Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Le journal de Kclaudyia - oh la la

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #4181 (permalink)  
Vechi 03 iul 2013, 21:07:49
ladyamneth's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Bucuresti It, Romania
Vârsta: 42
Dieta: -
Date: 167cm, 57kg
Mesaje: 3.034
Aprecieri acordate: 1.250
Am fost apreciat(a) de 1.888 ori in 1.156 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Hey Theodora!

Ma bucur ca te-ai indragostit si tu de CHLX.. Pe mine m-a marcat profund si lui Chalene ii datorez pasiunea ptr fitness..
In afara de CHLX mai faci si ceva extra cardio? De fapt nici nu e nevoie ca programul are cardio de 2 ori pe sapt ceea ce e ok.

Exact asa am patit si eu cu CHLX, am decoperit ca am si eu muschi

Hmm pai eu zic sa continui nu sa iei de la 0, nu are nici un sens.. 3 sapt nu e asa mult

Te pup! O sapt frumoasa!
da da, I love CHLX
Uneori mai fac cate ceva cardio inafara de program, dar incerc sa ma tin de program si in plus mai ies la alergat sau cu bicicleta
O sa vad cum voi fi dupa 3 sapt de Romania, sper sa nu mi se duca naibii toata munca

O seara placuta
__________________

“Take care of your body. It’s the only place you have to live.” ~ Jim Rohn
ladyamneth, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
ladyamneth, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui ladyamneth:
Kclaudyia (05 iul 2013)
  #4182 (permalink)  
Vechi 04 iul 2013, 09:17:36
Khali's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Date: 165cm, 61.7kg
Mesaje: 1.580
Aprecieri acordate: 364
Am fost apreciat(a) de 1.276 ori in 671 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Si eu te citesc cand pot, dar din zbor nu prea mai apuc sa scriu multe. Doamne, ca nu-mi ajung zilele pentru cate programe de sport as face...vreau si aia, si aia, si aia!! S-a lansat Focus T25 si abia astept sa se lanseze si pentru noi , sa vad si asta cu ce se mananca, de la Sophia am citit un testimonial de-al Taniei, una din prietenele lui Shaun ce apare si in Insanity, care l-a facut dupa nastere...Sophia zice si ea ca a aflat de la o cunostinta ce are programul ca e misto si eficient si vreau si eu sa vad ce a inclus in el.

Kettlebell-ul nu l-am luat, dar tooot tanjesc dupa el...

Am vazut o gustare de-a ta care includea goji, cacao, proteina, dar si ou si sunt curioasa ce era, ca nu am inteles bine cum intra oul in ecuatie...mai stii, cumva? Mie mai nou imi place un shake cu iaurt, lapte de cocos, chia si banana, foarte putina cacao, mereu insa caut combinatii noi.

Nu mai e mult pana mergi la maaaaare, hot bod'
__________________
"The six w's: working will win when wishing won't".
"I workout because I can. When I get tired, I remember those who can't and I am grateful".
"I'm a big believer in starting with high standards and raising them. We make progress only when we push ourselves to the highest level. If we don't progress, we backslide into bad habits, laziness and poor attitude."
Khali, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1984 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1467 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Khali:
Adina14 (04 iul 2013), Kclaudyia (05 iul 2013)
  #4183 (permalink)  
Vechi 04 iul 2013, 13:27:45
danyella2008's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul


Take your time.. Ai destul timp, cum ai zis si tu.. Workout-ul e f eficient, daca=l faci dupa program

Vai azi am zis ca mi se rup mainile direct Am avutg Tempo Back and Bis si la exercitiile ptr bicepsi, facute lent, in 6 timpi am murit Dupa ce am terminat nici nu mai puteam sa duc telefonul la ureche

Inca nush ce sa fac dupa ce ma intorc, cred ca o sa continui cu BB pana la sfarsitul programului si dupa fac ori STS de la Cathe Friedrieck ori Les Mills Pump daca imi iau bara EZ.
Hy klau
Astazi am facut iarasi cardio BB ...nu imi mai pare asa de usor ...probabil ca data trecut nu l-am putut face klumea din cauza febrei musculare de la picioare ... insa acum m-am miscat si eu mai cu talent...totusi...raman la parerea mea...build legs e cel mai greu workout din prima faza...ma rupe, desi nu fac cu greuti mari, si nici nu fac cu scaunul nimic
Apropo..tu poti face de la cardio BB flotarile alea unde trebuie sa si sari?..eu am facut doar 2 asa...si restul normale si in genunchi ...oricum m-au rupt..mai ales partea unde trebuie sa stai in pozitie...

Mie imi palce mai mult STS, insa dupa cum ti-am spus este nevoie de mai mult echipament...am timp...oricum termini tu prima si mai vi cu pareri ...poate apare ceva nou pana atunci
pwp
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
Kclaudyia (05 iul 2013)
  #4184 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:04:25
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Buna scumpo! Stiu bine ce inseamna prescurtarile "voastre", dar eu sunt acum preocupata de altceva , nu ca as fi fost foarte preocupata de sport si slabit inainte

Nu pot sa zic ca ma simt minunat si nu simt nevoia de nimic, ca ar fi fals. Am avut si greturi, ieri am varsat...azi ma simt bine, pana acum. Dar situatia se poate schimba oricand. Iar dimineata oricum nu pap nimic, nu "poci" Sunt zile si zile, nu in fiecare zi ma simt rau. Dar crede-ma, pe cat eram eu de smiorcaita de ipohondra, pe atat de vitejeste rezist acestor stari, cu riscul de a merge in patru labe de acasa pana la munca Probabil ac se genereaza in noi ceva ce ne face atat de "tari".

Partea mai putin placuta zilele astea este ca nu mai am chef de munca deloc si ma simt obosita, dar ar i o chestie cmmon pentru inceputul sarcinii. La fel de greu imi este sa le spun colegilor ca sunt pregnant. Le-am spus catorva prieteni de la munca care-si tin gura si nu sunt din sectia mea, dar trebuie sa informez boss, resurse umane...si madamele deja incep sa se prinda de situatiune. Si luni si ieri am fost alba ca varul la fata si "babetele" de 45-50 de ani se prind imediat Probabil saptamana viitoare le voi spune, chiar daca voi avea doar 2 luni si inca nu foarte vizibila burtica.

In greutate deja am luat. Inca nu m-am cantarit, dar hainele care imi veeau largi incep sa-mi vina fixe pe picioare si burtica. Sunca o am in continuare, mi-a crescut fundul, etc. Dar, am grija la ce pap...insa hormonii fac ce vor ei, nu ce vreau eu. Mi-ar placea sa fiu o graviduta "skinkky", dar nu sunt...nici genetic, nici ca forma ...ca nimic!

Acum nu mai fregventez jurnale-concurs, ci jurnale-mamici si burtici , dar ma gasesti mereu la mine in jurnal..si mai trantesc si la tine o polologhie ca azi

L.E. Si eu cred/simt/diverse ca o sa am fetita. Si o prietena mi-a zis la fel: "Stii ce o sa ai, nu? Fetita!" Acum, nu conteaza foarte mult, sanatos sa fie. Si in vreo luna jumatate vedem daca ghiocul tau e magic...or not! (iarta imaginea, dar nu m-am putut abtine )
Woman nu te mai gandi la silueta, acum gandeste-te sa fiti tu si bebe sanatosi. Asta ofc, inseamna sa papi cel mai sanatos ever!

Te-ai gandit cum vrei sa nasti? Tu esti tanara si ai putea naste natural, cica se zice ca e mai bine si ptr bebe si ptr mama, dar eu tind sa cred ca tine totusi de alegerea fiecareia..

Sweety pie sa ai grija mare de tine.. eu te tzuc apasat, rapsund si la celelate fete cucuiete si fug la munca.. It's my last day inainte de concediu si trebuie sa rezolv treburile pe aici!
Sa ne auzim cu bine
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kclaudyia:
niculina04 (05 iul 2013), rommyna (05 iul 2013)
  #4185 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:05:28
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Moama ce de pasiuni...ca sport, care bebei....yo ard gazu )
Romi....si eu merg pe strumfita!
Heeey Zuzeeeeel!
Ce faci bre? Cum? arzi gazu? Pai e scump dom;le gazu.. arde si tu altceva..
Chiar mai Codris, care mai e viata ta?
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4186 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:11:33
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
ce sporturi sunt astea?parca vb codat
Sporturi extreme.. Glumesc Niculici!
Astea sunt programe cu greutati, Nic..
Ce faci mandro? Cum te-ai distrat de ziua ta??
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4187 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:12:51
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de ladyamneth Vezi mesajul

da da, I love CHLX
Uneori mai fac cate ceva cardio inafara de program, dar incerc sa ma tin de program si in plus mai ies la alergat sau cu bicicleta
O sa vad cum voi fi dupa 3 sapt de Romania, sper sa nu mi se duca naibii toata munca

O seara placuta
Ei in 3 saptamani nu se duce munca, sa te astepti sa pui 1-2 kg, dar le vei da jos repede

Pupici!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4188 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:21:10
mara_merkel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Neata Claudia,

Am venit la tine in jurnal sa iti urez distractie placuta la mare! Sa vii inapoi cu amintiri cat mai frumoase!
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Acest membru apreciaza mesajul lui mara_merkel:
Kclaudyia (05 iul 2013)
  #4189 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:37:44
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Si eu te citesc cand pot, dar din zbor nu prea mai apuc sa scriu multe. Doamne, ca nu-mi ajung zilele pentru cate programe de sport as face...vreau si aia, si aia, si aia!! S-a lansat Focus T25 si abia astept sa se lanseze si pentru noi , sa vad si asta cu ce se mananca, de la Sophia am citit un testimonial de-al Taniei, una din prietenele lui Shaun ce apare si in Insanity, care l-a facut dupa nastere...Sophia zice si ea ca a aflat de la o cunostinta ce are programul ca e misto si eficient si vreau si eu sa vad ce a inclus in el.

Kettlebell-ul nu l-am luat, dar tooot tanjesc dupa el...

Am vazut o gustare de-a ta care includea goji, cacao, proteina, dar si ou si sunt curioasa ce era, ca nu am inteles bine cum intra oul in ecuatie...mai stii, cumva? Mie mai nou imi place un shake cu iaurt, lapte de cocos, chia si banana, foarte putina cacao, mereu insa caut combinatii noi.

Nu mai e mult pana mergi la maaaaare, hot bod'
My sweet Ancutz!
Am citit si eu cateva review=uri de la fetele de pe Body Beast group si sunt incantate..
Chiar scrisese o tanti la vreo 50 de ani ca facuse intr-o seara 90 de min de sport: BB + 2 workout-uri de la T25.. WTF?? Si unul dupa altul.. Damn.. eu nu as rezista.. Eu dupa Body Beast nu prea mai sunt in stare sa fac ceva, eventual fac cateva exericitii ptr abdomen, ca ma dor toate alea
De obicei eu fac BB dimineata si seara fac ceva cardio..

Pai gustarea aia era muffin la microunde Mi-e lene sa pun reteta in calculator
Intr-o cana pun un ou crud, pudra proteinca, fructe proaspete sau uscate, indulcitor, esente, eventual seminte de chia, un pic de lapte sau apa, juma de lingurita de bicarbonat, amestec toate si dau 2 min la microunde.. Iese tare bun..
Mi-am mai facut si clatite cu pudra proteina.. mmm.. divin!

Si eu dimineata beau shake, asta e micul meu dejun. Amestec pudra proteica cu iaurt si fructe.. Caqteodata mai pun si banana inghetata si zici ca e frozen yogurt

Daaaaaaa mai am putin si plec la maree! Whoop whoop!
De luni sunt in concediu! Ataaaaat! Bumtzi bumtzi bumtzi!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
rommyna (05 iul 2013)
  #4190 (permalink)  
Vechi 05 iul 2013, 10:40:29
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de danyella2008 Vezi mesajul

Hy klau
Astazi am facut iarasi cardio BB ...nu imi mai pare asa de usor ...probabil ca data trecut nu l-am putut face klumea din cauza febrei musculare de la picioare ... insa acum m-am miscat si eu mai cu talent...totusi...raman la parerea mea...build legs e cel mai greu workout din prima faza...ma rupe, desi nu fac cu greuti mari, si nici nu fac cu scaunul nimic
Apropo..tu poti face de la cardio BB flotarile alea unde trebuie sa si sari?..eu am facut doar 2 asa...si restul normale si in genunchi ...oricum m-au rupt..mai ales partea unde trebuie sa stai in pozitie...

Mie imi palce mai mult STS, insa dupa cum ti-am spus este nevoie de mai mult echipament...am timp...oricum termini tu prima si mai vi cu pareri ...poate apare ceva nou pana atunci
pwp
Hey Dani!
Mie mi se pare mai greu BB Cardio.. Nush, cred ca m-am obisnuit cu Legs.. Desi si asta e greu..
La BB Cardio nici eu nu pot face toate flotarile alea cu saritura, fac prima tura sau prima si jumatate din a doua apoi le fac in genunchi sau fara saritura..
Sunt si eu curioasa cum e STS.. Poate trec direct cand ma intorc din concediu si renunt la BB, inca nu m-am hotarat..

Pupici!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, journal, jurnale, kclaudyia, oh, ro, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mon journal - di3rvcil di3rvcil Arhiva jurnale slabit 825 06 feb 2015 11:32:44
Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ? mvthebest Despre noi, ... femeile 24 01 apr 2011 11:15:36
Amy's journal amy0404 Arhiva jurnale slabit 877 27 mar 2011 13:57:13
Seniorasasha`s journal seniorasasha Arhiva jurnale slabit 16 17 mar 2011 17:07:56
Le journal d'Anca meapasarica Arhiva jurnale slabit 1964 10 sep 2010 21:22:31

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole