Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3191 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 13:33:18
nikole89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2012
Locaţie: galati, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica 1200
Date: 155cm, 55kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Am revenit
un pic obosita...foarte bronzata....bine dispusa....
multumesc ca ati trecut pe aici....o sa pun si poze, nu am chiar multe ca-s facute cu telefonul si la unele calitatea lasa de dorit, cite o sa pot...
aaa si citeva kilograme in plus...de la bere si mincat prostii...nustiu cite ca nu m-am cintarit si nici nu vreau, de maine ma pun la dieta si sport sa le dau jos numaidecit...
oare voi ce mai faceti.....o sa merg sa vad
iubitaaa buna!

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
gata am pus pozici, si nu sint putine
esti absolut frumoasa si slabuta!

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buba dimineata...
vaiii asa de bine am dormit, ca acasa
de azi sint la dieta si sper sa ma apuc si de sport....sper deoarece ma doare burta ca astept rusii, daca imi mai trece fac macar 30 min.
Azi trebuie sa scot tot din bagaje si sa spal, ca trebuie sa mergem la tara sa stam acolo cit parintii mei sint plecati la mare, nu prea vreau sa ma duc asi sta foarte bine singura acasa da nu am de ales...asa ca din bagaje iar in bagaje...O zi frumoasa la toate slabutele!!!!
mmmm asta e daca datoria te cheamaaaa trebuie sa te supui ma bucur ca teai intors dar nu si ca pleci! iarasi!
nikole89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1422 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 905 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 906 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3192 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 13:40:05
nikole89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2012
Locaţie: galati, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica 1200
Date: 155cm, 55kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Si ce dispozitie aveam de dimineata...a reusit sa mi-o strice...cine.....sotul meu, ne-am certat rau de tot...nustiu unde o sa duca totul....e rau fetelor, e foarte rau....mi-e greu sa vad cum ne chinuim amindoi...oare unde a disparut dragostea aceea nebuna de 10 ani...Ce e cel mai rau ca s-au inceput reprosurile...ca am stat acasa, ca nu am facut nimic, ca mi-e tot una de el ca el a muncit, ca de fostii iubiti.....si se mai zice ca se apreciaza sinceritatea, da de unde, mai bine nu-i ziceam nimic...Ma uit la el si imi dau seama ca s-a saturat de tot dar ii este frica sa se desparta de mine ca si mie de altfel....nustiu daca o s-o scoatem la capat, sincer nustiu....dar stiu ca daca ne despartim o sa-mi fie foarte greu, nustiu cum o sa rezist, dar o sa trebuiasca si nustiu cum o sa ma descurc singura, depind intr-un fel si psihic si material de el....dar vreau independenta...
sper sa fie bine....si sa se rezolve toate...
imi pare sincer rau pentru tine dar daca dragoste nu e nimic nu e! sincer ma cam asteptam la asta! adica sa iti reproseze si sa iti aminteasca de fosti pacat de el eu cred ca e gelozia a strans multa suparare in cele cateva zile cand ati vorbit de ce sa intamplat dar mai vezi si tu chiar nu il mai iubesti?si eu sunt foarte suparata de cateva zile dar nam zis nimik! ma simt rau satula de viata de certuri mia ajuns cutitul la os nu mai suport...
nikole89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1422 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 905 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 906 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3193 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 13:51:28
nikole89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2012
Locaţie: galati, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica 1200
Date: 155cm, 55kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

weekend minunat! ce ma bucur ca ai revenit
nikole89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1422 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 905 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 906 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3194 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 20:15:05
victoritsa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: Chisinau, Moldova
Vârsta: 33
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 56kg
Mesaje: 122
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Buna Crys ! Ai revenit , frumoasa ...bronzata sper ca te-ai simtit bine acolo ... doar imi pare rau ca relatia cu sotul nu s-a imbunatatit ... reproshuri... am trecut si eu prin asta ... stiu ca doare ... si ne este frica sa facem schimbari radicale in viata noastra ... si dupa un timp esti confuza ,nu mai shtii ce simti... e dragoste sau dependenta ...e trist ...
... dar poate a fost doar o cearta , si miine o sa revina totul la normal... cu totii avem perioade din astea...
Seara frumoasa
  #3195 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 22:11:42
mutulica's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
iubitaaa buna!



esti absolut frumoasa si slabuta!



mmmm asta e daca datoria te cheamaaaa trebuie sa te supui ma bucur ca teai intors dar nu si ca pleci! iarasi!
buna Nicoooo
multumesc...si tu esti o frumoasa
sint la tara dar am luat si calc. cu mine...deci o sa fiu pe aici...nu plec nicaieri...

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
imi pare sincer rau pentru tine dar daca dragoste nu e nimic nu e! sincer ma cam asteptam la asta! adica sa iti reproseze si sa iti aminteasca de fosti pacat de el eu cred ca e gelozia a strans multa suparare in cele cateva zile cand ati vorbit de ce sa intamplat dar mai vezi si tu chiar nu il mai iubesti?si eu sunt foarte suparata de cateva zile dar nam zis nimik! ma simt rau satula de viata de certuri mia ajuns cutitul la os nu mai suport...
sincer eu vreau sa cred ca o sa se rezolve, ca mai este o sansa sa fie asa cum a fost...sa ne iubim mai departe, sa putem trai impreuna, sa mai existe familia noastra...doar timpul o sa arate, eu deja nu mai stiu ce o sa fie...
Nustiu daca il mai iubesc....nu cred...nu prea mai simt multe....mia lasat un gust amar si un gol mare tot ce s-a intimplat...sint mult mai indiferenta, egoista, rea....m-am schimbat...si imi place sa fiu asa...
imi pare rau ca ai probleme, aiurea cu certuri sa traiesti, eu stiu ce inseamna asta, ca la noi nu e zi sa nu ne certam, strigam, numim...aiurea tare....dar la tine e alta situatie si sigur o sa discutati si o sa se rezolve...o sa fie bine scumpa mea...

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
weekend minunat! ce ma bucur ca ai revenit
Citat:
Anterior postat de victoritsa Vezi mesajul
Buna Crys ! Ai revenit , frumoasa ...bronzata sper ca te-ai simtit bine acolo ... doar imi pare rau ca relatia cu sotul nu s-a imbunatatit ... reproshuri... am trecut si eu prin asta ... stiu ca doare ... si ne este frica sa facem schimbari radicale in viata noastra ... si dupa un timp esti confuza ,nu mai shtii ce simti... e dragoste sau dependenta ...e trist ...
... dar poate a fost doar o cearta , si miine o sa revina totul la normal... cu totii avem perioade din astea...
Seara frumoasa
am revenit draga mea, m-am simti destul de bine, primele zile a fost mai greu, apoi am gasit liniste sufleteasca, si am stat destul de mult eu cu gindurile mele...
si mie imi pare rau, dar acuma nu sint in stare sa fiu altfel sau sa fac ceva, o sa las sa mearga de la sine....eu simt ca e mai mult dependenta decit dragoste si e trist...
pai nu e cearta sint certuri...mai mereu si in fiecare zi...gasim motive....
mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3196 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 22:22:43
nikole89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2012
Locaţie: galati, Romania
Vârsta: 35
Dieta: hipocalorica 1200
Date: 155cm, 55kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
buna Nicoooo
multumesc...si tu esti o frumoasa
sint la tara dar am luat si calc. cu mine...deci o sa fiu pe aici...nu plec nicaieri...

foarte bine ai facut! e si el cu tine?
sincer eu vreau sa cred ca o sa se rezolve, ca mai este o sansa sa fie asa cum a fost...sa ne iubim mai departe, sa putem trai impreuna, sa mai existe familia noastra...doar timpul o sa arate, eu deja nu mai stiu ce o sa fie...
Nustiu daca il mai iubesc....nu cred...nu prea mai simt multe....mia lasat un gust amar si un gol mare tot ce s-a intimplat...sint mult mai indiferenta, egoista, rea....m-am schimbat...si imi place sa fiu asa...
imi pare rau ca ai probleme, aiurea cu certuri sa traiesti, eu stiu ce inseamna asta, ca la noi nu e zi sa nu ne certam, strigam, numim...aiurea tare....dar la tine e alta situatie si sigur o sa discutati si o sa se rezolve...o sa fie bine scumpa mea...


da si eu am ajuns sa fiu egoista vezi la mine in jurnal nu mai vreau sa ma gand la nimeni


am revenit draga mea, m-am simti destul de bine, primele zile a fost mai greu, apoi am gasit liniste sufleteasca, si am stat destul de mult eu cu gindurile mele...
si mie imi pare rau, dar acuma nu sint in stare sa fiu altfel sau sa fac ceva, o sa las sa mearga de la sine....eu simt ca e mai mult dependenta decit dragoste si e trist...
pai nu e cearta sint certuri...mai mereu si in fiecare zi...gasim motive....
eu nu cu al meu ma cert ci cu ai lui... iti dau un sfat cauta sa te angajezi cat mai curand sa ai banii tai sa nu iti poata scoate ochii de la asta eu mereu am avut banii mei chiar si cand am stat acasa si nare ce sa imi zicanimeni nimikin plus ca in caz de ceva de va despartiti tu ce te vei face? scumpo si ce ai facut cu gradinita? ai primit raspunsul? te pup iubita frumoasa noapte buna ma bag la somnik
nikole89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1422 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 905 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 906 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3197 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 22:26:49
mutulica's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

da e si el aici, nu a vrut sa ma lasa singura, doamne chiar am nevoie de singuratate....
luni o sa-mi dea raspuns.....cum ma duc acasa de aici cum imi caut de lucru sa am banii mei si sa fiu independenta cel putin financiar...sper ca o sa ma descurc daca ma despart de el, o sa fie greu, stiu asta...dar nu vreau asa viata mai departe...nu vreau sa ne chinuim amindoi...
mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3198 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 22:28:44
alynacrystyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

buna scumpa mea
bine ai revenit ..o sa dau o fuga sa vad si pozele
imi pare rau sa aud despre ceea ce se intampla ..ma gandeam ca o va intoarceti ok ...dar , cand colo ....

dar nu-i nimic iubita , tu fi tare ...si incearca sa lupti cat de mult poti , si cand simti ca nu se mai poate si esti impacata cu tine insati ca macar ai incercat , va puneti frumos la masa ca doi adulti cu capul pe umeri si luati decizia cea mai buna pentru amandoi . decat sa va chinuiti reciproc , mai bine fiecare pe partea lui .

eu zic , ca ai putea sa-i spui ca vrei sa stati de vorba , fara certuri , fara discutii aiurea , sa ii spui ce nu iti convine , sa iti spuna ce nu ii convine si impreuna sa incercati sa gasiti o solutie ... incercarea moarte n-are ....

pupici multi
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!

  #3199 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 22:30:41
alynacrystyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
da e si el aici, nu a vrut sa ma lasa singura, doamne chiar am nevoie de singuratate....
luni o sa-mi dea raspuns.....cum ma duc acasa de aici cum imi caut de lucru sa am banii mei si sa fiu independenta cel putin financiar...sper ca o sa ma descurc daca ma despart de el, o sa fie greu, stiu asta...dar nu vreau asa viata mai departe...nu vreau sa ne chinuim amindoi...
iubita , daca ai prietenii langa tine , si cel mai important , daca ai familia langa tine ...o sa iti fie muult mai usor ..cat despre partea financiara , eu zic sa nu iti faci probleme , pentru ca la ai tai o sa ai tot timpul locul tau la masa ...si o sa iti gasesti si servici ai sa vezi
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!

  #3200 (permalink)  
Vechi 14 iul 2012, 22:32:46
mutulica's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
buna scumpa mea
bine ai revenit ..o sa dau o fuga sa vad si pozele
imi pare rau sa aud despre ceea ce se intampla ..ma gandeam ca o va intoarceti ok ...dar , cand colo ....

dar nu-i nimic iubita , tu fi tare ...si incearca sa lupti cat de mult poti , si cand simti ca nu se mai poate si esti impacata cu tine insati ca macar ai incercat , va puneti frumos la masa ca doi adulti cu capul pe umeri si luati decizia cea mai buna pentru amandoi . decat sa va chinuiti reciproc , mai bine fiecare pe partea lui .

eu zic , ca ai putea sa-i spui ca vrei sa stati de vorba , fara certuri , fara discutii aiurea , sa ii spui ce nu iti convine , sa iti spuna ce nu ii convine si impreuna sa incercati sa gasiti o solutie ... incercarea moarte n-are ....

pupici multi
Buna draga mea....
mai trebuie timp, deoarece noi inca nustium nici unul nici altul cum o sa fie mai departe, cum o sa ne fie mai bine impreuna sau separati...crezi ca nu discutam, discutam, tot discutam si nimic....mai trebuie timp sa-mi mai tratez eu ranile si poate o sa fie ok, daca nu...o sa vedem...nu vreau sa ma mai gindesc...ca mi-e greu de la atitea ginduri....
mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, cristina, dieta, jurnal, jurnale, mutulica, ro, sanatos, slabit, slabuta, slabute, viitoare


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
O bubulina plinuta, in devenire o VIITOARE SLABUTA !!! Jurnal Ellenusha! Ellenusha Arhiva jurnale slabit 64 17 ian 2012 23:54:17
Jurnal de pisicutza - viitoare slabuta (pufik) pufik Arhiva jurnale slabit 490 09 nov 2011 12:51:15
Jurnal Layla - Voi fii viitoare slabuta si studenta Layla Arhiva jurnale slabit 20 16 sep 2011 09:34:38
Jurnal Cecilia Sevastian - Noua viitoare slabuta Cecilia Sevastian Arhiva jurnale slabit 44 07 aug 2011 07:26:00
Jurnal Roxxanna-viitoare slabuta Roxxanna Arhiva jurnale slabit 81 22 oct 2010 17:56:48

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole