Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #1881 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 19:17:55
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Q88 Vezi mesajul
Azi nu am mancat batoane, am avut un MD protidic, asa ca abia astept sa se faca dimineata sa mananc batoane cu iaurt. Ma voi stradui sa mananc doar 2 si va anunt daca mi-a iesit. Am facut si eu 25 de min exercitii ptr abdomen si pe la 22:00 vreau sa mai fac 30 min exercitii cu greutati.
Claudia si eu am probleme cand mananc peste ca nu stiu ce sa pun langa el (de aceea mananc si foarte rar). Raspunsul clasic la intrebarea ta e peste cu legume la abur. Eu nu pot sa mananc peste cu legume ca francezii, eu sunt romanca si trebuie sa-l mananc cu mujdei si mamaliga, iar monti nu e de acord!Offff! Daca gasesti o solutie, te rog sa imi spui si mie!
O seara frumoasa!
Mda intr-adevar e cam sec pestele cu legume.. Mai ales ca mie nu imi place pestele alb gen cod sau somn.. Pestele meu preferat e scrumbia, la gratar, in folie si cu multaaaa lamaie.. 'Ai de mine imi ploua in gura!

Avand in vedere ca asta e afumat poate il fac cu salata de varza, ceapa si masline.

Pana la urma in seara asta am mancat doi ardei umpluti, dar foarte dietetici

Mi-e o lene de ma doareee!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1882 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 19:19:36
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
buna fetelor.

oana, nu am mai iesit la peste, ca m-a trezit mama la 14:30
cum sunt obosita, adorm greu si ma trezesc foarte tarziu.

asa ca acum am sa mananc niste orez cu legume, si o sa-mi iau la munca o salata de ton cu varza si morcov ras pentru cina si pranz imi cumpar piept de pui pe frigarui, facut la gratar

acu fug sa fac baita, usc par, si sa ma pregatesc iar de munca.
la mine iar e ploaie..........deja m-am saturat.....

mi s-au facut 2 bataturi pe lateralul talpii de la aambele picioare, si nu mai scap de ele.
ideea e ca mi se umfla ambele picioare, si de la o vreme nu mai pot sta incaltata in nimic.
nu mai stiu cu ce sa le dau sa treaca.
le-am dat cu crema cu antibiotic, nimic, le-am dat cu ulei de masline, nimic.
le-am dat cu creme normala, nimic.

si nu inteleg de ce mi s-au facut, ca port aceleasi cizme de 3 luni, si nu am avut nimic de la ele, sunt foarte comode.
Floricica, la tine la ticker zice ca ai nivel de activitate sedentar dar eu nu cred ca e asa.. Mai ales ca tu lucrezi la un bar, ai activitate toata ziua, as zice mai degraba ca ai un nivel chiar activ!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1883 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 21:50:31
oaname's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2009
Locaţie: Marseille, Franta
Vârsta: 31
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 57.8kg
Mesaje: 267
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

fetelor incercati somonul, e si sanatos si merge super cu legume.
eu mananc cu salata, cu brocoli si conopida si e super. il fac in tigaie tefal cu putin ulei de masline, in 10 minute e gata, cu putina sare si piper si zeama de lamaie proaspata pe deasupra . e super buuun

daca vrei neaparat mujdei etc eu spun sa faceti un fel se sos din iaurt, usturoi si menta, cu putin ulei, sare,piper. iese super bun si merge cu pestele.
__________________
Dick-catelusul meu si inima mea:X

16 martie 2012: 63.9 kg
23 martie 2012: 62.5 kg
26 aprilie 2012: 60.5 kg
11 mai 2012: 59.5 kg

greu greu , dar sigurrr:X
oaname, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2008 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1491 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1884 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 21:55:08
oaname's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 oct 2009
Locaţie: Marseille, Franta
Vârsta: 31
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 57.8kg
Mesaje: 267
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

eu in seara asta nu am mai mancat varza calita, am mancat o cana de lapte cu o clatita denaia sarata goala.
sa mai vad ce mai mananc maine ...dar cred ca am sa mananc la pranz bine cum am mancat si azi, ca numai asa nu mi-a fst super foame seara. mai degraba mananc la pranz mult decat sa mor intre pranz si seara de foame si dupa seara sa mananc gras si mult
__________________
Dick-catelusul meu si inima mea:X

16 martie 2012: 63.9 kg
23 martie 2012: 62.5 kg
26 aprilie 2012: 60.5 kg
11 mai 2012: 59.5 kg

greu greu , dar sigurrr:X
oaname, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2008 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1491 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1885 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 22:41:24
St3fyk's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Montignac
Date: 170cm, 78kg
Mesaje: 160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Fetele eu astazi nu am mai papat la pranz ce am zis, ci am mancat varza calita cu carnita slaba de porc.
Voi ce mai faceti?
St3fyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2354 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1837 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1063 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1886 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 02:06:53
floricica0vesela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Floricica, la tine la ticker zice ca ai nivel de activitate sedentar dar eu nu cred ca e asa.. Mai ales ca tu lucrezi la un bar, ai activitate toata ziua, as zice mai degraba ca ai un nivel chiar activ!

mda, eu nu mi-am actualizat ticker-ul de aproape un an, de cand lucram la birou si stateam toata ziua.

m-am gandit si eu la asta, insa cum nu prea am de lucru decat o zi doua pe saptamana, imi ramane doar statul in picioare multe ore, asa ca nu e ca sunt prea activa

si dorm prea mult, adica ziua mea e redusa la vreo 12 ore, ca restul le dorm
de aia nu l-am mai actualizat

cand reusesc sa dorm ca un om normal 8 ore si incep sa ma chiar misc, am sa il schimb.
dar oricum, de regula mananc mai mult de 1500 de calorii, ca is tare rea de foame, deci sigur nu sunt sub nutrita.


ma duc sa ma bag in pat la caldurica, ca aici viscoleste tare si e mare umezeala.

PS. cum sunt ciorapii aia de compresie si cam in ce gen de magazin ar trebui sa-i caut?

ce ma nelamureste pe mine e ca 3 luni de zile, cu aceeasi incaltaminte, nu am avut nici o problema, si tot aici lucram, tot in picioare stateam, ba inca parca aveam si mai mult de lucru.
problema asta mi-a picat asa, din senin
Răspuns cu citat
  #1887 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 08:12:48
Q88's Avatar
Q88 Q88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac
Date: 167cm, 61.1kg
Mesaje: 3.888
Aprecieri acordate: 3.738
Am fost apreciat(a) de 3.920 ori in 2.164 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Buna dimineta slabutelor!
Eu ieri la pranz am facut niste exercitii ptr abdomen si aseara la cina am mancat paste dar nu cat sa ma satur, cand m-am oprit inca mi-era foame, asa ca azi dimineata la 7 m-am trezit cu o foame....Si in loc de 2 am mancat 4 batoane cu iaurt!
Dar eu am impresia ca am mai dat jos din burtica, chiar imi face placere sa ma uit la ea. Cred ca daca voi mai continua cu exercitiile speciale pentru aceasta zona, intr-o luna voi putea vorbi de abdomen.
O sa dau jos batoanele prin mai mult sport pe ziua de azi. La pranz cred ca voi face exercitii cu Billy Blanks pentru abdomen (sunt destul de solicitante).
Va pup!
__________________
Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el.
Nu este niciodată prea târziu să te reinventezi 30+
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1443416
Răspuns cu citat
  #1888 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 08:22:58
laurra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Hai la intalnire!Sambata viitoare la un cappucino ceva,sau chiar si un ceai,cui ii pasa,numa sa ne vedem..Poate o fi frumos,sa ne intalnim prin MOnument undeva,la o plimbare,asa nu bem/mancam nimic
SI vreau sa o cunosc pe Laurrasa.i cer sfaturi de gradinaritSI sa vad care mai e prin Braila,poate Claudia..Mai vorbim saptamana asta!
Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

Eu sambata asta lucrez,iar urmatoarea sunt libera...Lucrez o sambata da si una nu!Duminica in schimb nu am nicio problema de regula,doar cine stie ce sa intervina...Dar are Gabitza numarul meu de tel,il am si eu pe al ei...si vedem noi cum facem sa ne intalnim mai multe fete...O plimbare prin monument suna minunat,mai ales ca nu am mai iesit sa ma plimb de muuuult tare si putem apoi sa mergem tot pe jos la Promenada la cafea...Iti dai seama ce de miscare?
P.S.: cine e Claudia?
Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

Ce sa zic...acum fiecare cu cat se satura...
intreaga:

si felia mea(dupa ce am taiat in 8)

Mie mi se pare suuuuficient pt. stomacul meu...Pap pe saturate+ cafeaua cu lapte
Fetelor si eu imi doresc sa va cunosc dar,(ca este si un dar MARE)sunt o persoana prea timida ,pot sa spun chiar cu prejudecati ce mai ,intr-un cuvant nu am curaj,o fricoasa.,am mai spus si in jurnal.Inca nu am ajuns sa-mi inving teama
Magda ,cred ca nu o sa-mi mai fac prea curand negresa ca este prea buna si nu ma pot opri la o singura felie.Eu de obicei dimineata mananc mai neindulcit si negresa a avut si fructoza si dulceata.
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #1889 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 08:27:11
oanamagdalena's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de aleka008 Vezi mesajul
Eu cred ca e din familie chestia cu oasele.. ai mei mancau tot soiul de peste de la cel mai mic si osos, la fileuri. Alta data ia peste mai mare, ala sigur are oase mari si nu te mai chinui. Mie imi place tare mult novacul/fitofagul e ruda cu crapul, e mai gras dar cu mai putine oase.
Crede-ma ca am avut un crap mare,mai mare decat un novac"bine crescut",ca numai din astia avea la Carrefour,si speram sa nu aiba oase,dar din pacate am pigulit o gramada de oase,mai ales de la coadaInsa a fost gustooooos
Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
buna fetelor.
oana, nu am mai iesit la peste, ca m-a trezit mama la 14:30
cum sunt obosita, adorm greu si ma trezesc foarte tarziu.
asa ca acum am sa mananc niste orez cu legume, si o sa-mi iau la munca o salata de ton cu varza si morcov ras pentru cina si pranz imi cumpar piept de pui pe frigarui, facut la gratar
acu fug sa fac baita, usc par, si sa ma pregatesc iar de munca.
la mine iar e ploaie..........deja m-am saturat.....
mi s-au facut 2 bataturi pe lateralul talpii de la aambele picioare, si nu mai scap de ele.
ideea e ca mi se umfla ambele picioare, si de la o vreme nu mai pot sta incaltata in nimic.
nu mai stiu cu ce sa le dau sa treaca.
le-am dat cu crema cu antibiotic, nimic, le-am dat cu ulei de masline, nimic.
le-am dat cu creme normala, nimic.
si nu inteleg de ce mi s-au facut, ca port aceleasi cizme de 3 luni, si nu am avut nimic de la ele, sunt foarte comode.
Floricio,tu esti acum si cu mama ta in Grecia?Super!
Nu stiu ce sa iti spun de bataturi,ti-au dat fetele sfaturi...eu nu am avut niciodata si nu stiu cum se trateaza.Ciorapi eu port medicinali ca mi se umfla picioarele de stat cu ele atarnand la birou atatea ore...Sunt dresuri normale,doar ca mult mai stranse pe picior

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Mda intr-adevar e cam sec pestele cu legume.. Mai ales ca mie nu imi place pestele alb gen cod sau somn.. Pestele meu preferat e scrumbia, la gratar, in folie si cu multaaaa lamaie.. 'Ai de mine imi ploua in gura!
Avand in vedere ca asta e afumat poate il fac cu salata de varza, ceapa si masline.
Pana la urma in seara asta am mancat doi ardei umpluti, dar foarte dietetici
Mi-e o lene de ma doareee!
Si mie imi place scrumbia,dar are la oaseee....incat imi pun pofta-n cui si raman doar cu mirosul de scrumbie de la vecini
Daca pestele tau e afumat merge sa faci o salata cu boabe de naut/fasole,ceapa,peste si ce ti-o mai da tie prin cap...Ca asta de regula se papa cu cartofi,ca-i sarat,dar cum pt. noi cartofii sunt kiiiih,optam pt. variante mai putin ingrasacioase
Citat:
Anterior postat de oaname Vezi mesajul
fetelor incercati somonul, e si sanatos si merge super cu legume.
eu mananc cu salata, cu brocoli si conopida si e super. il fac in tigaie tefal cu putin ulei de masline, in 10 minute e gata, cu putina sare si piper si zeama de lamaie proaspata pe deasupra . e super buuun
daca vrei neaparat mujdei etc eu spun sa faceti un fel se sos din iaurt, usturoi si menta, cu putin ulei, sare,piper. iese super bun si merge cu pestele.
Da,sunt de acord ca somonul este cel mai bun peste(cel putin pentru mine),dar si cel mai greu accesibil.Nu stiu ce pret are la tine,dar la noi te omoara!!!
Citat:
Anterior postat de oaname Vezi mesajul
eu in seara asta nu am mai mancat varza calita, am mancat o cana de lapte cu o clatita denaia sarata goala.
sa mai vad ce mai mananc maine ...dar cred ca am sa mananc la pranz bine cum am mancat si azi, ca numai asa nu mi-a fst super foame seara. mai degraba mananc la pranz mult decat sa mor intre pranz si seara de foame si dupa seara sa mananc gras si mult
De preferat sa papi bine la pranz si mai putintel seara.Asa e mai firesc si mai sanatos!Succes!
Citat:
Anterior postat de Q88 Vezi mesajul
Buna dimineta slabutelor!
Eu ieri la pranz am facut niste exercitii ptr abdomen si aseara la cina am mancat paste dar nu cat sa ma satur, cand m-am oprit inca mi-era foame, asa ca azi dimineata la 7 m-am trezit cu o foame....Si in loc de 2 am mancat 4 batoane cu iaurt!
Dar eu am impresia ca am mai dat jos din burtica, chiar imi face placere sa ma uit la ea. Cred ca daca voi mai continua cu exercitiile speciale pentru aceasta zona, intr-o luna voi putea vorbi de abdomen.
O sa dau jos batoanele prin mai mult sport pe ziua de azi. La pranz cred ca voi face exercitii cu Billy Blanks pentru abdomen (sunt destul de solicitante).
Va pup!
Oooooo...ai batut recordul!
Spor la exercitii!
Va pup si o zi buna!
Răspuns cu citat
  #1890 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 09:20:38
salexandre's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2011
Locaţie: Strøby, Danemarca
Vârsta: 44
Dieta: Montignac
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 570
Aprecieri acordate: 18
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Neata fetele,

Am fost cuminte aseara, sunt foarte mandra

Floricica ciorapi de compresie cred ca gasesti in magazinele de incaltaminte ortopedica. Daca poti sa faci acupunctura si ea ajuta.

Meniul de azi:

MD 2 mere
G migdale
p muschi de vita cu legume + ciocolata neagra
G migdale sau seminte crude de floarea soarelui
C varza calita cu bacon

Am facut 45 min zumba, m-am simtit excelent dupa

O zi buna si conforma
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fetelor, gasca, michel, montignac, partea, sanatos, slabit, tin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IX VAmedeea Dieta Michel Montignac 4971 02 ian 2012 04:11:16
Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4048 19 iun 2011 10:02:48
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole