Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #441 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 20:31:35
ramo0215's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Fetelor! Era sa fac atac de cord
Rasfoiam carte lui Bilic ca sa imi mai improspatez diverse informatii. Si am ajuns la BMI si am zis hai sa mi-l mai fac si eu o data ca sa vad pe unde ma situez.
Si am calculat eu Greutatea(kg)/Inaltime(metrii). Imi iesise 41.7. SI cand dau pagina sa vad ce inseamna vad obezitate morbida Ah! Era sa mor. Nu imi venea sa cred Ma tot uitam unde se ascunde grasimea asta morbida
In fine, dupa ce am calculat de mai multe ori si eram din ce in ce mai ingrijorata am vazut ca inaltimea trebuia sa o trec la patrat. Ah... mi-a venit inima la loc
si eu tot p bilic o citesc
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #442 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 20:41:30
deadcountess's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Fetelor! Era sa fac atac de cord
Rasfoiam cartea lui Bilic ca sa imi mai improspatez diverse informatii. Si am ajuns la BMI si am zis hai sa mi-l mai fac si eu o data ca sa vad pe unde ma situez.
Si am calculat eu Greutatea(kg)/Inaltime(metrii). Imi iesise 41.7. SI cand dau pagina sa vad ce inseamna vad obezitate morbida Ah! Era sa mor. Nu imi venea sa cred Ma tot uitam unde se ascunde grasimea asta morbida
In fine, dupa ce am calculat de mai multe ori si eram din ce in ce mai ingrijorata am vazut ca inaltimea trebuia sa o trec la patrat. Ah... mi-a venit inima la loc
Ce tare ai fost Era si culmea sa fie obezitate morbida si se nu se vada nimic in oglinda
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
  #443 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 20:49:28
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Pfuai de mine!! Nici meniul nu mi-l postez prima data! Iti dai seama ca imediat ce am vazut ca mi-ai scris la mine in jurnal, am intrat intr-un suflet la tine sa vad daca mi-ai raspuns, si daca mi se confirma banuielile? Ce fain! Nici prin gand nu mi-ar fi trecut, mai ales ca desi stiu ca multa lume e plecata din Sibiu prin alte parti, eu nu prea dau de nimeni .

Hai, ca si cartierul meu suna funny Eu stau in Valea aurie. Ma rog, cand merg prin Romania. Am mers la scoala 25, tot din Valea aurie. Insa doar clasele 1-3, pentru ca la 10 ani deja am venit aici. Si mie gandul la Sibiu imi trezeste numai amintiri frumoase... Ce sa mai, avem un oras frumos si plin de farmec! Pacat ca eu nu prea il cunosc.. Pentru ca atunci cand locuiam acolo eram prea mica ca sa ma plimb de una singura si sa constientizez pe unde ma duc, iar apoi cand am mers prin vacanta mai mult prin centru am umblat si imprejurimi..
Ce sa mai..intalnirea celor 3 sibience, la tine in jurnal! Ar fi fain sa ne gasim odata pe acolo!
Eu nu am mai fost de 4 ani prin Sibiu. Adica am fost acum 3 ani o saptamana, dar a plouat continuu, si a fost frig, si am stat aproape numai in casa . Dar foarte dor imi este! Urmatorul an dupa ce termin sociologia (o termin anul care vine), adica 2013-2014, m-am gandit sa-mi cer la drept bursa aia ERASMUS, sa merg sa invat un an in Romania. Din pacate, facultatile care colaboreaza cu a mea sunt numai Babes-bolyiai din Cluj, cea din Bucuresti, cea din Iasi parca, si inca una care nu mai retin. Oricum, Sibiul nu e inclus. Insa si la Cluj m-as duce sa fac, tot e mai aproape, si chiar imi doresc sa mai petrec un timp in Romania, pana ma voi intoarce de tot.

Despre dieta.. Si eu stiam ca numai carne trebuie sa consumi, cel putin in faza de atac. De aia am si considerat-o o dieta aiurea... Insa cand am vazut ca atata lume slabeste cu ea, am zis ca hai sa citesc macar cartea, ca n-oi pierde nimic. Si intr-adevar, in faza de atac trebuie sa mananci numai proteine, dar nu doar carne, ci si cele derivate din cam toate lactatele 0%, oua, etc. Si pana si asa mi se parea un pic aiurea, pana am dat de niste retete suuuper gustoase, din ingredientele permise. Si de aia m-am decis sa o tin, sa vedem ce-o fi. Eu voi tine numai 4 zile faza de atac, maine deja sunt in a 3-a zi. Si nu am nicio pofta, nici nimic. Pentru ca, cum am zis, mananc mancare buuuuna buna!
Respiratia.. Ah.. Pana in prezent nu mi s-a intamplat nimic ciudat cu respiratia, nici un miros dubios nici nimic.. Insa promit sa informez daca cumva se intampla. Totusi, sper sa nu.
"Stabila" in diete, ca si mine. Cum am zis, inainte nici nu vroiam sa aud de Dukan. Mno, dar daca tie iti merge bine cu dieta Mihaelei Bilic, nu are rost sa schimbi.. Eu cred ca important este sa ne gasim fiecare dieta pe care sa simtim (cum ai zis si tu) cu mana pe inima ca am putea tine-o o viata intreaga. Indiferent pe care alegem, daca personal ne simtim comode cu ea si avem rezultate, ce mai putem cere?
Insa daca cumva vei avea vreo perioada de stagnare (desi iti doresc din tot sufletul sa nu ai nici una!!), eu zic ca mertia sa incerci. Bineinteles, daca te voi asigura ca respiratia nu se modifica pe parcursul dietei.

Ma bucur ca mai gasesc o sibianca de a mea, si mai tare ma bucur pentru ca esti tu!!!!
Tu ai plecat destul de devreme. AI trait mai mult in Spania decat in Romania. E mai bine asa ca te adaptez mult mai usor de copil. Inveti limba mai usor, iti faci prieteni dintre ei si tot asa. Pe cand daca pleci dupa ce ti-ai incheiat toate studiile iti este mai greu si cu facutul prietenilor (ca e cam greu sa iti faci prieteni la munca - iar daca nici nu ai munca e o provocare sa cunosti lume noua )
Sincer, nici eu nu mai stiu cand am fost ultima data in Sibiu. Cred ca acum vreo 2 ani daca nu ma insel. Dar scurt - o zi sau doua. Pentru ca trebuia sa imi scot niste acte de pe acolo. Oricum, ma gandesc cu drag la SIbiu. Am avut o perioada aproape fericita acolo.
Legat de dieta: acuma ca am rasfoit din nou cartea lui Bilic mi-am adus aminte ca in cartea ei citisem ce ti-am zis
Ea analizeaza fiecare categorie de alimente in parte si zice ce face bine si ce face rau. Iar la care, la ce face rau, printre altele spune:
"- in carne exista doar grasimi saturate! Grasimile saturate din carne cresc tensiunea arterialasi riscul de ateroscleroza
- da frecvent constipatii deoarece nu contine fibre
- da halena urat mirositoare pentru ca produsul final de metabolism al proteinelor este amoniacul, iar acesta se elimina si prin respiratie
-mesele bogate in proteine scad nivelul serotoninei, ceea ce inseamna ca regimul proteic da depresie si creste pofta pentru carbohidrati
"
Acum ai inteles de ce ma speriase pe mine dieta asta Ma si gandeam ca o sa fiu o tristuta careia ii mai si miroase gura Oricum, la cat vrei tu sa tii faza asta nu cred ca ai cum sa experimentezi nici una din chestiile astea Deci eu cred ca te-ai gandit bine sa o ti doar cateva zile. Mult succes si iti doresc rezultate care sa te multumeasca
__________________
De vorba cu Mr. J
  #444 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 20:52:41
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de ramo0215 Vezi mesajul

si eu tot p bilic o citesc
Super! Gand la gand mergem amandoua. Mi se pare o dieta de bun simt. Singura mea ingrijorare, repet, e sa nu stagnez. Tu ai mai tinut-o inainte. Te-ai lovit rapid de perioada de platou?
__________________
De vorba cu Mr. J
  #445 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 20:58:26
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Ce tare ai fost Era si culmea sa fie obezitate morbida si se nu se vada nimic in oglinda
Chestiile de neatentie imi sunt specifice mie. De asta l-am si pus pe Bernard la avatar ca ne asemanam tare mult. Cine ar putea (doar un exemplu printre foarte multe) sa calce in ciment proaspat turnat in drum spre serviciu? Pentru multi chestii de genul asta par scenarii de comedie, pentru mine insa sunt viata reala

Oricum, nu sunt nici eu o scandurica, ca altfel nu mai citeam eu Bilic, dar parca nici la obezitate morbida nu am ajuns
__________________
De vorba cu Mr. J
  #446 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 20:59:32
ramo0215's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Super! Gand la gand mergem amandoua. Mi se pare o dieta de bun simt. Singura mea ingrijorare, repet, e sa nu stagnez. Tu ai mai tinut-o inainte. Te-ai lovit rapid de perioada de platou?
da am mai tinut-o..knd ajungi la perioada de platou mao scazi nr de calorii cu 50 intai..daca nu cu 100..
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #447 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 21:00:39
ramo0215's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Chestiile de neatentie imi sunt specifice mie. De asta l-am si pus pe Bernard la avatar ca ne asemanam tare mult. Cine ar putea (doar un exemplu printre foarte multe) sa calce in ciment proaspat turnat in drum spre serviciu? Pentru multi chestii de genul asta par scenarii de comedie, pentru mine insa sunt viata reala

Oricum, nu sunt nici eu o scandurica, ca altfel nu mai citeam eu Bilic, dar parca nici la obezitate morbida nu am ajuns
nu ne-ai pus si noua poze cu tn..sa vdm cum esti..
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #448 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 02:01:14
EveEve's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Fetelor! Era sa fac atac de cord
Rasfoiam cartea lui Bilic ca sa imi mai improspatez diverse informatii. Si am ajuns la BMI si am zis hai sa mi-l mai fac si eu o data ca sa vad pe unde ma situez.
Si am calculat eu Greutatea(kg)/Inaltime(metrii). Imi iesise 41.7. SI cand dau pagina sa vad ce inseamna vad obezitate morbida Ah! Era sa mor. Nu imi venea sa cred Ma tot uitam unde se ascunde grasimea asta morbida
In fine, dupa ce am calculat de mai multe ori si eram din ce in ce mai ingrijorata am vazut ca inaltimea trebuia sa o trec la patrat. Ah... mi-a venit inima la loc

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Cine ar putea (doar un exemplu printre foarte multe) sa calce in ciment proaspat turnat in drum spre serviciu? Pentru multi chestii de genul asta par scenarii de comedie, pentru mine insa sunt viata reala

...MY GOD!! Cat am putut sa rad la astea doua..

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Tu ai plecat destul de devreme. AI trait mai mult in Spania decat in Romania. E mai bine asa ca te adaptez mult mai usor de copil. Inveti limba mai usor, iti faci prieteni dintre ei si tot asa. Pe cand daca pleci dupa ce ti-ai incheiat toate studiile iti este mai greu si cu facutul prietenilor (ca e cam greu sa iti faci prieteni la munca - iar daca nici nu ai munca e o provocare sa cunosti lume noua )
Sincer, nici eu nu mai stiu cand am fost ultima data in Sibiu. Cred ca acum vreo 2 ani daca nu ma insel. Dar scurt - o zi sau doua. Pentru ca trebuia sa imi scot niste acte de pe acolo. Oricum, ma gandesc cu drag la SIbiu. Am avut o perioada aproape fericita acolo.
Legat de dieta: acuma ca am rasfoit din nou cartea lui Bilic mi-am adus aminte ca in cartea ei citisem ce ti-am zis
Ea analizeaza fiecare categorie de alimente in parte si zice ce face bine si ce face rau. Iar la care, la ce face rau, printre altele spune:
"- in carne exista doar grasimi saturate! Grasimile saturate din carne cresc tensiunea arterialasi riscul de ateroscleroza
- da frecvent constipatii deoarece nu contine fibre
- da halena urat mirositoare pentru ca produsul final de metabolism al proteinelor este amoniacul, iar acesta se elimina si prin respiratie
-mesele bogate in proteine scad nivelul serotoninei, ceea ce inseamna ca regimul proteic da depresie si creste pofta pentru carbohidrati
"
Acum ai inteles de ce ma speriase pe mine dieta asta Ma si gandeam ca o sa fiu o tristuta careia ii mai si miroase gura Oricum, la cat vrei tu sa tii faza asta nu cred ca ai cum sa experimentezi nici una din chestiile astea Deci eu cred ca te-ai gandit bine sa o ti doar cateva zile. Mult succes si iti doresc rezultate care sa te multumeasca
Intr-adevar, mi-a fost mult mai usor ca am venit de mica aici. Insa..am de gand sa ma intorc, intr-un viitor cat de cat apropiat. Nu stiu sigur daca in SIbiu, dar oarecum prin preajma.

) Uite ca am trecut si peste a 3-a zi, si inca nu imi miroase gura.. Daca nici maine nu mi se intampla nimic, inseamna ca am trecut cu brio! Intr-adevar, eu nici nu voi tine asa mult faza de atac.. Eu nu stiu de ce sunt fete care o tin si cate 14 zile Cand in carte scrie ca pentru.. obezitatea morbida) este indicat sa o tii intre 7 si MAXIM 10 zile.. Oricum, in mai multe zile de faza de atac, poate.. se schimba un pic si mirosul respiratiei. Insa constipatia.. Pentru mine e singurul dezavantaj (pana in prezent) al dietei. Dar ma rog, mai am maine, si apoi voi putea consuma legume.

Multumesc, succes iti doresc si tie, si sa ne laudam numai cu kg in minus!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
  #449 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 02:19:00
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de ramo0215 Vezi mesajul

da am mai tinut-o..knd ajungi la perioada de platou mao scazi nr de calorii cu 50 intai..daca nu cu 100..
Bilic parca zicea cu 250 daca imi amintesc bine. Da am timp sa ma mai documentez.
Oricum eu de aia mananc de mai multe calorii ca sa am de unde scadea. Incerc sa fac cum zice ea desi am vazut ca majoritatea slabutelor se invart in jurul la 1100 kcal. Dar ea zicea sa consumam minim 20 de kcal pentru fiecare kg pe care il detinem cu mai multa sau mai putina mandrie.
Deci in cazul meu, posesoare a 69.8 kg * 20 kcal = min. 1396 kcal
__________________
De vorba cu Mr. J
  #450 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 02:23:28
Chriselle's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J

Citat:
Anterior postat de ramo0215 Vezi mesajul
nu ne-ai pus si noua poze cu tn..sa vdm cum esti..
Da... sa stii ca ma simt oarecum vinovata, mai ales ca eu ma uit prin pozele voastre si eu nu "dau nimic in schimb" ca sa zic asa.
Am doua motive pentru asta:
1. Nu sunt tare mandra de burtoiul ce sta pe mine
2. Nu pot fi sigura cine imi vede pozele si ce face cu ele.
Dar o sa mai analizez chestia asta si poate ma razgandesc... Da nu promit nimic.
__________________
De vorba cu Mr. J
 

Informatii despre slabit
dieta south beach, greutate, inventiva, jurnal, kilograme, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal Gabriela-Hai la vorba gabriela09 Arhiva jurnale slabit 18 13 iul 2010 14:22:03
In livada de rodii...de vorba cu Madeleine madeleine Arhiva jurnale slabit 39 14 mai 2010 20:52:22
De vorba cu Anqutz - “Sportul este activitatea preferata…” Slabuta De vorba cu slabutele... 1 22 dec 2009 23:28:49
De vorba cu Dorutza - “M-am inarmat cu multa vointa si ambitie…" Slabuta De vorba cu slabutele... 1 22 dec 2009 23:27:47
De vorba cu Mishutza - “… de data asta, vreau sa fie pe viata slabitul” Slabuta De vorba cu slabutele... 4 24 aug 2009 16:23:10

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole