Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1101 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 20:35:17
FlorentinaHN's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 173cm, 80kg
Mesaje: 155
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Seara frumoasa fetelor si La multi ani cu intarziere :d eu stagnez la 64 asta si ma enervez la culme. ce-i drept nici n-am tinut cu dintii de dieta, dar parca nu se misca cantarul ala nici amenintat. In fiecare dimineata il avertizez ca-l sparg. Si nimic. cred ca o sa desenez cu carioca un 60 ca sa ma simt eu bine :d

Purple, sa nu crezi ca m-am suparat sau ceva de genul asta si imi pare rau ca s-a iscat o discutie. Trebuia sa mentionez ca trebuie luat mot-a-mot ceea ce am scris. Chiar ma gandeam serios ca am facut o impresie proasta si imi parea rau pt ca scopul meu e sa slabesc, nu sa analizez profilul nimanui. Si stiu cat conteaza confidentialitatea datelor.

Alla mi-ai dat o speranta ca se mai poate. M-apuc si eu de sport dupa ce termin cu proiectul asta si sa vezi ce copse, abdomen si fund imi fac si 3 ani sa lucrez la ele, tot nu ma las. vergeturi am si eu din fluctuatii de greutate anterioare. Am pe solduri si putin pe picioare, in spatele genunchiului. Am decis sa le operez dupa ce ma stabilizez la o greutate, cam dupa 1 an de mentinere.

Va pup inca o data, Purple Flower, scuze inca o data si spor la treaba.
FlorentinaHN, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2391 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1874 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1102 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 22:27:18
LoLy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bari, Italia
Vârsta: 54
Dieta: Monti pers
Date: 171cm, 107kg
Mesaje: 5.366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Emy,sa porti sanatoasa achizitiile tale!

Flory,ai grija de tine!
  #1103 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 22:30:27
Purple flower's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Buna seara fetelor
Eu am avut o zi foarte agitata astazi , nu am reusit sa va salut deloc ....
Apropo de stagnare ....vreau sa ma declar marea campioana la acest capitol De dimineata mi-am facut si eu curaj sa ma cantaresc (la mine e foarte greu , drept urmare nici nu m-am mai cantarit de vreo cateva saptamani)....
Si ce as fi putut sa vad decat ca am in continuare 55,3 , am mai mult de 3 luni de zile decand am aceasta greutate ....dar nu vreau sa mint, sunt la mentinere conforma , asta insemnand ca ajung de multe ori la 2000kcal/zi, ca mananc mai multe lactate (decand cu regimul meu pt stomac), ca mananc prea multa ciocolata neagra ....deci as fi culmea sa ma mir ca nu am mai slabit , sunt constienta de ce
Nu stiu cand o sa reusesc sa ma mobilizez sa mai tin un ciclu de slabire , ma gandeam in lunile aprilie + mai sa tin 2 cicluri de slabire si 2 de diversificare pentru a da jos cat mi-a mai ramas pana la greutatea "ideala" din cartea lui Monti dar asta depinde si daca o sa imi treaca problemele mele cu stomacul pana atunci ....momentan sunt "dependenta" de enzimele pe care le iau la fiecare masa si probiotice ....fara ele , ma simt ca naiba in continuare deci clar nu mi-a trecut problema la stomac....
Nu ma mai simt prea motivata sa mai slabesc , nu stiu de ce .... fata de ambitia de la inceput , acum pur si simplu raman pe mentinere si ma simt ok asa, nu prea mai imi gasesc motivatia sa mai slabesc desi mai am de unde, credeti-ma ....peste cateva zile am 8 luni de dieta, 8 luni fara sa mai fi pus gura pe ceva dulce neconform sau cartofi,orez,faina, zahar....... este normal sa nu mai simt prea multa ambitie , dar in acelasi timp sunt fericita ca nici pofte nu am atata timp cat imi gatesc , am papa conforma .......ieri am fost la restaurant intre fete de 8 martie , am fost 10 persoane si mai toate au papat clatite, pizza , eu m-am multumit cu o salata mare cu de toate , tare buna a fost ....astazi , a 2-a zi consecutiv, am mancat la pranz cu colegi la munca, toti au comandat pizza, eu am mancat salata ...... nu vreau sa fiu ipocrita sa zic ca mirosul ala imbietor nu m-a atras si ca nu m-ar fi tentat o bucata de pizza, dar gandindu-ma o secunda la faptul ca nu e ok sa mananc sa stric totul ,si stiind ca asta m-ar fi descurajat groaznic , am tras aer in piept si mi-au trecut gandurile necurate....
Ma gandesc ca poate mi s-a reglat si pancreasul dupa atata timp si poate de-asta raman la un nr de kg batut in cuie , nici mai sus nici mai jos , habar nu am ....eu stiti ca nu prea credeam in teoria asta cu reglarea , mi se pare o poveste frumoasa ...... sunt sigura ca daca m-as apuca sa mananc prostii m-as ingrasa din nou...
Revenind la chestia cu slabitul , mi-am propus pe langa ciclurile de slabire care vreau sa le incep din aprilie , sa ma apuc de sala pentru o ora , de 3 ori pe sapt, exercitii usoare fara greutati pe care nu le pot face .....
Imi pare rau daca v-am plictisit , simteam nevoia sa impartasesc experienta mea cu voi.....deci, ma declar regina stagnarii pe forum

Flori nu iti mai cere scuze, nu este cazul ai vazut ca ti-am dat add din nou....esti o fata super de treaba si departe de mine gandul ca tu sau altcineva are timp sa imi analizeze mie profilul ,era doar o chestie de corectitudine, sau de ceea ce consideram eu ...dar nu vreau sa mai comentez nimic legat de poze ca toata lumea s-a suparat pe mine , probabil ca vad eu lucrurile aiurea si nu e corect cum gandesc ....

Va pup pe toate, o seara placuta !
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1104 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 22:31:32
LoLy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bari, Italia
Vârsta: 54
Dieta: Monti pers
Date: 171cm, 107kg
Mesaje: 5.366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

MENIU 09.03.2010

CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 08:44
Portocale, 210g - 99 calorii, 1.9 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 24.6 carbohidrati, 5 fibre, 0 sodiu, 19.7 zahar
Cafea decofeinizata Night&Day, Jacobs, 100ml - 2 calorii, 0.2 proteine, 0.1 grasimi, 0 colesterol, 0.3 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0.3 zahar
Miere, 10g - 31 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 8.2 carbohidrati, 0 fibre, 0.4 sodiu, 8.2 zahar
Batoane cereale a la Magda, 100g - 221 calorii, 8.1 proteine, 6.2 grasimi, 0 colesterol, 32.7 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zahar

Gustare 1, ora 11:47
Pere, 160g - 93 calorii, 0.6 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 24.8 carbohidrati, 5 fibre, 0 sodiu, 15.7 zahar

Prânz, ora 12:48
Salsiccia, 200g - 668 calorii, 28 proteine, 61.6 grasimi, 0 colesterol, 0.6 carbohidrati, 0 fibre, 148 sodiu, 0 zahar
Fasole verde cu usturoi, 300g - 111 calorii, 5.7 proteine, 0.3 grasimi, 0 colesterol, 24.6 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zahar

Gustare 2, ora 16:08
Ceai mix, 500ml - 20 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zahar
Mere, 130g - 68 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 18.2 carbohidrati, 2.6 fibre, 0 sodiu, 13 zahar

Cina, ora 19:15
Ciuperci fierte, 125g - 35 calorii, 2.8 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 6.6 carbohidrati, 2.8 fibre, 0 sodiu, 2.4 zahar
Usturoi, 5g - 8 calorii, 0.3 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 1.7 carbohidrati, 0.1 fibre, 0.8 sodiu, 0.1 zahar
Carne de curcan, inima, toate clasele (de curcan), cruda, 140g - 159 calorii, 24 proteine, 6.7 grasimi, 205.8 colesterol, 0.6 carbohidrati, 0 fibre, 131.6 sodiu, 0 zahar
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1515 calorii, (mic)71.6 proteine, (mult)74.9 grasimi, 205.8 colesterol, (mic)142.9 carbohidrati, 15.5 fibre, 280.8 sodiu, (mult)59.4 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Shopping, 50min - 282 calorii
Activitati casnice, 100min - 494 calorii
Metabolism bazal - 1656 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 2432 calorii


  #1105 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 23:36:03
VAmedeea's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 mar 2010
Locaţie: La Spezia, Italia
Vârsta: 38
Dieta: ECHILIBRU
Date: 168cm, 68kg
Mesaje: 6.500
Aprecieri acordate: 1.864
Am fost apreciat(a) de 742 ori in 334 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Buna fetele!
Azi se pare ca e randul meu sa inchid!
Eu am fost din nou plecata (de, profit ca e al meu acasa si plec eu haimana).
Acum ma relaxez langa un pahar cu suc de rosii (rosii, sare putina). Nu cred ca face parte din schema, dar nici prea mari daune nu are cum sa faca.

Am mers si eu mult pe jos azi, cel putin 3 ore, ca si Emi. Si maine am acelasi lucru in program. Emi, sa porti cu placere ce ti-ai luat, si mie mi-a cumparat azi sotul un tricou funny cu Mickey Mouse.

Flori, imi pare rau de maselutele tale. Mie mi le-a fotografiat cand a scos 2 din acelasi loc, mama si puiul.

Loly, mi se parea mie ca nu are cum!

FloriNH, asta e, mai si stagnam, important e sa nu ne lasam pagubase.

Alla, felicitari, eu chiar nu vazusem. Dar tu esti super aproape acum! La multi ani pt maine!

Diana, se pare ca toate suntem prinse pana peste cap cu treburi ca bate vantul pe aici.

Liviutza, cum a fost vacanta? Am citit ceva la tine dar nu am mai apucat sa raspund.

Gata, noapte buna tuturor, Cris Canada cred ca se odihneste acum dupa o noua repriza de lopatat (lasa Cris ca scapi de cm.!
__________________
"Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost." (Nicolae Iorga)

INDICELE GLICEMIC
VAmedeea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1642 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1106 (permalink)  
Vechi 10 mar 2011, 04:01:45
TinAlexa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2010
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 48
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 2.140
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Ninge, ninge, ninge, ninge
TinAlexa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2332 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1815 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1299 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1107 (permalink)  
Vechi 10 mar 2011, 04:05:15
TinAlexa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2010
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 48
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 2.140
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de allanah Vezi mesajul
Neața și de la mine.
V-am citit în timp ce-mi beau cafeluța.
Azi mă așteaptă treburile zilnice, poate ar trebui să merg și pe la magazine să fac una, două cumpărături că mâine e ziua mea și poate pregătesc ceva, deși nu am nici un chef. Mă stresează! vreau doar să stau pe canapea toată ziua și să mă uit la televizor, să stau puțin cu voi, soțul e la servici, deci chiar nu am chef de pregătiri. Mă scoate total din program.
Văd eu.
TinAlexa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2332 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1815 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1299 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1108 (permalink)  
Vechi 10 mar 2011, 07:50:22
allanah's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: L, Germania
Dieta: Montignac, faza 1
Date: 162cm, 52.3kg
Mesaje: 1.972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de FlorentinaHN Vezi mesajul
Seara frumoasa fetelor si La multi ani cu intarziere :d eu stagnez la 64 asta si ma enervez la culme. ce-i drept nici n-am tinut cu dintii de dieta, dar parca nu se misca cantarul ala nici amenintat. In fiecare dimineata il avertizez ca-l sparg. Si nimic. cred ca o sa desenez cu carioca un 60 ca sa ma simt eu bine :d

Alla mi-ai dat o speranta ca se mai poate. M-apuc si eu de sport dupa ce termin cu proiectul asta si sa vezi ce copse, abdomen si fund imi fac si 3 ani sa lucrez la ele, tot nu ma las. vergeturi am si eu din fluctuatii de greutate anterioare. Am pe solduri si putin pe picioare, in spatele genunchiului. Am decis sa le operez dupa ce ma stabilizez la o greutate, cam dupa 1 an de mentinere.
.

Flori
, sigur că se poate. Cred că am și eu poze în album cu mine cea veche și cu „burtica mea”. Eu am slăbit cele 13 kilograme inițial cu hipocalorică extremă și de asta la mine au rămas urme destul de vizibile, am slăbit mult într-un interval de timp relativ scurt. Nu știam de operații. Cam cât este costul? Eu am oroare în general de bisturiu, dar mai mult de anestezia generala. Apoi eu nu m-aș opera, mai ales acum că mai urmează și bebe cândva, poate că și el lasă urme. Eu am și la gambe, pe piept, la șolduri până pe spate... mai multe locuri. Cel puțin nu sunt proeminente, sunt niște dungulițe pe care le vezi numai din anumite poziții. Hihi!
Succes în continuare cu dieta, îmi place că ești ambițioasă. Clar o să ai niște fese de negresă, hehe! Nu te lăsa descurajată de stagnare, se obișnuiește corpul cu noua greutate. Te pup!

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Buna fetele!
Azi se pare ca e randul meu sa inchid!
Eu am fost din nou plecata (de, profit ca e al meu acasa si plec eu haimana).
Acum ma relaxez langa un pahar cu suc de rosii (rosii, sare putina). Nu cred ca face parte din schema, dar nici prea mari daune nu are cum sa faca.

Am mers si eu mult pe jos azi, cel putin 3 ore, ca si Emi. Si maine am acelasi lucru in program. Emi, sa porti cu placere ce ti-ai luat, si mie mi-a cumparat azi sotul un tricou funny cu Mickey Mouse.

Alla, felicitari, eu chiar nu vazusem. Dar tu esti super aproape acum! La multi ani pt maine!
Super mișcare ai făcut, Ame! bravo, bravo! Și eu am umblat ieri până la hypermarket, apoi am cărat toată greutatea până acasă, apoi am uitat să iau ceva și a trebuit să mă întorc- cam 1 oră și ceva distracție, apoi prăjiturit, treabă.
Să porți subțirică și sănătoasă acel tricou, cred că e super. Și eu am avut o bluziță cu Micky și o purtam mereu că era atâââât de lejeră, am purtat-o până s-a rupt de uzată și Micky s-a cam spălăcit, șters. Hihi! Eu am o dragoste aparte pentru haine lejere, lejere de casă.
Nu-ți face griji pentru sucul de roșii, e nemaipomenit și inofensiv. Nu are cu ce să te afecteze.
Mulțumesc de felicitări, da încet încet mă îndrept către 50, dar mă știi cât sunt de mulțumită eu cu 5-ul ală. Oricum e bine că după sărbători și perioada aia de stress cu mutatul aveam 54.
Te pup!
Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Cristinuța, mulțumesc foarte frumos. Toate bune îți doresc și ție.
__________________
  #1109 (permalink)  
Vechi 10 mar 2011, 07:57:18
allanah's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: L, Germania
Dieta: Montignac, faza 1
Date: 162cm, 52.3kg
Mesaje: 1.972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Neața bună, fete frumoase!
Eu m-am trezit devreme cu soțul că m-a felicitat, pupat și nu mi-a mai fost somn, apoi m-a sunat mamă-mea să-mi ureze la mulți ani etc. și mi-am pregătit cafeluța, iar acum o să dau fuguța la bucătărie să pregătesc materialul de chifteluțe cu susan pentru după amiază, o să fac și o ruladă din piept de curcan cu ciupercuțe a la cream, batonașe din foietaj cu șuncă de curcan și cașcaval, biluțe de cașcaval etc. Mai văd eu.
Apoi azi o să am, până vine soțicul de la servici, a girly day, ceea ce înseamnă: eu cu mamă-mea- mâncat afară, cafeluțe în oraș și toaaaate magazinele de fete luate la rând. Am primit cardul cadoul de la soț. Ce-și poate dori o femeie mai mult de atât?
Dar lăsând una alta la o parte, sper să nu mai cheltuiesc mulți bani că luna asta parcă nu am fost normală, ieri iar am dat 50 e pe tot felul de chestii mai puțin necesare.
În fine...
Vă doresc o zi minunată și vă pup cu drag pe toate.

Ps:Floricica, să știi că eu am strâns din dinți și nu am reușit să citesc tot ceea ce ai scris. Doamne, urăsc dentistul, măselele, sângele, pârâitul acului în gingie, mirosul, tot. Mi s-a ridicat părul pe mine cu ceea ce ai descris. Oooo să treacă repede de tot!
__________________
  #1110 (permalink)  
Vechi 10 mar 2011, 08:02:53
allanah's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: L, Germania
Dieta: Montignac, faza 1
Date: 162cm, 52.3kg
Mesaje: 1.972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Vă poftesc aici la o feliuță de tort, sunt conforme toate, da? luați din care vă place:





Și o cafeluță de ”bună dimineața„ lângă.
__________________
 

Informatii despre slabit
cura, dieta montignac, diete, kilograme, michel montignac, montignac, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea VI Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 3395 19 dec 2010 23:21:07
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea III Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4859 31 iul 2010 21:50:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole