Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1171 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 20:56:02
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
neata viitoare Miss Univeresvad ca ai catadicsit sa te trezestiai stat tarziu in noapte ratacind printre ganduri sau esti treaza ca si mine de la 7 dar cu treburi?

Hai ca te asteapta munca de lamurire cu mine sa ma impingi iar de la spate ca de pe la 10 tot zic ca ma apuc de sport si inca nu am reusit

Azinoapte am visat ca locuiam in Sibiu si ma ratacisem pe o straduta mica mica de tot
Ma bucur ca ti-a ramas Sibiul in subconstient, draga Mitzy. Si sa vezi cum va fi dupa ce o sa-l vizitezi, te vei indragosti iremediabil. Cat de ratacit si stradutele mici... visul tau a fost cat se poate de realist, e usor sa te ratacesti pe strazile acelea seculare si inguste. Regret ca doar acum am aparut pe aici si ca nu te-am ajutat cu munca de convingere. Dar eu sper ca totusi te-ai urcat pe tauras azi, si daca inca nu ai facut-o, nu e tarziu nici acum.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1172 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 21:01:48
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Si dupa cum spuneam in urma cu un mesaj, n-a fost o zi prea stralucita. N-o sa mai intru in detalii, cert e ca mi-am revenit dupa o zi intreaga de zacut in pat. Ma mir ca nu am apelat la mancare pentru a-mi vindeca "ranile", se pare ca am scapat de reflexul acela. Azi am abuzat doar de niste pepene, dar nimic dramatic, cantarul arata in continuare ce trebuie si ma lupt pentru acel 79.9. In alta ordine de idei, ieri, in timp ce pedalam in voie, a decedat, la onorabila varsta de 4 ani, bicicleta de camera. Ceva la pedale, scartaie, blocaje, nu prea pricep. Dar poate incerc maine o resuscitare cu cheile de masina ale tatalui meu, imi plac treburile astea migaloase si de ce nu, murdare. Dupa ce-am asteptat 4 zile sa se downloadeze 4 Gb (net cam infect) am ajuns sa regret faptul ca am luat programul Skinny Bitch. Mai devreme am terminat de facut partea pentru brate si aproape ca am adormit la cat de plictisitor si neantrenant a fost totul. Pe langa asta, le mai si auzeam pe ofilitele "antrenoare" cum mi se adreseaza cu "let's go bitches" sau "move, fatties" si-am zis PAPAPAPAPA, am nevoie de o alta atmosfera decat cea de subnutrite superficiale si satule de viata. Asa ca in fix 2 minute fug la domnul Billy Blanks si-al lui tae-bo. Va imbratisez.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1173 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 21:21:50
MCS's Avatar
MCS MCS este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 165cm, 58kg
Mesaje: 537
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

asa iti spuneau?! De altfel, e sugestiv si titlul...
Pai in cazul asta ai fost o finuta sa le spui doar PAPAPAPAPA...De la mine auzeau mai mult si mai rau
Sper sa resuscitezi bicicleta sa-ti poti continua pedalarea pana revii in Bucuresti. Eu am avut una si am dat-o acum cateva luni, ti-o dadeam tie cu drag daca o mai aveam.
Hihihi..nu stiu daca o sa ajung ca tanti din poza, dar eu sunt perseverenta. Si asa mi s-a nazarit mie in oglinda ca parca am mai dat jos din burta Apropos de perseverenta, o sa povestesc la mine in jurnal prestatia din seara asta la sala la ora de Step&Dance, sa va distrati si voi, ca instructoarea s-a tavalit de ras
__________________
Noi nu trebuie sa slabim, noi trebuie sa ne schimbam stilul de viata!
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post308428

MCS, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
  #1174 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 22:19:44
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
asa iti spuneau?! De altfel, e sugestiv si titlul...
Pai in cazul asta ai fost o finuta sa le spui doar
Citat:
Anterior postat de MCS Vezi mesajul
PAPAPAPAPA...De la mine auzeau mai mult si mai rau
Sper sa resuscitezi bicicleta sa-ti poti continua pedalarea pana revii in Bucuresti. Eu am avut una si am dat-o acum cateva luni, ti-o dadeam tie cu drag daca o mai aveam.
Hihihi..nu stiu daca o sa ajung ca tanti din poza, dar eu sunt perseverenta. Si asa mi s-a nazarit mie in oglinda ca parca am mai dat jos din burta Apropos de perseverenta, o sa povestesc la mine in jurnal prestatia din seara asta la sala la ora de Step&Dance, sa va distrati si voi, ca instructoarea s-a tavalit de ras


Ti-as fi zis ca ai facut rau ca ai dat bicicleta, dar vad ca ai tu alt fel de sport drag, asa ca nu mai comentez. Cat de skinny bitches... cred ca singurele momente in care am avut pulsul cat de cat mai rapid au fost cele in care imi imaginam ca intru in monitor si le strang de gat cu propriile picioare subtiri. Dar nu vreau sa incit la violenta, eu sunt o persoana calma, foaaarte calma. , pardon

Daca ti se pare ca s-a dus din burtica, sunt multe sanse sa fie adevarat, noua mai degraba ne este usor sa vedem partile negative; asa ca daca ai vazut ceva "de bine", e mai mult decat excelent. Si cu sinceritate cred ca daca ai vrea sa ajungi ca muscle-woman, ai putea. Cu toate am putea. Pentru mine momentan singurul dusman veritabil ramane timpul, dar din moment ce si pe asta tot omul l-a inventat, il pacalesc eu cumva.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1175 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 22:23:42
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Gata dom'le si cu tae-bo-ul de care am uitat cu nerusinare, dar pe care l-am regasit azi cu drag. Nici nu simt cand trece timpul. Presimt ca maine o sa ma ridic mai greu din pat, din moment ce o sa fiu teapana, dar nu-i rau nici asa, e semn ca sunt si muschi sub straturile de grasime.

Si din moment ce o oarecare foame e prezenta, merg sa imi fac un ceai satios, sa sug o lamaie indestulatoare si sa musc cu pofta din... aer.

O noapte buna si calda tuturor.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1176 (permalink)  
Vechi 07 sep 2010, 06:17:19
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Neata draga mea, stiu ca nu esti on line dar am vrut sa fie primul mesaj pe care il primesti pe ziua de azi, aici, pe Slabute.ro

Ma bucur ca ai gasit in tine resursele de care vorbeam si vezi partea plina a paharuluiAsa sa faci intotdeauna

Iti urez ca aceasta zi sa fie una plina de bucurii si vesti bune, si, paharul sa fie macar astazi, cu totul plin
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1177 (permalink)  
Vechi 07 sep 2010, 09:42:02
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Neata draga mea, stiu ca nu esti on line dar am vrut sa fie primul mesaj pe care il primesti pe ziua de azi, aici, pe Slabute.ro

Ma bucur ca ai gasit in tine resursele de care vorbeam si vezi partea plina a paharuluiAsa sa faci intotdeauna

Iti urez ca aceasta zi sa fie una plina de bucurii si vesti bune, si, paharul sa fie macar astazi, cu totul plin


Cu o mica intarziere, am ajuns si online. Tu cum reusesti sa te trezesti asa de devreme? Eu de multe ori aleg sa dorm mai mult ca sa mai aman confruntarea cu "realitate", somnul e ascunzatoarea mea draga. Mi-a placut primul mesaj vazut azi, mi-a placut ca a fost de la tine si tot ce mi-ai urat. Acelasi lucru mi-l doresc si pentru tine, astept sa vad imortalizate la mine sau la tine in jurnal 25 de minute de bicicleta macar!
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1178 (permalink)  
Vechi 07 sep 2010, 09:51:16
MCS's Avatar
MCS MCS este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 165cm, 58kg
Mesaje: 537
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Neata! La mine e cam incetosata, ma simt ataaaat de obosssita...Sper ca a treia cafea sa rezolve problema
Vai, crede-ma ca urasc bicicleta aia. Nu stiu de ce, dar nu e deloc genul meu, de aia am si dat-o. Ma plictiseam ingrozitor pedaland la ea. Cum ma plictiseste de altfel orice chestie monotona, repetitiva. Intr-adevar, prefer alt gen de sport. Imi place la sala ca fac in fiecare seara alta clasa, alt tip de miscare, nu ma plictisesc. Iar preferatele mele: kick box si body combat
Imi place si Tae Bo, am facut acum cativa ani cand mergeam la o alta sala, din pacate la asta unde merg acum nu se face.
Time is on our side, draga mea. Slabim incet si bine. Ca sa nu mai zic de muschiuleti, care numai in timp se definesc. Dar intai sa dam suncile jos si apoi se vor vedea si muschiuletii
__________________
Noi nu trebuie sa slabim, noi trebuie sa ne schimbam stilul de viata!
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post308428

MCS, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
  #1179 (permalink)  
Vechi 07 sep 2010, 09:51:47
CezaraCezarului's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Si daca ramuri bat in geam si am deschis ochii... de ce sa mai astept? Merg sa imi fac o omleta cu "de toate" si apoi uneltele de reparat bicicleta. Azi ori o stric de tot si raman numai cu plastic topit pe podea, ori o repar si va merge mai bine ca niciodata. Nu exista nicio cale de mijloc. Am avut o noapte tare agitata, m-am ridicat din pat pe la 10 pentru a scapa de vise. Ba visam ca toate prietenele mele se casatoresc, ba ca fac cumparaturi in Italia, ba ca ma fugaresc barbati frumosi pe strada. Deci nimic mai departe de adevar. Pe la 7 dimineata mi se facuse mila de matza lasata in curte de ai mei care miorlaia la usa, asa ca am adus-o in pat sa dormim. Nu stiu cum am putut sa imi imaginez ca matza ar fi fost dispusa sa doarma, din moment consecintele au fost tragice: mi-a sarit si in cap, m-a muscat de ureche, de maini, s-a bagat pe sub patura si a inceput sa imi calareasca picioarele. Bad kitty, bad kitty! Si pe langa toate maruntisurile mele... sa va mai urez si voua cate ceva - o zi insorita, cu meniuri delicioase si sarace in calorii!

__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1180 (permalink)  
Vechi 07 sep 2010, 11:56:46
mitzy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul


Cu o mica intarziere, am ajuns si online. Tu cum reusesti sa te trezesti asa de devreme? Eu de multe ori aleg sa dorm mai mult ca sa mai aman confruntarea cu "realitate", somnul e ascunzatoarea mea draga. Mi-a placut primul mesaj vazut azi, mi-a placut ca a fost de la tine si tot ce mi-ai urat. Acelasi lucru mi-l doresc si pentru tine, astept sa vad imortalizate la mine sau la tine in jurnal 25 de minute de bicicleta macar!
Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Si daca ramuri bat in geam si am deschis ochii... de ce sa mai astept? Merg sa imi fac o omleta cu "de toate" si apoi uneltele de reparat bicicleta. Azi ori o stric de tot si raman numai cu plastic topit pe podea, ori o repar si va merge mai bine ca niciodata. Nu exista nicio cale de mijloc. Am avut o noapte tare agitata, m-am ridicat din pat pe la 10 pentru a scapa de vise. Ba visam ca toate prietenele mele se casatoresc, ba ca fac cumparaturi in Italia, ba ca ma fugaresc barbati frumosi pe strada. Deci nimic mai departe de adevar. Pe la 7 dimineata mi se facuse mila de matza lasata in curte de ai mei care miorlaia la usa, asa ca am adus-o in pat sa dormim. Nu stiu cum am putut sa imi imaginez ca matza ar fi fost dispusa sa doarma, din moment consecintele au fost tragice: mi-a sarit si in cap, m-a muscat de ureche, de maini, s-a bagat pe sub patura si a inceput sa imi calareasca picioarele. Bad kitty, bad kitty! Si pe langa toate maruntisurile mele... sa va mai urez si voua cate ceva - o zi insorita, cu meniuri delicioase si sarace in calorii!


Ma faci sa radcum de ma trezesc asa dimineata?Pai eu nu vreau asta mai ales ca nu am de mers nicaieri asa cu noaptea in cap dar are grija taticul meu si "drag" sa tranteasca toate usile posibile si imposibile asa ca...azi la 6:38 fix eram in picioare si speriata de mama focului ca nu stiam ce se intampla...conform spuselor lui cica s-a facut curent dar la mine cum Doamne iarta-ma nu se face... doar cand le inchide el se face


Nu cred ca voi avea timp azi de bicla, trebuie sa ma fac mumoasa pt maine si ma duc sa imi recuperez ojele de french mai dupa-masa deci ziua de azi este declarata zi de spa la domiciliu si plimbat pana la ....ooops era sa scriu pe unde locuiesc....imi luam o infractiune de nota 10 bine ca mi-am dat seama la timp cum spuneam trebuie sa ma deplasez 6 statii mai departe de casa mea pt a-mi recupera ustensilele pt french.App. eu imi fac french albastru, o sa pun poze.


Cat despre visele tale ce sa iti spun, eu una nu ma marit pe mine te poti inca baza glumesc...dar oricum nu ma marit Cumparaturile alea in Italia erau hainute sau alimente?Si in final, matza aia a ta sufera de vreo boala nervoasa? Ca prea face urat, ale mele-s cuminti foc.
Imagini ataşate
File Type: jpg 13072010(003).jpg (350,0 KB, 8 vizualizări)
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal, motivatie, sanatos, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Regimul nr.7 al dr.Oshawa Slabuta Detoxifiere 60 20 iun 2013 18:11:43
“TRUCUL MAGIC” al lui Mihai Voropchievici andreyutza Alimentatia 4 05 mai 2012 02:33:22
Jurnalul Roz al lui Suzume Suzume Arhiva jurnale slabit 936 25 dec 2010 17:32:32
jurnalul de indreptare al meu,dya35 dya35 Arhiva jurnale slabit 71 19 iun 2010 00:41:18
Lecitina sau spirulina ingrasa? Sau nu? isza Suplimente 5 17 oct 2009 15:38:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole