minunata!!!
Bravo Lavinia
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Am terminat de facut sport..20 de minute cu Billy..
Mai merg azi pe jos si gata..
Sa numar si punctele halite..
Poop!!!
Buna dimineatatie-am vazut la televizooooor!!! pe slabute,esti frumoasa
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,fetele
Uf,am zile ocupate...o sa intru mai putin..
Rusii sunt pe duca,azi primim un raspuns important pt casa care e pusa in vanzare..va urma o perioada aglomerata dar cu cat incepe mai repede cu atat se temrina mai repede...si s-a suprapus cu trecerea la pasul urmator cu casa din RO,deci o sa fiu non stop pe drumuri,sau pe mess sau la tel..
Ieri nu stiu ce am avut,ca am mancat numai carbohidrati..cel putin nu i-am amestecat cu grasimi..
AM avut asa:
md.iaurt cu tarate cu fulgi de ovaz,pranz-supa de rosii si fasole cu busuioc si marar+salata ,gustare 1oo gr de prune uscate,cina restul de supa de fasole.
Azi inca nu am luat md..si e 12 Da am fost la tel si pe mes...acum am duc fugutza sa fac ceva de papa pt pranz si sa mai remediez prin bucatarie,sper sa apuc sa fac si ceva curatenie..dupaamiaza as vrea sa evadam un pic cu moto,da sa vad ..
Lavinia,bine ai venit!
Nico,LA MULTI ANI!

Pup cu drag si restul fetelor,o zi frumoasa ca voi!!
Scumpa mea important e ca te simti mai binesi daca le si termini lucrurile in scurt timp o sa ai timp de odihna
Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Salutare felele
Ziua buna cu miercurea ...
Am terminat de mancat si va citesc o tzarica , eu pe la munci-casa-sport-treburi nimic de interesant, ma mentin pe linia de plutire cu gandurile intinse la max. si incerc sa nu intru in ceva dulce. Am descoperit de ieri cum se face in 3 minute marul copt ... in microunde si iese bine, nu fac nici caldura in casa asa ca sper sa tina asta la faza cu dulcele.
Avem sarbatorita azi ....oooooooooo....
LA MULTI ANI NICO! fericiti si cu zambetul pe buze, lasa tu gandurile si gusta din plin de ziua ta , este doar a ta... bine, si poate mai a altcuiva ca se mai intampla din astea.
Ciao Kika scumpa
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna din nou..ce zi..si mai e si cald..prea cald am avut ieri la gura cuptorului 35grade 5l de apa am dat gata,ma mir cum de n-am broaste-n burta
Am vb la tel de ma dor corzile vocale,am gatit asa:ardei umpluti monty pt mine(am uitat sa pun mara),legume la tigaie pt al meu si frigarui la cuptor tot pt al meu,ca am pus si putina faina alba
problema:mi s-a infundat chiuveta Deh,mereu zic sa iau sita deaia sa nu se mai duca toate gunoaiele,da uit Si acu am pus pompa..nimic..am turnat apa fiarta si sare grunjoazaeu mai pun si otet contra grasimii..deabia se duce,da bine ca se duce...poate se desfunda totusi singura..daca nu trebe sa cumpar mr Muscolo se gaseste in feramenta soda caustica anume pt scarico chiuveta,mai iau si eu de 2-3 ori pe an si pun mai ales la baie,numa sa stai departe cind torni apa clocotita ca te arde aburu si e si toxic,insa dupa aia nu mai ai probleme,ca daca ajung sa o desfac..pe al meu nu am nicio baza cum mai seamana barbatii astia intre ei
Ma duc sa-i mai torn apa fiarta
Fetele,va pup ,ne vedem maine cred...O zi frumoasa!
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Buna ziua si de la mine dragele mele...azi cam tz,dar se pare ca sunt tot mai ocupata si eu in fiecare zii...da vara asteptam iarna,iarna asteptam vara:pt vacanta bineinteles dar care si alea sunt super ocupate.....cind ne mai odihnim si noi fetele te poop iubita
Am vb cu nasa pe net 95minute,se apuca de renovat apartamentul si am cautat pe net idei...pana la urma am gasit tot....Apoi am facut papa, a fost sotul la masa,culcat Sorana...acum astept sa vina Darius de la scoala sa-i las in casa sa merg la banca sa scot bani si sa fac ceva cumparaturi de la magazinul din fata mea.Sunt multe la reducere si am nevoie pt Ro si pt casa...

LA MULTI ANI NICO....si fericire multa multa...
Emy sper sa rez repede cu casele si sa nu mai ai asa un program incarcat...
Lavinia felicitari pt kg pierdute...tine-o tot asa....felictari tuturor pt sport...
O zii minunata va doresc si multi multi pupici....
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
mi s-a oprit si apa
hm...cred ca trebe sa dau cu ceva aghiasma prin casa..
Super
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Kikulet inseamna ca tu mai ai f putin si termini Eu deabia acuma fac tencuiala,instalatia electrica si hidraulica,geamurile si usile,mobila inca nici nu m-am gandit cum fac...Da ce de probleme se ivesc si la mine cu constructorii..la fel scuze peste scuze,si daca-l ia fratemiu la rost sesi ofenseaza Ca mie una imi zice si alta face...si cu devizele asa face si al meu,daca-i cer se uita ca la felu 4,ca cica nu stie sa estimeze costurile Da pana acuma a mers cat de cat bine,suntem in timpul prevazut,stiu si eu ca putea sa fie rau..mai ales ca nu suntem acolo sa supraveghem..oricum sunt constienta ca nu o sa iasa exact cum voiam,pt asta trebuia sa dau eu directii acolo...da intra in riscul de a face casa prin net
Sa ai spor si sa termmiini cat mai repede si fara prea multe batai de cap!Ce mi-e drag cum vorbiti voi de casute.....eu mai am dar o sa vina si rindul meu si voi o sa fiti mutate deja si o sa-mi dati sfaturi cum sa o mobilez
App,mancarea ta e buna,orezul nu e ok in combinatie cu lipide,da pt ca era peste eu zic ca e bine

Kamy,e vara,ziua s-a marit,da parca mie nu-mi ajungeSI ma simt vinovata ca zic asta,ca deh,voi cu copii si reusiti sa o scoateti la capat
A gasit ce voia pe net Nasica ta?Poate imi dai si mie ceva linkuri de aranjamente interioare pe privat,ca tare ar trebui sa incep sa caut si eu mobila ,perdele etc etc..Timpul trece..
Sorana ce mai face,mai plange sa doarma cu voi?SI Darius,s-a obisnuit cu noua locatie unde se duce sa faca sport?AM inteles ca acum vine singur de la scoala,sau a fost doar o data?
Pupicei ,of,ma duc sa asez masa,da de la caldura asta nu imi e foame deloc..
[QUOTE=feelix;697347]Sewrvus fetelor !
Nico , LA MULTI ANI FERICITI !
Ella, felicitari pt sport.Tu mereu faci miscare. Asteptam poze de la coafor.Fac miscare ca altfel ciuciu...slabit.Daca reusesc sa ajung sa fac programarea e ca si facuta ...poza

[QUOTE=kika9;697348]Ciao Alynuta , eu una sunt cam tot asa, insa am devenit in timp odata plecata de acasa acum 6 ani, incet incet te obisnuiesti in felul asta, aici avem numai un cuplu cu care ne vizitam si mai rar decat inainte de cand a nascut si ma ia groaza cand ma gandesc ca mergand in august acasa, imi voi dori din secunda doi sa plecam inapoi, insa mai stiu ca si cand ne vom intoarce voi avea nevoie de 2 saptamani macar sa imi treaca durerea ca suntem din nou aici... ciudat nu?
Exact,dar exact la fel ni se intimpla si noua.....nu mai avem radacini
Sa te faci mumusica Ella sper sa reusesc
Eu tre sa ma tund inainte de plecare si habar nu am cum sa il mai fac
Te pupicesc si euu


Ce imi aud ochii mei???? asta n-am mai auzit-o
Hai ca nu sunt asa rea pana la urma, insa mai Aly mai.... 10 bombo?
Pai ce facem noi aici? Cadem din lac in put? Cand nu e mama cu praji este baiatul cu bomboana
Nu stiu nr lui Fulga sa trimita vaca dupa tine, insa nu scapi tu asa usor... stai asa....
si bombele pastreaza-le ca odata calc si eu in strachini si o sa mai ai nevoie pt noi bineinteles

Gandeste-te bine data viitoare vin si iti pun bombe in casuta... ai sa vezi .... eu sunt cuminte dar vii si la mine daca e nevoie da


Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Kikulet, nu mergem nicaieri. Eu peste 3 saptamani incep serviciul. Plus ca practica am pana in 22 iulie.
Mai avem si 2 nunti si un botez si acolo se mai duc vreo 20 milioane. Asa ca o sa mai mergem in week-end la un strand pe aici.
Apropo de centimetrii. Azi m-am masurat la sold si de la 102 - am ajuns la 100,5
si eu am 2 cumetrii si-o nunta iar in romanica o alta
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Noapte buna Kamy .Eu eram pe bestjobs ,cautam loc de munca si m-am decis sa intru si la o facultate
waw....bafta

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Am venit si eu cu un intarziat "LA MULTI ANI!"....nu trebuie sa fii ingrijorata de acese accese de nostalgie deoarece sunt absolut normale,si asta nu pt ca imbatranim ci pt ca am ajuns la varsta maturitatii cand" cantarim altfel lucrurile".
Imi place tare cum gindesti
Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Fetelor intru mai greu acum pt ca sunt abia in faza de inceput si cad moarta de oboseala seara .Am ajuns din nou in Palermo,insa de data asta macar baba nu e violenta .In ceea ce priveste dieta sper sa o tin pt ca momentan familia a inteles ca nu imi plac pastele si aluaturile asa ca mi-au adus nutretz.Am de ce sa fiu multumita pt ca salata e alimentul vital pt mine alaturi de lapte .Sper ca in curand sa am timp sa stau mai mult cu voi !
Ciao Lora
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Gata fetele ,merg in pat ,pupici dulci
Pupicei multi si tie
Subiect închis

Informatii despre slabit
09, 30, 40, ani, calorii, cunoastem, dieta, jurnale, ne, peste, sanatos, slabit, vino


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 7297 11 iun 2011 04:28:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole