Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #7021 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 21:56:46
azra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Meniul de azi:
Md:cafea cu lapte,cascaval si prosciuto crudo
P:2portii de supa deasa cu legume si pui
G:un pumn de migdale
C:2castroane mari de linte rosie ,un ness de orz cu apa si 3pic de indulcitor

Sport:30mi start walking
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui azra:
manumanuela (23 mar 2013), VentoFreddo (23 mar 2013)
  #7022 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 22:18:29
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

Multumesc Emi,nu e nici azi,nici maineci poimane,luni pe 25
Mai noaptea o stau aici unde muncesc ,maine iesim afara ne intalnim cu mai multe fete,si tot maine imi sarbatoresc ziua ca luni nu suntem libere
inseamna ca sunt prima !
aa..eu credeam ca esti si luni..ar fi fost frumos,cadou de ziua ta
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
azra (24 mar 2013)
  #7023 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 23:08:21
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 47
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Nici eu nu ii fac cu prajeala..tot fiert,sunt f buni.Si eu prajesc f putin sau deloc..prefer uleiul crud in farfuriechiar daca Monty ne da voie ,tot grasimi saturate sunt..uite reteta mea.. Ardei umpluti cu carne si ciuperci alla VentoFreddo
Oare de ce nu ai putut sa dormi,ca ai papat tarziu?eu mananc in fiecare zi asa si nu am nicio problema..e drept ca sunt obisnuita,sunt deja 3 ani ca iau cina tarziu,ora 9-10..
nu mai incerc cu sarmalele,ca am incercat si m-am lecuit..nu e umplutura,ci infasuratulPoi daca imi face mama o oala,congelez cate 6-7 de am tot anul
Nu e abatere portocala aia,se recomanda dimineata dar nu e obligatoriu..Italienii au o zicala despre portocala..:
" In Mattina è d'oro,in pommeriggio d'argento e di sera di piombo.." ( portocala dimineata e de aur,la pranz e de argint si seara de plumb.."..stiu ei ce stiu..
pai si cotletele meu mai au grasime,le mananc oricum,pt ca fripte se topeste grasimea,si ce ramane dau deoparte..
Imi place cum mananci
Telemeaua mea e de la carfur,scrie pe ea chiar asa..telemea maturata de capra,nu-mi amintesc marca,da ma uit cand o sa pap si-ti zic..are f putin zer,eu acasa o scot pe farfurie,o scurg,o bag in frigider si se usuca,cand tai nu curge apa deloc..
si eu tot salata am la cina..
O seara frumoasa,Michelle!
Am sa incerc poate luni reteta ta ca voi chiar mi-ati facut pofta cu ardeii si sarmalutele voastre.Da' cred ca am sa fac ceva sarmalute cu frunza de varza si 2-3 ardei umpluti.
Eu evit cat pot prajeala pt ca stiu ca nu e buna.Cum zici tu, uleiul crud e mult mai buna.La prajit devine toxic.
Cred ca din cauza faptului ca am mancat tarziu sau pt ca am pus otet.... nu stiu cert e ca nu mi-a fost bine deloc.
E bine daca ai unde sa le congelezi, eu am trei sertare si sunt pline cu legume si peste.Mai congelez din cand in cand daca am spatiu.La noi legumele sunt la putere si am grija sa nu-mi lipseasca.Si din comoditate prefer sa cumpar gata congelate.
Asa am facut si eu cu friptura de vita din seara asta, am dat deoparte ce am vazut grasime.Pana la urma am mancat vita cu legume, brocoli, varza de bruxelles si conopida, toate la abur si am facut nelipsitul meu sos de iaurt cu praf de usturoi si pili.
Ma bucur ca-ti place cum mananc, eu incerc sa ma ghidez dupa experienta voastra.Si apoi imi plac f tare legumele, nu-mi inchipui sa tin un regim gen Dukan pt ca as muri fara legume si fructe.
Sa nu uiti sa-mi zici cum ii zice la branza ta.Eu mi-am luat Roquefort sa mananc la gustare.Cam ce cantitate crezi ca pot manca la gustare?
Mai bantui p-aici.Sau.... Ca sotul s-a apucat de o sticla de vin si cica sa pun fata la culcare
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
manumanuela (23 mar 2013), VentoFreddo (23 mar 2013)
  #7024 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 23:08:46
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

....

Fetele,eu am mancat asa de bine,m-am cam lacomit la carnita,da a fost atat de buna si imi era pofta d emuult timp..
meniul de azi:
o bucata de 65 gr de turta integrala cu fructe goji si merisoare+un iaurt 0.1%
gustare-un shake de lapte 1.5% cu o mana de zmeura si ceva stevia
pranz-friptura de iepure(putin ulei,mai mult fript si pe urma am pus si vin rosu) cu mix de legume conforme ,o salatica de castravete cu suc de lamaie+un pahar de vin rosu
gustare-alt shake
cina-salata de rosii si castr.cu o bucata telemea maturata de capra
revin deseara cu meniul final si pozele.
Va pup cu drag,o seara frumoasa!
pozele:
pe maine dragelor,o duminica cum o vreti!
Imagini ataşate
File Type: jpg XL803989.JPG (1,80 MB, 18 vizualizări)
File Type: jpg XL803992.JPG (1,87 MB, 16 vizualizări)
File Type: jpg XL803997.JPG (1,73 MB, 16 vizualizări)
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
laurra (24 mar 2013), lidiuta (24 mar 2013), michellabfirst (23 mar 2013)
  #7025 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 23:13:05
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 47
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

pozele:
pe maine dragelor,o duminica cum o vreti!
Foarte bine arata fiecare farfurie.Cel putin salata.... imi ploua in gura
Asta si pt ca eu sunt topita dupa salatele cu branza
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
manumanuela (23 mar 2013), VentoFreddo (23 mar 2013)
  #7026 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 23:16:58
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Foarte bine arata fiecare farfurie.Cel putin salata.... imi ploua in gura
Asta si pt ca eu sunt topita dupa salatele cu branza
credeam ca dormi..iar nu poti sa dormi?eu azi am luat cina la 11m-am luat cu vorba aici pe forum si practic am uitat..asa ca iar ma apuca 3..
da,si eu le ador,dar incerc sa mananc branza seara numai de vreo 2 ori pe sapt..sa tin colesterolul mai jos..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
manumanuela (23 mar 2013)
  #7027 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 23:31:21
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 47
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

credeam ca dormi..iar nu poti sa dormi?eu azi am luat cina la 11m-am luat cu vorba aici pe forum si practic am uitat..asa ca iar ma apuca 3..
da,si eu le ador,dar incerc sa mananc branza seara numai de vreo 2 ori pe sapt..sa tin colesterolul mai jos..
Nu dorm, la mine e abia 22:30 asa ca... mai am de bantuit
Azi am remarcat ca blugii imi sunt mai largi abia astept sa ma cantaresc luni sa vad ce zice ca ultima oara imi arata cu 300 gr mai mult dar sper sa se fi inselat.
In seara asta am zis pas la Start Walking pt ca am mancat la 19:30 si am zis ca fac cam peste o ora dar am vb cu o verisoara din Fr si a trecut timplul asa ca...
Maine am sa incerc sa fac mai devreme, inainte de cina
Ma duc sa pun zana la culcare si revin
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
manumanuela (23 mar 2013), VentoFreddo (23 mar 2013)
  #7028 (permalink)  
Vechi 23 mar 2013, 23:41:37
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Am sa incerc poate luni reteta ta ca voi chiar mi-ati facut pofta cu ardeii si sarmalutele voastre.Da' cred ca am sa fac ceva sarmalute cu frunza de varza si 2-3 ardei umpluti.
Eu evit cat pot prajeala pt ca stiu ca nu e buna.Cum zici tu, uleiul crud e mult mai buna.La prajit devine toxic.
Cred ca din cauza faptului ca am mancat tarziu sau pt ca am pus otet.... nu stiu cert e ca nu mi-a fost bine deloc.
E bine daca ai unde sa le congelezi, eu am trei sertare si sunt pline cu legume si peste.Mai congelez din cand in cand daca am spatiu.La noi legumele sunt la putere si am grija sa nu-mi lipseasca.Si din comoditate prefer sa cumpar gata congelate.
Asa am facut si eu cu friptura de vita din seara asta, am dat deoparte ce am vazut grasime.Pana la urma am mancat vita cu legume, brocoli, varza de bruxelles si conopida, toate la abur si am facut nelipsitul meu sos de iaurt cu praf de usturoi si pili.
Ma bucur ca-ti place cum mananc, eu incerc sa ma ghidez dupa experienta voastra.Si apoi imi plac f tare legumele, nu-mi inchipui sa tin un regim gen Dukan pt ca as muri fara legume si fructe.
Sa nu uiti sa-mi zici cum ii zice la branza ta.Eu mi-am luat Roquefort sa mananc la gustare.Cam ce cantitate crezi ca pot manca la gustare?
Mai bantui p-aici.Sau.... Ca sotul s-a apucat de o sticla de vin si cica sa pun fata la culcare
e tare sotul tau..
sa faci si sa-mi zici si mie daca ti-a placut..cum izceam,poti s apui si ceva linte,nu cred ca i-ar dauna..
Si eu iarna cumpar congelate,anul asta vreu sa-mi pun si eu in gradina sa nu mai cumpar,sa fie bio..eu de obicei cumpar mazare,pastai,broccoli,spanac,si le amestec dupa cum ma taie capul..
Pai imi place cum mananci,ai stil asemanator mie
la branza mea scrie asa pe eticheta:
marca:Five Continents
Telemea de capra maturata peste 45 de zile
ingrediente:lapte pasteurizat de capra,cheag,sare,culturi lactice selectionate.Contine lactoza din lapte.
cal:245/100 gr
Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Nu dorm, la mine e abia 22:30 asa ca... mai am de bantuit
Azi am remarcat ca blugii imi sunt mai largi abia astept sa ma cantaresc luni sa vad ce zice ca ultima oara imi arata cu 300 gr mai mult dar sper sa se fi inselat.
In seara asta am zis pas la Start Walking pt ca am mancat la 19:30 si am zis ca fac cam peste o ora dar am vb cu o verisoara din Fr si a trecut timplul asa ca...
Maine am sa incerc sa fac mai devreme, inainte de cina
Ma duc sa pun zana la culcare si revin
A,e devreme inca..lasa ca recuperezi sportul maine..si daca a terminat sotul sticla,mai faci si acum ceva sport sa stii ca e trecut la "activitati" aici la calculator
sunt sigura ca o sa vezi scadere la cantar si eu luni astept cu teama ziua de cantar..
somn pufos fetei!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #7029 (permalink)  
Vechi 24 mar 2013, 01:21:32
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 47
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

e tare sotul tau..
sa faci si sa-mi zici si mie daca ti-a placut..cum izceam,poti s apui si ceva linte,nu cred ca i-ar dauna..
Si eu iarna cumpar congelate,anul asta vreu sa-mi pun si eu in gradina sa nu mai cumpar,sa fie bio..eu de obicei cumpar mazare,pastai,broccoli,spanac,si le amestec dupa cum ma taie capul..
Pai imi place cum mananci,ai stil asemanator mie
la branza mea scrie asa pe eticheta:
marca:Five Continents
Telemea de capra maturata peste 45 de zile
ingrediente:lapte pasteurizat de capra,cheag,sare,culturi lactice selectionate.Contine lactoza din lapte.
cal:245/100 gr

A,e devreme inca..lasa ca recuperezi sportul maine..si daca a terminat sotul sticla,mai faci si acum ceva sport sa stii ca e trecut la "activitati" aici la calculator
sunt sigura ca o sa vezi scadere la cantar si eu luni astept cu teama ziua de cantar..
somn pufos fetei!
Am culcat zana, am facut "sport" acum bantui Am vazut ca e trecut la activitati.Oare sa-l pun
Uite ce subiect am eu la 00 noaptea
Sigur fac luni ca si asa nu mai stiu ce sa mananc.
Eu acum mananc multe legume la abur dar cand nu sunt la dieta, le fac in margarina de gatit si pun condimente cum ma taie capu'
E bine ca ai gradina si te pasioneaza, eu chiar si gradina sa am nu cred ca as pune.Nu-mi plac deloc activitatile astea.Nici flori nu-mi place sa pun, prefer sa le cumpar.Din punctul asta de vedere sunt mare putoare.Si eu la mama acasa am crescut cu zarzavaturi si legume puse de ai mei.Dar niciodata n-am muncit in gradina aia.Nu e pasiunea mea
Sper sa vad scadere, ti-am spus dupa haine asa pare dar eu sper sa-mi confirme si cantarul.Imi este teama pt ca ma stiu si daca nu vad schimbari, clachez si o las balta.Dar sper sa fiu tare de data asta si sa continui chiar daca saptamana ce vine, cantarul nu tine cu mine.
Cred ca sunt singura care mai bantui p-aici Si maine lucrez dar de la o vreme mi-am cam dat programul peste cap, numai la ore de astea "matinale" ma culc
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui michellabfirst:
lidiuta (24 mar 2013)
  #7030 (permalink)  
Vechi 24 mar 2013, 11:12:55
lidiuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Hello!
Michelle, nu cred ca e sanatos sa folosesti margarina pt gatit, nu poti pune ulei de masline sau unt? E doar o sugestie.
Dupa o pauza de o saptamana am reluat sportul, azi am facut 45 minute, din care 30 pedalat. Am transpirat abundent (o fi si de la raceala), schimband 3 tricouri.
Cat despre meniu, dimineata a fost cam aiurea (wasa, ou fiert, 2 snitele de soia,cafea cu lapte). Pt pranz programez supa si mancare de fasole verde cu carne sau branza alaturi. La gustati, fructe, pt seara as manca inca o portie de supa.
O duminica frumoasa!
__________________
"Când sunt slab, atunci sunt tare".

14.01.22 84.7; 18.01 83.7 4.02 84.2
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui lidiuta:
VentoFreddo (24 mar 2013)
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fetelor, gasca, michel, montignac, partea, sanatos, slabit, tin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IX VAmedeea Dieta Michel Montignac 4971 02 ian 2012 04:11:16
Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4048 19 iun 2011 10:02:48
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole