Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #16281 (permalink)  
Vechi 19 mar 2014, 21:04:28
pamy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 41
Date: 173cm, 92.8kg
Mesaje: 3.741
Aprecieri acordate: 47
Am fost apreciat(a) de 98 ori in 74 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Probabil au schimbat site-ul. Nu am mai comandat de vreo 3 luni.
Noi ne strangem 3-4 prietene si imprtim transportul.
  #16282 (permalink)  
Vechi 19 mar 2014, 22:45:24
danyella2008's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Dap...preturi super bune au ...chiar ca abea ajung 300 pt a lua tot ce ai nevoie ...si eu o sa-mi fac comnada cand o sa am ocazia...acum am prea multe evenimente (2 zile de nastere, o zi de nume, cadouri iepuras + un banchet pt intalnirea de 10 ani de la terminare liceului)...asa ca pana in mai sunt cam limitata cu banuti...dar dupa sigur pun de o comanda mareeee...deja l-am anuntat pe iuby
Dar cat costa transportul de toata lumea se fereste sa-l plateasca?

Zici ca ai incercat Total Body T25...ei..uite mie imi pare mai usor decat cardio si speed ...depinde de gusturi

Noapte buna!!!
__________________
Motivatia te face sa incepi...obiceiul te face sa continui.....
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #16283 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 09:57:21
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
Eu dadeam mai mult de 5 mil pe luna, in jur de 7 cred. Si eu mai sunt si singura , in sensul ca nu se pune problema de gatit pt mai multi oameni. Dar na, mana larga....
De fapt, problema era ca aruncam multe chestii. Luam mai mult decat imi trebuia si imi veneau tot felul de idei pe care nu le faceam niciodata
Luna asta am fost si eu cumpatata. Dar inca n-am facut balanta. Chiar o sa ma uit diseara cand ajung acasa
Neata! Eu nu arunc macare, am devenit experta in congleat. Si gatesc tot pt o persoana, iubi nu prea mananca ce gatesc eu, doar omleta si ocazional gratar cu salata, sau vinete, sau humus. Si eu gatesc mancare buna, dar nah, nu l-ai convinge sa manance spanac sau legume la aburi nici batut.

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
Probabil au schimbat site-ul. Nu am mai comandat de vreo 3 luni.
Noi ne strangem 3-4 prietene si imprtim transportul.
Neata! L-au schimbat, in secunda 2 dupa ce mi-ai zis tu ca preturile ar putea fi fara TVA am aruncat un ochi pe site ca sa ma conving. Eu nu cunosc pe nimeni interesat si nu prea ma bazez pe altii. Dar deja am pus ochii pe produse de 300 de lei. De fapt, daca ma gandesc mai bine, 500 de lei ar fi o suma mai potrivita, dar sa nu exagerez din prima.

Citat:
Anterior postat de danyella2008 Vezi mesajul
Dap...preturi super bune au ...chiar ca abea ajung 300 pt a lua tot ce ai nevoie ...si eu o sa-mi fac comnada cand o sa am ocazia...acum am prea multe evenimente (2 zile de nastere, o zi de nume, cadouri iepuras + un banchet pt intalnirea de 10 ani de la terminare liceului)...asa ca pana in mai sunt cam limitata cu banuti...dar dupa sigur pun de o comanda mareeee...deja l-am anuntat pe iuby
Dar cat costa transportul de toata lumea se fereste sa-l plateasca?

Zici ca ai incercat Total Body T25...ei..uite mie imi pare mai usor decat cardio si speed ...depinde de gusturi

Noapte buna!!!
Neata! Am ajuns si eu la concluzia ta, cred ca vreo 500 de lei ar fi mai potriviti. Dar dupa comanda asta chiar nu mai am nevoie cateva luni de nimic de genul. Si eu sunt cu 1000 de cheltuieli, dar merit si eu niste chestii bune pt corpul meu.

Transportul costa 17 lei pt primul kg + 1 leu pt fiecare kg extra. Si chiar am ce comanda de 300 de lei.

M-am uitat pe filmulete si am ales dupa prima vedere. Poate incerc azi niste cardio, nu cred ca am timp sa ajung la sala pt ca m-a amenintat iubi ca vine mai devreme. Dar 25 de min ar trebui sa imi gasesc pt T25.
  #16284 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 14:37:30
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Nu am mai scris nimic despre ce mananc in ultima vreme si cum ma antrenez. Sunt intr-o perioada de tranzitie. In primul rand, in ultimele 3 sapt nu m-am mai antrenat asa de intens. De fapt, aseara am facut primul antrenament cu greutati din ultimele 3 sapt si a fost prima data cand am dormit bine. La 11:15 am pus capul pe perna si nu m-am trezit decat o singura data noaptea si am adormit usor la loc. Deci trebuie sa fiu constanta in programul meu de forta. Ceea ce este mult mai greu decat atunci cand faceam Body Pump, dar orele separate de forta mi se par mai eficiente. In al 2-lea rand, am mancat dezordonat. Chiar daca nu se vede cine stie ce pe mine, ma simt ca un balon, simt ca am nevoia de dextox. Inca nu mi-a venit, asa ca sunt balonata si umflata de acolo. Mi-am luat si un ceai pt detox.

Deeeci, simt ca mai am nevoie de o schimbare. Constant simt nevoia sa ma reinventez. Mi-as dori sa fac niste modificari pana la finalul anului:
1. Pentru inceput sa ma antrenez de minim 3 ori/sapt cu greutati, poate odata extra. Chit ca fac acasa cu ganterele mele, chit ca fac la sala, trebuie sa fiu constanta si nu dezordonata in programul meu. Sau cel putin asa ma simt acum. Vreau sa fac din toate si nu duc nimic pana la capat.
2. Vreau sa fac o mica modificare in felul in care ma alimentez. Vreau sa renunt sa mai cumpar carne din supermarket. Vreau sa mananc doar pui/rata crescute de mama si peste de captura. O data la cateva luni putem umple o lada frigorifica cu peste din dunare si mare. Iar eu mananc carne sau proteina animala cam la o masa pe zi, asa ca ar trebui sa imi ajunga 2-3 luni.
3. Vreau sa incerc sa mananc majoritatea dietei raw. Aici ma refer la legume si fructe, pentru ca asa isi pastreaza cel mai bine proprietatile. Si ma scuteste si de timpul de gatire.
4. Vreau sa beau un smoothie la MD. Pare o varianta buna, chiar daca la serviciu o sa mai mananc un ou fiert ca sa nu imi fie foame. Ma gandesc la un smoothie cu fructe de sezon, lapte vegetal si spanac. A venit sezonul spanacului si mi se pare cea mai buna varianta de a-l integra in alimentatie. O sa lesine al meu cand o sa vada al meu ce beau.
5. Sa incerc sa dorm mai mult.
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui anqutz:
Anca22 (20 mar 2014), corinnef (20 mar 2014), ladyamneth (20 mar 2014), lidiuta (20 mar 2014)
  #16285 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 14:46:26
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.741
Aprecieri acordate: 11.153
Am fost apreciat(a) de 10.566 ori in 5.268 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

mda, să ne mai povesteşti de smoothie-uri, că şi eu tot încerc să trag de mine să-mi fac.
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Zoe:
anqutz (20 mar 2014)
  #16286 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 14:46:30
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.781
Aprecieri acordate: 5.355
Am fost apreciat(a) de 11.447 ori in 5.321 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

ce tare esti! cam la fel arata si lista mea de schimbari, mai putin cea de carne, noi de un an am trecut pe carne de tara si peste de captura, de cand mancam cu cea mica la fel. legumele si fructele nu le mananc decat crude (mai putin cele din bors, ca fiica-mea si sotul nu papa leg crude),semintele la fel. mai nou am inceput sa mananc crude si cerealele (germinate) si vad ca le tolerez mai bine, nu ma mai balonez. plus ca fiica-mea mananca fasole mung germinata ca pe bomboane. cu forta mai greu, tre sa-mi iau niste greutati si nu am bani, deocamdata le fac fara. tot e mai bine decat nik. spanacul eu il pap salata preferata mea e spanac+alge de mare inmuiate+gref+diverse, dupa inspiratie.
sa stii ca mai mult timp iti ia sa faci salate la fiecare masa decat sa fierbi doua-trei oale de mancare pe sapt, nu stiu cum o sa ma descurc din mai-iunie cand cred ca incep munca.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui butterfly30:
anqutz (20 mar 2014)
  #16287 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 14:56:57
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
mda, să ne mai povesteşti de smoothie-uri, că şi eu tot încerc să trag de mine să-mi fac.
Va spun, momentan sunt la planul de proiect. Ma gandesc sa imi fac maine de dimineata cu kiwi, banana, lapte de cocos, putina cacao si spanac. Cred ca ar avea nevoie si de vreo 2 curmale, dar vad asta maine. Ce-o sa ma injure vecinii ca fac la 7 dimineata smootihe. Si am zis ca o sa incep sa beau si apa cu lamaie cand ma trezesc, tot aud ca e buna pt curatarea sistemului.

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
ce tare esti! cam la fel arata si lista mea de schimbari, mai putin cea de carne, noi de un an am trecut pe carne de tara si peste de captura, de cand mancam cu cea mica la fel. legumele si fructele nu le mananc decat crude (mai putin cele din bors, ca fiica-mea si sotul nu papa leg crude),semintele la fel. mai nou am inceput sa mananc crude si cerealele (germinate) si vad ca le tolerez mai bine, nu ma mai balonez. plus ca fiica-mea mananca fasole mung germinata ca pe bomboane. cu forta mai greu, tre sa-mi iau niste greutati si nu am bani, deocamdata le fac fara. tot e mai bine decat nik. spanacul eu il pap salata preferata mea e spanac+alge de mare inmuiate+gref+diverse, dupa inspiratie.
sa stii ca mai mult timp iti ia sa faci salate la fiecare masa decat sa fierbi doua-trei oale de mancare pe sapt, nu stiu cum o sa ma descurc din mai-iunie cand cred ca incep munca.
E bine daca ai de unde procura. Mama a pus 100 de oua la clocit, daca ramane cu 50 de gaini si ratuste e bine. Incerc s-o conving sa ia o lada frigorifica si sa le tinem acolo, ca sa nu le hraneasca toata iarna cu cereale. Peste de captura de unde ei? De la magazin, sau ai pe cineva care iti aduce?

Nu prea sunt prietena cu cerealele, dar mai mananc ocazional ovaz sau pesmeti. De care m-as putea lipsi cu desavarsire. Te invidiez pt germinator, dar daca gasesc si eu unul ieftin o sa imi cumpar.

Imi place mai mult sa fac salate decat sa mestec in oale. Si faceam 2 maxim 3 portii de mancare, deci odata la 3 zile trebuia sa gatesc iar. Oricum imi fac salata in fiecare seara, as putea sa fac portie dubla si s-o pun la pachet pt a 2-a zi. Fara sa ii pun dressing, ca sa nu se inmaoie. Nu iti face griji. Sunt sigura ca o sa faci fata, poate vei gati mai simplu, poate vei mai primi o mana de ajutor. Daca ai in plan sa fiti sanatosi vei gasi de unde sa rupi timp.

Ar fi bine sa iti faci un program cu ex de forta, am mai dezbatut subiectul. Exercitiile plyo nu iti plac? Tot pe acolo sunt, dar nu trebuie sa tragi de fiare.
Acest membru apreciaza mesajul lui anqutz:
Zoe (24 mar 2014)
  #16288 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 15:07:56
ladyamneth's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Bucuresti It, Romania
Vârsta: 42
Dieta: -
Date: 167cm, 57kg
Mesaje: 3.034
Aprecieri acordate: 1.250
Am fost apreciat(a) de 1.888 ori in 1.156 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Nu am mai scris nimic despre ce mananc in ultima vreme si cum ma antrenez. Sunt intr-o perioada de tranzitie. In primul rand, in ultimele 3 sapt nu m-am mai antrenat asa de intens. De fapt, aseara am facut primul antrenament cu greutati din ultimele 3 sapt si a fost prima data cand am dormit bine. La 11:15 am pus capul pe perna si nu m-am trezit decat o singura data noaptea si am adormit usor la loc. Deci trebuie sa fiu constanta in programul meu de forta. Ceea ce este mult mai greu decat atunci cand faceam Body Pump, dar orele separate de forta mi se par mai eficiente. In al 2-lea rand, am mancat dezordonat. Chiar daca nu se vede cine stie ce pe mine, ma simt ca un balon, simt ca am nevoia de dextox. Inca nu mi-a venit, asa ca sunt balonata si umflata de acolo. Mi-am luat si un ceai pt detox.

Deeeci, simt ca mai am nevoie de o schimbare. Constant simt nevoia sa ma reinventez. Mi-as dori sa fac niste modificari pana la finalul anului:
1. Pentru inceput sa ma antrenez de minim 3 ori/sapt cu greutati, poate odata extra. Chit ca fac acasa cu ganterele mele, chit ca fac la sala, trebuie sa fiu constanta si nu dezordonata in programul meu. Sau cel putin asa ma simt acum. Vreau sa fac din toate si nu duc nimic pana la capat.
2. Vreau sa fac o mica modificare in felul in care ma alimentez. Vreau sa renunt sa mai cumpar carne din supermarket. Vreau sa mananc doar pui/rata crescute de mama si peste de captura. O data la cateva luni putem umple o lada frigorifica cu peste din dunare si mare. Iar eu mananc carne sau proteina animala cam la o masa pe zi, asa ca ar trebui sa imi ajunga 2-3 luni.
3. Vreau sa incerc sa mananc majoritatea dietei raw. Aici ma refer la legume si fructe, pentru ca asa isi pastreaza cel mai bine proprietatile. Si ma scuteste si de timpul de gatire.
4. Vreau sa beau un smoothie la MD. Pare o varianta buna, chiar daca la serviciu o sa mai mananc un ou fiert ca sa nu imi fie foame. Ma gandesc la un smoothie cu fructe de sezon, lapte vegetal si spanac. A venit sezonul spanacului si mi se pare cea mai buna varianta de a-l integra in alimentatie. O sa lesine al meu cand o sa vada al meu ce beau.
5. Sa incerc sa dorm mai mult.
Imi place planul tau!

Apropo' de smoothie, si eu fac cu fructe si spanac iar al meu nici macar nu vrea sa guste cand vede culoarea
Am incercat si eu laptele de migdale si l-am pus in smoothie, yummyy
__________________

“Take care of your body. It’s the only place you have to live.” ~ Jim Rohn
ladyamneth, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
ladyamneth, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui ladyamneth:
anqutz (20 mar 2014)
  #16289 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 15:12:59
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de ladyamneth Vezi mesajul

Imi place planul tau!

Apropo' de smoothie, si eu fac cu fructe si spanac iar al meu nici macar nu vrea sa guste cand vede culoarea
Am incercat si eu laptele de migdale si l-am pus in smoothie, yummyy
Barbatii astia! Ma simt mandra ca luni l-am pacalit pe al meu sa manance oua de rata! Dar alte chestii nu am reusit sa il conving.

Daca iti place smoothieul cu lapte de migdale sa incerci si cu cocos. My fav.
Acest membru apreciaza mesajul lui anqutz:
ladyamneth (20 mar 2014)
  #16290 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 15:15:38
lidiuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Si eu zic: frumos, planul tau!Nu-ti ramane decat sa te tii de el.
M-am uitat cu atentie sub sifonier si am descoperit doua gantere....sunt din metal sau fonta, destul de grele, credeam ca le-am aruncat, ca de folosit, nu prea le-am folosit. O sa fac si eu exercitii usoare cu ele, voi mi-ati deschis apetitul pt exercitii cu greutati.
Te!
__________________
"Când sunt slab, atunci sunt tare".

14.01.22 84.7; 18.01 83.7 4.02 84.2
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Acest membru apreciaza mesajul lui lidiuta:
anqutz (20 mar 2014)
 

Informatii despre slabit
dorum, jurnal, jurnal slabit, slabire, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Parcul Tineretului un loc excelent pentru sport Slabuta Judetul Ilfov-Bucuresti 8 26 dec 2013 18:38:53
Echipamente sport pentru casa Slabuta Aparate/Echipament 35 30 iul 2012 17:30:52
Barbatul ideal - cum este el? Slabuta Despre noi, ... femeile 7 12 oct 2010 12:16:21
Un jurnal...pentru schimbare! break_away Arhiva jurnale slabit 7 26 iul 2009 20:49:20
Jurnal Iubimic- Drumul meu spre corpul dorit Iubimic Arhiva jurnale slabit 22 25 iun 2009 09:29:42

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole