Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2521 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 07:47:24
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de symonycy Vezi mesajul
Noapte buna, Roxy!!!!
Din suflet sper sa te simti maine mai bine
Ma simt ceva mai bine , doar ca sunt bleaga asa..imi revin eu dupa ce fac o baita.
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
ROXI nici tu nu ai stare?! ...dute si stai tapana in pat...fuga fuga
noapte buna !
AM fugit...dar tot tarziu am adormit...
Azi dimi m-am tot uitat la ceas de la 7 fara ...
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
A
EU VA trimit mereu...... ca la mine e asa de mult ca nu mai stiu ce sa ma fac
dar cred ca undeva pe drum e furat ma fetelor
Azi a ajuns la Brasov...a trecut de vama
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fetele sunt franta de oboseala ..nu de mult timp am ajuns de la plimbare cu prietena mea...azi nu am luat nici o pauza sa bag bicii...la 20:30 am plecat la plimbare..maine sper sa termin curatenia,oricum am terminat dulapurile....maine si la serv. am ceva treaba,dar termin pana pe la 10 ,11 cel tarziu dupa care stam de vorba...
Fetele noapte buna ,somn usor...ma duc la somnic...
O zi usoara azi Angela. Poate reusesti sa pleci mai repede de la munci azi.
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fetele mele dragi ! .Va doresc o zi minunata !
neata Fulgule
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Ceai,cafea.....si multi pupici dulci !
Iau din ambele...cafea acum , ceaiul il beau mai tarziu
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Suculete cu mult drag de la Fulguta ,maine merg la al meu sa fac papa si ceva dulce ,adica minieclere .Trebuie sa stau si cu el sambata si duminica !
Era cazul sa stai si cu el...normal!

Stiu cum este cu aranjatul carnii pe tine sunt slaba dar sa stii ca nu sunt multumita deloc cum arata comformatia corpului la partea de jos ,unde am slabit a ramas loc si ies aripioarele in evitenta si celulita este dezastru ! Cu orice as da si orice as face se vede ca naibii ,la ultimile poze care le-am pus atunci nu se vedea asa urat ! sa termin un pic cu casa si o sa am grija si de mine ! Cantarul tot putin arata 46,8 kg,dar nu schimb nimic ca mai intra si alte fete si nu vreau sa fiu un exemplu prost sa faca ca mine !

Deci nici tu nu esti multumita ...nici eu.
Celulita nu se mai vede asa..dar de tonifiat mai e o gramada..si in ultima vreme se pare ca mi-e greu sa fac sport...in schimb de cand am slabit...am niste mici vergeturi pe fund...nu le aveam inainte. Si celulita e acolo..dar e mai putin vizibila.
La fel fac si eu cu tickerul..il las asa.
Ar trebui sa facem ceva ..ca doar trebuie sa fim exemple bune. Eu ma gandesc ca totusi mai oscilez ...asa ca poate poate am cam tot atat..52.
Sa ai o zi usoara Fulgule
Poate mai vorbim azi.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2522 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 07:56:10
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Eu nu vreau sa plece la mare ,ca astia nu mai vin dupa aia or sa stea mult si ma lasa cu treaba asa ! Nu termin Roxy mai este mult de lucru am scris mai sus cand i-am raspuns Crinei ! Trebuie sa stai cu ochii pe ei si langa ei tot timpul ,ca mereu se termina cate ceva,sau le trebuie si trebuie sa merg mereu sa iau ! O sa vad ce facem .! Maine dimi sunt la al meu am multa treaba la ei,mancare,ceva dulce,curatenie,spalat calcat.....dar o sa am tot timpul deschis laptop si intru mereu !
Ce chestie..tu o sa fii maine toata ziua ..si eu de maine n-o sa fiu deloc pana luni.
Ne potrivim..de numa.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2523 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:02:30
crina38's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Am spor mult de tot ! De Aly am scris mai mereu cand am vorbit cu ea la telefon,dar nu cred ca ai vazut tu ! O sa intre de luni ca incepe munca ! Era bine acum 2 seri sper ca si acum este ! Nu-i merge calculatorul !

Ai vazut ca stii singurica ce sa faci ! Numai tu esti cea care poate schimba ceva la tine ! Pupici dulci fetitei ! O sa scapi de ele Crinuta !

Astept sa vad daca te-ai cantarit azi ! Sau ai lasat-o pe joi !

neata Fulguto,

deci tot cu munca la casuta....cum le faci tu pe toate....
bine ca te mai duci si pe la al tau, dar sa vezi ca mami tau s-a obisnuit cu tine si o sa-ti simta lipsa...
cum mai stai cu durerile? Tot mai ai asa rele?

Eu m-am cantarit si...cred ca e stricat cantarul ca imi arata 70.6kg.O sa schimb tickerul de la 71.4kg la 70.6kg dar sunt f surprinsa ca cu un asa burtoi ma asteptam sa am si mai mult de 71.4kg....Credeam ca la 70.6kg burta e mai retrasa...Ma rog...

Ma bucur ca Aly e bine si deabia astept sa intre
Eu sapt viitoare vreau sa-mi iau concediu de pe la mijlocul sapt + urmatoarea sapt..dar va anunt eu atunci.....

te pup
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2524 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:08:07
crina38's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Deci nici tu nu esti multumita ...nici eu.
Celulita nu se mai vede asa..dar de tonifiat mai e o gramada..si in ultima vreme se pare ca mi-e greu sa fac sport...in schimb de cand am slabit...am niste mici vergeturi pe fund...nu le aveam inainte. Si celulita e acolo..dar e mai putin vizibila.
La fel fac si eu cu tickerul..il las asa.
Ar trebui sa facem ceva ..ca doar trebuie sa fim exemple bune. Eu ma gandesc ca totusi mai oscilez ...asa ca poate poate am cam tot atat..52.
Sa ai o zi usoara Fulgule
Poate mai vorbim azi.
neata Roxi,

te-am ascultat si m-am cantarit si surpriza am 70.6kg .Ma duc sa schimb tickerul( de la 71.4-----70.6) dar chiar nu ma asteptam ca aseara am papat cam mult si am papat si noaptea.Trebuie sa recunosc ca sunt la zi din pacate cu mancatul noaptea...

Doamne fetelor, ati inceput sa va plangeti ca aveti prea putine kg!!!!!Mai stiti cand va luptati cu kg!!!!???
Adevarul ca 52kg Roxi..e putin iar la Fulguta--46.5kg!!! e suuuper putin.Ma mir ca nu lesinati pe strada!Aveti grija de sanatate in primul rand...Ca la MISS nu cred ca ca mergeti sa concurati
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2525 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:08:10
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul

Eu m-am cantarit si...cred ca e stricat cantarul ca imi arata 70.6kg.O sa schimb tickerul de la 71.4kg la 70.6kg dar sunt f surprinsa ca cu un asa burtoi ma asteptam sa am si mai mult de 71.4kg....Credeam ca la 70.6kg burta e mai retrasa...Ma rog...

Ma bucur ca Aly e bine si deabia astept sa intre
Eu sapt viitoare vreau sa-mi iau concediu de pe la mijlocul sapt + urmatoarea sapt..dar va anunt eu atunci.....

te pup
Neata Crina
SI eu pateam asa...joi dimi aveam o valoare ..si in general vinerea dimi arata mai putin..asa ca poate nu s-a stricat cantarul Felicitari!!!
DEci intrii in concediu. Poate plecati pe undeva ..cu sotul si cea mica.
O zi usoara. Pup.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2526 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:12:00
crina38's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Neata Crina
SI eu pateam asa...joi dimi aveam o valoare ..si in general vinerea dimi arata mai putin..asa ca poate nu s-a stricat cantarul Felicitari!!!
DEci intrii in concediu. Poate plecati pe undeva ..cu sotul si cea mica.
O zi usoara. Pup.

pai as vrea sa plecam din 6 aug la mare cateva zile..dar vedem..Acum sotul meu e in drum spre tara, a trecut de Paris..probabil samb seara e acasa..Deabia astept, nu mai am rabdare...
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2527 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:13:01
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata Roxi,

te-am ascultat si m-am cantarit si surpriza am 70.6kg .Ma duc sa schimb tickerul( de la 71.4-----70.6) dar chiar nu ma asteptam ca aseara am papat cam mult si am papat si noaptea.Trebuie sa recunosc ca sunt la zi din pacate cu mancatul noaptea...

Doamne fetelor, ati inceput sa va plangeti ca aveti prea putine kg!!!!!Mai stiti cand va luptati cu kg!!!!???
Adevarul ca 52kg Roxi..e putin iar la Fulguta--46.5kg!!! e suuuper putin.Ma mir ca nu lesinati pe strada!Aveti grija de sanatate in primul rand...Ca la MISS nu cred ca ca mergeti sa concurati
Neata Crina
Nu zic nimic de papatul noaptea...ca stii tu mai bine ce si cum.
SI sa..imi aduc aminte fff bine cum era cand vroiam sa slabesc.
SI nu stiu de ce acuma continui..ca pap des, de 6 ori pe zi, si destul de consistent..dar poate e numai o faza asa ...azi dimi arata putin mai mult ca ieri, poate am mai pus sau poate de la rusi , nu stiu.
Miss nu vreau sa fiu doamne fere si intotdeauna am pus sanatatea pe primul loc...ca dieta am tinut si pt scaderea colesterolului nu numai asa de amorul artei.
Dar iaca Si nici de sport nu m-am mai tinut..sunt dezamagita de mine sincer.
Trebuie sa imi revin.
Oricum, ieri, m-am speriat putin , ca arata 51.3...dar merg la Busteni..gratare , vin ...din astea..si o sa pun sigur ceva pe mine.
Multumesc ca iti faci griji pt noi.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2528 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:15:53
crina38's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Neata Crina
Nu zic nimic de papatul noaptea...ca stii tu mai bine ce si cum.
SI sa..imi aduc aminte fff bine cum era cand vroiam sa slabesc.
SI nu stiu de ce acuma continui..ca pap des, de 6 ori pe zi, si destul de consistent..dar poate e numai o faza asa ...azi dimi arata putin mai mult ca ieri, poate am mai pus sau poate de la rusi , nu stiu.
Miss nu vreau sa fiu doamne fere si intotdeauna am pus sanatatea pe primul loc...ca dieta am tinut si pt scaderea colesterolului nu numai asa de amorul artei.
Dar iaca Si nici de sport nu m-am mai tinut..sunt dezamagita de mine sincer.
Trebuie sa imi revin.
Oricum, ieri, m-am speriat putin , ca arata 51.3...dar merg la Busteni..gratare , vin ...din astea..si o sa pun sigur ceva pe mine.
Multumesc ca iti faci griji pt noi.

ti s-a schimbat metabolismul probabil in urma regimului.....

petrecere frumoasa la Busteni..ce bine ca ai unde sa iesi fara sa te gandesti la cazare..
Vreme frumoasa iti doresc si sa papi gratare!!!
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2529 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:16:07
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
pai as vrea sa plecam din 6 aug la mare cateva zile..dar vedem..Acum sotul meu e in drum spre tara, a trecut de Paris..probabil samb seara e acasa..Deabia astept, nu mai am rabdare...
Ar fi fain sa mergeti la mare.
Dar grija mare daca mergeti la noi..la pestele ala care inteapa..plus ca am vazut pesti morti pe plaja , grija la soare..cu cea mica... Stii tu mai bine ca mine .
Te cred Chiar nu mai e mult..numai azi nu e maine..
Ce-am scos-o..

fetele..ma duc in curand la baie..sa plec pana nu se face ff cald...ca iar trag de timp..si nu fac nimic toata ziua..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2530 (permalink)  
Vechi 30 iul 2010, 08:18:29
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
ti s-a schimbat metabolismul probabil in urma regimului.....

petrecere frumoasa la Busteni..ce bine ca ai unde sa iesi fara sa te gandesti la cazare..
Vreme frumoasa iti doresc si sa papi gratare!!!
Probabil..chiar nu stiu care e faza..
Multumesc..sper sa fie ok. Desi mie tot aici la Bv acasa imi place cel mai mult.O sa fie gratar de pui...sincer nu poftesc deloc la gratar. NU poftesc la nimic.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
alimentatie, calorii, dieta, fitness, kilograme, sanatos, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole