Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal "Slabuta"

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #4621 (permalink)  
Vechi 24 feb 2012, 23:52:05
Niculae Roxana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Eu sunt atenta la detalii Ce sa-i faci, defect de meserie, in arta totul conteaza.

Cred ca e de dimensiunea unui pachet de faina. O mama stie cum sa iti tina puiul in brate, simte.
Ce-mi seamana tabloul tau cu unul de-al meu Intr-un, a fost o intrerupere de curent exact cand faceam baie si eram cu samponul pe cap. In timp ce imi pregateam un castron cu apa ca sa imi clatesc capul, s-au inchis si gazele, nu stiu ce verificari se faceau
Am inghetat rau de tot. Centrala face si caldura si apa calda.

Deci, am terminat "baia" cu apa de gheata. Toate se intamplau iarna.

M-am bagat in pat si imi clantaneau dintii in gura de frig. In 30 de minute mi-au venit 2 oameni care sa instaleze antena, deci, balcon, geamuri deschise, dadeau cu bor masina la balcon, instalau antena, bagau cablu, etc Eu stateam in pat sub 2 plapume si ii urmaream
Am crezut ca o sa mor in acea zi asa frig mi-a fost

Referitor la cazul cu gaze, eu am plecat ca o sageata (imediat ce m-am trezit si mi-am dat seama ca ceva nu e bine) de acasa, in pijama, slapi, cu buletinul, pasaportul, telefonul si portofelul in mana si am "ras-o" din zona cat ma tineau picioarele, nu eram sigura ca o sa "cada la pace" cu omu'.
Bine ca era 3 noaptea si nu era lume prin oras, s-ar fi uitat ciudat la "vestimentatia" mea

Dar, mirosea ingrozitor a gaze, aerul era "impregnant" rau de tot.

Nu stiu daca e vorba de kilograme, ci mai mult de forma si volum, care nu este obligatoriu sa se rezolve cu niste kilograme in minus
Sigur vei reusi ceea ce ti-ai propus.
Seara buna ingeras

Scuze ca n-am mai apucat sa raspund aseara...dar....se pare ca am probleme cu cablul de net....si se intrerupe netul cand mi-e lumea mai draga....
Azi iar mi-a picat curentul si am umblat creanga toata ziua....am fost pe la scumpa mea mama...apoi pe la niste vecini....m-am vopsit si mi-a iesit o culoare interesanta....o s-o vedeti duminica viitoare...

Asa este...atat de micuta este.....
Intr-adevar...atunci cand devii parinte...indiferent daca esti mama sau tata.....instinctul matern/patern...se declanseaza...parca ai fi apasat pe un buton...si te transformi...devii un alt om....mult mai responsabil....mai sensibil....din momentul acela nu mai traiesti doar pentru tine....traiesti in principal pentru puiutul tau.....cred ca este un sentiment tare frumos...care nu se poate explica in cuvinte...
Ufff....si tu ai trait momente de genul......acum ne amuzam de acel moment...dar...sigur atunci...era o senzatie de disconfort....cam neplacuta...
Bine ca ai scapat fara raceala....

Foarte bine ca ai plecat fara sa te mai intereseze nimic...ce mai conta cum erai imbracata...bine ca te-a tinut Dumnezeu teafara....

Ufff....asa este....dar...am tot auzit diverse opinii ca am picioarele mai groase....si ca sa le subtiez...automat trebuie sa mai si slabesc.....de tonus si modelare clar ma ocup ...mult cardio.....
Mie una nu m-i se mai pare ca as mai avea mari probleme...mai este putina burtica si la picioare daca mai lucrez putin aia este....
Cu siguranta trebuie sa reusesc....mai am atat de putin...

Weekend placut draga mea!
O seara linistita!
Pup!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4622 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 00:10:52
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Seara buna tuturor slabutelor,

In sfarsit vineri... Mi-am facut un ceai verde cu o lingurita de miere, ce bun e...

Articolele de pe portal, saptamana aceasta, au fost dedicate in principal "metabolismului bazal". Am simtit in unele mesaje din forum o oarecare nedumerire legat de aceasta tema, inca foarte multi oameni ori nu stiu cat de important este acest "mecanism" fragil, ori stiu dar inca nu vor sa accepte ideea ca expresia "sanatatea este cea mai importanta" nu este doar un cliseu care suna frumos, ci chiar o realitate.

Sunt multumita de realizarile sportive din aceasta saptamana... pentru mine, cu nimic nu se poate compara placerea pe care o simt dupa ce fac miscare, este ceva divin...

Maine primesc un pachet imens de la parintii mei.. Abia astept... numai "mancarica" crescuta in conditii eco.

Cred ca in weekend-ul acesta sau de saptamana viitoare ma duc la piata dupa lapte, am aflat cum se face branza de vaci
Fiti prin zona, voi poza toate etapele.
Daca aflu si cum se face cottage, imi deschid magazin de branzeturi
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4623 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 00:20:49
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Seara buna ingeras

Scuze ca n-am mai apucat sa raspund aseara...dar....se pare ca am probleme cu cablul de net....si se intrerupe netul cand mi-e lumea mai draga....
Azi iar mi-a picat curentul si am umblat creanga toata ziua....am fost pe la scumpa mea mama...apoi pe la niste vecini....m-am vopsit si mi-a iesit o culoare interesanta....o s-o vedeti duminica viitoare...

Asa este...atat de micuta este.....
Intr-adevar...atunci cand devii parinte...indiferent daca esti mama sau tata.....instinctul matern/patern...se declanseaza...parca ai fi apasat pe un buton...si te transformi...devii un alt om....mult mai responsabil....mai sensibil....din momentul acela nu mai traiesti doar pentru tine....traiesti in principal pentru puiutul tau.....cred ca este un sentiment tare frumos...care nu se poate explica in cuvinte...
Ufff....si tu ai trait momente de genul......acum ne amuzam de acel moment...dar...sigur atunci...era o senzatie de disconfort....cam neplacuta...
Bine ca ai scapat fara raceala....

Foarte bine ca ai plecat fara sa te mai intereseze nimic...ce mai conta cum erai imbracata...bine ca te-a tinut Dumnezeu teafara....

Ufff....asa este....dar...am tot auzit diverse opinii ca am picioarele mai groase....si ca sa le subtiez...automat trebuie sa mai si slabesc.....de tonus si modelare clar ma ocup ...mult cardio.....
Mie una nu m-i se mai pare ca as mai avea mari probleme...mai este putina burtica si la picioare daca mai lucrez putin aia este....
Cu siguranta trebuie sa reusesc....mai am atat de putin...

Weekend placut draga mea!
O seara linistita!
Pup!
Buna seara Roxanel

De cate ori te citesc in jurnal, de atatea ori vad "pene de curent" si de net... si nu te citesc rar Deci, la voi in zona nu-i de gluma cu acestea doua

Asa, asa, spune ca te-ai vopsit dar poze abia peste o saptamana, e frumos asa sa ne tii in suspans?!

Incearca si vezi cum raspunde organismul tau.
Suntem unici, nu trebuie sa uitam acest lucru.
Cel putin in cazul meu, ultima suta de metri este mai grea si nu se lasa asa usor "cucerita".

Conteaza si alimentatia si miscarea.

Interesant ce ne mai promit meteorologii
Mai vine primavara

Te pup, Roxanel.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4624 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 00:34:26
Niculae Roxana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Buna seara Roxanel

De cate ori te citesc in jurnal, de atatea ori vad "pene de curent" si de net... si nu te citesc rar Deci, la voi in zona nu-i de gluma cu acestea doua

Asa, asa, spune ca te-ai vopsit dar poze abia peste o saptamana, e frumos asa sa ne tii in suspans?!

Incearca si vezi cum raspunde organismul tau.
Suntem unici, nu trebuie sa uitam acest lucru.
Cel putin in cazul meu, ultima suta de metri este mai grea si nu se lasa asa usor "cucerita".

Conteaza si alimentatia si miscarea.

Interesant ce ne mai promit meteorologii
Mai vine primavara

Te pup, Roxanel.
Buna dimi scumpa mea(este trecut de 00),

Apropo...tu treaza la ora asta....hmm...am crezut ca te-ai bagat la somnic deja....
Pai daca asa m-i se intampla...da...stam la periferie...zici ca suntem parasiti aici...se pare ca avem prin preajma oameni care "fura" curent...si se suprasolicita reteaua de electricitate...si rezultatul sunt aceste pene de curent....ce sa-i faci...astia sunt romanii nostri...

Da....abia atunci pentru ca sambata viitoare vom face un mic party de ziua mea...cu cativa prieteni si automat macar unul dintre ei va avea vreun aparat foto sau tel cu camera....si duminica sper sa le si iau de la ei...asa-i va tin in suspans.

Da....vedem...am vazut ca nu mai slabesc in ritmul de alta data...dar nu ma grabesc nicaieri....raman la faza II pana ajung unde-mi doresc....si daca mai fac si mult cardio....trebuie sa ma modelez....poate scad in cm daca nu la kg....
Asa-i...suntem unici...

Clar....eu am un stil de viata sanatos...si sport fara alimentatie sanatoasa sau viceversa...nu ar insemna asta...asa ca....sunt cuminte si ma conformez...

Asa ne zic....
Eu sunt sigura ca se va incalzi....vine sigur...

Pup!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4625 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 16:06:33
agneta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 feb 2012
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Date: 160cm, 65kg
Mesaje: 74
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Buna ziua Slabuta!

In primul rand imi cer scuze daca am sa te deranjez cu intrebarile mele, desi ma documentez de cateva luni de pe acest site, inca nu stiu daca e bine cum fac sau nu si am spus ca imi iau inima in dinti si te intreb pe tine personal care stiu ca esti cea mai documentata si experimentata slabuta de pe acest forum
Trebuie sa mentionez faptul ca o sa am mare rabdare in ceea ce priveste slabitul,chiar daca o sa dureze mai multe luni. am slabit 3 kg doar cu alimentatie mai sanatoasa, si cu cantitati mai mici, am cochetat cu dieta WW timp de o saptamana, si pe urma mi-am dat seama ca e mai usor sa imi calculez caloriile. Mai am de slabit 7 kg. Mi-am trecut la meniu alimentatia pe ultimele 4 zile, si mi-am dat seama ca mananc cam putin,sub 1000 desi mie nu mi s-a parut, dar se pare ca am mancat chestii care din start au valoare calorica mica, chiar daca am mancat mai mult. Sunt o pofticioasa maaare, si nu neaparat la dulciuri ci la mancarurile gatite mai traditional din carne de porc . Intrebarea mea este, daca imi pot permite din cand in cand sa consum dintre alimentele 'nepermise' in general la orice dieta, dar binenteles cu moderatie , adica mult mai rar, si si cantitativ mult mai putin de cat obisnuiam eu mai demult. Stiu ca altii nu se pot abtine de la dulciuri, eu pot, in schimb am niste mancaruri favorite cum ar fi ( ciorba de fasole cu ciolan, tocanita de porc cu pireu de cartofi, paprikas de pui ca paste, sau cateo felie de pizza, sau hmm o felie de paine cu untura cu ceapa si as mai putea continua) fara de care efectiv nu as putea sa traiesc . sau chiar daca as putea maxim o luna, dupa care as da buzna numai la mancaruri dintre acestea. Deci daca in general mananc cat mai sanatos, imi pot permite din cand in cand un fel dintre acestea maxim 300 grame la o masa tot cu garnitura , si binenteles sa nu depasesc caloriile maxime pe care le pot consuma intr-o zi?
multumesc mult,
Agneta
agneta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2310 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1793 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1794 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4626 (permalink)  
Vechi 26 feb 2012, 16:06:21
alinutzik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Buna, Slabuta.

Am si eu un "pitic" pe creier care sincera sa fiu ma obsedeaza groaznic de azi dimineata. Deci am slabit 7 kg din ianuarie pana acum nu cu o dieta anume, ci cu mancare sanatoasa. Am rezistat cu succes in fata fastfood-urilor, dulciurilor, etc, de cand am intrat la dieta nu am mai pus gura pe asa ceva.. pana ieri, cand nu stiu ce a fost cu mine, eu fiind usor "obsedata" de mancare, avand mare grija la orice mananc. Nu stiu cum am reusit, dar ieri la sfarsitul zilei aveam provizii de prajitura, biscuiti, budinca, sarmale ( stiu, exagerat pentru o singura zi ). Si cum nu era de ajuns, am mai mancat si azi o bucata de prajitura. Acum, intrebarea e : In ce fel imi afeceaza dieta prosteala mea de ieri ?( as mai vrea sa slabesc inca vreo 2 kg ) ? Este posibil ca acea mancare sa se "puna" pe mine, organismul meu nemaifiind obisnuit cu o astfel de alimentatie ? Adica sa se modifice greutatea..
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4627 (permalink)  
Vechi 26 feb 2012, 20:34:38
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Buna Slabuta
Mi-am facut un nou cont acum 2 zile..si inca nu am primit activiarea pe adresa de yahoo..
Contul e Scarlett C
Răspuns cu citat
  #4628 (permalink)  
Vechi 26 feb 2012, 21:07:20
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Buna Slabuta
Mi-am facut un nou cont acum 2 zile..si inca nu am primit activiarea pe adresa de yahoo..
Contul e Scarlett C
Eu nu ma ocup de conturi. Daca mai ai intrebari legate de regulament, poti folosi pagina de contact: forum.slabute.ro - Contacteaza-ne
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4629 (permalink)  
Vechi 26 feb 2012, 21:13:06
rozica1965's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Iubita mea Slabuta,iti scriu si aici.........ai fost tare cu ps-ul ala de la inceputul etajului IX.................noroc ca merge netul greu ca sa pot vedea tot!
__________________
Răspuns cu citat
  #4630 (permalink)  
Vechi 26 feb 2012, 21:55:44
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Eu nu ma ocup de conturi. Daca mai ai intrebari legate de regulament, poti folosi pagina de contact: forum.slabute.ro - Contacteaza-ne
Ok , ms ca mai lamurit , am lasat mesaj
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
cantar, cura, cure de slabit, dieta, frumusete, jurnal, sanatos, slabire, slabit, slabit sanatos, slabuta, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal "Crok" Crok Jurnale barbati 153 07 apr 2010 09:05:31
Bun venit la Cafeneaua "Slabute"! Slabuta Discutii pe diverse teme 1980 23 sep 2009 11:37:57
Jurnalul unui nou inceput - "Shorty" Shorty Arhiva jurnale slabit 459 15 iul 2009 11:03:22
Dieta "Slabire Rapida" IV sau Regimul Marychny Slabuta Dieta Rapida 0 11 mar 2009 14:22:58
Dieta "Sacred Heart" brotacel Dieta Rapida 0 04 feb 2009 19:20:44

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole