Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Le journal de Kclaudyia - oh la la

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1981 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 07:24:34
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Bine ai revenit!

De abia astept sa ma uit la poze Ai facut cred si furori si furouri!

Mai, sa stii ca ne-am impacat, problema e ca mie imi trece greu supararea. Eu ma abtin sa spun lucruri la nervi tocmai pentru ca stiu ca pot rani persoana respectiva. Sotul meu la nervi spune chestii pe care le regreta... Iar eu nu i le pot ierta...

Stii ca imi place mult de tine, dar daca esti fan Muse.... imi place maxim
Culmea e ca si eu i-am ratat in Romania, i-am vazut in strainatate si mi s-au parut fffff profi. As vrea sa am bani sa merg la mai multe concerte din cadrul aceluiasi turneu...

Piti am vazut si eu la mare... dar ai vazut cum stateau unele dezbracate, la ora 11 ajungeau la plaja si se dadeau cu ulei cu SPF 2?
Si al meu e la fel, se enerveaza imediat si spune multe lucruri care dor, cam la fel eram si eu, dar am invatat sa ma abtin cat de cat.. Mie supararea imi trece relativ repede ca stiu ca nu se pun l;ucrurile zise la nervi..
Oricum ma bucur ca sunteti ok acum.. Asa e intr-o relatie trebuie sa te mai si certi ca altfel n-ar fi fun

Unde in strainatate i-ai vazut pe Muse? Eh si eu as vrea sa am bani sa merg la concerte, nici la Metallica nu am fost, tot din lipsa de bani

De pitzi, daaa, Doamne erau toate uleioase, sunt disperate alea, nu se gandesc deloc la sanatate, dar tot ele vor avea de suferit mai tarziu.. Acum nu le pasa ca-s tinere dar vai de pielea lor...

Te p[up scumpa!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1982 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 07:27:08
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Crazy Claudel is back from beach?!!? tu aia cu pink bikini zici ca nu iti place pitipongeala? Nici mie, dar sa fiu sincera imi place sa ma bronzez fara dungi!!!!doar ca in ultima vreme am devenit pudica, si mai tin sutienul pe mine.
Poate vara asta nu reusesc sa imi iau concediul, dar la anul sigur nu ratez!!!!
Te pup si de acum ne auzim mai des!!!
Da da crazy Claudel iz in da house! Toata lumea mainile suuuuuus!

Imi place pitzipongeala, dar doar anumite parti Adica rozul, sa ma machiez si sa ma imbrac "smexy"
Sa stii tu Codris ca eu sunt mai pudica de fel si nu pot sa fac topless, oricat m-as chinui. Plus ca nu-mi plac sanii mei deloc!

Sper sa reusesti sa iti iei macar cateva zile sa tragi si tu o fuga la mare cu bubu

Felicitari si aici ptr reusita cu masterul! You rule!!!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1983 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 07:30:15
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul
Claudia bine ai revenit!
Ti-am vazut pozele (de fapt le vazusem de ieri pe fb) si arati foarte bine
Dar aia cu comparatia...m-ai omorat nu gluma Cat de mare poate sa fie diferenta se vad frumos tare rezultatele lunilor de munca

Te pup!
Hey hey hey Danielush!!
Multumesc dragutza!
Dap, ai vazut ce comparatie?! Si eu am ramas socata cat de huge puteam sa fiu.. Bine ca nici costumatia nu ma avantaja, chestia aia galbena ma facea sa par mult mai fluffy.

Si ca si tine sustin ca munca nu se termina aici. Dam inainte cu sportul
Sa stii ca am ajuns si eu la 57,. acuma nush daca o fi si din cauza rusilor, ca sincera sa fiu in cincediu nu am exagerat f tare.. Decat cu alcoolul )
Dar de cand am ajuns in BC a fost mai grav ca mi-e foame mereu si imi vine sa rup frigiderul
Ieri de ex am mancat juma de inghetata si o clatita
Dar ma pun eu pe picioare imediat..
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1984 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 08:17:12
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 11:25
Paine alba, obisnuita, 10g - 27 calorii, 0.8 proteine, 0.3 grasimi, 0 colesterol, 5.1 carbohidrati, 0.2 fibre, 68.1 sodiu, 0.4 zaharuri
Telemea maturata de vaca, 10g - 28 calorii, 1.9 proteine, 2 grasimi, - colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, - sodiu, - zaharuri
Lapte batut 2% grasime, Big Panda, 150ml - 71 calorii, 4.8 proteine, 3 grasimi, 0 colesterol, 6 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
Complex fulgi de cereale integrale cu stafide, Sano Vita, 25g - 73 calorii, 2.6 proteine, 0.8 grasimi, - colesterol, 19.4 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri

Gustare 1, ora 11:26
Pepene galben (cantalup), proaspat, 250g - 85 calorii, 2.1 proteine, 0.5 grasimi, 0 colesterol, 20.4 carbohidrati, 2.3 fibre, 40 sodiu, 19.7 zaharuri
Ciocolata neagra Katy Noir 74 % cacao, Kaufland, 5g - 30 calorii, 0.4 proteine, 2.1 grasimi, - colesterol, 2.3 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri

Prânz, ora 17:11
Castraveti in otet, 20g - 3 calorii, 0.2 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 0.6 carbohidrati, 0.2 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
Porumb dulce, Kaufland, 30g - 34 calorii, 1 proteine, 0.3 grasimi, - colesterol, 6.8 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Varza, 80g - 20 calorii, 1 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 4.6 carbohidrati, 2 fibre, 0 sodiu, 2.6 zaharuri
Otet balsamic, 15ml - 14 calorii, 0.1 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 2.6 carbohidrati, 0 fibre, 3.5 sodiu, 2.2 zaharuri
Ulei de masline extra virgin, Spitiko, 10ml - 80 calorii, 0 proteine, 9.3 grasimi, 0 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
Orez brun prefiert, Panzani gatit, 250g - 355 calorii, 7.3 proteine, 7.3 grasimi, 0 colesterol, 65.3 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri

Gustare 2, ora 09:05
Inghetata de vanilie, Destiny, 50g - 83 calorii, 1.8 proteine, 1.8 grasimi, - colesterol, 14.9 carbohidrati, 0.3 fibre, 0 sodiu, 11.2 zaharuri
Seminte de floarea soarelui prajite, Nutline, 15g - 42 calorii, 1.7 proteine, 3.3 grasimi, 0 colesterol, 1.2 carbohidrati, 0 fibre, 0.5 sodiu, 0 zaharuri
Toast Form Light, Eti Mek, 10g - 36 calorii, 1.9 proteine, 0.1 grasimi, - colesterol, 7 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Crackers sarati, Colussi, 6g - 27 calorii, 0.7 proteine, 0.7 grasimi, - colesterol, 4.1 carbohidrati, 0.2 fibre, 66 sodiu, - zaharuri

Cina, ora 09:08
Otet balsamic, Fedora, 15ml - 12 calorii, 0.1 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 2.7 carbohidrati, 0 fibre, 0.5 sodiu, 2.7 zaharuri
Branza Miez de lapte 0% grasime, Delaco, 50g - 33 calorii, 6 proteine, 0.1 grasimi, - colesterol, 1 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Ulei masline extravirgin, Picasol, 5ml - 45 calorii, 0 proteine, 5 grasimi, 0 colesterol, 0 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Cascaval Grana padano, Gallo, 10g - 39 calorii, 3.3 proteine, 2.8 grasimi, - colesterol, 0 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Rosii, coapte, 250g - 45 calorii, 2.3 proteine, 0.5 grasimi, 0 colesterol, 9.8 carbohidrati, 3 fibre, 12.5 sodiu, 6.5 zaharuri
Aripioare de pui cu piele, gatite, 120g - 348 calorii, 32.3 proteine, 23.4 grasimi, - colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, - sodiu, - zaharuri

Gustare 3, ora 09:12
Clatite, Andraa, 25g - 49 calorii, 1.3 proteine, 0.9 grasimi, - colesterol, 8.4 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Crema de ciocolata Chocremo, K-Classic, 15g - 84 calorii, 0.3 proteine, 5.1 grasimi, - colesterol, 9 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1663 calorii, 73.9 proteine, (mult)69.3 grasimi, 0 colesterol, 191.2 carbohidrati, 8.2 fibre, 191.1 sodiu, 45.3 zaharuri

ACTIVITATI FIZICE
Activitati casnice, 180min - 515 calorii
Insanity/P90X, intens, 50min - 550 calorii
Metabolism bazal - 1309 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 2374 calorii
Sa nu va speriati da?
Am mancat de-am rupt ieri.. Sunt cu rusii pe cap, ce sa-i fac
Clatite seara da, vedeti bine.
Dar am facut sport si am avut si activitate in casa.. Deci se compenseaza. Plus ca spre surprinderea mea stau chiar bine cu carbii
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1985 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 08:39:41
redeeadoo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
CALORII INGERATE

Sa nu va speriati da?
Am mancat de-am rupt ieri.. Sunt cu rusii pe cap, ce sa-i fac
Clatite seara da, vedeti bine.
Dar am facut sport si am avut si activitate in casa.. Deci se compenseaza. Plus ca spre surprinderea mea stau chiar bine cu carbii
Mama,mama Claudelule esti tare tu cu P90X, eu am zis ca ma apuc de cateva ori si m-am razgandit, am fost mai mult "fana" Insanity, dar si aici cam rarut, acum usor usor incerc sa imi reiau exercitiile , sper sa imi reuseasca
te pup si spor la execitii astazi
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1986 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 10:35:48
Polux's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Si al meu e la fel, se enerveaza imediat si spune multe lucruri care dor, cam la fel eram si eu, dar am invatat sa ma abtin cat de cat.. Mie supararea imi trece relativ repede ca stiu ca nu se pun l;ucrurile zise la nervi..
Oricum ma bucur ca sunteti ok acum.. Asa e intr-o relatie trebuie sa te mai si certi ca altfel n-ar fi fun

Unde in strainatate i-ai vazut pe Muse? Eh si eu as vrea sa am bani sa merg la concerte, nici la Metallica nu am fost, tot din lipsa de bani

De pitzi, daaa, Doamne erau toate uleioase, sunt disperate alea, nu se gandesc deloc la sanatate, dar tot ele vor avea de suferit mai tarziu.. Acum nu le pasa ca-s tinere dar vai de pielea lor...

Te p[up scumpa!

Neata, Claudia!

Incep sa iti zic ca m-ai bagat in boale cu pozele tale! Arati fenomenal, serios vb!
(Eu nu fac complimente gratuite.)
Eu nu aratam asa nici la 50 de kg! Ai niste picioare.........
Mai astept poze ca ma motivezi!

Problema la mine e ca imi trece supararea fff greu. Adica daca m-ai ranit, nu pot trece usor peste. Asta am si eu de la zodia rac

Pe Muse i-am vazut in Milano, pe San Siro. Mi-am luat bilet cu 7 luni inainte ca sa apuc. In 2010, pentru Paris, s-au vandut aproape 80000 bilete intr-o zi!!!! Si la cerere, au mai concertat inca o seara, seara urmatoare!

Eu sunt bolnava cu concertele, renunt la f. multe lucruri doar ca sa ii vad pe cei care imi plac. Mama zice ca nu mi-a venit o data mintea la cap!

Metallica i-am ratat si eu, dar am fost la Rammstein. Iti plac?
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1987 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 10:37:33
niculina04's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Bine bine daca zici tu ca nu ai pofta te cred ca cuvant

Multumesc Niculici drag.. O fi topit, dar e chitra si nu zice nimic.
Ca sa nu mai zic ca se mai uita el si dupa atele care chiar aratau bine, adica si eu ma uitam, ba uneori i le aratam eu. Dar sincera sa fiu nu ma deranja, ca ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place
Da' las ca am vazut si eu niste barbati, moamaaaaaaa.. pachete de muschi si frumosi de baleam
Neatza Claudici,
Pai crede_ma
Barbati niciodata nu spun tot ca ni se urca la cap.........dupa tine cati s-au uitats-au te-ai facut ca nu vezi.........nici pe mine nu ma deranjeaza desi aici in fr nu prea vezi frumuseti rapitoare ca-n ro.......bunaciuni sunt dar fata
Ei doar nu erai cu perdeau trasatrebuia sa te uiti si tu undeva
Mai vad eu niste rase de femei care merg cu valul pe fata si la plaja si acoperite din cap pana in piciare si cica mai traiesc si-n occident............dar oare si treaba aceea o
fac ca maicutele sau direct cu poalele in cap ca pe ulita.........sunt loco.........


__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1988 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 10:40:47
niculina04's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Bine bine daca zici tu ca nu ai pofta te cred ca cuvant

Multumesc Niculici drag.. O fi topit, dar e chitra si nu zice nimic.
Ca sa nu mai zic ca se mai uita el si dupa atele care chiar aratau bine, adica si eu ma uitam, ba uneori i le aratam eu. Dar sincera sa fiu nu ma deranja, ca ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place
Da' las ca am vazut si eu niste barbati, moamaaaaaaa.. pachete de muschi si frumosi de baleam
Neatza Claudici,
Pai crede_ma
Barbati niciodata nu spun tot ca ni se urca la cap.........dupa tine cati s-au uitats-au te-ai facut ca nu vezi.........nici pe mine nu ma deranjeaza desi aici in fr nu prea vezi frumuseti rapitoare ca-n ro.......bunaciuni sunt dar fata
Ei doar nu erai cu perdeau trasatrebuia sa te uiti si tu undeva
Mai vad eu niste rase de femei care merg cu valul pe fata si la plaja si acoperite din cap pana in piciare si cica mai traiesc si-n occident............dar oare si treaba aceea o
fac ca maicutele sau direct cu poalele in cap ca pe ulita.........sunt loco.........o zi frumoasa!

__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1989 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 11:16:22
Twisty's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2012
Locaţie: Medias, Germania
Vârsta: 34
Dieta: Hipocalorica
Date: 161cm, 54.5kg
Mesaje: 2.584
Aprecieri acordate: 137
Am fost apreciat(a) de 285 ori in 231 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Neatza!
Sa ai o zi frumoasa


__________________
Jurnalul meu :Twisty`s Diary

Think Positive !!!


Multumesc Slabute.ro!
  #1990 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 13:16:20
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Te pup maslinuta mea
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, journal, jurnale, kclaudyia, oh, ro, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mon journal - di3rvcil di3rvcil Arhiva jurnale slabit 825 06 feb 2015 11:32:44
Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ? mvthebest Despre noi, ... femeile 24 01 apr 2011 11:15:36
Amy's journal amy0404 Arhiva jurnale slabit 877 27 mar 2011 13:57:13
Seniorasasha`s journal seniorasasha Arhiva jurnale slabit 16 17 mar 2011 17:07:56
Le journal d'Anca meapasarica Arhiva jurnale slabit 1964 10 sep 2010 21:22:31

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole